Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriusPranešimas
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 2:41 am

verkti as neverkiu tiesiog man liudna
na bet cia tiesiog FF ;DDDD
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 5:55 pm

tai kada bus?
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:09 pm

Taigi taigi, galbūt paskutinė dalis netokia kokios Jūs tikėjotės, bet ji jau parašyta.
Todėl PABAIGA Jūsų teismui.

20


-O, Alexai, taip sutinku. – paėmusi žiedą užsimoviau jį ant piršto ir apkabinau savo būsimą vyrą. Tėvai priėjo prie mūsų ir taip pat apkabino.
-Bet aš dar negaliu tuoktis, man 16-iolika. – atsitraukiau nuo jų.
-Nesvarbu, čia menkiausia problema. Palausime mes tuos du metus – pasakė Alexas, mačiau, kad jo akys trykšta iš laimės. Pavalgiusi išviriau Alexui kavos ir pasakiau, kad palauktu kol aš išsimaudysiu, tada galėsime pasišnekėti.
-Alexai, nevažiuok gal jau namo, lik pas mus. – pasiūlė jam mano mama.
-Geerai, galiu likti – sutiko.
___________________________________________________________________________

PO DVIEJŲ METŲ.
Lietuva.
Aštonioliktas gimtadienis. Vau, kaip greitai prabėgo laikas. Stoviu prieš veidrodį su balta suknele, šalia į ją įsikibusi mano dukrytė Carola. Aš neatpažįstu savęs, esu labai pasikeitusi.
Per savo vestuves svajojau atrodyti naturaliai, labai neišsišokti. Į jokius „ Grožio salonus“ neėjau Plaukus palikau kristi lengvomis garbanomis, o makiažui naudojau tik akių tušą ir lūpų blizgesį.
Už pusvalandžio būsiu Alexo žmona, panelė Rybak. Tai pati nerealiausia mano gimtadienio dovana, kokią tik teko kadanors gauti. Aš vis dar negaliu patikėti, tačiau svajonės tikrai pildosi. Mano dukrytei jau metukai, ji pradeda vaikščioti, o Alexas toks rūpestingas tėtis !
Atėjo tas momentas kai jau turėjome važiuoti į bažnyčią, beto norėjau susituokti Lietuvoje ir pasirinkau būtent Vilniaus Arkikatedrą. Į savo vestuves pati pakviečiau ištikimiausią Lietuvos Alexo Fanų klubą, noriu padaryti jam staigmeną. Atvažiavome. Mišios užsakytos anglų kalba, kad Alexo giminaičiai suprastu, o mano sukviesti svečiai taip pat beveik visi šią kalbą moka, todėl problemų nebus.
- - - - -
Štai ir įvyko vestuvių ceremonija. Sveikinimai, gėlės, bučkiai, mamos ašaros ir t.t. Aš Alexanderio žmona ! Gabrielė Rybak ! Negalėjau patikėti kas vyksta buvau tooookia va tooooookia laiminga. Alexas priėjo prie manęs apkabino ir pradėjo bučiuoti, atrodė, kad jau pasiekėme ir dešimtą dangų. Bet staiga mane pažadino šauksmas:
-Laaaabas rytas, miegale ! Kiek jau galiu stūgauti ir tave kelti? – girdėjau mamos balsą. Aš atmerkiau akis, pašokau iš lovos , apsidairiau ir supratau, kad visą TAI buvo tik sapnas, norėjau tą pačią sekundę prasmegti skradžiai žemę... Mama mane išblašius tarė:
-Saulyt, katik man paskambino tėtis ir sakė, kad už poros savaičių skrendame į Norvegiją ! ….



AČIŪ IŠTIKIMIEMS ŠIO PASAKOJIMO SKAITYTOJAMS, BE JŪSŲ NEBŪTŲ ĮKVEPIMO KURTI. TAIP PAT DIDELIS AČIŪ UŽ KRITIKĄ IR KOMENTARUS.

TAIGI, TAIGI... PABAIGA : )))


AČIŪŪ.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:19 pm

Tai visas FF tik sapnas??? :27:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:44 pm

Ūmgaš. Aš žinok, viską suprantu. Tu rašysi antrą dalįįį. ;D
Taip, taip. Man patiko.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:45 pm

ne.ne. nerašysiu :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:48 pm

Rašysi kaip didelė. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:53 pm

nerašysiu kaip maža : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:57 pm

Gerai, tada tu nepažinosi Alexo, nes dar nebūsi jo mačius. ;DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 9:03 pm

baik. nerašysiu ir taškas : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 9:04 pm

Gerai...GOODA:((( kad ir baigei...labai tau dėkui už tokį ff,už Gabrielę,už tėvuką Alexą,uz Justę-išdavikę,už mažylę Carolą- little lex( tu pirmoji Alexui vaiką pagimdei xD) DĖKUI UŽ VIENĄ IŠ GERIAUSIŲ FF!:) tikiuosi sugalvosi dar ką parašyti ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 9:05 pm

Juste rašo:
Gerai...GOODA:((( kad ir baigei...labai tau dėkui už tokį ff,už Gabrielę,už tėvuką Alexą,uz Justę-išdavikę,už mažylę Carolą- little lex( tu pirmoji Alexui vaiką pagimdei xD) DĖKUI UŽ VIENĄ IŠ GERIAUSIŲ FF!:) tikiuosi sugalvosi dar ką parašyti ;D

nežudyk : DD
ner už ką. : ))))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 9:20 pm

Rašai antrą dalį, juk atsiranda vis intrigų... :(


Paskutinį kartą redagavo Indra, Pen. 07 24, 2009 9:27 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 9:23 pm

kaip perskaičiau, kad čia tik sapnas net šiurpuliukai nubėgo kūnu.
gaila, kad baigės.
tikėkimės greitai sulauksim naujo FF ;)
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 9:35 pm

Ši FF buvo viena iš mano mėgstamiausių, taigi šiek gaila, kad jau baigėsi...
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 10:16 pm

siaip neverta rasyti antros dalies nes gal bus lygiai tas pats?
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 10:35 pm

Tiesiog nuoširdžiai dėkoju, už įdomią istoriją. ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 11:18 pm

Bravo didžiausi aplodismentai. NUOSTABU!!!!! Labai netikėta pabaiga. Tokia išskirtinė. :12:
Man labai patiko šitas FF. :44:
Dabar reikia tik tikėtis ir laukti naujo FF.;DDDD
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 1:45 am

tai jau tikrai;DDD
dievinu as sita FF kaz kas tokio :44: :16: :34: :24: :12:
ir dar dideis hug'as
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 1:57 am

oj ačiū. ačiū. : )*
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 2:00 am

oj, pabaigą gerą susukai : D šaunuolė : ))
Atgal į viršų Go down
iewius

iewius


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-06-22

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 6:59 pm

Patiko.
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 1:11 am

dar dabar negaliu pasakyti kokio fainumo sitas FF
pabaiga tai geriause :44: ⭐ :16: :24: :16: :32:
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 2:03 am

Tikrai gaila,kad pasibaigė,bet viskam būna pabaiga:)
Man irgi šitas FF labai patiko,šaunuolė,ir ačiū,
buvo smagu skaityt:))
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 2:05 am

Ačiū dar kartą visoms ir jeigu gali perkelkit temą į šiukšlynę. :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 16 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 1616Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: