Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.

Go down 
+16
dzastute
santa.
Neringa
Juste
Auskariukas
Justina
love fairytale :)
Gooda
I'mGirl,Anna^^
Ingiki
monciuke
resorija
Moncyte
Kristė
Radvi*
Gabi
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.   FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 3:09 am

Oho aš tik dabar skaityt pradėjau, o tu baigi :D Tai tęsk, reikia :)
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.   FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 10:21 pm

Taigi paskutinė dalis.Žinau, gal kiek kvailoka, bet kitaip neišėjo.Ačiū visiems kas skaitė 😄

Paskutinė dalis.
-Tu rimtai?-negalėjau patikėti.
-Ar tekėsi už manęs?-Alex‘as priklaupė ant kelio.
-Taip!-sušukau.
Jis atsistojo ir pradėjo mane bučiuoti.
-Alex‘ai!-išgirdau vyrišką balsą.
-Čia mano vadybininkas.-sušnabždėjo Alex‘as
Tada jie pradėjo kažką malti norvegiškai.Gal po minutės Alex‘as atsisuko į mane.
-Nepyk, man reikia eiti.
-Eik jau eik.-nusišypsojau.
Nuėjau į „žaliąjį kambarį“ .Klestelėjau šalia Noros ir uždėjusi dešinįjį delną ant pilvo atsisukau ir pažiūrėjau į Alex‘ą.Jis mirktelėjo man.Nusisukau.
Nora pamojavo man prieš akis.
-Miegančioji gražuole!
-Ką?-staigiai „atsibudau“ .
-Mes jau einam.
-Kur?-nesusigaudžiau.
-Dainuoti.
-A,taip,gerai.Sėkmės.
-Ačiū.
Štaijie jau grįžta.Toliau viskas vyko neįtikėtinai greitai.Balsavimas.Rezultati.Laimėjo Norvegija.
Po penkių mėnesių.
Kaip ir Eurovizijos finalo vakarą, taip ir pastaruosius penkis mėnesius viskas vyko neįtikėtinai greitai.Jau žinome. Kad gims mergaitė, persikėliau į Norvegiją.Jau net kalbą beveik moku.Viskas puiku.Tik Alex‘o dažnai nebūna.Po mėnesio važiuojame į Lietuvą.Alex‘as ten koncertuos, o paskui-mūsų vestuvės.
Po mėnesio.
Mes jau Vilniuje.
Kitos dienos vakare.
Arena jau puspilnė.Bent kiek matosi iš užkulisių.Alex‘as jau ruošiasi koncertui.Aš sėdžiu ant sofos ir stebiu.Galiausiai po 15 minučių sušunka:
-Viskas!
-Puiku.-atsidūstu.
-Viskas gerai?-suklūsta Alex‘as.
-Viskas gerai.Eik.
-Tikrai?
-Taip.
Per koncertą negerai pasijuntu.Mane kamuoja negera nuojauta.Bet nuveju visas mintis į šalį.Koncertas baigiasi ir mes visi nešdinamės iš ten.
Po dviejų dienų.
Šiandien didžioji diena.Taip, mūsų vestuvės.Siaubingai jaudinuosi.Man net pilvą skaudėjo.Bet turbūt ne dėl to.Alex‘o jau nėra.O aš turiu didelį pagalbininkių būrį.Mamą, sesę(apie kurią nepasakojau) ir Rasą(taip, taip mano draugė).Jos man padaro makiažą, manikiūrą,pedikiūrą ir padeda apsivilkti suknelę.Po kelių valandų mes jau prie bažnyčios.Tėtis lėtai mane veda link altoriaus.Jei būtų mano valia aš ten bėgčiau.Galų gale pasiekiame tikslą.
Kunigas paklausia to, ko paprastai klausia pas visus.Alex‘as ramiai atsako:
-Taip.
O kai paklausia pas mane, sušunku:
-Taip!
-Tada skelbiu jus vyru ir žmona.Galite pabučiuoti nuotaką!
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.   FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 02, 2009 12:52 am

Galėjai paskutinę dalį padaryti -gimdymą. man taip usinorėjo riksmo, palatų, tokių raginimų - STŪMK xD nu, bet šiaip patiko xD Ačiū už ff <333
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.   FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA. - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Kai viskas baigias dažniausiai viskas tik prasideda...
» Kažkada. 'Gyvenimo cirkas'.
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: