Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 6:37 pm

Ahoi ! Goda grįžo ir labai greitai, sumaniau rašyti antrą ff, manau šitas gal labiau pasiseks, o gal ne.
Todėėl Jūsų teismui. ((:


Mano pasakojimo herojė yra Marija. Už kelių dienų jai sueis 15-iolika metų. Marijai daug kas pavydi žydrų lyg jūra akių ir garbanotų ‚barbiškų‘ plaukų. Mergina prieš metus apsigyveno Norvegijoje kartu su mama (jos tėtis tragiškai žuvo avarijoje) iki tol gyveno Lietuvoje. Marijos mama yra labai įkiri ir vis bando ją užrašyti į Muzikos mokyklą. Kaip viskas klostysis toliau sužinosi 25 dalių pasakojime „Muzika kuri sujungė mus“.


I dalis

-Mama, jau grįžau ! – surėkiau vos įžengusi pro duris. Nekenčiu aš tos kvanktėlėjusios mokytojos.. Ir kaip įmanoma gerais pažymiais baigti mokslo metus, jei patį pirmą jų mėnesį man įpylė dvejetą už nieką..
-Ką nors valgysi? – paklausė mama.
-Nenoriu, todėl nevalgysiu – gana piktai atšoviau.
-Marija, kokia tau širšė įgėlė? – priėjo ji prie manęs kol segiausi batus.
-Su dvejom akim ir straubliuku – pasiėmiau kuprinę ir nudundėjau į viršų. Įžengusi į savo valdas įsijungiau kompiuterį ir tradiciškai suvedžiau savo pamėgtą Lietuvišką Fanų klubą : www.alexrybak.forumlt.com Jūs tik nepagalvokit, kad aš šitą burunduką iki ausų įsimylėjus kaip kitos ! Aš nemoku mylėti žvaigždžių, aš moku tik rinkti popiergalius ir kabinti juos ant sienos. Dar kartais kanors įsigrūdu į savo ‚žvaigždišką‘ papkę, o laisvalaikiu mėgstu sviesti visas žvaigždes iki lubų ir kol jos krenta sugalvoti norą. O dabar laikas fotosesijai į ‚oniuką‘. Pasikreipsiu į vieną šoną, į kitą. Keliasdešimt minučių su ‚fotošopu‘ ir aš tikras modelis.
-Marija, tu dienų dienas kniurksai prie to kompiuterio, geriau lankytum kokį būrelį. O jeigu išmoktum groti smuiku? – netikėtai įėjusi į kambarį mama pradėjo berti savo pasiūlymus.
-Ne ne ne ! Tikrai neee ! – rėkiau.
-Jei aš tave užrašyčiau į pamokas pas patį poną A.Rybaką? – pasiūlė ji.
-Mama, gal tu juokus mėgsti? Pas Alexanderį aš groti tikrai neišmoksiu, o tik sedėsiu visą pamoką ir spoksosiu į jį. Juk tu pati žinai. – paaiškinau.
-Tai geriau spoksok į jį, o ne į jo nuotraukas gadindama akis. Galėtum pavizdžiui po kokios pamokos pakviesti jį pas mus išgerti arbatos. – nusišypsojo.
-Žinai? Jeigu tu pati esi jį įsimylėjus, tai lankyk tas pamokas, susituok su juo, pridarykit man broliukų ir sesučių ir laimingai sau gyvenikite – juokiausi, net pilvą skaudėjo. – O dabar netrugdyk, man skauda galvą ir dar turiu paruošti begalę namų darbų..




tęsti?
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 6:49 pm

Tęsssk :DDD*
Man labai patiko :)
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:09 pm

Citata :
-Marija, tu dienų dienas kniurksai prie to kompiuterio, geriau lankytum kokį būrelį. O jeigu išmoktum groti smuiku? – netikėtai įėjusi į kambarį mama pradėjo berti savo pasiūlymus.
-Ne ne ne ! Tikrai neee ! – rėkiau.
-Jei aš tave užrašyčiau į pamokas pas patį poną A.Rybaką? – pasiūlė ji.
-Mama, gal tu juokus mėgsti? Pas Alexanderį aš groti tikrai neišmoksiu, o tik sedėsiu visą pamoką ir spoksosiu į jį. Juk tu pati žinai. – paaiškinau.
-Tai geriau spoksok į jį, o ne į jo nuotraukas gadindama akis. Galėtum pavizdžiui po kokios pamokos pakviesti jį pas mus išgerti arbatos. – nusišypsojo.
-Žinai? Jeigu tu pati esi jį įsimylėjus, tai lankyk tas pamokas, susituok su juo, pridarykit man broliukų ir sesučių ir laimingai sau gyvenikite – juokiausi, net pilvą skaudėjo. – O dabar netrugdyk, man skauda galvą ir dar turiu paruošti begalę namų darbų..

Nerealiai ;DDDDD
Dar ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:20 pm

Nerealus dialogas. Žinoma, kad tęsinio, :)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:22 pm

ačiū laabai ;) tęsinys galbūt šiandien.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:23 pm

Šiandien, tai šiandien :44:
Kantriai lauksiu 😄
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 8:22 pm

Daaar. Sarkazmas, ironija (mm).
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 8:48 pm

Karoooočiaaa. :D
Draugė mano pasistengė greičiau parašyt : *
Tęęęsk, zuikyti ;)
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:04 pm

Pradžia labai graži. :16: Laukiu šiandien. Ir neisiu gult tol, kol neįdėsi tęsinio.;Dp
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:06 pm

Na įdėsiu įdėsiu, tik nežinau kaip jis jums pasirodys, beje mano dalys bus trumpos :)

II dalis

Kodėl ji mane taip nori užrašyti į tas smuiko pamokas? Nejau tik dėl to Rybako? Kodėl siūlo, kai mato, kad nėra man nei nuotaikos nei noro ? Gal ji nori, kad aš su juo susiporuočiau? Na jau ne, dabar neporavimosi metas. Bet tiesą pasakius iš tikrųjų norėčiau kokios įdomesnės veiklos, išmokti ką nors naujo, bet žiogelis su smuikeliu padėk, Dievuli, tikrai nebusiu..
-Maryte, gal nueitum į parduotuvę duonos? – paklausė manęs mama.
-Kas per Marytė? Kodėl ne Pranukas? Mama, malonu susipažinti aš Marija, gerai tuoj nueisiu. – skemenuodama pasakiau ir visai nenorėjau niekur eiti.

-Parnešiau duonos specialiai tau su Rybako atvaizdu, galėsi įsirėminti ant sienos, bet ačiū, Dievui, kad dar jo ant ‚šikpopieriaus‘ viršelio nekiša.
Grįžusi į savo kambarį užsileidau daina „Song from a Secret Garden“. Pasiklausiusi supratau, kad tai kažkas nerealaus. Jeigu pamatyčiau Alexanderį gyvai ir dar grojant šią dainą turbūt išsilydičiau kaip sūris mikrobangėje. O gal groti su smuiku nėra taip blogai? Nee, bet aš nenoriu groti.. Tikrai nenoriu, tuo labiau pas jį, nes dar alpdama pasidursiu su smuiko lazdele.., o poto visi verkšlens prie mano kapo, laikraščiai rašys, kad Alexas mane padūrė. Ak, bet velniop tas mintis, žinot ką? Aš noriu groti smuiku !
-Mama! Mama! Aš noriu groti smuiku! – rėkiau, bėgdama laiptais žemyn.
-Ką? Tu gal galvą susitrenkei? Prieš valandą pasiūlei pačiai lankyti pamokas ir pridaryti tau broliukų ir sesučių! – juokėsi.
-Bet aš persigalvojau ir noriu lankyti tas pamokas. Na bent jau pabandyti.
-Žinai, einam dabar pat tenai, kol dar neapsigalvojai ir užsirašyk. Tik palauk truputėlį aš bėgu pasidažysiu. – pasakė mama lėkdama prie veidrodžio.
-Nesidažyk, mamyt, vistiek Alexanderis į tave dėmesio tikrai neatkreips – juokiausi.
-Ale tikrai, tai bent nors lūpas pasidažysiu – išsitraukė lupdažį.
-Tai gal dar plastinę operaciją pasidaryk? – pasiūliau. –Gerai, gražu. Einam – išbėgau į kiemą.
-Aš grosiu !
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:14 pm

Man ta mama patinka. xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:21 pm

Be komentarų. Nežinau ką parašyt. Tyliu.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:32 pm

Cassiopeia.~ rašo:
Be komentarų. Nežinau ką parašyt. Tyliu.


čia blogąją prasme ? :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:32 pm

Įtartinai į mane panašu :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:33 pm

Nežinau.
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:43 pm

Žvengiau. Tęsinio.....;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 10:30 pm

Marijuks rašo:
Įtartinai į mane panašu :D
Kažkodėl aš irgi taip pagalvojau xDDDD
Daaaar.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 10:31 pm

Galėtų ilgesnės dalys būt, bet šiaip įdomu,tęęsinio;]]]]]
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 10:46 pm

Labai įdomu paskaityt ir pažvengt.. :DDD
Dar dar DAR DAAAAaar. :44:
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimePir. 07 27, 2009 11:26 pm

o viešpatie :D nespėjau nusišluostyt ašarų, kad baigei gabrielės meilės istoriją, o štai jau Marė bėga pas Rybakiuką :D

Kiek daug ff šiandien naujų! :D nespėju skaityt xD o dar pati noriu parašyt savo xD

ždž, Aleliuja! :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 12:00 am

Kol kas įdomu,tęsinio;)
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 12:05 am

Žiauriai įdomu ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 12:27 am

asiu (:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 1:08 am

Kada tęsinys bus? :26:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 1:13 am

rytoj ;)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 112Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: