Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Go down 
+20
Justina
Nendre:}
Salve
I'mGirl,Anna^^
love fairytale :)
Mice
Ingiki
Debesėlis
Kristė
Jaskė~
resorija
Radvi*
Gooda
IceCube
Himbeere*
Little_Star
dzastute
Gabi
Moncyte
santa.
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:08 am

Sulauksit, jaučiu šiandien dar parašysiu, jau kažką sugalvojau ;DDDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:09 am

tj greit rasyt!!
;DDDD
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:11 am

Pūfa rašo:
man patiko, tęsinio
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:01 am

4 dalis

Buvusioji, bet visai ne super.
Kadangi visos paskaitos vyko vienoje auditorijoje, niekur nesinešiau daiktų, palikau juos ant suolo, ir nuėjau prie Kate, ji kalbėjo su savo drauge.
-Sveikaa, tai kaip pirmoji paskaita? – Paklausiau.
-Nenormali, beveik nieko nežinojau, aš istorijos žiauriai nekenčiuu. Beje, mačiau tau sekėsi labai gerai,- mirktelėjo.- Ne tik viską žinojai, bet dar...
Prabilo jos draugė.
-Sėdėjai su Alexanderiu, Alexanderiu Rybakuuuuuuuuuu!!!!-Ji atrodė pakankaimai nesveikai.
-Na ir..??? –Pažiūrėjau į ją.
-Dieve, kaip tai na ir?? Matosi, kad tu čia naujokė, jis juk šio universiteto žvaigždė, ir šiaip saldainis, o ji dar sako na ir. Kvaiša, tu.
Į auditoriją įėjo mergina, kurio dar nebuvau mačiusi.
-Šitos kalės tai saugokis geriau, -pasakė man dar nepažįstama Kate‘s draugė- Čia Alexo ex, ir šiaip tokia žiurkė.
-Kodėl taip sakai? Man ji atrodo miela.
-Tu baik juokauti, ji tik atrodo miela, o iš tikrųjų... Šiaip tai ji čia tik savo turtingo tėvelio pagalba, talento pas ją nulis, tik vaizduoja puikią muzikantę. Aš tau patariu, tikrai, nuoširdžiai, jei nenori turėt nemalonumų, net nesiartink prie jos, bet manau, kad ji artinsis prie tavęs, visgi tu sėdi su jos nuosavybe.
-Regis sakei, ji jo ex?
-Na taip, bet ji vis dar tiki, kad Alexas bus jos ir Ingrid gyvens ilgai ir laimingai.-Ji pasižiūrėjo į ją su panieka.
-Ingrid?
-Na tai jos vardas. Beje, aš Stella. Malonu susipažinti, tu Sandra?
-Taip, man irgi malonu, Stella. Na gerai einu kur nors, gal dar spėsiu pakvėpuoti grynu oru. Iki.-ėjau pro duris, bet į kažką vėl atsitrenkiau, ten buvo, Stellos žodžiais, kalė. Pagalvojau, kad dabar tai bus.
-Klausyk, žiurke, ką tu čia darai? Nematai kur eini, kvaiša tu. Ar bent žinai į ką atsitrenkei, nesveika esi. -Hm, ji tikrai kalė.
-Aš nekalta, kad pasimaišei man po kojomis.- pažiūrėjau į ją ir nuėjau.
-Dar niekas nėra man taip pasakęs, karas prasideda, saulyte.- Ji tikra Kalė, iš didžiosios K.

Ilgai galvojau ką padaryti, kad tikrai ją įskaudinčiau. Grįžau į auditoriją. Alexo dar nebuvo, pažiūrėjau į Ingrid su pašaipa, ji man atsakė tuo pačiu. Iki paskaitos pradžios liko dvi minutės, atėjo Alexas, Ingrid į ji žiūrėjo labai meiliai, ir man toptelėjo.
Sustabdžiau Alexą pakeliui į suolą ir apkabinusi jį pabučiavau, nežinau kodėl, bet jis visai nesipriešino...
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:33 am

Nuo paskutinio sakinio lūžau xDDD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:34 am

Kodėl? xD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:35 am

Nu fainai labai.
Jėga, paavrei čia ;DD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:35 am

Nu aš juk sakiau, kad atsigaus abu jie ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:36 am

;DDD
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:50 am

Tesinio... 😄
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:51 am

Aš tik kątik parašiau... Be to, manau per dvi dienas 4 dalys yra labai daug xDDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:52 am

Aš per dieną 3 dalis įdedu ;DD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:54 am

Nepradėkit xDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:54 am

Dėk davai, bo be dantų liksi ;DD
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:55 am

Man įdomu kaip? :DDDD
Nu man reik dar sugalvot, kas po to bus, nu ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:13 pm

Nu varyk toliau.
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 6:58 pm

OMG. :27: Na ir drąsi mergina (aš omeny Sandrą turėjau, žinoma). Sounds very interesting. Laukiam daaar!
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 8:13 pm

TOOOOOOOOOOOOOOOOLIAU!!!
Atgal į viršų Go down
resorija
-*-If Only In My Dreams-*-
resorija


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2009-05-20

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 8:24 pm

Labai patiiko darr :)
Patiko ta viieta kur sake kad jai mokytis bendrauti reikia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 8:44 pm

Heh, dar reikia. ;D
Atgal į viršų Go down
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 8:56 pm

ohh!!!
nerealiai paatiko!!;DDDD
laukiu dar!!
dar!!;DDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:38 pm

nooriu daar (:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimePen. 05 29, 2009 12:32 am

Oho, kiek komentarų, iki 9 bus ;DDDD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimePen. 05 29, 2009 12:36 am

greičiau nooriu :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitimePen. 05 29, 2009 12:59 am

5 dalis

Nusikaltę.
Regis bučiavomės visą amžinybę, net nepastebėjau kaip įėjo dėstytojas.
-Kas čia dabar?-Labai piktai paklausė jis.
Mes abu stovėjome kiek sutrikę, nukreipiau žvilgsnį į Ingrid, regis iš pykčio jai tuoj nuslinks peroksidu puošti plaukai, man pavyko, pažiūrėjau į Alexą, jo veide žaidė linksma šypsenėlė, regis viskas gerai.
-Dabar taip, kad jūsų abiejų artimiausias tris savaites nematyčiau savo paskaitoje, supratot? O dabar staigiai abu pas rektorių.-parodė pirštu į durų pusę. Mes abu nuėjome, susirinkome daiktus ir išėjome, Alexas uždarė duris ir sustabdė mane.
-Tu ką? Gal visai išprotėjai?
-Aš atsiprašau, na, nežinau, ko gero išprotėjau.-Juk negalėjau jam pasakyti tikros priežasties.
-Puiku, dabar tris savaites nelankysiu šokių paskaitos.-Jis atrodė dėl to labai susikrimtęs.
-Aš tikrai atsiprašau, bet turiu pasakyti, kad tu visai nesipriešinai man.-šyptelėjau, jis nuleido galvą.
-Na taip, kodėl turėčiau, be to, Ingrid veido išraiška buvo jėgiška.- Jis nusijuokė.
-Aš irgi taip pamaniau, žinau, kad ji tavo buvusi, ji labai „miela“.
-Na taip, klausyk, tau patinka tvarkyti parkus?
-Ne, kodėl klausi tokios nesąmonės?-pažiūrėjau į jį kaip į beprotį.
-Todėl, kad rektorius mums skirs tokią bausmę, savaitei, kitokios bausmės, dar niekada nėra buvę, šiaip aš irgi nemėgstu.
-Žiauru.-Tiek tesugebėjau pasakyti, na nieko puikiai atrodysiu tvarkydama parką.
-Visgi yra viena išeitis, aš tikrai nenoriu nemalonumų, nors jų jau turiu, nenoriu daugiau...-Mes jau atėjome prie rektoriaus kabineto.- Tas dėstytojas pats tikrai nesiteiks pranešti dekanui, dabar turime laisvo laiko, einam kur nors?-Kilstelėjo antakį.
-Tu juokauji?
-Ne, aš labai labai rimtai.
-Na nežinau, bet ar nebus tik blogiau?
-Blogiau tikrai nebus, aš tau pažadu.-Jis paėmė mano ranką ir mes pasukome link durų vedančių į lauką...
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sponsored content





New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 29Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
» Besibaigiantis gyvenimas
» FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: