Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Go down 
+20
Justina
Nendre:}
Salve
I'mGirl,Anna^^
love fairytale :)
Mice
Ingiki
Debesėlis
Kristė
Jaskė~
resorija
Radvi*
Gooda
IceCube
Himbeere*
Little_Star
dzastute
Gabi
Moncyte
santa.
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 2:57 am

7 dalis

Skambutis
Aš atstūmiau jį. Atsistojau kiek toliau ir pasakiau.
-Žinok, man tas bučinys nieko nereiškia, ir nemanyk, kad dabar galėsim būti kas nors daugiau nei suolo draugai, pabrėžiu SUOLO!!!! Šiaip ar taip tavęs net dorai nepažįstu.- Jis žiūrėjo į mane išpūtęs akis, nieko keista, bet nieko tokio, tokia jau aš esu. Nepasitikiu niekuo.
-Mmm, Man irgi nieko,- šyptelėjo.- Bet tik nesakyk, kad nepatiko. –Jis pažiūrėjo į mane tokiu žvilgsniu, kokiu gali pažiūrėti tik jis. Aš išsižiojau.
-Tu ką? Juokauji? Aišku, kad nepatiko, visai nepatiko, tau reikėtų pasimokyti bučiuotis. –Sakydama tai stengiausi nustatyti kuo šaltesnę mina.
-Meluoji. Iš akių matau, tikrai meluoji.-Jis prieėjo arčiau manęs.
-Na ir kas? O dabar, klausyk, parvesk mane bent iki gatvės, kurią žinočiau. –Apsidairiau, bet net nemačiau nei menkiausio takelio vedančio iš čia.
-Gerai, klausyk, bet dėl to gal nenukentės mūsų duetas? –Jis kalbėjo labai rimtai.
-Žinoma ne. –Atrėžiau.

Kitą dieną vos tik įžengus į universitetą visi į mane spoksojo. Nekenčiau šito jausmo. Kol galiausiai atsidūriau ten kur reikia, savo vietoje jau sėdėjo labai susikaupęs Alexas. Nuėjau ir lyg niekur nieko atsisėdau šalia.
-Tai bent jau labas pasakyk. –nepakeldamas akių nuo knygos tarė jis.
-Labas, pasakau. –Aš irgi į jį nežiūrėjau, nežinau kaip tvardžiausi.
Prie mūsų priėjo Kate, mes pradėjome kalbėti apie vakarykštį įvykį, ji mane gyrė, sakė, kad Ingrid po to buvo rami ir tyli.
-Ingrid išraiška buvo fantastiška! –Įsiterpė Alexas.
-Nesijausk užkalbintas. –Atrėžiau jam, o Kate į mane pažiūrėjo labai nustebusi.
Visos paskaitos praėjo greitai, visas mano dėmesys buvo skirtas mokslams, nusprendžiau, kad man nereikia jokių meilių, jokių nesąmonių, būsiu gera. Keistai skamba.

Beeinant namo sutikau Ingrid.
-Žinok, man visai nerūpi ką vakar padarei, aš dėl to nepykstu, nes žinau, kad Alexas visvien mano, jis niekada nesutikyų būti su tokia kaip tu..- Tas tu nuskambėjo daugiau nei paniekinamai. Aš taip norėjau jai papasakoti ką veikėm vakar su Alexu, viską, ką jis man sakė, ką jis kalbėjo apie ją, bet buvau prižadėjusi sau, daugiau jokių skandalų.
-Nerk į balą. –Žiūrėdama ramiu, gal net lediniu, žvigsniu pasakiau jai ir eidama pro ją specialiai trenkiau savo petį į jos. Iš universiteto išėjau pakelta galva.

Grįžau namo, nežinau kodėl, bet visos mano mintys sukosi apie Alexą, negalėjau mokytis, nieko negalėjau daryti. Galbūt aš su juo per daug žiauriai pasielgiau, o kas bus jei jis nebenorės su manimi bendrauti? Jei jis persės kitur. Tai įmanoma. Ką aš darysiu, man jis taip patinka. Po šių minčių užsidengiau veidą, nejaugi?? Nejaugi jis man tikrai patinka? Regis taip, prisipažinau sau. Prisiminiau, kad turiu jo telefono numerį, išsitraukiau telefoną, surinkau jo numerį.
Skambinau jam.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 3:04 am

aaa!!!
as be zoodziu!!! kaip tju gali sustot rasyt tooookioj wietoj????:DDDDD
teeeeesk!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 3:05 am

Vat aš specialiai tokioj vietoj sustojau ;DDD*
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 3:06 am

nu tj prasyciau prateeest!!!!;****
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 3:07 am

Vau. :27: Žiauriai įdomu! Būtinai tęsk.
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 3:16 am

Labai vietoj nutraukei. Pačioj idomiausioj vietoooj. Dabar aš naktį nemiegosiu.;/
Man patinka tos merginos šaltumas. I really like it.
Lauksim kitos dalies.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 3:19 am

;DD Tęsiu kadanors tikrai ;DD[i]
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Debesėlis
My heart will always be with you...
Debesėlis


Pranešimų skaičius : 670
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 4:14 am

Patiko!!!!!! :51:
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 4:18 am

Man taip pat patiko :}
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 4:33 am

Ačiūū ;DD*
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 10:01 pm

Nrealu. Tęsk... :44:
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:18 pm

Tęęęęęęęęsk.
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:32 pm

Oky, ko gero šiandien tęsiu ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Himbeere*
I'm blonde, so please speak slowly**
Himbeere*


Pranešimų skaičius : 633
Join date : 2009-05-17
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 1:02 am

Perskaičiau visas dalis kurias praleidau.. Žinok gerulis O.xx
Labai patiko. Skaitosi lb greitai, rašai sklandžiai, o tai dyydelis pliusas.
Ir šiaip pats siužetas įdomus ^^
Amm... O kas liečia istpro9ją tai... OMG ta Ingrid!!;DDD Tu ją tooookią pavaizdavai B}}
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 1:19 am

Mane visada rašyti įkvėpia Pūfos arba Jaskės ff. Po jų visada noriu rašyti.
Iš anksto pasiteisinimas dėl to, kad bus pačiame gale, Alexas toks ir turi būti.

8 dalis

Šypsena.
Vos po kelių signalų išgirdau jo balsą. Dievišką balsą, tiesa, man net pačiai nuo tokių savo minčių sukasi smegenys...
-Alio...
-Sveikas.-stengiausi šį žodį ištarti kiek įmanoma švelniau.
-Aa, čia tu... Kas yra? –Jis kalbejo taaaaip šaltai.
-Na.. Ištiesų noriu labai labai atsiprašyti už šiandieną, tikrai negražiai pasielgiau, bet noriu, kad žinotum, jog nesu kokia pasileidelė. Atleidi?
-Kaip netikėta,-išgirdau juoką.- žinoma atleidžiu, šiaip tai aš net ir nepykau, be reikalo skambini.
-Na net ne dėl to ištiesų,- „tai dėl ko?“- pagalvojau.- Gal galime susitikti, turiu idėjų mūsų pasirodymui.- Net neturiuuu.
-Žinoma, kaip tik dabar esu laisvas. Tinka?
-Aišku, už 15 min., parke. Sutinki?
-Iki susitikimo.- Išgirdau pypsėjimą ir puoliau ruoštis, nes jokios idėjos net neturiu. Kvaiša. Na tiek to, bet pati nesupratau ko aš jį kviečiau, susisuko smegenys man, ir gerokai.
Štai aš jau parke, matau jį sėdintį ant suoliuko.
-Sveikas,-prieidama džiaugsmingai tariau ir prisėdau šalia.- Ilgai lauki?
-Labukas, ne, ne ilgai. Katik atėjau pats. Tai kokia tavo idėja?- pažiūrėjo į mane ir kilstelėjo antakį.
-ĖĖmm, hmm, pamaniau, kad galbūt... Gal.. Hmmm... Gal galėtum mane išmokyti šiek tiek groti smuiku?
-Čia idėja pasirodymui?-jis išpūtė akis.
-Na nevisai, bet žinojau, kad kitaip nebūtum atėjęs.
-Būčiau.- Nusišypsojo, ar minėjau, kad jo šypsena nereali? Ko gero, ne, tai va, ji nereali.
-Aaaa.-Ir abu prapliupome juoktis.
-Klausyk. Ką veiksi penktadienį, vakare?-jo žvilgsnis buvo keistas.
-Nieko, tikriausiai sėdėsiu namie, žiūrėsiu televizorių, arba ruošiu namų darbus. O ką?-Pakviesk į pasimatymą!!!! Pakviesk!!
-Gal norėtum su manimi kur nors nueiti? Manau, galėtume pradėti viską iš pradžių, kaip normalūs žmonės.
-Žinoma. Aš visiškai sutinku, tau tikrai reikėtų pažinti mane iš naujo, ko gero manai, kad aš pabaisa.
-Jokia tu ne pabaisa. –Truputį pagalvojęs tęsė. –Manau tau tik reikėtų nebučiuoti menkai pažįstamų vaikinų.-Jis nusišypsojo, taip, ta pačia, nerealia šypsena.
-Dėkui už patarimą.-Ko gero nuraudau...- Iki. Man jau reikia eiti.-Stojausi nuo suoliuko, atsistojo ir jis.
-Iki.-Jau buvau beeinanti. –Sandra...-Atsisukau.
-Taip.-Jis priėjo prie manęs ir apkabino.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Guest
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 1:21 am

Kaip mielaaa... <33
tĘsiniaus <3
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 1:32 am

Bus kadanors ;DDD*

Vanity. rašo:
Mane visada rašyti įkvėpia Pūfos arba Jaskės ff. Po jų visada noriu rašyti.
Iš anksto pasiteisinimas dėl to, kad bus pačiame gale, Alexas toks ir turi būti.

8 dalis

Šypsena.
Vos po kelių signalų išgirdau jo balsą. Dievišką balsą, tiesa, man net pačiai nuo tokių savo minčių sukasi smegenys...
-Alio...
-Sveikas.-stengiausi šį žodį ištarti kiek įmanoma švelniau.
-Aa, čia tu... Kas yra? –Jis kalbejo taaaaip šaltai.
-Na.. Ištiesų noriu labai labai atsiprašyti už šiandieną, tikrai negražiai pasielgiau, bet noriu, kad žinotum, jog nesu kokia pasileidelė. Atleidi?
-Kaip netikėta,-išgirdau juoką.- žinoma atleidžiu, šiaip tai aš net ir nepykau, be reikalo skambini.
-Na net ne dėl to ištiesų,- „tai dėl ko?“- pagalvojau.- Gal galime susitikti, turiu idėjų mūsų pasirodymui.- Net neturiuuu.
-Žinoma, kaip tik dabar esu laisvas. Tinka?
-Aišku, už 15 min., parke. Sutinki?
-Iki susitikimo.- Išgirdau pypsėjimą ir puoliau ruoštis, nes jokios idėjos net neturiu. Kvaiša. Na tiek to, bet pati nesupratau ko aš jį kviečiau, susisuko smegenys man, ir gerokai.
Štai aš jau parke, matau jį sėdintį ant suoliuko.
-Sveikas,-prieidama džiaugsmingai tariau ir prisėdau šalia.- Ilgai lauki?
-Labukas, ne, ne ilgai. Katik atėjau pats. Tai kokia tavo idėja?- pažiūrėjo į mane ir kilstelėjo antakį.
-ĖĖmm, hmm, pamaniau, kad galbūt... Gal.. Hmmm... Gal galėtum mane išmokyti šiek tiek groti smuiku?
-Čia idėja pasirodymui?-jis išpūtė akis.
-Na nevisai, bet žinojau, kad kitaip nebūtum atėjęs.
-Būčiau.- Nusišypsojo, ar minėjau, kad jo šypsena nereali? Ko gero, ne, tai va, ji nereali.
-Aaaa.-Ir abu prapliupome juoktis.
-Klausyk. Ką veiksi penktadienį, vakare?-jo žvilgsnis buvo keistas.
-Nieko, tikriausiai sėdėsiu namie, žiūrėsiu televizorių, arba ruošiu namų darbus. O ką?-Pakviesk į pasimatymą!!!! Pakviesk!!
-Gal norėtum su manimi kur nors nueiti? Manau, galėtume pradėti viską iš pradžių, kaip normalūs žmonės.
-Žinoma. Aš visiškai sutinku, tau tikrai reikėtų pažinti mane iš naujo, ko gero manai, kad aš pabaisa.
-Jokia tu ne pabaisa. –Truputį pagalvojęs tęsė. –Manau tau tik reikėtų nebučiuoti menkai pažįstamų vaikinų.-Jis nusišypsojo, taip, ta pačia, nerealia šypsena.
-Dėkui už patarimą.-Ko gero nuraudau...- Iki. Man jau reikia eiti.-Stojausi nuo suoliuko, atsistojo ir jis.
-Iki.-Jau buvau beeinanti. –Sandra...-Atsisukau.
-Taip.-Jis priėjo prie manęs ir apkabino.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 1:39 am

OMG!!!

Toliau!
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 7:37 pm

Ir iš kur jūs tokių idėjų semiatės? Pavydžiu jums.;/
Graži dalis.
Lauksim sekančios.;}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Himbeere*
I'm blonde, so please speak slowly**
Himbeere*


Pranešimų skaičius : 633
Join date : 2009-05-17
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 9:10 pm

Ouč. Įvykiai rutuliojasi į gerų santykių pusę ^^
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 9:40 pm

Jokių idėjų, rašau tik tai kas tuo metu užplaukia ;DDD
Rutuliojasi, rutuliojasi jau ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 10:16 pm

Tęsk... :44:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 10:18 pm

Citata :
Pakviesk į pasimatymą!!!! Pakviesk!!
Kokia citata. ;DD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 10:41 pm

Kada tęsinys?
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 10:49 pm

Ki ki xD
Nežinau, tiksliai, gal šiandien, gal rytoj, kai bus įkvėpimas :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sponsored content





New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
» Besibaigiantis gyvenimas
» FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: