Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Go down 
+20
Justina
Nendre:}
Salve
I'mGirl,Anna^^
love fairytale :)
Mice
Ingiki
Debesėlis
Kristė
Jaskė~
resorija
Radvi*
Gooda
IceCube
Himbeere*
Little_Star
dzastute
Gabi
Moncyte
santa.
24 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 3:02 am

Pirmą kartą gyvenime rašau FF, taigi pieva bus, pažadu xDDD

1 dalis

Įžanga

Nors jau buvau atsikėlusi, jaučiausi lyg miegočiau, galvą dar spaudė iš po vakarykščio skrydžio, ir šeip atrodžiau siaubingai. Dar dabar nesuprantu, kokio velnio trenkiaus į tą Norvegiją, lyg Lietuvoje mažai universitetų... Na nieko, po maždaug keturių valandų miego, tiksliau nemigos, nes ką aš ten miegosiu, nervinaus baisiai, pradedu ruoštis tam ko visai nelaukiu...
Atsikėliau iš lovos, vos ne vos nuėjau į vonią, nusimaudžiau, iš lagamino išsitraukiau kažkokius nelabai aiškus drabužius, apsirengiau, pasičiupau rankinę, kurioje viskas senai sukrauta, ir jau ruošiausi eiti kai mane sustabdė teta.
-Kur eini? Juk dar nepusryčiavai.- Ji neatrodė labai nuoširdžiai, o gal tiesiog ir ji pavargusi, juk miegojo tiek pat kiek ir aš.
-Nieko tokio, aš tikrai nenoriu, ačiū už viską,- be žodžio „tikrai“ ji nebūtų supratusi.- Iki.- Apkabinau ją ir pagaliau išėjau pro duris.
Staiga mane apėmė jaudulys, visgi nors ir muzikos mokysiuos, bet juk kita šalis, kita kalba, kultūra, viskas kitaip. Pagalvojau ką aš darau, kaip man bus sunku, aš čia neištversiu, kupina tokių labai optimistiškų minčių ėjau, tačiau nejutau kad ėjau. Tiesa pasakius, aš nebūčiau aš, jei neatsitrenkčiau į ką nors, bet šįkart net apsidžiaugiau, kad atsitrenkiau, atsitrenkiau į angelą...


Paskutinį kartą redagavo Vanity., Kv. 05 28, 2009 2:59 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 3:14 am

man patiko, tęsinio
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 3:27 am

Tuoj bus, užsivedžiau ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 3:43 am

2 dalis

Draugai?
Graži, šviesiaplaukė mergina iškart atsipraše, tiesa, norvegiškai, ir nurūko savo keliais. Aš likau stovėti kaip įbesta, pamiršau kur ėjau, suskambo telefonas, skambino teta.
-Alio.- Atsiliepiau kiek atsipeikėjusi.
-Sandra, kur tu išėjai???- Jos balsas skambėjo tikrai nemaloniai.
-A...Hm...M... Į universitetą... Lyg ir..- Aš tikrai mikčioju??
-Ir ką tu ten be gitaros darysi?- Ji kalbėjo jau kiek švelniau.
-O velnias!!!!! Kokia aš kvaišaa, nebespėsiuuuu!!!!!!!!!- Rėkiau, ir ko gero visi mane išgirdo.
-Nesijaudink, aš atvešiu tau ją, eik, nes tikrai pavėluosi. Klausyk? O tu dar ne ten? Juk eiti vos dešimt, penkiolika minučių.- Prakeikta diktatorė.
-Aš.. Aš. Na aš jau prie vartų, iki, susitiksim.- Greitai padėjau ragelį, pažiūrėjau į laikrodį, šaunu, man liko vos penkios minutės.

Štai aš jau ir stoviu kieme, didelis, nuostabus pastatas, daugybė jaunų žmonių, beveik visi nešasi muzikos instrumentus.
-„Rojus“- pagalvojau.
Nužingsniavau tiesiai prie durų, įžengiau pro jas, viduje viskas buvo dar gražiau. Nukulniavau tiesiai prie lentos, ant kurios „švietė“ užrašas „Naujokams“, pamačiau savo pavardę, mano spintelės numeris 13.
-„Puiki pradžia“- pagalvojau ir niūriu veidu nuėjau pasidėti krepšio, išėjau laukan, prie vartų jau stovėjo teta su mano gitara, padėkojau jai ir nusinešusi pasidėjau gitarą į spintelę. Jau ruošiausi eiti į salę, kurioje turėjo vykti pasisveikinimas, tačiau man kelią pastojo keturioliktosios spintelės savininkas.
-Atsiprašau,-bandžiau kalbėti norvegiškai, kalbėjau tragiškai, pripažįstu tai.
-Gali kalbėti ir angliškai, jei tau taip patogiau.- nusišypsojo vaikinas.
-Gerai. Hm.. Na tai, atsiprašau.-nusijuokiau.
-Tu čia naujokė?-paklausė jis.
-Taip,-kadangi visai nenorėjau kalbėti, melavau,- Aš atsiprašau, turiu eiti, vėluoju, tikrai, iki.
-Iki, sėkmės, tau jos čia prireiks, drauge.-nuoširdžiai nusišypsojo ir išnyko visų skubančių studentų minioje.


Paskutinį kartą redagavo Vanity., Kv. 05 28, 2009 3:00 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 3:55 am

teeesk!!!
mane SUDoMINAI!!!:*****
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 3:57 am

Aj nu xDDD
Nieko maniau nesudominsiu, bet tęsinys geriausiu atvėju ryt vakare ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 3:59 am

Vanity. rašo:
Aj nu xDDD
Nieko maniau nesudominsiu, bet tęsinys geriausiu atvėju ryt vakare ;D
dar !!! dar!!!! dar!!!!!
juk tjaip idomu!!!!!
kaip yju manej kad nesudominsi??!!!;DDDD
dar!!!!!
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 4:00 am

Ką aš žinau, čia išvis kaip jau sakiau, pirma mano FF ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 4:01 am

Vanity. rašo:
Ką aš žinau, čia išvis kaip jau sakiau, pirma mano FF ;DD
ce pirma?!
wow!
atrodo kad jau igudusi esi ;DDDD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 4:03 am

Tai visokių kitokių blevyzgų rašyme ;DD
Bet FF pirma
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 4:05 am

Vanity. rašo:
Tai visokių kitokių blevyzgų rašyme ;DD
Bet FF pirma
aaa ;DD
tikrai sudominai sia istorija ;DDD***
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 10:37 pm

Toooliau!
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 11:27 pm

laabai įdomu;]]]kada tęsinys?:D
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 11:29 pm

Sakiau jau, geriausiu atvėju vakare, mano galvoje jis jau beveik yra, tik reikia gražiai suformuluot ir parašyt ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 11:35 pm

Man patinka tavo rašymo stilius.
Kodėl, kolkas nesakysiu, bet man jis tikrai patinka.
Laukiam tęsinio.;}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 11:57 pm

Ok, ta proga einu rašyt ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Himbeere*
I'm blonde, so please speak slowly**
Himbeere*


Pranešimų skaičius : 633
Join date : 2009-05-17
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:02 am

Ouč ^^ Man patiko. Toks... Kaip čia geriau išsireiškus?;DD Gyvas gal. Žodžiu lengvai skaitosi, veikėja matosi, kad vėpla "nebūčiau aš jei į ką nors neatsitrenkčiau" o paskui gitarą pamiršta;DD žodžiu. Būsiu skaitytoja. ^^
Atgal į viršų Go down
IceCube

IceCube


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2009-05-20

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:20 am

PAtiko.Tęsk ;D
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:50 am

Labai ilgas šitas, manau, bet nebegalėjau sustot xDD

3 dalis

Įžūlumas?
Pagaliau atėjusi į salę nusprendžiau sėsti labiau į priekį, pamačiau laisvą vietą prie kažkokios panelės, kad nekiltų jokių norvegiškų nesusipratimų pasisveikinau iškarto angliškai.
-Labas.-Ir atsisėdau šalia.
-Sveika,-nusišypsojo ji.-Kaip matau tu taip pat ne norvegė?
-Hmm.. Na. Nee.-Prisipažinsiu tai mane šiek tiek nustebino.-Koks tavo vardas?
-Kate, malonu susipažinti...-Įsistebeilyjo į mane, o aš, višta, kol susigaudžiau...
-Sandra... Labas, ir man malonu. Tai iš kur tu?
-Iš Didžiosios Britanijos, studijuoju čia pagal manų programą. Tu?-Ji labai miela, bet akivaizdžiai vyresnė, ko gero ji nebus iš mano kurso..
-Iš Lietuvos.. Ne mainų programa, čia gyvena vieninteliai man likę giminaičiai.-Ir kodėl aš jai viską taip atvirai pasakoju, šiaip jau nesu labai patiklus žmogus.
-Hmm. Aišku, graži šalis, Lietuva, teko ten lankytis.-Ji ir vėl nusišypsojo, dabar man ji buvo panašį į tobuląją barbę.
Išgirdau pirmuosius žodžius, ant scenos stovėjo, pagyvenęs, bet labai linksmas vyrukas, jis visus sveikino, prisistatinėjo... Atsidarė salės durys, įėjo keturioliktosios spintelės savininkas, atžingsniavo ir atsisėdo šalia, apsidairiau, tai buvo likusi vienintelė laisva vieta. Vyrisškis ant scenos, paminėjo svarbią universiteto taisyklę, NEVĖLUOTI, tačiau šalia manęs sėdėjęs vaikinas tik šyptelėjo, ir sėdėjo lyg niekur nieko.
-„Na ir įžūlumas“-pagalvojau, ir toliau atidžiai klausiausi kalbos.

Pagaliau baigėsi, visi atsistojo, Kate priėjo prie manęs.
-Kelintas tavo kursas?-kaip visada, šypsojosi.
-Trečias.-„Suskambėjo entuziastingas mano balsas“
-Puiku. Mano irgi, regis dažnai matysimės.-ji nudžiugo.
-Aha.-Tik tiek tesugebėjau psakyti, nuėjau prie tvarkaraščio ir patraukiau į pirmąją paskaitą- istoriją. Šiaip jau man patinka istorija, be to mano ankstesniame universitete ji visada siejosi su muzika, tai dar geriau, aš visada gaudavau pačius geriausius pažymius. Kiek linksmesnė ėjau į šią paskaitą.
Įėjus pamačiau didžiulę auditoriją, nusprendžiau sėstis kur nors per vidurį, Keista man buvo tik vienas dalykas, visi suolai suskirstyti po du, na nieko, gal Kate mane išgelėbės. Apsidairiau, PUIKU!!!! Kate jau sėdėjo su kažkokia tipe ir kikeno... Galbūt ir viena ramiai prasėdėsiu šiuos metus.
Likus kelioms minutėms iki paskaitos pradžios atėjo, pažįstamas vaikinas, misteris Įžulusis, net nepasakosiu kur jis atsisėdo...
-Labas, dar kartą, pirma neturėjau progos prisitatyti, Alexanderis Rybakas, draugai vadina Alexu.-Išsišiepė.
-Sandra.-Dieve, mano prisitatymas išties puikus.
-Malonu.
-Aha.
Taip tylėdami sėdėjome kokią minutę, tada jis paklausė.
-Nežinau ar tu žinai, tačiau tie, kurie sėdi kartu, per metus turi paruošti bent tris muzikinius kūrinius, taigi, kuo tu groji? Ar tu dainuoji?-O Dieve, brangus, su juoo?
-Gitara.- Man tikrai reikia pasimokyti bendrauti, lydėdamas šiuos žodžius ant grindų nukrito mano parkeris. Aš pasilenkiau jo pasiimti.
-Aišku, aš groju smuiku ir dainuoju, ką nors tikrai sumastysim. –Pamaniau, kad bent dabar galėčiau kaip žmogus ką nors pasakyti.
-Aš irgi dainuoju, bet tik sau. Taigi tu galėsi būti solistas.-šyptelėjau.
-Gerai.- prasidėjo paskaita, įėjo dėstytojas, jie kartojo praėjusių metų kursą, kad ir kaip bebūtų keista, aš mokiausi tą patį, taigi daug žinojau, dažnai atsakinėjau, tiesa, nuo manęs neatsiliko ir Alexas, po kurio laiko lyg varžytis pradėjome, kas atsakys į daugiau klausimų.
Po paskaitos jis mirktelėjo man.
-Turėsiu tave vertinti iš naujo, Sandra.-užsimetė krepšį, nusišypsojo ir nuėjo.
-„Ir aš tave turėsiu vertinti iš naujo“-pagalvojau, nejučia šyptelėjau. Laukiu kitos paskaitos, sėdėsiu su nuoširdžiu ir draugišku vaikinu.


Paskutinį kartą redagavo Vanity., Kv. 05 28, 2009 3:00 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Guest
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:54 am

Patiko man >

Tęsinuko noris xD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:56 am

Man irgi norėtųsi, bet dar nesugalvojau kaip ten bus toliau, reikia daugiau veiksom šiai FF ;DD Kitoj daly atskleisu Alexiuką ir Sandrutę visu grožiu xDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 1:14 am

Oh laukiu :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 1:49 am

Citata :
Misteris Įžulusis
Citata :
O Dieve, su juooo?
OMSL ir OMCR, kaip lūūūžau. Dar. ;D
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 1:52 am

Nūūū. Nutraukei pačioj įdomiausioj vietoj. Doh.
Oj laukiam laukiam, tęsinuko laukiam.
Oj laukiam laukiam...
Ir t.t. ir pan.;D
Žodžiu LAUKIAM.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 1:54 am

lauku!!!!!!
dar!!!
man liaabai patiko!;>****
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 19Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
» Besibaigiantis gyvenimas
» FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: