Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutoriusPranešimas
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 4:42 pm

Kaip čia įdomiai! 😄 Dar... :47:
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 5:03 pm

nenormaliai fainiai;DDD
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 12:13 am

37skyrius
Kamilė išbėgo į lauką ir puolė į glėbį Alexui, kuris jos lauke prie savo automobilio.
-Alexai, pasakyk man tiesą, tu vis dar myli Ingrid?
-Ką?-nustebo jis.- Iš kur ištraukei?
-Nesvarbu, tiesiog atsakyk.
-Nesąmonė. Na, aš ją anksčiau tikrai labai mylėjau, bet viskas su ja baigta, dabar aš myliu tik tave. Tau ji kažko prišnekėjo?
-Ne,- šiek tiek pagalvojus, pamelavo Kamilė. –Važiuojam namo, man reikia pailsėti.

- - - - - -
-Štai čia svečių kambarys,- aprodęs visus namus, Alexas sustojo prie vieno kambario ir nusišypsojo.
-Ačiū, tau. Ačiū už viską,- apkabino Kamilė Alexą ir karštai pabučiavo. –Tai aš jau eisiu miegot, pavargau,- paėmė iš Alexo rankų savo krepšį ir įėjo į kambarį. Jis buvo nedidelis, bet labai jaukus. Kambaryje stovėjo dvigulė lova, iš abiejų pusių-naktiniai staleliai. Kamilė pradėjo kabinti savo drabužius į nedidelę, liaudiškais motyvais išraižytą spintą, kai pasigirdo beldimas į duris.
-Galiu užeit?- už durų nuskambėjo angliškas Alexo balsas.
-Gali,- atsakė Kamilė ir šyptelėjo.
-Pamiršau palinkėti labos nakties...-pasikasė galvą Alexas.
-Tai labanaktis,- nusijuokė Kamilė.
-Saldžių sapnų,- Alexas priėjo prie jos ir karštai ją pabučiavo, glostydamas jos šilkinius plaukus. –Beje,- ištarė jis atitraukęs savo lūpas. –Mano kambarys šalimais...jeigu kas...,- prikando lūpą ir išėjo pro duris.
Kamilė išsišiepė iki ausų ir grįžo prie spintos. Susitvarkiusi ir persirengusi savo pižamą ji griuvo į lovą. Nors buvo labai pavargusi, niekaip negalėjo užmigti. Mintyse sukosi baisiausios mintys, apie Ingrid, apie jos žodžius. Po gero pusvalandžio vartymosi lovoje, Kamilė pakilo nuo lovos ir nuėjo prie Alexo kambario. Padvejojusi, vis dėlto tyliai pabeldė į duris.
-Prašau,- pasigirdo velniškai seksualus, užkimęs Alexo balsas.
Pravėrusi kambario duris, Kamilė nedrąsiai tarė:
-Pažadinau?
-Nieko tokio,- žaviai pasirąžęs ištarė Alexas. –Užeik.
Kamilė įžengė į kambarį ir atsisėdo ant Alexo lovos. Jis Kamilę atidžiai nužvelgė ir nusišypsojo.
-Kas yra?-nuraudo ji.
-Negaliu atsižiūrėt, kokia tu graži...-Na, tai ko nesimiega mano angelėliui?- paklausė Alexas.
-Negaliu užmigti. Iš tiesų Ingrid man kai ką pasakė ir tai dabar neduoda man ramybės...
-Ką?
-Ji sakė, kad tai aš turėjau būti partrenkta, ir kai ji bus laisvėje, susigrąžins tave...
-Ji manęs nesusigrąžins, tikrai, man ji tuščia vieta,- apkabino ją Alexas.
-Bet man labiausiai ramybės neduoda ne tai...
-O kas?
-O jei ji išėjusi į laisvę pasikėsins į mano gyvybę?
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 12:30 am

o geras tesinuka butu gerai bet priestai dar geriau butu jei suzinociau kada jis bus????
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 12:35 am

Kaip gražu:) Daugiau!:)
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 12:40 am

Bitlomane rašo:
o geras tesinuka butu gerai bet priestai dar geriau butu jei suzinociau kada jis bus????
Greičiausiai rytoj
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 1:56 am

rytoi tai rytoi bus gerai lauksiu;DDD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 2:09 am

pasigirdo velniškai seksualus, užkimęs Alexo balsas.
O mama!! xD
DAAr!
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Neringa
Administratorė
Neringa


Pranešimų skaičius : 1164
Join date : 2009-06-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 2:41 am

Kaip fainai :)
Darrrrrr :51:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 2:28 am

38skyrius
-Kodėl tau kyla tokios mintys? Nesąmonė. Gal Ingrid ir kerštinga, bet ne tiek.
-Tu jos nematei, ji atrodė kaip pamišus ir kalbėjo gana įtikinamai,- Kamilės oda pašiurpo.
-Nesinori tikėti, na, bet jei tu taip sakai...Nebijok, neleisiu, kad kas nors tave nuskriaustų,-Alexas paėmė jai už rankų.
-Šalia tavęs aš jaučiuosi saugi. Žinai, jei tu nebūtum atsiradęs mano gyvenime, neįsivaizduoju, kaip būčiau viską ištvėrusi...
-Nebūtų manęs-nebūtų problemų. Juk tavo teta ligoninėje, galima sakyti, dėl manęs...
-Nekalbėk taip! Taip jau susiklostė likimas ir nieko čia nebepakeisi.
-Na, vis tiek iš dalies jaučiuosi kaltas, jei nebūčiau sutikęs tavęs, tu dabar gyventum be problemų...
-Nori pasakyt, kad tai jog mes susitikom, klaida?
-Man- tai didžiausia laimė, bet tau, pagalvok, kiek per mane tu kentėjai...
-Žinai, kentėti buvo verta, nes su tavim aš be galo laiminga,-nusišypsojo Kamilė.-Eisiu aš jau. Ačiū, kad išklausei. Išsikalbėjau, nurimau, turėčiau užmigti,- šyptelėjo Kamilė.
-Nėra už ką. Gali žadinti nors ir vidurį nakties, pati žinai,- pašiaušė plaukus Alexas.
-Na, tai labanaktis dar kartą,-Kamilė ruošėsi eiti, bet gražuolis sugriebė jai už rankos.
-Ei, o kur bučkis prieš miegą?-prikando lūpą jis.
-Šįvakar gavai bent du, nebūk besotis,-sukikeno Kamilė.
-Nebūk tokia žiauri, juk žinai, kad tavo bučinių man niekada negana.
-Išlepinsiu tave, paskui turėsi problemų su kitomis merginomis,-ironiškai pasakė Kamilė.
-Kitomis?
-Na taip, juk kai aš išvažiuosiu, tu ilgai neliūdėsi vienas...
-Rasim kompromisą, arba aš važiuosiu su tavim, arba tu liksi čia, arba...
-Alexai, juk pats supranti, kad tai bus per daug sudėtinga, juk...,-įsiterpė Kamilė.
-Ei, panele išmintingoji, gal galėtumėte kol kas pamiršti šį klausimą?,-pertraukė ją Alexas ir pradėjo kutenti.
-Alexai, baik... aš bijau... kutenimo,- krizeno Kamilė.
-Baigsiu, jei prižadėsi, artimiausiu metu, negvildenti šios temos,-patenkintas ištarė Alexas.
-Pažadu,- nusikvatojo Kamilė ir griuvo į lovą, šalia Alexo. –Žinai, o mes visai apleidom smuiko pamokas.
-Na, dabar kai tu gyveni pas mane, turėsim laiko repeticijoms. Staiga Alexas pakilo nuo lovos.
-Kas yra?-susirūpino Kamilė.
-Visai pamiršau tau pranešti, kad nuo rytojaus prasideda mano koncertinis turas po Norvegija, tu važiuosi su manim,-laimingas ištarė Alexas.
-Nemanai, kad turėjai su manim pasitarti?-susiraukė Kamilė. –Aš dabar važiuoti negaliu, juk reikia lankyti tetą Sofiją, pats supranti, kad Laura bala žino kur dabar valkiojasi...
-Mes dažnai grįšim čia, į savo namus, aš pažadu,- atsiprašomu žvilgsniu pažiūrėjo į ją ir Kamilė negalėjo daugiau pykti.
-Savo namus?-prikando lūpą ji.
-Taip, dabar tai ir tavo namai,- užgriuvo ją Alexas ir gundančiai į ją pasižiūrėjo.
-Negalvok, kad esi labai lengvas,- nusijuokė Kamilė.-Ei, nulipk, man tikrai reikia eit,- ji nusišypsojo.
Alexas nieko nesakė, tik žiūrėjo į ją, šypsojosi ir net nežadėjo pajudėti iš savo vietos.
-Kas yra,- suraukė kaktą Kamilė.
-Lik nakvoti pas mane, aš...mmm.... bijau tamsos- ištarė Alexas ir karštos, aksominio švelnumo jo lūpos susiglaudė su Kamilės.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 2:35 am

tas "bijau tamsos" nuskambėjimo gana rimtai xDD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 3:12 am

Juste rašo:
tas "bijau tamsos" nuskambėjimo gana rimtai xDD
Pritariu ;D Lauksim:)
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 2:48 pm

Bijau tamsos xD Dar dar ir dar.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Guest
Svečias
Anonymous



New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 3:41 am

Mirkit, bobos, mirkit xDD

Einu giljotinuot Ingrid ir Paulių xD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 12:52 am

Labai įdomu : ) Žinoma, kad tęsinio.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 11:16 pm

labai noriu dar ;D
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 12:10 am

Aš irgi labai noriu. :13: :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 12:42 am

Po ilgos pertraukos tęsinys:]]

39skyrius
-Kaip čia stebuklingai tik šiąnakt pradėjai bijot tamsos?-po ilgo bučinio, atsikvėpusi, ištarė Kamilė.
-Na, kaip čia paaiškinus...,-nusijuokė Alexas. -Nelabai moku kurti pasakas.
-Na, gerai, nekankinsiu tavęs, neliepsiu kurti fantastinių istorijų-sukrizeno Kamilė. Liksiu. Kada ryt
išvykstam?
Alexas padėjo galvą ant Kamilės kelių.
-Kada išsimiegosim. Ryt neturiu jokio koncerto, bet noriu ramiai įsikurti viešbutį,-nusižiovavo Alexiukas.
Kamilė pradėjo jam glostyti galvą ir net nepajuto kaip jis užmigo.

* * *
-Laaabaasss ryyytassss angelėėėliiiii,- uždainavo Alexas, įžengęs į miegamąjį su padėklu, ant kurio garavo maistas.
-Labas rytas,-sukrizeno Kamilė pramerkusi akis. –Pusryčiai į lovą?
-Taip, viską gaminau pats, su meile,- pasididžiuodamas ištarė. –Tu gali neskubėti, aš viską jau sutvarkiau, sukroviau tavo ir savo drabužius, liko tik tau susidėti visus tuos moteriškus dalykėlius, nedrįsau kišti nagų ten,- pasikasė galvą Alexas.
-Nereikia bijot, ten nieks nesikandžioja,- nusikvatojo Kamilė.
-Tai gerai, tu pavalgyk, apsirenk, susikrauk tuos daiktus ir nulipk žemyn. Aš dar susiskambinsiu su savo prodiusere ar viskas gerai, ir palauksiu tavęs automobilyje,-pakštelėjo Kamilei į skruostą ir išbėgo iš kambario.
* * *
-Pusryčiai buvo nerealus,- vos atidariusi automobilio dureles ištarė Kamilė.
-Na tikiuosi, nes vargau visą rytą,- nusijuokė Alexas.
-Galėsi dažniau mane palepint savo šedevrais.
-Būtinai. Ai vos nepamiršau, turiu tau staigmeną,- prikando lūpą jis.
-Staigmeną? Kokią?-netvėrė nekantrumu Kamilė. –Tu tikrai per daug mane išlepinsi.
-Tai gerai, būsi mano lepūnėlė,- pasilenkė prie jos ir karštai pabučiavo. –Man patinka tavim rūpintis. Alexas išlipo iš mašinos, nuėjo iki bagažinės, iš ten paėmė nedidelę kartoninę dėžę ir grįžo atgal į automobilį.
-Tikiuosi, kad tau patiks,-Alexas iš dėžės ištraukė mažytį, gauruotą šunelį, mielomis, rudomis akimis, jis atrodė tarsi pliušinis žaisliukas.
-Koks gražutis,-paėmė jį ant rankų. –Aš labai myliu šunis! Ačiū labai labai,-Kamilė sėdėjo išsišiepusi iki ausų ir glėbyje laikė mielą, drebantį padarėlį.
-Džiaugiuosi, kad tau patiko,-nusišypsojo Alexas ir užkūrė mašinos variklį.
* * *
-Vauč, šitas viešbutis milžiniškas,- išsižiojo Kamilė įžengusi į vidų.
-Na, čia vienas iš geriausių viešbučių Norvegijoj,- šyptelėjo Alexas ir paėmęs ją už rankos, nusivedė link registratūros.
-Laba diena,-pasisveikino administratorė. Ji buvo dar visai jaunutė ir labai graži. Atpažinusi Alexą ji nuraudo. Alexas jau buvo prie to pripratęs, tad net neatkreipė dėmesio, bet Kamilė ją nužvelgė pavydžiu žvilgsniu.
-Mes,-ištarė Alexas ypač pabrėždamas pastarąjį žodį,-Norėtume pačio geriausio kambario.
-Dviviečio?-paklausė administratorė.
Alexas pasisuko į Kamile ir klausiamai pasižiūrėjo. Sulaukęs nedrąsaus Kamilės linktelėjimo, ištarė:
-Taip, dviviečio.
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 12:51 am

Ahhh..... Turbūt jau supranti,kad tęsinio laukiam :D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 12:53 am

Suprantam,suprantam;]]]tik nežinom kada bus, nes ryt vėl išvykstam;//
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 12:57 am

Lauksim, kiek reikės :)
Laukiam nuo DABAR :D
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 1:10 am

Koks sirtumas kad tesinys savrbiausai kad, butu.;}
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 3:22 am

Aš be žodžių. :27:
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 3:46 am

Aš kol kas su žodžiais tai pasakysiu,kad
super ir aišku laukiam daar ;D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 3:59 am

Gabi rašo:
Aš be žodžių. :27:
Gerąja ar blogąja prame?;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 1114Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: