Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:08 pm

Ši dalis bus ir Marijos ir Alexo akimis.

XVIII dalis

MARIJA:

Išėjau iš arenos ir užsisakiau puodelį kavos. Reikės, Alexas pats mane susiras, nes kaip matau aš jam nerūpiu, juk jis sutiko daug savo svajonių merginos Ingrid kopijų. Kur gi ne, beveik visos lietuvaitės blondinės, o pusė iš jų ir smuikus dėl Rybako nusipirko. Atsiėdusi viską ramiai apmaščiau, gal tikrai nereikia per daug karščiuotis? Juk aš čia Lietuvoj tik Alexo dėka. Nejau aš dabar jam uždrausiu bendrauti su savo gerbėjomis? Alexui jos vienas iš įkvėpimų kurti toliau ir apie jas pačias reikia pagalvot, jeigu tektų būti jų vietoje. Staiga savo rankinėje išgirdau skambantį telefoną, tai buvo Alexas. Jis sakė, kad laukia manęs prie trečio išėjimo. Paskubomis nulėkiau ten, kad neverščiau jo ilgai laukti..buvo vėlu, reikia gerai išsimiegoti, rytoj grįžtam atgal į Norvegiją.
-Na, saulyte, tikiuosi pavydas ir pyktis bambos neišgraužė? Mano mergina privalo būti stipri, juk žinai, kad aš tavęs neišduosiu.O fanės ir yra fanės..Jas visas reikia patenkinti, kad būtų galima ramiai gyventi.- stovėjo jis atsirėmęs į duris ir išmetęs tokią pozą lyg bandydamas kažką suvilioti.
-Gerai, aš pasikarščiavau, esui pavydi ir pagaliau supratau ką reiškia būti žymaus atlikėjo mergina.
Grįžome atgal į viešbutį, tik įėjus pro duris aš išsidrėbiau ant lovos, nepastebėjau kaip užsnūdau su drabužiais.

ALEXANDERIS:

Pamačiau, kad Marija miega, tikrai jos nežadinsiu, ji pavargus, nes taip greit užmigo. Nuėmiau jos suknelę, užklojau ir palikau miegoti. Prisipažinsiu, buvo šiek tiek gėda nurenginėti miegančią merginą. Atsisėdau į gana patogų fotelį ir pasiėmiau savo mėgstamiausią knygą..Bet juk aš Lietuvoj..visos lietuvės tikros barbės, manau būtų kvaila tokiam kaip man praleisti tokią galimybę. Staiga prisiminiau, kad viena mergina man į kišenę įgrūdo savo telefono numerį, paskambinsiu jai.. nieks neatsitiks jei šiek tike pasilinksminsiu..
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:13 pm

mergišius ................... vargšė Marija....sakau mergišius tas alexas.....:)
tęsk......
Atgal į viršų Go down
jowi
~*I'm nOt YoUr ToY*~
jowi


Pranešimų skaičius : 1504
Join date : 2009-07-04
Miestas : sOsTinĖ

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:16 pm

Ne nu kaip jis taip gali??Tikras mergišius.. Tęsk
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:16 pm

Wow...Čia geras...
Tęsinio. :)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:19 pm

Ačiū, geriau nenorėkit tęsinio :D:D:D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:22 pm

OMG... būtinai tęsk toliau ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:27 pm

Ši dalis tik Alexo akimis :D:D:D:D:D N-14 tai tikrai :D


XIX dalis

ALEXANDERIS:

Paskambinau tai merginai, ji sutiko su manim praleisti vakarą. Sakė, jog dar pasiims keletą draugių, manau turėtų būti linksma. Žiauriai noriu pasitaškyti kokiame klube ir atsipalaiduoti. Susitarėm, kad jos už dešimt minučių ateis prie viešbučio.
Laukiau neilgai ir pasirodė jos. Tiesa..aš buvau vienas , o jos keturios. Visą kelią iki klubo jos į mane žiūrėjo įsmeigusios žvilgsnius ir nekalbėjo, baisiausia buvo tai, kad manęs neišprievartautų, aš jų nepažįstu. Beje viena „netyčia“ palietė mano dailiai išpuosėlėtą subiniuką. Apie įvairiausius prisilietimus aš net nekalbu. Belekaip kietai atrodo tamsia Vilniaus gatve einantis Rybakas su keturiom panom iš pašonės.
*
Keletą valandų pasitaškėm, pašokom, nemažai išgėrėm, aš galėjau vos paeiti..ėjau kažkur ir nežinia kur, kol galiausiai atsidūriau kažkokiame name, ant lovos. Girdėjau merginų kikenimus ir šnabždesius. Staiga viena iš jų užšoko ant manęs, nuplėšė mano baltą, apgludusią maikutę ir pradėjo bučiuoti..visur..visur..visur. Jaučiau neapsakomą ‚kaifą‘! Norėjau klykti : „-Dar!, Dar!“ . Meriginos keitėsi pamainomis viena po kitos, kol galiausiai buvau su visomis keturiomis vienoje lovoje ir be kelnių. Toliau nieko nepamenu, prabudau kai buvo penkios ryto ir greitai nuskubėjau atgal į viešbutį.
Grįžau nusitašęs kaip šuo. Nežinau, ką man jos darė, ko prigirdė, bet jaučiausi kaip padarytas pro visus galus. Marija dar miegojo. Išlipęs iš dušo nuėjau ir atsiguliau šalia.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:36 pm

Čia jau S.
Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 4:55 pm

O DIEVEMANO :D:D:D:D: Gooda :D prisysiojau ant kėdės :D
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 5:34 pm

OMG "Padarytas pro visus galus"

Ach, kvailas tas Alexas!..


Paskutinį kartą redagavo *Simona_Rybak*, Tr. 10 28, 2009 5:55 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
jowi
~*I'm nOt YoUr ToY*~
jowi


Pranešimų skaičius : 1504
Join date : 2009-07-04
Miestas : sOsTinĖ

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 5:37 pm

Ne nu tos mergos tai ištvirkusios..Tęęsk
Atgal į viršų Go down
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 5:50 pm

tai alexas patyliu........... kaip jis taip galėjo pasilgt su marIja " padarytas pro visus galus" OMG
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 5:52 pm

Jis taip ar taip padarytas, jei ne fiziškai tai psichologiškai :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 5:54 pm

butinai tęęęęssskkk.....
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 5:57 pm

Būtinai tęsiu, bet ne šiandien :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 6:09 pm

kodel..... as ce cedziu ir laukiu kaip durnele, o tu sakai kad rytoi........... o dieve kiek ilgai laukt.... Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 147618
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 6:10 pm

OMG.OMG.OMG. Goda Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 148379 Dabar aš tavo story įsimylėjus. Bet tu pagalvok dėl to Rybako aš net plaukus blondiniškai nusidažiau :DDDD Man patinka toks rarr Alexas :D Marija a girdi! Matai kaip tavo bičas elgiasi :DDD
Atgal į viršų Go down
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 6:37 pm

tęsinio prasau prasau prasau kuo daugiau ir greiciau ............. tu tikra poete.......
turi fantazija...
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 6:41 pm

Gerda: palauk kulminacijos :D
Gabi: pakentėk, šiandien nebus tikrai ;)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 6:45 pm

Goda aš tave pasmauksiu jeigu greičiau neparašysi tęsinio :D Tu bent įsivaizduok kaip mums įdomu, aš net negalvojau, kad lietuvės tokios pasiutusios ;DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 7:00 pm

smauk. tęsinys rytoj :D arba dar vėliau :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 9:14 pm

gerai gerai rytoi tik ne vėlau
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 1:26 am

OMG, jau kokia dalis ;DD bet tas alexas tai irgi pavarantis xD Su keturiom mergom xDD
Goda, greičiau rašai tęsinį.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 2:10 am

krč, tik db tepastebejau 18 ir 19 dalis xDDD
OMG, uzkaitau jau Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 221915 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 393861
Oj, tas Alexiukas 047 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 920829
toliau toliau ir kuo greiciau! ;D
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 2:20 am

Atskleidi Alexo tikrają pusę, ir nepasakoji toliau! xD
Laaukiam, laukiam. Kuo greičiau, tuo geriau. Sutinku
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 1012Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: