Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 FF:Ingrid gyvenimas. THE END.

Go down 
+23
Breaktheice
Suliko
Carolina
Gabrielė
Juste
lover
Gooda
Jūnaitė.
Auskariukas
dzastute
Nendre:}
*~Christina~*
Debesėlis
Radvi*
Ingiki
Prigavo
Gabi
Himbeere*
love fairytale :)
Justina
undinele
santa.
Marijuks
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Debesėlis
My heart will always be with you...
Debesėlis


Pranešimų skaičius : 670
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Mažeikiai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 6:29 pm

Smagi istorija ;DDd
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 10:44 pm

turbūt jau minėjau šimtą kart,bet pakartosiu,MYLIU ŠYYYTĄ FF :44: brangioji, kada tęsinukas bus?;]]
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 11:20 pm

AAAAAAA! :D nieko daugiau neturiu pasakyt xD

myliu, mare,myliu :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 12:09 am

Greičiau tęęęęsinio ;D
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 1:05 am

Super dalis. Tie dialogai tavo NEREALŪS.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 4:44 pm

Taigi va! Ilga dalis ir neviltis, mat Ingrid tikrame gyvenime tikras sužadėtinis visai ne Karlas! O kažkoks Bjornanas! :D

Tram du *varo kaip kavianskė*

Federikas įjungia garsiakalbį.
-Sveikas, Federikai! Kaip besiseką tau?
-Puikiai.Kaip matau, Ingrid tau papasakojo apie mane?-šypsosi.
-Taaaip. Šaunuolė ji. Gerbiu atvirus žmones.
-Man irgi tokie patinka.-juokiasi.-Žinai, o tavoji-superinė panelė. Pirmą kart tokią matau.
-Žinau. Ji-nuostabi. Tobula.
-Man atrodo, kad mum teks dėl jos pakovot. Kaip viduramžiais.-du mano vyrai nusikvatoja.
-Ji to verta.Tikrai.
-Koks tavo vardas?
-Alexanderis. Tau-Alexas.
-Alexai, kiek tau metų?
-O kam reikia žinot?
-Man. Žinai vieną auksinę taisyklę?“ Laikyk draugus arti, o priešus-dar arčiau“.-juokiasi. Ir dar ABU. Kas jiems darosi?

Viskas,nebegaliu klausyt. Išprotėjimas. Einu tolėliau ir leidžiu jiem išsiliet. Vienas žingsnis, du žingsniai, trys žingsniai. AUČ! Į kažką atsitrenkiu.
-Atsiprašau!-išsigandusi sakau nukritusiam vyrui.
-Kartais reikėtų žiūrėt, kur eini, žiople!
-Kas jums darosi, vyrai. Ką, užsigavai dabar labai? Į ligoninę vežt? Dirbtinį kvėpavimą padaryt? Išvis, eik šikt. Pats gali žiūrėt į kelią. Už mus abu nepagalvosiu.
-Uoj uoj uoj kokie mes pikti. IDIOTĖ.-sušnypščia pro dantis.
-Traukis, saulę užstoji, kvėpuot neleidi. ŠIU ŠIU, nevykėli.-įširstu.
-Mergyte, aš nesu “erelio akys”, bet kad saulės nėra-matau. Įsigyk akinius su STIPRIOM, kaip reikalas stipriom, dioptrijom.
-Ale koks gudruolis iš Londono gilumos!
-O gal ranką duosi ir pakelsi? Jaučiu, subinkaulis manasis sulaužytas.
-Vafli, pats gali pasikelt. Net nežadu.
-Duok tą savo ataugą ir skirstomės. Kaip mažas vaikas.-šie žodžiai mane sutrikdo, todėl prarandu budrumą. Ir orumą. Ištiesiu jam ranką. Jis paima ir atsistoja.-Na va. Šaunuolytė.- O kodėl jis galvą nuleidęs? Pakelia galvą. OMAIGAAAAAD! Geriau būtų nepakėlęs. Krentu. Tikrai. Toks vyras! Ketvirta mano meilė per šiuos metus. Šypsosi. OK, kur čia šuo pakastas? Čia „Misteris Gėjus“? Ne? Tai kodėl toks gražus?-Man atrodo, neprisistačiau.-sako nepažįstamasis man.
-Būtent, žavus nepažįstame, neprisitatei. Bet kam to reikia?
-Tam, kad žinotum, ko beveik neužmušei.-šypsosi.-Aš esu Oliveris.
-Žinai, pavadinęs mane idiote,ir dar balažin kaip, manau, turėtum gėdytis ir slėptis krūmuose. Vardo nesakysiu. Užmiršk.
-INGRIIIID?-likimo pirštas. Žemė, tiksliau-Federikas, kviečia. Ir dar bėga kaip kokia žirafa prie manęs. Viskas aplinkui dreba.
-Na va ir susipažinom.-šypsosi.-Ingrid, stebėk aplinką ir įsigyk akinius. Ate.
Pribėga Federikas:
-Viskas. Pokalbį su Alexu baigiau.-tiesia telefoną.-O kas buvo tas vyras?
-Aš jį nuverčiau.
-KĄĄĄĄĄ? Jau antrą šiandien? Tipo, spyrei į klyną ir jis pabėgo? O gal tau spyrė į klyną?-juokiuos kaip nenormali. Visas Londonas skamba.
-Žinai, aš jau pasiilgau lovos. Minkštos lovos. Mane taip ir tampysi, ar leisi eit miegot?
-O Alexas-tikras šaunuolis. Negalėčiau taip ramiai bendraut su savo draugės beveik meilužiu.
-Atsiprašau, mes nedarėm kažko ypatingo, dėl ko turėčiau nusigraužt nagus. Nieko nebuvo gi.
-Bet gal dar bus?....
-Neeeee, Federikyti, nebus. Būk ramus. O tu kambarį užsakei?
-Taaaip. Jei labai nori miegučio-einam. Nuo čia-kokios dvi minutėlės kelio.
-Gerai, eime.
-Su manim tau jokie baubukai nebus baisūs.-šypsenytė.

Prieinam prie registratūros.
-Laba naktis ar labas rytas.-šypsosi Federikas administratorei.
-Gal labiau rytas, pone.-sumišusi šypsosi pastaroji.
-Joks aš ne ponas. Aš Federikas.
-Malonu, Federikai. Jūsų kambarys yra ketvirtame aukšte. Trys šimtai šeštas.-ir tiesia kortelę.
-Ačiū, gero darbo!
-Dėkoju. Jeigu reikės-skambinkite.
-Būtinai.
Įeinam į liftą. Federikas paspaudžia skaičiuką 4. Kylam.
-Žinai, man atrodo, kad aš čia lifte susmuksiu ir iki ryt ryto pramiegosiu.-juokiuos.
-Aš tave panešiu!- Ir tikrai. Prasiveria lifto durys. Jis pasiima mane ant rankų ir neša į kambarį. Atidaro duris. Ir dar vienas nuostabos šūksnis per šiandien.
-Federikai, aš sakiau, kad noriu miegot, o ne maudytis džiakuzėj, gert gėrimus iš baro ir žiūrėt į paveikslus.
-Tiek jau to, Ingrid. To daryt nebūtina. Eik miegot.-pamerkia akį.
-Einu einu.-pribėgu prie plačios dvigulės lovos, išsineriu iš drabužių. Pribėgu prie Federiko. Pabučiuoju.-Ačiū tau, Fedi. Labai ačiū.
-Nėr už ką, nejuokauk.
-Vis vien- ačiū.-šypsaus. Tada įlipu į lovą, apsikamšau ir užmiegu...

Rytas. O gal labiau diena. Beprotiškai tingiu prasimerkt. Neeee, aš dar gulėsiu. Užsimerkusi paimu nuo spintelės vandens stiklinę ir priglaudžiu ją prie lūpų. Padedu atgal. Girdžiu prislopintą juoką. Lėtai ir vangiai prasimerkiu. Negali būt! Sapnuoju!
Atgal į viršų Go down
Debesėlis
My heart will always be with you...
Debesėlis


Pranešimų skaičius : 670
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Mažeikiai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 6:42 pm

ūūū kažkas įdomaus :53:
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:07 pm

Kažkas labai įdomaus ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:52 pm

Jaučiu koks nors pažystamas.XD Labai suintrigavai todėl noriu kuo greičiau tęsinio.;Dp
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 11:06 pm

Tęsinio:)
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 12:12 am

Pabaiga tai cool.
tęsinio.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Left_bar_bleue0/0FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 12:17 am

dar : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 12:19 am

Ingrid valdo! Yahoo3♥️ :D *dancing*
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 1:58 am

Mare Mare : D ir kaip tau pavyko tokią pabaigą suraityti? : DD
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:01 am

lover.-Tiesiog raičiau :D
Justyte-lomkės? :D:D:D Kaip apsinešus. Čia Alexo šalutinis poveikis tox? :D
Visos kitos mergaitės (panelės, moterys, bobos ir kiti epitetai) ačiūčiūčiūčiū kvadratu :*
Tęsinys bus rašomas šiandien (bent taip manau), o įdėtas ryt. O jei bus įkvėpimo-dar šiandien, bet jau naktį :D
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?
Jūnaitė.


Pranešimų skaičius : 1334
Join date : 2009-05-25
Age : 32
Miestas : Krepšinio šalis.

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:56 am

Dėl gan skaudaus įvykio dvi dienas prie pc nebuvau, o atėjus iš kart dvi Tavo istorijos dalis radau. :12: Pagirtina. ;D
Kaip visada dalys perfect'iškos.
:47:
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 7:47 am

O jąąąąą, pasigaidinau Undinėlės ir Justytės akyse,bet ką darysi :D Spešal for jūūū:

Trisdešimt trečia dalis

Prieš mane-Alexas. Ir ne pigus Kiniečių padirbinys, bet TIKRAAAAS. Oficiali versija. Vat ką žmonėm daro ilgesys. Netikiu. Ingrid, katinėli, sapnuok toliau.Nusisuku į kitą pusę. Ir vėl per „miegus“ atsimerkiu. Va da faaaaak? Brolis. Normanas. Aš gal idiotė? Aš rojuj? O kur tie angelai su arfom rankose? Lendu po kaldra ir.... suprantu, kad nė velnio aš nesapnuoju. Manieji bernužėliai žveeeengia kaip arkliai nepabalnoti. Brolis, aišku, savam stiliuj:
-Ingriduuute, Ingriduuute, tu esi durnaaaaa trupuuuuutį.
Girdžiu ir Federiko balsą. Bet nelendu iš po kaldros. Kažin, įmanoma, kad, pavyzdžiui, čia vietoj manęs atsirastų Britnė?
-Ingrid, mieloji, čia aš, Alexas.-paliečia mano pečius.
-Taaaip, Ingrid, Žemė kviečia.-kvatoja brolis.
Akyse susikaupia ašaros. Nežinau kodėl. Staigiai nuplėšiu nuo savęs kaldrą ir bėgu į vonią. Užsirakinu ir pradedu bliaut. Sėdu ant tualeto. Bliamba, jaučiu, kad rytinis sysius kviečia. Atlikusi gamtinius reikalus nusprendžiu toliau raudot. Atsisėdu ant vonios krašto ir toliau lieju ašaras karčias. Kažkas barbena į duris. Nekreipiu dėmesio. Brolis.
-Ingirduuuute, atsiprašau. Tu gi žinai, koks aš bukas. Nepyk.
-Atstok, Normanai. Prašau.
-Sedėk tam susmirdusiam tualete, sedėk.
-Tu čia nebuvai, todėl nesakyk. Jis apelsinais kvepia.
-Gerai, raudok apelsininiam tūlike.
Pamaina pasikeičia. Ateina Kakavius.
-Sveiks, Ingrid. Kaip besiseką?
-Taaaaip. Tik to man ir tereikia:mužikiškų sapalionių.
-Atsiprašau,katinyti. Įleisk mane gi. Aš geras buvau. Nieko blogo nesakiau.-vangiai prieinu prie durų. Būčiau vakar mačius, nebūčiau įleidus, bet kad taip žiauriai jo pasiilgau...Atidarau duris.-Labuks.-bučkis. Bučkis. Dar truputį bučkis.-Kas yra? Kodėl verki, ką?
-Buvo netikėta. Pasiilgau tavęs. Ir net to asilo galvos Normano.-pradeda valyt mano ašaras karčias.
-Žinai, aš irgi. Kad ir kas ten būtų bebuvę, myliu tave. Labailabailabailabai.-pabučiuoja. Neeeee. Palaižo. O tada ir visas maratonas prasideda. Lėtai, švelniai ir lengvai.Tokios būna tik mylimojo lūpos... JIS glosto mano plaukus,bet tuo pačiu ir sipriai laiko mane apsikabinęs. Jėga ir tuo pačiu milžiniškas švelnumo pliūpsnis mane beprotiškai žavi. Ir taip tik su juo, tik su juo...
-Ėj, gal užteks laižytis.-pro užrakintas duris rėkia Normanas, o mes apimti aistros, nieko nematom, nieko negirdim. Aš atseginėju jo marškinius, o man nereikia nieko ateginėt. Aš ir taip nuo vakar tik su liemenėle ir kelnaitėm. Bet, jaučiu, ateis galas ir tam kukliam „apdarui“. Ooooohoho, koks JO kūnas... Viskas ten, kur reikia. Glosto pečius,lėtai ir be proto švelniai leidžia ranką mano nugara, paliesdamas kiekvieną slankstelį,kiekvieną iškilumą. Pirmasis pasitaikęs-liemenėlė. Atsega ją, ir lengvai numeta į šalį. Atsegu diržą, kelnes... Nieko nejaučiu. Lengva kaip pūkelis leidžiuos glamonėjama... Neriu į aistros sūkurį...


-Esi nuostabi, buvai nuostabi ir visad tokia liksi.-sako Alexas, bučiuodamas kaklą.
-Alexai...
-Viskas gerai, mažule.
-Nepatogu dabar išeit bus.-kikenu.
-Einam nusipraust, gal mažiau kalti atrodysim.-oh, besišypsantis Alexas.Įlipam į dušą. Vėsi srovė. Ir JO bučiniai...
-Alexai, tu B-E-S-O-T-I-S.-juokiuos
-Aš žinau. Bet užtat tik tavęs noooriu.-iškiša liežuvį. Ir vėl tas pats scenarijus. Tik be rūbų...

Išeinam iš vonios. Susikabinę. Federikas ir Normanas žiūri išpūtę akis.
-Laabas rytas.-sakau jiem. Du draugai ramiausiai sėdi prie stalo su garuojančiais puodeliais kavos. Visas kambarys kvepia.-Gal ir man kavuutės?-juokiuosi.
-Tau jau lopšelį reikia pirkt, o ne kavos prašyt.-kvatoja Normanas. Pribėgu prie Federiko. Atsisėdu ant kelių.
-Na na na, vyruti, ir kaip paaiškinsi mano lovoj gulinčius Alexą ir Normaną?-šypsenytė.
-Tieisiog pašnekėjau su Alexu, paprašiau jo telefono, paklausiau, ar gali ir nori atvykt. Jis,žinoma, neatsisakė.-pakelia antakį.-ir pasakė, kad labai myli savo brolį. Na, kad jo pasiilgsti ir t.t.
-Alexai, ačiū, kad nepasakei, jog Karlo pasiilgau.-juokiuos.
-Iki tiek nenusiritau.-šypsosi per ūsą, kurio neturi.
-Federikai, ačiūačiūačiūačiū, kad esi toks nuostabus.-pabučiuoju. Žinoma, karšto būdo ispaniūkščiui to neužtenka. Bučinys pavirsta iiiilgu romantišku bučiniu. Prie Alexo akių.
-Ėėėėėj, chebryte, baikit. Negalima gi taip.-inkščia JIS.
-O man atrodo, kad jai viskas galima.-teigia Normanas ir bedžia pirštu į mane.
-Be ribų, be tabu. Jėga, ne gyvenimas.-jau piktai sako Alexas. Sučirška brolio mobilus. Patraukiu lūpas nuo Fedžio. Normanas rimtai linksi galva ir vis sako „taip“,“aha“,“deja“.
Po gerų penkiolikos tylos ir rimties minučių, Normanas sako:
-Ingrid, yra naujienų. Ir ne visai gerų...


Ačiū :*


Paskutinį kartą redagavo Marijuks, Kv. 07 30, 2009 11:11 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 7:52 am

-Ingriduuute, Ingriduuute, tu esi durnaaaaa trupuuuuutį.
Mari - Salomėja Nėris.
Tipiška mari: drabužiai skraido į visas puses :D

kaip visada puiku ;)

kas per blogos naujienos?


Paskutinį kartą redagavo undinele, Kv. 07 30, 2009 7:54 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 7:53 am

Tiesiog tokios... Blogos. :D
Undinėlė,draugele mano :@@***~~ :44:
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 7:58 am

Kai lexas su ingrid nėrė " į aistros sūkury" tai pagalvojau gerai,kad ne į tą patį tūliką pataikė xD
Tai štai kaip tave veikia naktelė,maryt ;D Įkvėpimas.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 7:59 am

Tiesiog :D
O aš tikėjausi aštrios kritikos strėlių į savo kuklų morkų daržą... :D ir še tau.... :D
Geriau PASIŠEPEČIUOKIM! :D
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 8:07 am

Nu va šitoje daly tai to netrūko xD,dabar tu ne tik dialogų bet ir ero y ero meistrė :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 9:49 pm

Justyte, o nepastebėjai to anksčiau? :D Manau, turėjo būt aišku iš vakarykščio četo...
Mes ir vėl flūdinam, tik šį kart pas mane :D
Esam flūdo meistrės :D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 10:39 pm

O bože! ;DDD taip su temperetūra sėdžiu, o po šitos dalies, vapšė užkilo, kžn kiek xDDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Left_bar_bleue0/0FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 10:50 pm

porno porno porno... daar : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sponsored content





FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
Atgal į viršų 
Puslapis 1013Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Besibaigiantis gyvenimas
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: