Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 5:07 pm

omg, kaip romantiska :44:
be abejo, noreciau tęsinio :)
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 5:10 pm

omg, kaip jis skuba :DD matyt Gabrielė jam žiauriai patinka! noriu dar!
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 5:34 pm

oho kaip fainiai daaar :44: :44:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:24 pm

Jūsų teismui.

9

Labas rytas

Atmerkiau akis ir pamačiau tiesiai prieš mane miegantį Alexą. Jau norėjau rėkti, kad jis pabustu ir paaiškintu kas čia vyksta, bet susilaikiau. Jis taip gražiai miega, šalia manęs. Šalia manęs !! Neužilgo jis prabudo:
-Labas rytas – nusišypsojo savo šelmiška šypsena.
-Tu man paaiškink ką veiki mano lovoj, Alexai aš juk sakiau, kad negalima
-Aš visą naktį negalėjau užmigti, buvo šalta ir baisu- vaikiškai pasiteisino jis.
-Bet juk taip n-e-g-a-l-i-m-a ! ah. Ką aš čia dabar rėkiu, na gerai nepykstu – pasakiau su šypsena, nes iš tiesu nejaučiau visai jokio pykčio, o buvai tik labai laiminga.
-Ei, o dabar miegaliau kelemės už kelių valandų tavęs lauks koncertas ir begalė gerbėjų.
-Na, kaip pasakysi taip bus – išlipo iš lovos, staiga pagriebė mane į savo glėbį ir bučiavo , atrodo buvau lyg devintam dangui.
-Čia tau už tai, kad nepyksti – dar kartą pakštelėjo į lūpas.
-Gana čia dabar bučiuotis reikia paskubėti ruoštis. – juokiausi.
Pavalgėme kartu pusryčius kavinėje. Visi į mus žiūrėjo, bet juk nėro ko stebėtis aš su įžymia žvaigžde, Eurovizijos nugalėtoju.
Kaip pavalgėme ėjome ruoštis, tiesą pasakius jis ruošėsi, aš tik šiaip, bet važiuosiu kartu. Alexas atrodė taip gražiai, kad man akivaizdžiai seilė varvėjo. Dažnai netilo jo telefonas, bet juk reikia viską dėl koncerto suderinti. Na ir štai jau išsiruošę važiavome iki renginio vietos. Arena nebuvo labai didelė, gal net mažesnė už mūsų Siemens Areną. Tik išlipus prie Alexo pribėgo būrys merginų. Rankose laikė lapelius, fotoaparatus ir rašiklius. Alexas maloniai pasirašė, o aš turėjau juos nufotografuoti, jis atrodė laimingas tokiame merginų būryje. Greitai jos išsisklaidė. Įėjome į vidų, Alexas turėjo skubėti į grimerinę, tuo metu aš ėjau išgerti arbatos.
-Na, Gabriele, jau turbūt susimatysim tik po koncerto, nenoriu tave aš iš paskos tampyti – pasakė ir pabučiavo mane.
-Iki susimatymo ! Sėkmės Tau ! – pasakiau ir nuėjau į mažą kavinukę.
Po kelių akimirkų išėjus iš jos, susterau.. Pamačiau mano akims labai žiaurų vaizdą.


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:05 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:29 pm

koks vaizdas kaip kas?????teeesk
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:32 pm

OMG, tęsk, šakės, kas per vaizdas???
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:11 pm

Tęsinys rytoj :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:34 pm

Nesvaik ;OOOO
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:37 pm

Toliau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:40 pm

Santt/. rašo:
Nesvaik ;OOOO


aš čia rimtai :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 9:40 pm

Aš turiu nuojautą tokiems dalkams... Ėėėj, meti šiandien, be kalbų. Taškas. ;D.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 10:01 pm

Nebent veliau, bet negarantuoju :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 10:32 pm

Suintrigavai. xD
Ir kodėl tarp jų nieko rimčiau nebuvo? Nusivyliau... xD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 11:04 pm

Nebuvo nebuvo.. dar neviskas prarasta. :DD
o dabar tęsinys:

10


Blondinė


Pamačiau tai, ko man geriau buvo nematyti... Alexas vidury kolidoriaus bučiuojasi su kažkokia blondine. Galvojau, kad tuoj numirsiu. Staiga ji mane pamatė, pabučiavo Alexą dar kartą ir pabėgo. Aš nesulaikiau ašarų ir išlekiau iš Arenos į lauką. Labai reikėjo man gryno oro. Alexas matė, kad išėjau apsiverkusi ir girdėjau antbėgantį jį.
-Gabriele, sustok palauk prašau ! – apsimečiau, kad jo negirdžiu ir ištrūkusi į lauką atsisėdau ant pačio pirmo pasitaikiusio suoliuko.
-Štai kur tu, aš tau turiu paaiškinti kas dabar įvyko.- pasakė Alexas, mačiau jį dabar kitokį, jis buvo labai nuliūdęs.
-Dink iš čia! Nereikia man tavo pasiaiškinimų! Ir taip viskas per daug aišku!. Aš žinojau, kad tu su manimi tik žaidi, žinojau, kad apsimetei mane mylėjęs tik dėl to, kad aš neliūdėčiau, bet dabar jau tikrai viskas... – verkiau.. verkiau .. labai verkiau..
-Bet, Gabriele, netiesa ką tu galvoji. N-e-t-i-e-sa. – atsisėdo jis prie manęs ir apkabino.
-Dink, Alexai ! Nebenoriu tavęs matyti ! – rėkiau labai garsiai, o jis išėjo..
Tuo metu aplink mane buvo ašarų balos. Kvaila buvau labai, kad prasidėjau su žvaigžde. Juk niekada jis nebus vienintelis mano, tikriausiai čia jo tikroji mergina kuri jam skambino šiandien tūkstančius kartu, tapati dėl kurios Alexas manęs nenorėjo kartu vestis į grimerinę. Noriu namo !, bet viena nesugebėsiu iš čia išsigabenti, ir viešbučio raktai pas jį.
Nebesugalvojau ką daryti, sėdėjau lauke nat suoliuko iki koncerto pradžios, bet mane įeiti į areną rodos pastumėjo kažkoks vidinis balsas. Įejau, sėdėjo daug žmonių, atsistojau prie scenos, rodos Alexas mane pamatė.
Koncertas buvo įpusėjęs, artėjo greitai pabaiga, staiga Alexas per mikrafoną pasakė:
-Dabar bus, mano priešpaskutinė daina, ją noriu skirti žmogui kurį pamilau- aš pakėliau akis į sceną,
-Gabriele, ši daina tau ! Atleisk kas šiandien įvyko – visa salė klykė, šaukė, plojo, Alexas žiūrėjo į mane, tūkstančiai žmonių taip pat. Aš susigraudinau ir nusišypsojau. Pradėjo groti daina „I‘m yours“, Alexas visada žiūrėjo į mane, aš verkiau, galiausiai einant dainai į pabaigą, jis nulipo nuo scenos, paėmė mane už rankos ir nusivedė atgal. Visą laiką scenoje buvome susikibę už rankų. Jis man davė mikrofoną ir paskutinę eilutę padainavome kartu. Žiūrovai klykė, plojo, atsistojo nuo kedžių, o Alexas mane apkabino ir pabučiavo. Paskui aš nulipau nuo scenos ir ėjau į tualetą, nes jaučiau, kad nubėgo man tušas. Girdėjau kaip skambėjo paskutinė jo daina „Fairytale“. Mintyse dainavau kartu. Visiškai pamiršau tą blondinę besibučiuojančią su juo. Atsisėdau rūbinėje ir net nepastebėjau kaip greitai prabėgo laikas. Netikėtai įžengė Alexas, jo veidas buvo visas nubučiuotas... Matėsi ryškus lūpų antspaudai..Kažkas nepagailėjo lupdažio.


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 11:08 pm

O Dieve, vos neverkiau, bet kartu ir juokas ėmė... :12: xD
Atgal į viršų Go down
monciuke

monciuke


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-06-02
Age : 30

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 11:08 pm

Laukiu tęęsinio ;]
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 11:19 pm

Tęsinio!!!
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 11:21 pm

koks šelmis! :D noriu dar.. čia kaip narkotikas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 11:23 pm

Kas jį išbučiavo? Brač, nuglijotiniuosiu.
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 11:29 pm

nekantriai laukiu tęsinio...
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:51 am

hihihi ha ha ha dar
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 2:28 am

Negaliu, kaip miela
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 5:38 pm

dar tęsinio... ;)))
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 9:26 pm

nežinau kada bus tęsinys. greičiausiai savaitgalį ne. (:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 9:29 pm

taj palauksim, būsim kantrūs :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 316Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: