Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 6:03 pm

Man irgi patiko. Gera dalis xDDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 6:34 pm

Marijuks rašo:
Jei nepažinočiau tavęs, Gooda, žodžiai 69 arba 'greitukas' nieko nereikštų ir aš net nekreipčiau dėmėsio, bet kadangi pažįstu tave, žinau, kad rašydama tai, galvojai apie Alexo 'apatinius baltinius' :DŽodžiu, nesvaikit, bent šiandien ilgesnės dalies TIKRAI nereikėjo, nes viskas ir taip aišku bei neištempta.
Taigi, Goodule bučkis tauuuu : *
Daaaar!


omg, ačiūū : D

bet tu ir aiškeregė... rimtai galvojau ir dar ne tik apie juos : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 7:38 pm

Šauniai ten su ta 69 xD, smagu buvo tik trumpa dalis ...
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 11:13 pm

patiko patiko.... :44:
aisku, kad lb laukiuuu dar ;D :44:
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 11:28 pm

Lauksiu dar;}
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 11:29 pm

69 poza xDD
kai įsižiūrėjau į šituos skaičius - lūžau.
Dar :34:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 2:58 pm

Tokia tipiška dalis, kaip ir praeitame mano ff, bet ilgesnėėė :DD

VIII dalis




-Labas. Ką ? Susitikt?-suakmenėjau.
-Na..na taprasme pasimokyti groti smuiku – atkirto jis.-Aš šiandien atvažiuoju pas tėvus, o ten dažniausiai nebūna ką veikti – paaiškino, aš visa garavau lyg katik išviręs kavos puodelis.
-Tai žinoma. Galime susitikti prie to ežero, kur dažniausiai miestelėnai vasarą maudosi. Ten labai atpalaiduojanti aplinka – pasiūliau.
-Gerai susitinikam ten, antrą valandą su instrumentais ir gera nuotaika! Lauksiu! Iki pasimatymo ! –jaučiau, kad jis šypsosi.
-Iki – nuspaudžiau raudoną mygtuką.
Į kambarį įėjo mama:
-Su kuo eisi susitikti? – užsipuolė mane ji.
-Su Alexanderiu – bandžiau ją užgesinti, bet manau nepavyks.
-Ką? Susitikti? – suakmenėjo.
-Na..na taprasme pasimokyti groti smuiku – atšoviau, su plačia šypsena kuri beveik siekė ausis.
Apsidairiau aplink savo kambarį, ten aptikau daug Alexo šypsenų, priėjus prie vienos pabučiavau į žandą. Popieriaus skonis! Fantastika!
Reikia pradėti ruoštis, nors dar iki pasimatymo..ptiu..pamokos geros trys valandos, su mano greičiu tai mažoka.
Išlipusi iš dušo ėmiau kuistis spintoje ir mėtyti drabužius vieną po kito į orą nerasdama sau tinkamo. Galiausiai aptikau, patinkančią baltą suknutę ant petnešėlių ir net nesekečią kelių, prie jos priderinau baltas basutes. Plaukus susirišau į kuodelį, taip žymiai padogiau groti smuiku. Nenorėjau atrodyti kaip barbė su toną ‚špakliaus‘ ant veido, todėl pasirinkau naturalumą –tušą ir lūpų blizgesį. Išsidžiovinus plaukus, pasmaksojus televizorių, apsirengiau. Buvo likęs tik pusvalandis. Persimečiau per petį lengvai nertą tašelę, užsisegiau basutes, rankoj smuikas, šypsena iki ausų ir marš pro duris! Kelias nebuvo ilgas, nes labiausiai laukiau šio susitikimo ‚kaltininko‘.Alexanderis jau sedėjo ant suoliuko ir laukė. Šiandien jis atrodė kaip niekad gražiai, šviesiai mėlyni džinsai, balta aptemta maikutė, susivėlę plaukai ir tos pačios gundančios rudos akys.
-Labutis. – atsistojo ir apkabino mane.
-Labas. –atsakiau tuo pačiu. OMG! Aš kelias sekundes pabuvau jo glėbyje..
-Kokia graži šiandieną mano mokinė – timtelėjo lūpą.
-Ačiū.m bet nekitoks ir mano mokytojas – užsidegiau aistra nuo jo žvilgsnio ir jaučiau, kad galiu būti nevaldoma, bet ačiū, Dievui susitvardžiau. Po valandos ištiso grojimo kartu atsisėdome ant suoliuko ir grožėjomės gamta. (Na tiesa pasakius jis grožėjosi gamta, aš tai juo):
-Marija, kaip tavo mama gyvena? –Ji vis dar pakvaišusi dėl Rybako? –juokėsi.
-Pakvaišusi..pakvaišusi.. mane bando susirgdyti šia liga.. – omg! Kam aš tai pasakiau jam?
-Tai aš pasistengsiu tave išgydyti – nusijuokė.
-O tu pamatytum mano kambario sienas, suprastum, kad man nepadės jokie gydytojai, nes aš įsimylėjau tave..kaip ir daugelis tų ‚cypuoklių‘ kurios tik ir galvoja apie tavo ‚apatinius baltinius‘. – ne nu aš trauma.. kas man leido jam tai pasakyt?
-Ai, Alexai vistiek tau nesvarbi tema ir jau ‚atgyvenus‘, galbūt net atsibodus.. pašnekėkim kanors kito – šypsojausi.
- Man svarbi ši tema.., bent jau su tavimi..-paėmė jis mano ranką į savo delną..
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:04 pm

OMG, kaip romantiška... :44:
lauksiuuu teeeesiniooo :44: :16:
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:55 pm

Jėga, tai jėga, bet tada vadinasi, kad Alexanderis mažų mažiausiai pedofilas šitoj FF bus :D
Neesmė karooočia :D
Laukiu daaaaar! :)
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 5:02 pm

Jo. Pedofilija. xD Aš vis dar tikiuosi, kad jos mama tokioj srity pasireikš. xD Tęsinio. :)
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 5:11 pm

patiko "(Na tiesa pasakius jis grožėjosi gamta, aš tai juo)" ir "ne nu aš trauma.. kas man leido jam tai pasakyt?" :D

Laukiam, laaaaaaukiam toliau.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 9:03 pm

ačiū, kad skaitot :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 10:25 pm

siaube kokia romantikė :44:
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 1:07 am

Omg omg, greičiau tik kitos dalies :44:
Atgal į viršų Go down
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 1:11 am

Goda, noriu paklausti, ar sekančioj dalį Alexas užvers Marę? : D
kaip bebūtų, laukiu dar : DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 1:17 am

Marė palauks dar :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 7:57 pm

Gal šiek tiek greitai čia šitaip gavosi, bet esmės dar nežinote,.
Beto dalis trumpoka ir nelabai jau ir gera, nes didesnę dalį darbo dedu į Jūnaitės konkursą :)


IX dalis

-Nesupratau?! – surėkiau ir atitraukiau jį nuo savęs, kaip jis lenkėsi mane bučiuoti.
-Ko nesupranti? – nustebo.
-Ei, baik negalima daryt tokių nesamonių, tu man tinki beveik į tečius! Alexai.. – kalbėjau labai rimtai, o mano svajonė pasibučiuoti su juo taip ir liko tik svajone..
-Ar svarbus tas amžius? Tu tokia graži ir miela.. – apkabino mane per pečius.
-Graži..miela..baik, nenoriu isterijų, bet supranti, kad aš esu dar vaikas! Ir nepradėk su manimi nieko, sakau nuoširdžiai, kad ir kaip būčiau dėl tavęs išprotėjus – žiūrėjau į jo rudas akis, kurios taip ir traukė tiesiai į save.
-Šš..Marija – pridėjo pirštą prie mano lūpų, o atitraukęs į jas įsisiurbė. Viskas truko geras dvidešimt sekundžių..taip aš tuo metu skaičiavau. Atistraukiau:
-Bet tu ir kiaulė! –bandžiau tai pasakyti labai rimtai, tačiau nepavyko ir pradėjau juoktis.
-Kriu.Kriu! Bet juk tau patiko?! – paklausė su plačia šypsena veide.
-Tai aišku, kad patiko. Žinoma. Bet jau sakiau nereikia tokių dalykų..-paliečiau savo lūpas ir išlemenau:
-Aš jau eisiu..Man metas. – banžiau eiti, bet Alexas mane pagriebė už rankos ir pakštelėjo į žandą.
-Iki, Marijuk! Tu dar pagalvok! – mirktelėjo akį ir nuėjo.
Namo žygiavau su šypsena iki pat ausų, bet ne aš greičiausiai strikinėjau kaip kiškis ir tik galvojau apie tas dvidešimt ar daugiau sekundžių kurios taip stipriai pakeitė mano gyvenimą. Manau ta pamoka buvo tik priedanga.. ištikrųjų Alexas norėjo mane kviesti į pasimatymą, bet galvojo, kad nesutiksiu todėl pasiūlė groti smuiku. Esu per daug kvaila, kad galėčiau būti su tokia ryškia Norvegijos žvaigžde..Tai tikrai didelė..visiška nesamonė! Net nepajutau kaip užsisvajojau apie tą nelemtą bučinį. Staiga mane iš meilės svajų pabudino laabai garsus mašinos pyptelėjimas.. Daugiau, kad ir kaip norėčiau neprisimenu visiškai nieko..
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 8:00 pm

jaučiu,kad ant galo kazkas ten negerai bus ;/
bučinys.... ;****
aj, tesinio noreciau ;DDD
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 8:07 pm

Avarija. Taip jai ir reikia, juk užlaužt Alexą reikėjo. :)
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 8:33 pm

Gera dalis. Ai, visos tavo geros. :D
Tęsk, Gooda. :D
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 11:13 pm

linksma ir romantiška dalis, lauksiu tęsinuko :mirkt: , o tas Alexas tai tikras šelmis xD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 2:51 am

Ach...Tęsinio... :51:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 3:49 am

Uch tas Alexas koks greitas...;DDD laukiu tęsinio;]
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 3:50 am

Jo, greit užlaužė :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 3:10 pm

Nu juk Alexas visad sumeta greituką :DD , o dabar.. tęsinys.
Va čia tokia įvykių kulminacija ir nieko daugiau. Gero skaitymo :DDD


X dalis

Palata. Atsibudau, tiesiai į mane žiūrėjo tos pačios ryškiai rudos akys, burna šypsojosi ir matėsi dantys.
-Kur aš? – sugebėjau tik tiek ir tepasakyti.
-Ar tau viskas gerai? Marija? – susirūpino jis ir palietė mano skruosta ranka.
-Žinok, jaučiuosi kaip naujai gimus ! Tai aišku, kad ne viskas gerai.. Juk nebūčiau čia tada. – nusišypsojau, bet pajaučiau skausmą veide. Apsičiupinėjau. Veidas buvo pilnas šašų ir nubrozdinimų, rankos taip pat.
-Alexai, kas man buvo? – paklausiau antrą kartą ir užsimerkiau. Negalėjau pakęsti šlykštaus skausmo.
-Įvyko avarija..bet dabar pailsėk, svarbu, kad tu gyva ir sveika – glostė mano plaukus.. kurie jaučiau, kad atrodo blogiau už šieno kupetą.
-O iš kur tu čia? – atsimerkiau pamatyti ir vėl tą skanų vaizdą.
-Kaip čia pasakius.. Tave partrenkė mano tėtis, jis dabar aiškinasi su policija.
-Ką? O jo nenubaus? Čia aš kalta! Aš nemačiau kur einu! – surėkiau ir pradėjau spurdėti.
-Ša. Ramiai, viskas gerai, viskas susitvarkys – pabučiavo jis man į kaktą, aš šyptelėjau.

Kitą dieną mane išleido namo. Atrodžiau klaikiai! Visas veidas buvo apklijuotas pleistrais, galvojau išprotėsiu. Ačiū Tau, Viešpatie, bent už tai, kad likau gyva ir sveika (truputį sveika, fiziškai ir psichologiškai). Bet Alexas..Ką? Nejau jis mane myli? Čia būtų geriau nei septyni Pasaulio stebuklai. Ir keista, kad mama ant manęs nerėkė, jog esu tokia žiopla ir manęs vos nesutraiškė mašina kaip mėsą mėsmalėje. Ne.. manau ji laiminga, vien todėl, kad neužsibaigiau kaip kiaulė skerdykloje. O ką man sakyti tam, aistringam berniukui? Aš jį myliu! Aš jo noriu! Noriu ir atiduoti visą gyvenimą jam, tačiau..man penkiolika, o jam dvidešimt trys.. aš dar vaikas!..
Staiga išgirdau skambutį į duris.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 412Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: