Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 12:34 am

Prižadu, kad šią savaitę tikraai bus : ))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 12:35 am

Laukiam :)))
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 1:00 am

AAAAA, Gooda grįžo! :D lauksim be galo!
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 5:17 pm

Laukiu nesulaukiu! :20:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:06 pm

Po mėnesio.

19


Nors mano namai didesni , daug didesni už Alexo, bet aš gyvenau pas jį. Nežinau kodėl, bet man ten buvo beproto jauku. Dažnai netildavo Alexo telefonas, jam skambinėdavo tapati mano draugė išdavikė, bet jis atmesdavo skambutį.
-Alexai, aš nesuprantu, kas man yra. Jau praėjo mėnesis, vis dar jaučiu didelį nerimą, bijau.. Man tik šešiolika, būsiu labai jauna mama. – pasakiau , skaitydama žurnalą.
-Nėra ko nerimauti, viskas bus gerai, mes kartu aš tau padėsiu ir privalau padėti – pasakė jis, priėjo prie manęs ir apkabino. Netikėtai išgirdau telefono skambutį. Buvo užrašyta „mama“ , mano širdis suvirpėjo.
-Mama. Čia tu? Kada grįši? – pabėriau jai klausimų.
-Gabriele, mieloji pasiilgau. Ar tau viskas gerai? Kur tu esi? Mes žadame grįšti rytoj. – ji man pabėrė dar daugiau klausimų.
-Man tikrai..mm. tikrai viskas gerai, mam. Aš gįžau į Norvegiją, nes jau baigėsi turas po Europą, šiuo metu gyvenu pas Alexą, buvau užsukusi ir namo. – atsakiau jai.
-Tada viskas, tvarkoje. Iki pasimatymo saulyt, lauk ryt per pietus. – atsakė ji ir padėjo ragelį.
-
Rytas.
-Labas rytas. Pusryčiai į lovą ! – dar miegodama girdėjau šiuos žodžius.
-O, Alexai ačiū, nereikėjo taip – šypsojausi.
-Viskas gerai, tau reikia ilsėtis, kad gautum daug energijos. – šypsojosi ir jis.
-Šiandien grįšta tėvai.. reikia paruošti pietus..taip pat reikės ir tiesą pasakyti.. – nuleidau galvą.
-Aš viskuo pasirūpinsiu galėsiu viską paaiškinti jiems.. Kažką sugalvosime. – šypsojosi ir vėl, o jo šypsena privertė mane nusijuokti.
-
Vėliau nuėjome abu į parduotuvę, kad nupirktumėm kanors ir paruoštumėme tėvams sugrįžimo pietus. Sumanėme pagaminti picas.
Su visais pirkiniais važiavome pas mane namo ir jau pradėjome ruošti vaišias ir pan.
Ir štaai viskas paruošta. Alexas kažkur trumpam įšėjo. Grįšta tėvai.
-Mamaaa, Tėti ! – ir prasidėjo atsibučiavimai ir apsikabinimai. Po trumpo pokalbio visi susėdome prie stalo. Valgėme, dalijomės kiekvienas savo įspūdžiais. Grįžo Alexas jis slėpė kažką už nugaros, bet taip ir neparodė. Žinojau, kad būtent dabar būtų tinkamas momentas pasakyti tėvams tiesą. Pašnibždėjau Alexui į ausį.
-Mama, Tėti, mes su Alexu Jums turime kai ką svarbaus pasakyti – tėvai persikreipė.
-Sakyk, kas nutiko? – susirūpino mama.
-Aaaš.. laukiuosi, laukiuosi.. – kukčiojau ir pradėjau verkti.
-Ką? Tu įsitikinus, Gabriele? Tu žinai kiek tau metų? Alexai??? Ar galima šitaip buvo? – tikrai įpykęs buvo tėtis, bet poto nusišypsojo.
-Mes žinom ką mes padarėm, mes tikrai neplanavome, tiesiog taip gavosi, nerėkite, Gabrielei to tikrai dabar nereikia – bandė paaiškinti jiems Alexas. –Nusiraminkite viskas gerai.
Alexas atsistojo nuo kedės, pasiėmė ką turėjo prie savęs. Ten buvo dėžutė ir graži didelė raudonų rožių puokštė.
-Gabriele, aš tave labai myliu. Ar tekėsi už manęs? – jo žvilgsnis buvo toks, kad vos mama neišsilydė.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:09 pm

Gers :D netikėtai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:11 pm

" -Gabriele, aš tave labai myliu. Ar tekėsi už manęs? – jo žvilgsnis buvo toks, kad vos mama neišsilydė. "

Kaip miela... ;D
Laaabai laukiu 19 dalies ;)))
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:12 pm

princese01 rašo:
" -Gabriele, aš tave labai myliu. Ar tekėsi už manęs? – jo žvilgsnis buvo toks, kad vos mama neišsilydė. "

Kaip miela... ;D
Laaabai laukiu 19 dalies ;)))



dabar ir buvo 19 : )
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:13 pm

dar labiau įsimylejau sia istoriją :44:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:19 pm

Uoj ... ;D
Tai yra lauksiu 20 dalies. ;D ;]
Atgal į viršų Go down
Neringa
Administratorė
Neringa


Pranešimų skaičius : 1164
Join date : 2009-06-16
Age : 27
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:53 pm

Wow kaip fainai :))
Laukiu dar :)
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 12:24 am

Tirai labai netikėta. :mirkt: Lauksiu tesinaus. :47:
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 12:42 am

O man irgi labai patiko. Lauksiu kitos dalies ;D
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 12:57 am

Ir aš ir aš!!;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 3:16 am

ačiū, labai visiems skaitytojams : D
tęsinys kitą savaitę arba dar vėliau. ; )
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 3:45 am

Eina naaamučiooo.
Kaip miela, kaip netikėta, kaip gražu.
Dar.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
iewius

iewius


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-06-22

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 4:53 pm

Dar. Ir greičiau. :47: :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 2:21 am

oo... kai fisnai dar;DDD
Atgal į viršų Go down
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 4:25 am

ei, Gooda, tegu pasako ne : D ot kaip man smagu būtų : DD
laukiam tęsinio : D
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 3:26 pm

Tesinio :51:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 7:32 pm

lover. rašo:
ei, Gooda, tegu pasako ne : D ot kaip man smagu būtų : DD
laukiam tęsinio : D


rimtai taip nori? : D galima.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 10:51 pm

rimtai as tai vietoi jos pasakyciau ne
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 3:18 am

Ei, o kur tęsinys?!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 4:45 pm

Aš tai iškarto pasakyčiau taip!!!!!!!!!!!!!!! ;DD
Kur tęsinys?;]
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 4:53 pm

Šiaip būtų nelogiška jei jis pasakytų "ne". Primeskit: vaikelis, Gabrielė jį labai myli. Tikrai atsakytų taip, jei tai būtų in ryl. Bet vėl, kitas aspektas: jai TIK 16. Logiškai pamąsčius, reikėtų sutvarkyt daugybę daugybę dokumentų, jei norėtų susituokt. Žinoma, tau spręst, juk tai tavo kūryba :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 14 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 1416Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: