Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Cherry_PoP
Roll With The Wind
Cherry_PoP


Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2009-09-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 3:47 am

GerasxDDD Tesinio!!
Atgal į viršų Go down
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 2:37 pm

Gooda... wake up.....
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:49 pm

vo ble ... :D padare alexa kaip tik mokejo :D
Atgal į viršų Go down
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 11:41 pm

sakei sende parasyssi mes juk laukiam...
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 11:45 pm

Gabi, kuo daugiau zysi, tuo Gooda labiau tave erzins :D patikėk. :D
Atgal į viršų Go down
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 11:46 pm

tikiu jauciu ce net nebeverta sakityt ataip ataip nieks nerasa...
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 11:54 pm

nu baikit, neturiu laiko. nesėdžiu ir vien nerašau ff. nebus šiandien, nepatinka nelauk :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 11:56 pm

sorry nu
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 12:03 am

nieko, viskas gerai. :) neflūdinam, tik.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 7:40 pm

gal šnd? ; )
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 7:51 pm

ech, užsiėmus labai..turiu daug nenumatytų darbų, tęsinys sukurtas, bet nėra kada perrašyt :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 08, 2009 10:31 pm

Goda užknisai, greičiau dėk tęsinį, aš taip ilgau laukiu :DD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 08, 2009 10:44 pm

Rimt, tęsk! 005
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 08, 2009 10:45 pm

nušaukit mane, padurkit, išmeskit, bet nėr laiko :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 08, 2009 10:54 pm

nušausim tave su duru rankena ...............
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeŠt. 11 14, 2009 6:59 pm

Gooda. Tai gal savaitgalį laiko atsiras? :D
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeŠt. 11 14, 2009 7:48 pm

Goda! Nebeporink kad laiko nėra, sakyk tiesiai šviesiai, kad tingi :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeŠt. 11 14, 2009 8:01 pm

Break, prigavai :D aš nepareiginga ir tai pripažįstu.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 7:06 pm

Jau ne už kalnų ir pabaiga, bet ši dalis tokia lieva, kad man net gėda :D

XIX dalis.


Marija pabudo:
-Alexai, kur buvai?? – suklykė ji.
-Ša. Buvau išėjęs į lauką. – supratau, kad geruoju nesibaigs.
-Tai kodėl iš tavo burnos sklinda bjaurus alkoholio kvapas? Asilas tu! Šudašalmis, o ne Rybakas. – rėkė dar garsiau, o galiausiai tėškė antausį ir išėjo. Dabar norėjau tik susprogti, bet man Marijos gaila nebuvo. Gal aš jai nieko nejaučiu? Ir ką man tos mergiotės padarė..aš nebemyliu Marijos.., o gal ir nemylėjau? Išėjau iš viešbučio ir pasukau siauru keliuku susikišęs rankas į kišenes. Išgirdau skambutį, nežinomas numeris.
-Klausau
-Ar kalbu su ponu Alexanderiu Rybaku?
-Taip, o kas čia skambina?
Jums skambina iš areštinės, privalote skubiai atvykti ir duoti parodymų apie naktį vykusį įvykį. – paaiškino vyriškas balsas.
-Na..na gerai aš tuoj būsiu..- atsakiau. O, ne..va dabar tai prisidirbau. Išsikviečiau vairuotoją, jis mane nuvežė iki policijos. Įėjau vidun, o ten sedėjo apsiašarojusios tos pačios keturios merginos, kurių net vardų nepaklausiau.
-Laba diena, pone Alexandrai, prašom sėsti ir papasakoti viską kas vyko šiąnakt. – tarė pareigūnas.
-Na kaip čia pasakius, aš jokių kaltinimų neturiu, nes dėl visą tai esu pats kaltas. Tesiog mes visi padauginome alkoholio ir nepagalvojome ką darome. – iš tiesų labai bijojau ir nežinojau ką sakyt.
- O Jūs, pone Alexandrai žinote kas gresia už nepilnamečių tvirkinimą? Keista, kad jūs taip elgiatės- kalbėjo.
-Aš žinau..o gal apseikime be to, aš galiu sumokėti..supraskite manęs laukia koncertai- bandžiau kažką suvelti, kad tik manęs nepasodintų, būtų gėda.
-Aš duodu Jums nemažą sumelę ir prašau paleiskit mane.
-Gerai, bet dar norėčiau autografo savo dukrai – šyptelėjo.
-Ačiū, Jums labai. – pasirašiau ir atsistojau eiti, šiais laikais policiją lengva papirkti.
- O jūsų merginos, noriu čia pat ir dabar išvysti visų tėvus – surekė, o aš supratau, kad tas mergaites reikia gelbėti iš situacijos.
- Pareigūne, būkit geras paleiskit ir jas, juk čia aš kaltas, o jos sveikos ir gyvos. – ruošiausi eiti.
-Sutariam. Greit visos bėkit iš čia ir, kad daugiau nei viena nepakliūtumėte į šį kabinetą. – vis gi mus paleido..bet toli nepabėgom..išėjus pro duris mūsų laukė kalnas žurnalistų.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 7:10 pm

Galėjai ir geriau goda xD ne tavo stilius,marija pyst pabėgo,su tuo tvirkinimu irgi nesąmonė :D nesupratau esmės. Jaučiu čia tik suvėlei iš reikalo xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 7:17 pm

būtent, nes jau visos šaudė mane kad nori tęsinio, še še valgykit db :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 7:22 pm

kai žvengiau :D ne, nu vamzdiec :D nepyk, bet tokių vėjų privėlei :D Gerai Justė sako :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 7:26 pm

ner ko pykt, pati žvengiau :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 10:09 pm

man tai visai mldiec čia viskas xDDD Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 148379
tęsinio greiciau xDD
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 10:11 pm

Tas policinininkas tai tikrai pyze :DDDDD Parašiuko mat jam reik, kažkoks neapsisprendėlis, ai Goda, greičiau pagauk įkvėpimą :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 1112Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: