Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Go down 
+20
Justina
Nendre:}
Salve
I'mGirl,Anna^^
love fairytale :)
Mice
Ingiki
Debesėlis
Kristė
Jaskė~
resorija
Radvi*
Gooda
IceCube
Himbeere*
Little_Star
dzastute
Gabi
Moncyte
santa.
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 3:47 am

Kada tesinys? ;(
Atgal į viršų Go down
IceCube

IceCube


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2009-05-20

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 3:21 pm

-Nieko, tikriausiai sėdėsiu namie, žiūrėsiu televizorių, arba ruošiu namų darbus. O ką?-Pakviesk į pasimatymą!!!! Pakviesk!!

Iš šito kai lūžau.Tęęsk.
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 10:27 pm

Bet čia ji mintyse, nu bet visvien xD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 12:02 am

Nerealiai :D
Tęęęęsk :D
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 1:50 am

omg, tokioj vietoj nutraukei... :44:
toliau...
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 1:58 am

Hėh, aš nebesugalboju ką toliau rašyt, bet kažkaip jaučiu, kad rytoj bus xD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 2:16 am

tai saunuuuuu!!!!
laaaabai saunuuuuuuu!!!!!
Atgal į viršų Go down
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 2:18 am

Wyyy... Laukiam ;D
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 2:33 am

Laukit laukit :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 2:38 am

lauksim, lauksim ;D
Atgal į viršų Go down
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 3:07 am

Laukiam nesulaukiam ;DD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 4:21 pm

Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Salve

Salve


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-06-05

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 12:02 am

Tęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęsinio!!! mirštu, kaip noriu sužinoti kas toliau :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:09 am

Jėzau, ta proga, einu rašyt xD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:30 am

Kada bus tęsinys?
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 3:55 am

Neužilgo ;}
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 4:10 am

9 dalis trumpa, priežastys netrukus bus išdėstytos dienoraštyje.

Suknelė
Parėjusi namo galvojau apie tai kas bus penktadienį, aš eisiu su juo į pasimatymą...
Antra mintis, kuri šovė į mano galvą „Neturiu kuo apsirengti“. Pasičiupau piniginę, rankinę ir išskubėjau apsipirkti. Reikia nusipirkti padorių rūbų.
Ėjau plačiomis gatvėmis, skirtomis pėstiesiems, pro vitrinas stebėjau vieną parduotuvę po kitos, tačiau niekas netraukė užeiti į vidų. Jau buvau beveik praradusi viltį, kai pamačiau parduotuvė, pro kurios vitrinas mačiau daugybę labai gražių rūbų.. Užėjau į tą parduotuvę, ir pamačiau suknelę, šalia jos tobulai derantys batai, pagalvojau, kad visa tai tiesiog sukurta man. Nuėjau prie jos, pažiūrėjau į kainą, ji nebuvo per didelę, man tiko, pasimatavau, kaip ant manęs siūta. Nerealu.
Laiminga ėjau link kasos, susimokėti, tačiau pamačiau tą karvę- Ingrid. Užsimaniau ją paerzinti, išsitraukiau telefoną, paskambinau Kate.
-Labas!- tariau, kiek įmaonoma garsiai, akies krašteliu mačiau, kaip Ingrid atsisuko, ir, savaime suprantama, pažiūrėjo į mane žudančiu žvilgsniu.
-Sveika.- Tarė Kate, jos nuotaika, kaip visada, buvo gera.
-Klausyk, manau reikėtų susitikti, tu man privalai padėti, aš tiesiog nežinau ką rengtis.-Kalbėjau vis garsiau ir garsiau, o Ingrid klausėsi.
-Hm.. Kokia proga?
-Kaip čia pasakius,- atsakiau, kaip mažas vaikas.- Žinai, penktadienį Alexas pakvietė mane į pasimatymą.-Šitą sakinį vos ne rėkte išrėkiau. Ingrid akys išsipūtė, veidas pažaliavo iš pavydo.
-OOOOOO,- nutęsė Kate.- Sveikinu, na žinoma susitiksim, iki, turiu bėgti, parašyk man.
-Iki.- padėjau ragelį.
Ingrid akys negįžo į akiduobes, aš laiminag nuėjau prie kasos ir sumokėjau už suknelę,bei batus. Išėjau iš parduouvės.

Likusios diens slinko laaaaabaaai lėtai, kasdien matydavau Alexą, ne tik per paskaitas, bet ir po jų, susitikdavome labai dažnai, abu laukėme penktadienio, planavome ką veiksime, šiaip ar taip, tai bus pirmas mūsų OFICIALUS pasimatymas.
Atėjo penktadienis...
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 4:14 am

Wy... Kaip fainai ;D Laukiam dar ;D
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 4:16 am

atejo pektadienis...ir...
kas tada tu zinai ka as sakysiu taip kad tai ir daryk!!!
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 4:20 am

O tęsinio rytoj dar tikrai nebus, poryt irgi nelabai, geriausiu atvėju pirmadienį :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 4:21 am

Oh... Nu ką teks lauukt ;DD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 4:24 am

Tai nieko, palauksit ;D


Santt/. rašo:
9 dalis trumpa, priežastys netrukus bus išdėstytos dienoraštyje.

Suknelė
Parėjusi namo galvojau apie tai kas bus penktadienį, aš eisiu su juo į pasimatymą...
Antra mintis, kuri šovė į mano galvą „Neturiu kuo apsirengti“. Pasičiupau piniginę, rankinę ir išskubėjau apsipirkti. Reikia nusipirkti padorių rūbų.
Ėjau plačiomis gatvėmis, skirtomis pėstiesiems, pro vitrinas stebėjau vieną parduotuvę po kitos, tačiau niekas netraukė užeiti į vidų. Jau buvau beveik praradusi viltį, kai pamačiau parduotuvė, pro kurios vitrinas mačiau daugybę labai gražių rūbų.. Užėjau į tą parduotuvę, ir pamačiau suknelę, šalia jos tobulai derantys batai, pagalvojau, kad visa tai tiesiog sukurta man. Nuėjau prie jos, pažiūrėjau į kainą, ji nebuvo per didelę, man tiko, pasimatavau, kaip ant manęs siūta. Nerealu.
Laiminga ėjau link kasos, susimokėti, tačiau pamačiau tą karvę- Ingrid. Užsimaniau ją paerzinti, išsitraukiau telefoną, paskambinau Kate.
-Labas!- tariau, kiek įmaonoma garsiai, akies krašteliu mačiau, kaip Ingrid atsisuko, ir, savaime suprantama, pažiūrėjo į mane žudančiu žvilgsniu.
-Sveika.- Tarė Kate, jos nuotaika, kaip visada, buvo gera.
-Klausyk, manau reikėtų susitikti, tu man privalai padėti, aš tiesiog nežinau ką rengtis.-Kalbėjau vis garsiau ir garsiau, o Ingrid klausėsi.
-Hm.. Kokia proga?
-Kaip čia pasakius,- atsakiau, kaip mažas vaikas.- Žinai, penktadienį Alexas pakvietė mane į pasimatymą.-Šitą sakinį vos ne rėkte išrėkiau. Ingrid akys išsipūtė, veidas pažaliavo iš pavydo.
-OOOOOO,- nutęsė Kate.- Sveikinu, na žinoma susitiksim, iki, turiu bėgti, parašyk man.
-Iki.- padėjau ragelį.
Ingrid akys negįžo į akiduobes, aš laiminag nuėjau prie kasos ir sumokėjau už suknelę,bei batus. Išėjau iš parduouvės.

Likusios diens slinko laaaaabaaai lėtai, kasdien matydavau Alexą, ne tik per paskaitas, bet ir po jų, susitikdavome labai dažnai, abu laukėme penktadienio, planavome ką veiksime, šiaip ar taip, tai bus pirmas mūsų OFICIALUS pasimatymas.
Atėjo penktadienis...
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 2:36 pm

Hah. Įsivaizduoju kaip parduotuvėj mergina stovi ir rėkia į ragelį "Aleksas mane į pasimatymą pakvietė".;D Lauksim tęsinio.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 2:55 pm

Vau toliau!!!
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 5:55 pm

ok, palauksim iki pirmadienio :)
svarbiausia, kad BUS tęsinys... ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 59Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
» Besibaigiantis gyvenimas
» FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: