Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutoriusPranešimas
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 1:33 am

OManoŠventasAlexai!
Tokios nuostabios istorijos dar nesu niekur niekada skaičiusi!!! :44:
Skanduoju : Te - si - nio! Te - si - nio! Te - si - nio!
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 11:30 pm

Tai kada tesinys?? :52:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 11:42 pm

nėra juk Dzastutės, ji išvažiavus ir tik rytoj grįš :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 11:46 pm

Apsimulkinau : neskaitau komentaru xD
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 12:40 am

OMG
perskaiciau keles paskutines serijas
ir vos neapsiverkiau
kap fainiai :44:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 12:32 am

Kaip netikėta,o kam tikėta
PABAIGA
Atvėrusi duris Kamilė pamatė ne tai ko tikėjosi ir jos veidas apniuko. Ten stovėjo Andrius. Tas pats, kuriam Kamilė labai patiko.
-Sveika,-linksmai pasisveikino jis. –Girdėjau, kad jau iš Norvegijos grįžai.
-Amm...labas, užeik,- be jausmų atsakė Kamilė.
-Aš gal ne laiku?
-Ne, tiesiog nėra nuotaikos.
-Tai tiek to, užeisiu kitą kartą,-Andrius apsisuko ir nuėjo, o Kamilė pasijuto labai nesmagiai, bet nesušuko, kad jis grįžtų ,o uždarė duris ir nuėjo į kambarį, nusprendusi, kad reikia išsikrauti savo daiktus. Rankinuko dugne gulėjo mobilus. Išsikrovęs, be jokių gyvybės ženklų. Kamilė įjungė telefoną krautis ir peržiūrėjo sms žinutes, ji tikėjosi jų rasti daug, bet ekrane švietė tik vienintelė žinutė.
„Angelėli, suprantu, kad tu manęs nekenti, bet aš tau prisiekiu, kad tarp manęs ir tos merginos nieko nėra, ji tiesiog priėjo prie manęs ir pabučiavo, aš net nespėjau susigaudyti kas vyksta ir atstumti jos. Labai prašau, sugrįžk, žinok ,kad aš be proto tave myliu ir negaliu be tavęs ,jei tik žinočiau kur tu gyveni, nieko nelaukęs atskrisčiau pas tave...dar kartą maldauju-sugrįžk. Myliu. Tavo Alexas.“
-Bliamba, ne, nu aš tikrai durnė. Durnesnės nėra pasauly! Kamilė nubėgo į virtuvę, kur buvo jos mama.
-Mama, gali paskolint pinigų?
-Kam?
-Reikia. Skrendu į Norvegiją....
- - - - - -
Kamilė išlipo iš taxi, prie viešbučio, kuriame dar vis turėjo būti apsistojęs Alexas, ji sustojo prie jo kambario durų. Viduje girdėjosi triukšmas.
-Nekoncertuosiu, tu supranti kaip aš dabar jaučiuos?!...koks tikslas... Paskutinį kartą aš tau kartoju, nebus koncerto! Nebus!- rėkė Alexas. Kamilė atidarė duris. Žaviausias pasaulyje vaikinas stovėjo prie lango ir kalbėjo telefonu, pamatęs ją, metė telefoną ant žemės ir puolė prie Kamilės.
-Alexai, aš paskutinė kvailė, atleisk man,-pravirko ji.
-Ne, tai aš kvailys, kad nesugebėjau tavęs sulaikyt,- apkabino ją.
-Susitariam, mes-idiotų porelė,- nusijuokė Kamilė ir koja uždarė duris.
Porą minučių jie tarsi sustingę stovėjo vienas prieš kitą ir nepratarė nė žodžių, staiga jų lūpos susilietė ir juos užliejo aistros banga. Alexas bučiuodamas Kamilę vis kartojo „Myliu tave“. Rankos nieko neklausė ir atsegė megztuką, Alexas pradėjo bučiuoti Kamilės kaklą,, pečius... Kažkur dingo maikutė...liemenėlė..sijonas....Greitai ir jis liko be marškinių ir kelnių...Per kelias sekundės jie liko visiškai nuogi ir aistros vedami griuvo čia pat ant grindų, ant savo drabužių...Alexas išbučiavo ją visą, pradedant kojų pirštais ir netrukus jie tapo viena esybe...
- - - - - -
-Myliu tave,-po visko pasakė Alexas.
-Aš tave labiau,- Kamilė išbučiavo Alexui kaklą.
-Žinau, kad visos merginos svajoja apie įspūdingą TĄ akimirką, bet aš negaliu iškentėt ir manau, kad dabar puiki proga,- Alexas paėmė Kamilė už rankos.
-Ar tekėsi už manęs? Žinau, kad viskas ne taip kaip turi būt, nėra žiedo ir šiaip, bet noriu dabar žinoti.
-Ką?- Kamilė giliai įkvėpė. –Tekėsiu, Alexai, aš sutinku būti tavo žmona,-Kamilė buvo be galo laiminga. Ir jie vėl paniro į aistros jūrą...

Po devynių mėnesiu: Teta Sofija pabudo iš komos, o Ingrid paguldyta į psichiatrinę ligoninę. Laura grįžo į Lietuvą ir šlaistosi su narkomanais. Kamilė ir Alexas laimingai susituokę gyvena Norvegijoje, dažnai skrenda į Lietuvą pas Kamilės tėvus. Alexas metė muzikanto karjerą, tapo kompozitorium, bet vis dar neatsigina gerbėjų.

-Alexai,- uždususi į jo įrašų studiją įbėgo Natalija.
-Kas yra mama?
-Kamilė...Kamilė jau gimdo!

THE END

Kažkokia nelabai vykus pabaiga;DD Bet be proto ačiū visom, kas skaitė mano istoriją, kam patiko ir kam ne, ačiū už gerus ir blogus komentarus, vnžd DIDELIŲ DIELIAUSIAS AČIŪ mylū mylū jus visas;**
Galvojau apie kitą istoriją, bet dabar tiek įdomių FF, kad net nežinau ar verta man vėl rašyt. Žodžiu, Myliu, bučiuoju ir iki;DDD Ai beproto AČIŪ dar kartą ;****************
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 12:38 am

kaip man patikoooo.... :44:
nerealiaiiiiii... :44:
dekui lb uz šį ff ;DDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 12:39 am

kai -žvengiau iš paskutinių žodžių, ačiūū už tokį nuostabų ff :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 1:21 am

Mane tai šiurpuliukas nukratė :) Blemba, ačiū ačiū ačiū Tau, nuostabioji Dzastute, už tokį puikų FF. Myliu myliu myliu :****
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 1:22 am

congratulate, Alexui pagimdei antrą vaiką, bet ką aš čia..


:13: :13: :13: :13: :13: dėkui džaste. tooooks ff buvo, myliu ir :24: ir dėkoju.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 1:26 am

Nuostabus FF Gaila kad, baigėsi.;} Labai ačiū už nuostabią istoriją.;}* Pabaiga tai nereali.;D

P.S. greitai kad, naujas FF būtų.;D Nebandyk nerašyti.;Dp


Dar kartą ačiū už šią istoriją.;}
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 1:30 am

Ačiu už puikų, nerealų FF :)
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 1:33 am

:13: net apsiverkiau kokia faina pabaiga
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 1:42 am

Tai ačiū Tau už tikrai superinį FF, visada buvo labai įdomu,
linskma, kartais liūdna ir gera skaityti:)* Lauksiu naujos FF,
nes tavo istorijų tikrai nebus per daug <3
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 2:54 am

Dėkui už FF.
Lauksiu kitos 😄
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 3:47 am

ačiū :24:
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias
Anonymous



New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 2:58 pm

Pabaigaaaaa <33333
Skaudžiausia, jog aš nesu ta KAmilė T.T
Atgal į viršų Go down
monciuke

monciuke


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-06-02
Age : 30

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 2:32 am

Nerealus ff buvo :]]
Ačiū <3
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 3:47 am

EINA SAU, aš apšalus, fainei :44: . tai tau didelis AČIŪ , kad rašiai. (ydomu kas jiems gimė xD)
Atgal į viršų Go down
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 11:54 pm

ką aš galiu daugiau pasakyti - šaunuolė : ) greičiau pradėk sekantį FF : D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 12:00 am

aha, greičiau pradėk ką nors, pasiilgau šviežio kažko :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 12:04 am

Pritariu xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 14 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 1414Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: