Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Cherry_PoP
Roll With The Wind
Cherry_PoP


Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2009-09-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 1:18 am

Idomu; }}
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 1:45 am

kaip džiaugiuos, kad pagaliau atsirado tesinukas, jau spejau pasiilgt tavo ff.. :16:
myliuuuuuuuuu <3333333333333333 (nesijuok is to, nes nejuokinga visai :D )
DĖKUI, kad sugrazinai man grazius prisiminimus apie konca.. :16:
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 2:01 am

Ė Goda gal tu rimtai su Alexu kažką sumetus? :DDD Viskas čia taip realistiška :) Laukiu tavo tęsinių, tikiuosi greit jų bus daugiau :)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 9:26 pm

Breaktheice rašo:
Ė Goda gal tu rimtai su Alexu kažką sumetus? :DDD Viskas čia taip realistiška :) Laukiu tavo tęsinių, tikiuosi greit jų bus daugiau :)

iškur atspėjai?? :D:D aš čia savo dienoraštį rašau, tik pakeičiau vardą :D:D

ačiū.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePen. 10 16, 2009 12:36 am

Tai eik rašyt tęsinio dienoraščio ;DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePen. 10 16, 2009 12:40 am

šiandien tai nesulauksit :DP
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePen. 10 16, 2009 1:00 am

Žiauriai įdomu. Žiauriai faina. Jau buvau pasiilgus tavo ff. Žodžiu labai tęsinio laukiu ;)
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 2:02 am

Vos neapsim*žau, kai prisiminiau, kad tos pagr. veikėjos vardas Marija :D:D:D:D Pž :D:D:D:D::D O dieve, aš komoj :D
Malačė, Goodė :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:52 pm

Ai, nebežinau ką rašyt, kurt filosofuot, kuo toliau tuo praščiau viskas, gal būt todėl, kad galva tuščia :D

XVII dalis

Nuo scenos nebenulipau ir pasiėmę savo smuikus, kartu su Alexu paskutinį kart užgrojom „Fairytale“. Visos panos stovinčios pirmoje eilėje metė į mane žudančius žvilgsnius. O kas man? Aš šypsojausi iki ausų ir nusispjoviau į tas kurios dabar jau galandasi peilius. Gal joms ir nebūtų toks didelis smūgis jeigu aš būčiau kitatautė, bet esu Lietuvė, kaip ir jos.
Pagaliau baigėsi koncertas. Žvilgtelėjau į šone stovinčias mano bendramintes..Alexanderio Rybako Fanų klubo nares, nelabai norėčiau dabar susitikti su jomis akis į akį, neturėčiau kaip pasiaiškinti, bet iš mandagumo nuėjusi pas jas, atsistojau šalia Vaivos lyg niekur niekas.
-Mare, kaip tu galėjai? – įsmeigė į mane visos žudančius žvilgsnius.
-Ką? Ką aš? Na taip, aš su juo pora.. ir jau nemažai mėnesių, bet nenorėjau būti pagyrūnė ir girtis. – bandžiau, kažką teisintis.
- Bet tu sugalvok man tokio svarbaus dalyko mums nepasakyt, kvaiša – užklykė Justė. Alexas tuo metu buvo ant scenos, bet pamatęs tarp mūsų kilusį šiokį tokį sąmišį, priėjo.
-Ei, panelės viskas gerai, nurimstam. – įsiterpė į mūsų pokalbį.
-Oo Alexai tu buvai nuostabus – apčiupinėjo jį visą nuo galvos iki kojų Gerda.
-Žiūrėkit, aš jus visas išbučiuoju, pasirašau, nusifotografuoju, bet Jūs palikit ramybei Mariją. Ji nekalta, aš pirmas pradėjau. – teisinosi Alexas.
Man teko apie dvidešimt minučių stovėti ir žiūrėti kaip Alexas visas glausto prie savęs, miluoja, bučiuoja, kalbina. Bet juk tai nesvarbu..nei viena iš jų nemiegos su juo. (:DD) Pagaliau viskas baigėsi, beveik viskas. Dabar tai rimtai tas vaizdas kurį pamačiau nieko gero nežadėjo. Kažkokia blondinė jo glėby. Žinau, kad Alexas manęs nepamirš, tikėkimės. Antraip jis veltui atvažiavo į tą Lietuvą, nes jei įmanoma jį taip lengvai suviliot jis greitai iš čia ir neišvažiuos kol su kiekviena nepermiegos. Šiaip nieko nuostabaus..pavydas daro savo, bet kodėl man taip pavydėt? O gi todėl, kad vėliau nėra jokio malonumo bučiuot lūpas, kurias jau bučiavo milijonai merginų. Žinau, kad jis yra šiek tiek mergišius, bet nieko nepakeisiu, nenoriu pyktis, nes aš myliu jį, juo labiau, kad Norvegijoj laukia dar ir mano mama..


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Pir. 10 26, 2009 5:00 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:56 pm

Blemba, geras :D rimtai, lyg tai būtų nutikę :D šaunuolė, tęsk :)
Atgal į viršų Go down
jowi
~*I'm nOt YoUr ToY*~
jowi


Pranešimų skaičius : 1504
Join date : 2009-07-04
Miestas : sOsTinĖ

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:03 pm

Fanių vietoj aš būčiau ją užmušus ;DD Laukiu tęsiniooo..
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:05 pm

Pačiu laiku Alexas atėjo :D ir praėjo fanėms pyktis :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:41 pm

"- Bet tu sugalvok man tokio svarbaus dalyko mums nepasakyt, kvaiša – užklykė Justė. Alexas tuo metu buvo ant scenos, bet pamatęs tarp mūsų kilusį šiokį tokį sąmišį, priėjo.
-Ei, panelės viskas gerai, nurimstam. – įsiterpė į mūsų pokalbį.
-Oo Alexai tu buvai nuostabus – apčiupinėjo jį visą nuo galvos iki kojų Gerda."

čia man patiko labiausiai xDDD
;DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:59 pm

Gooda-->tu retkarčiais parašai, bet jau kai parašai tai nors griūk :DDD
Šaunuolė, tęsk :]
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 6:24 pm

omg, ten ir as buvau! :D
nerealiai, laukiu dar ;D
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 6:38 pm

Taip tikroviškai ;D man lb patiko ;D
Šaunuolė, tęsk toliau ;)
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 6:43 pm

OMG :DDDDDDDD "Nuo galvos iki koju" ir tarp kojų :DDDDD tęsk ;)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 6:56 pm

AČIŪ Jums :DDD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 7:59 pm

Koks nerealusff ;)*
Alexas toks tikroviškas čia.. :44:
Tęsk, greičiau!
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 11:52 pm

Ačiū, kažkaip galvojau, kad jau nusibodau jums su savo banalybėm ir be fantastikos:D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 12:21 am

tai kada įkvėpimas pagaus? :53:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 12:24 am

net nežinau, galbūt rytoj, reik susukt šiokią tokią intrigą :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 2:33 am

rasyk greicaiu ir daugiau labai faina teeesinooooo......xD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 1:34 am

Rytoj Jūsų laukia tęsinys :D jau esu jį parašius, bet tingiu į pc perrašinėt :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 1:45 am

Gooda rašo:
Rytoj Jūsų laukia tęsinys :D jau esu jį parašius, bet tingiu į pc perrašinėt :D
jau snd ryte maciau nepilną tavo tęsinį :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 912Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: