Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Go down 
+20
Justina
Nendre:}
Salve
I'mGirl,Anna^^
love fairytale :)
Mice
Ingiki
Debesėlis
Kristė
Jaskė~
resorija
Radvi*
Gooda
IceCube
Himbeere*
Little_Star
dzastute
Gabi
Moncyte
santa.
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:24 pm

apie pabaigą su Ingrid :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:25 pm

Hmm,. aišku xD


Santt/. rašo:
11 dalis.
Iškarto noriu pasakyti, dėl Sandros elgesio, tokia ji yra, pasimetusi. Nepradėkit dėl to kritikuoti labai, viskas paaiškės vėliau.

Sumišimas
„Bet aš nesu tokia, kuri susilydytų vos gražiam bernui pamirksėjus akim“-pagalvojau. Pažiūrėjau į Alexą, manau jis buvo nuoširdus tai sakydamas, bet aš kitaip negalėjau.
-Alexai, nejau tu manai, kad dabar aš tau pasakysiu tą patį?-pasakiau šiuos žodžius kiek įmanoma griežčia, nors su mielu noru pasakyčiau, kad jis man ‚žiauriai‘ patinka.-Nejau manai, kad susilydysiu? Alexai, to nebus, aš nebūsiu tavo žaislas. –melavau pati sau, norėjau jį apkabinti, bučiuoti, bet...
-Nekalbėk nesąmonių, nusišneki tu, koks dar žaislas? –jis kalbėjo daugiau nei įtikinamai.
-Klausyk, tu, ožy, aš žinau tokius kaip tu, pasinaudosi ir pamesi. Nyk. Nors ne, nykstu aš. Iki, tai yra viso gero. –kalbėjau labai griežtai, pasukau link namo.- Einu namo.
-Hmmm. –atsikrenkštė jis.- Visų pirma, tavo namai kitoje pusėje, visų antra susitiksim pirmadienį per paskaitas. –Aiškiai mačiau jo veide žaidžiančią šypseną.
-Žinau, pirma norėjau užeit į parduotuvę. –MELAVAU.
-Gal galiu tave palydėti? Šiaip iš draugiškumo, kaip suolo draugę. –Deive, koks jis mielas.
-Hm.. Katik sakei, kad myli mane, kvailuti.-pasakiau labai švelniai, aš pati nesuvokiau kas man darosi. NESUVOKIAU, vieną minutę norėjau bėgti nuo jo kuo toliau, tačiau kitą jau norėjau kad jis mane apkabintų. Nusprendžiau, kad nereikėtų būti tokiai piktai, juk aš žinau, kad aš jį myliu. Kodėl negaliu leisti sau būti laimingai bent šį vakarą. –Alexai, atsiprašau, kad taip elgiausi.-priėjau prie jo arčiau, paėmiau jį už rankos.-Tiesiog man labai keista, kad toks kaip tu, galintis turėti bet kurią merginą atkreipė dėmesį į mane, tokią, tokią...-neradau žodžių.
-...Gražią?-paklausė jis, o aš jaučiau kaip nuraudau.
-Ne, ne tai turėjau omenyje, tokią pilką pelytę.-mano galva nusviro žemyn.
-Atsiprašau, visų pirma tu ne pilka pelytė, visų antra, kaip čia pasakius, gal tau vėl priminti, kas pirma, pabrėžiu, pirma pabučiavo mane?-Alexas pridėjo savo pirštus man prie smakro ir pakėlė mano viedą aukštyn, žiūrėjo tiesiai į akis. Hipnotizavo.
-Ėėė.-tesugebėjau ištarti.


Pirmadienis. Universitetas. Į auditoriją įeiname su Alexu susikibę už rankų, abu juokaujame, juokiamės, visi mus stebi. Atsisėdame į savo vietas, paskaita dar neprasidėjo. Lexas mane apkabino, mes sėdėjome susiglaudę, planavome ką veiksime po paskaitų. Įžengė Ingrid, tokia pasitikinti savimi, tokia ledinė, ji labai graži. Aš iki šiol nesuprantu kodėl JIS nebe su ja, ir kodėl atkreipė dėmesį į mane. Prisiminiau Ingrid žodžius.
-Alexai, noriu tavęs kai ko paklausti, galiu?
-Žinoma, visada.-tai ištaręs pabučiavo mano skruostą.
-Žinai, pirmą dieną čia, kai tu atsisėdai šalia, po paskaitos Ingrid pasakė, kad ji bet kada gali tave susigražinti, kad ji tau visdar rūpi, kad tu tuoj pat atbėgtum pas ją. Ar tai tiesa? –labai norėjau išgirsti neigiamą atsakymą.
-Jei nebūčiau sutikęs tavęs, galbūt taip ir būtų buvę, Ingrid buvo pirmoji ir vienintelė mano mergina. Aš maniau, kad ją mylėjau, tačiau, tik sutikęs tave, meile mano –jis pabučiavo man į kaktą, o aš svaigau nuo tpkių žodžių.-Supratau, kas yra meilė. Tikrai.- jis nusišypsojo.- Klausyk, padarom ‚prikolą‘?-išsišiepė jis.
-Hmm, nežinau, kokį?-žiūrėjau į SAVO Alexą pakankamai nepatikliai.
-Žiūrėk,-tyliai tarė jis.- Ingrid!!!-užriko jis, ji atsisuko į jį vielties pilnu žvilgsniu, pamačiusi mane JO glėbyje susiraukė. –Einam kur nors penktadienį? MES su Sandra, tu su savo draugu. –Ingrid ir Alexas išsiskyrė prieš porą metų, ir nė karto nebuvo susitikę su kitais. Visi manė, kad jie vėl bus kartu. –Kaip manai?- mano suolo draugas apkabino mane labai stipriai ir pabučiavo. Blondinė sprogo iš pavydo, mačiau, kad ji bandė tvardytis, bet jai nelabai išėjo.
-Nežinau, neturiu laiko, mokslai.-sukandusi dantis kalbėjo ji.
-Tai gerai. Tiek to, labai GAILA.-šį žodį Alexas tarė prunkšdamas.- Sėkmės.-Mes abu nusisukome nuo jos ir pradėjome juoktis. Manau neapsirikau, kai nusprendžiau pabandyti. Mums abiems taip gera kartu.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:30 pm

vnž fainai cia, tesiniaus ;)))
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:33 pm

man patiko, tęsk :)
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:36 pm

Ačiū ;D*
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:37 pm

kada tęsinys ? (:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:41 pm

Aš tik katik įdėjau o_o, žinant man otempą, tai už kokių trijų, keturių dienų.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:42 pm

o brač. Nu palauksim :))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 9:42 pm

O joptararai kaip fainai ;D
Laukiam nesulaukiam tęsinio ;D
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 9:59 pm

Gerai ten buvo su tais "ožiais".;D
Ir tas Alekso prikolas, sakyčiau, toks gana žiaurus truputį.
Oh well.
Būtų malonu perskaityti tęsinį.;}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 10:41 pm

Dėkui, tęsinys tikrai bus ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 11:53 pm

Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 11:53 pm

Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 11:58 pm

Skaičiau atsijungus iš pasaulio :D
Lyg kažkokioj erdvėj ;D
Laabai patiko, lauksiu tęsinio ;)
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 21, 2009 12:15 am

Nendre:} rašo:

Laabai patiko, lauksiu tęsinio ;)
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:32 am

Oho, ačiū labai.
Tęsinys bus.
Kartoju :)
[i]
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 21, 2009 4:27 am

Jė. Nu, kad tik graičiau būtu xD
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 21, 2009 4:28 am

Ai lov it!
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:16 pm

oho daaaar
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 1:37 pm

Blemba, minčių nebėra xD
Varau rašyt ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 2:01 pm

12 dalis

Kelionė
Praėjo vieni metai, mes su Alexu visdar kartu, mus sieja labai stiprus ryšys, kurio nepavyko nutraukti, nei Ingrid, nei Semui. Semas – vaikinas, kuris pradėjo prie manęs lysti mokslo metmas įpusėjus, jie su Ingrid buvo susivieniję, tačiau ką gali jie prieš mūsų stiprią meilę? Nieko.
Alexas visada mokėjo mane nustebinti, nudžiuginti, visada sugalvodavo kažką naujo, drauge išgyvenome nuostabiausias gyvenimo akimirkas. Dabar tvirtai galiu pareikšti.
-Myliu tave,- tariau besėdančiam į mašiną Alexui.
-Juk žinai, kad aš tave taip pat,-tarė jis įsėdęs. Tarė ir pabučiavo mane. Nusišypsojau.
-Tai kur šįkart važiuosim?-pasidomėjau, nors žinojau, kad tai beprasmiška. Jis tik nusišypsojo, pakraipė galvą.
-Nesakysiu, kam klausi? Ar kadanors esu atsakęs?-jis užvedė mašina, o aš tik įsitaisiau kėdeje, nežinojau kiek laiko važiuosim.
Taip atsitinka nebe pirmą kartą, jis tiesiog pasako, susidėk daiktus, išvažiuojam, pirmą kartą tikrai buvo keista, tačiau dabar aš juo labai pasitikiu. Mes tiesiog susidedame daiktus, važiuojame, kur važiuojame? Žino tik jis. Praeitą kartą mes buvome grupės ‚Jonas Brothers‘ koncerte, Alexas žino, kad aš juos dievinu, tiesa, per koncertą pavydėjo, laikė mane apkabinęs, nenorėjo paleisti. Man buvo šiek tiek juokinga, aš tikrai nesiruošiau ropštis ant scenos ir bučiuoti broliukų. Aš jau ne tokia kaip tos merginos, kurias tada mačiau. Jei atvirai, nežinau, kaip jas praleido apsauga.
Kitą kartą važiavome į oro uostą, tiesiog nusipirkome pirmus pasitaikiusius bilietus ir skridome, pirmeiji bilietai buvo į Lietuvą. Lietuva pilna prisiminimų, norėjau kadanors ten grįžti, ir grįžau. Ne viena. Jam taip pat begalo patiko Lietuva, klausė ar galėtume ten gyventi, šis klausimas mane labai nudžiugino, bet jį svarstysime tik baigę universitetą.
-Atvažiavom.-pareiškė Alexas. Aš apsidairiau. Mes stovėjome netoli uosto, šią vietą žinojau ji netoli. Jėga, plaukiosim laivu, senai norėjau.
-Plaukiosime laivu?-paklausiau, nors ko gero ir taip buvo aišku.
-Ne,-atšovė jis.-Jachta, tik aš ir tu. Tris dienas. Sutinki?-kalbėjo žiūrėdamas man tiesiai į akis.
-Kur aš dingsiu iš povandeninio laivo. Aišku sutinku.-pabučiavau jį. Jis atsakė tuo pačiu, pasiėmėme daiktus, nusinešėme juos į jachtą, Alexas dar sutvarkė porą reikalų ir štai mes jau plaukiame. Aš persirengiau plonesniais rūbais, buvo žiauriai karštą, Alexas liko be marškinėlių. Po kiek laiko, kai jau buvome tolokai nuo kranto jis sustabdė jachtą, priėjo prie manęs ir apkabino. Už tai aš jį ir myliu, jis toks paprastas ir begalo mielas. Mes tiesiog atsisėdome ir šnekučiavomės. Nė nejausdami, kad dangus apsitraukė tamsiausiais debesimis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 2:16 pm

man toks mielas sis pasakojimas :44:
tesinio... ;)))
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 2:40 pm

Ačiū, tęsinys dar bus ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 2:48 pm

daaar XDD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 2:49 pm

Ok ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sponsored content





New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 79Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
» Besibaigiantis gyvenimas
» FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: