Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:20 am

arba kokį berną pajamsiu ir alexo veidą priklijuosiu :D
prižadu tai bus :DDDD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:22 am

O Lexai ir mano mielas DB, sergėkit mane, šventą ir nekaltą mergelę-dvynę-žiurkę.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:25 am

O Bili Bobai, kažkas netaip? :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:26 am

Taaaaiiip. Nors ne. Ne, negerai. Vėl normaliai žvengiu, savu balsu.
Viskas neflūdinu, einu jungtis skypo, ir chatinsim ten. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:28 am

gerai.

O su nuotraukom prižadu jei tik adminai manęs neužbanins už erotiką :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:30 am

Tada į PM išsiuntinėsi. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:39 am

ei reikia dviejų panelių iš šito frm, mano ff veikėjų. siūlykitės dvi. kurios norite savo vardu mano ff :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:41 am

o geras ar blogas veikėjas?
:D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:43 am

normalus žmogus :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:45 am

Koks normalus? ;D
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:45 am

aj, tada nenoriu, :D

bet jei reikės veikėjo, kuris norės užvaldyti pasaulį - imk mano vardą :D

bet turbūt nereikės ;D
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:46 am

Jėėėj!
Aš siūlaus, aš siūlaus!
Aš merga už nepinigus! :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:46 am

Jei nuviliot Lexą- aš visada už. ;D
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:50 am

Ievūškinai, aš irgi už. :D
Tad viliosim abi, ir Gabrielei bus raaaaagas.
Aš tikiu, mes GALIM!
Be to, Alexo nuviliojimo klausimu, turbūt sutiktų ne viena! :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:53 am

Aš pirma pasisiūliau, plius aš- Godos sesė taigi, kad man daugiausia galimybių. ;D
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 3:18 am

O ne!!! Tik ne tai!!! :17: :D
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 3:30 am

Gooda rašo:
ei reikia dviejų panelių iš šito frm, mano ff veikėjų. siūlykitės dvi. kurios norite savo vardu mano ff :D

as nooooriu :51:
beje, mano vardas - Vaiva, jej ka ;)))
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 3:39 am

jei prireiks Justės visada prašom XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 12:48 pm

Jau išsirinkau dvi :)
Kitos nesupykt juk čia tik mano ff :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 5:15 pm

Nu.. Kur tęsinys dingoo? ;[[ ;D
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 5:42 pm

va butent....Kur tesinys???
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 6:57 pm

Aš tai nepykstu. Vistiek mano vardas jau čia panaudotas (Gabrielė). :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 7:29 pm

Kol kas šitoj daly jūsų nebus, bet kitoje tikrai.
Gal ir nepavykusi dalis, bet tiek to :D

13

Viską apgalvojus , aš labai išsigandau. Man tik 16-olika, o aš jau miegojau su vaikinu. Kokiu dar vaikinu, čia jau visu vyru. Staiga man pasidarė nelabai gerai:
-Gabriele, kas tau? – sušuko jis.
-Viskas tvarkoje, viskas gerai. – atsakiau, jaučiau, kad kažkas persmelkė mano širdį. Greitai praėjo ir stengiausi apie tai negalvoti. Jau neužilgo Alexo koncertas, jis ruošiasi ilgiau už mane ! Koncerto laukiau, nes žinojau, kad galiu susitikti su seniai matytomis draugėmis kurios vis dar dėl jo pakvaišusios.
-O, kad jos žinotų, apie mane ir Alexą – saldžiai nusijuokiau. Alexas priėjo prie manęs ir iš nugaros apkabino.
-Gabriele, ech. Noriu tavęs kai ko paprašyti, tik būk gera sutik. Aš noriu, kad tu per koncertą kartu su manimi sudainuotum dainą „I‘m yours“, manau visiems tai patiktų – jis mane suspaudė.
-Bet, kad aš nemoku dainuoti – išsilaisvinau iš jo glėbio ir nuleidau akis žemyn.
-Viską tu moki, pasitengsime ir viskas bus labai gražu .
-Na gerai – sušukau ir puoliau jam į glėbį. Buvo likę nedaug laiko, todėl jau važiavome.
-Štai ir musiškė „ Siemens Arena“ – parodžiau jam.
-Netokia ir maža- pakėlė jis viena antakį ir mane privertė nusijuokti. Greitai įbėgome į vidų, kad neužpultų jokie gerbėjai, ėjome į užkulsius ir visą laiką sėdėdama jam ant kelių dainavau. Jau turėjo vykti koncertas, todėl aš atsistojau prie visų žiūrovų. Alexas buvo pakvietas į sceną. Visos gerbėjos klykė, rėkė kaip pašėlusios, o man nebuvo noro rėkti kaip ir pirmąjį kartą kai jį pamačiau gyvai, man jau jo buvo užtekę, jaudinausi tik dėl dainos.ir štai atėjo mano eilė lipti pas jį į sceną:
-Dabar noriu pakviesti į sceną žmogų, su kuriuo mano gyvenimas šviesesnis, laimingesnis, nes aš Gabriele myliu tave, ateik – visi plojo kol lipau į sceną. Laikas praėjo nevaldomai greitai, net nepastebėjau, kaip jau reikėjo lipti atgal ir palikti Alexą paskutinei dainai „Fairytale“.
Pasigirdo jau man labai gerai pažįstamas smuikas, mano širdis atsipalaidavo, visi dainavo garsiau už jį, o pabaigoje dainos jis atsisakstė savo marškinius – gerbėjos klykė, galvojau, kad tuoj pat viskas sprogs, Alexas juos nusiėmė ir metė į publiką.


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:07 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 7:33 pm

o pabaigoje dainos jis atsisakstė savo marškinius – gerbėjos klykė, galvojau, kad tuoj pat viskas sprogs, Alexas juos nusiėmė ir metė į publiką.


kaip prajuokino :DDD
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 7:34 pm

Eik tu sau... Pabaiga ta UNREAL... Kad taip iš tikro kada... xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 616Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: