Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 5:58 pm

šiąnakt negalėjau užmigt,tai kažkaip įkvėpimas atėjo, pradėjau rašyt istoriją;DD dedu pirmą dalį,jei kam patiks, tęsiu;]]                                         Įvadas
Kamilei -18 metų, ji abiturientė, nuomojasi butą Vilniuje su drauge Laura. Kamilė yra išprotėjusi Alexandro Rybako gerbėja. Prieš porą metų ji svečiavosi pas tetą Norvegijoje ir per Tv pamatė Alexą, nuo tada ji sekė visas naujienas apie jį, o kai jis laimėjo Euroviziją, ji tiesiog šokinėjo iš laimės. Visos kambario sienos nukabintos Jo plakatais, o kompiuteris prikimštas nuotraukų ir dainų. Laura mano ,kad jos draugė pamišusi, jog taip dievina Rybaką, kiekvieną vaikiną lygina su juo, ir nepradeda rimtų santykių.

                                         1dalis
-Šiandien nėra paskaitų,- vos prasimerkusi Laura išgirdo Kamilės klyksmus.
-Rimtai?- nudžiugo ir Laura
-Tai ne, juokauju, aišku, kad rimtai, paskambino dėstytojas ir pasakė, kad susirgo. Paprašė visiems pranešti, kad šiandien turėsim laisvą dieną.
-Jėtus, kaip fainai, tai ką šiandien veiksim? Gal varom iš pradžių į Akropolį, man reikia naujų skudurų nusipirkt ,o vakare į klubą. Pasikviesim Andrių,- nusijuokė Laura
-Gal vieną kartą baigsi prikaišioti man Andrių?!-suriko Kamilė.- Aš nekalta, kad kritau jam į akį, juk sakiau, kad jis man nepatinka.
-Bet, Kamile, jis toks mielas, draugiškas, turi gerą jumoro jausmą, bet kuri pana susilydytų prieš tokį berną, o tu? Ledo karalienė...
- Bet kuri, tik ne aš, jei tau jis taip patinka tai pati ir kabink...be to man nepatinka jo šypsena...
-Šypsena? Kas tau joje nepatinka? Ak, taip... ji turi būtų tokia kaip Alexo,- nusišaipė Laura
-Nenusišnekėk, prie ko čia Alexas, tiesiog nepatinka ir tiek.
-Nepatinka kai sakau tiesą? Kamile, pasaulyje nerasi tokio pačio žmogaus kaip Alexas, o gal tu tikiesi su juo pačiu draugaut? Liaukis, tu gyveni svajonių ir iliuzijų pasauly, gal jau laikas grįžti į tikrovę?!- šaukė Laura
Kamilei kaupėsi ašaros...
-Tuu...tu ... tu mane skaudini tokias žodžiais!
-Atleisk, pasikarščiavau, bet sakau tiesą, jau ilgai tylėjau dėl tos tavo „alexomanijos“ bet daugiau nebegaliu,- pasakė Laura
- Bet aš juk niekam blogo nedarau...
-Tu griauni savo gyvenimą, Kamile. Kaip nori, jei neini aš pasikviesiu Mantę eiti kartu...
-Neisiu, prastai jaučiuos,- nuleidusi galvą tyliai nušnabždėjo Kamilė.
-Nereikia man pudrint smegenų, amžiais teisinies, kad prastai jauties Tai aišku vėl sėdėsi prie kompo, žiūrėsi į jo nuotraukas ir klausysi jo dainų...Man tavęs gaila, Kami, negriauk savo gyvenimo,- pasakė Laura ir išėjo pro duris.
Kamilė griuvo į lovą ir verkė...“Kokia aš kvaila“,-pagalvojo.“O ką pasakytų Laura, sužinojusi, kad aš įsimylėjau Alexą...palaikytų mane beprotę...juk aš jo net napažįstų“ -ji tik dar labiau puolė į ašaras.
Net nepajautė kaip užmigo. Eilinį kartą ji sapnavo savo svajonių princą Alexandrą, kad jis atvažiavo į Lietuvą, bet ne koncertuoti, o pas ją, įžengė į Kamilės kambarį su didžiule puokšte gėlių ir lenkėsi ją pabučiuoti...bet kažkas nutraukė sapną. 


Paskutinį kartą redagavo dzastute, Pen. 08 07, 2009 12:33 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 6:12 pm

Tesk...... Įdomu labai :}
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 6:48 pm

Ačiu;] įdėsiu už kokios valandos, nes turiu dar anglų rašinį rytojui parašyt;]
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 6:55 pm

Įdomu, įdomu.;DD
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:04 pm

2dalis
Pramerkusi akis šalia savęs pamatė išsigandusią Laurą.
-Tu atrodai siaubingai, Kami, visa degi, o per sapnus kažką kalbėjai...aš kviečiu daktarą,-ji sušuko.
-Ne, nereikia, man viskas gerai, tikriausiai tik pakilo temperatūra, būk gera atnešk man termometrą.
-Tuojaus,- Laura nubėjo į virtuvę.
-Dėkui.
-Aš lekiu padarysiu tau arbatos, jei didelė temperatūra, kviesiu daktarą-nuėjo į virtuvę Laura.
Kamilė pasižiūrėjo į supypsėjusį termometrą,40,5°C
-Kiek rodo?- iš virtuvės pašaukė Laura.
-Nedaug, tik 38°C, nieko baisaus ,tikriausiai peršalau,- Kamilė nugrūdo termometrą į stalčių ir nesulaukusi arbatos užmigo.
Ryte atsikėlusi jautėsi geriau nei vakarą, tad įsijungė savo kompiuterį.
-Jautiesi geriau?- paklausė Laura.
-Taip, tik galvą šiek tiek skauda, o šiaip tai gerai, padaryk arbatos, Laura.
-Ok, tik šiandien neužmik,- nuskambėjo juokas.
-Stengsiuos.
Po kelių minučių Laura nešė arbatą į Kamilės kambarį, kai staiga puodelis iškrito iš jos rankų, trenkėsi į žemę ir sudužo, o arbata išsiliejo ant balto, puokuoto kilimo.
-Kamile, kas tau,- apsipylusi ašaromis Laura puolė prie ant žemės gulinčios draugės.-Atsimerk, kas tau atsitiko,- paklaikusiai rėkė Laura, bet Kamilė nereagavo.
-Palauk, mažute, tau viskas bus gerai, aš greitai iškviesiu greitąją,- drebančiomis rankomis Laura rinko greitosios numerį. Iškvietusi greitąją, ji suklupo prie draugės ir pradėjo nesutramdomai verkti.
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:47 pm

3skyrius
Laura įžengė į baltą ligoninės palatą, kur gulėjo jos draugė. Ji atrodė baisiai, pabalusi, pemėlusiais paakiais...
-Na kaip jautiesi, atrodai visai neblogai,-norėjo paguosti draugę tad pamelavo.
Kamilė kelias minutes bežodžių žiūrėjo į Laurą, kai iš jos stiklinių akių, pradėjo riedėti didelės ašaros, ji verkė be garso. Laura apkabino draugę, ir verkė kartu.
-Sakyk, kas tau yra? 
- Man išvarža,- kažkodėl ji pasakė tai gan ramiai.
-O siaube, suriko Laura, bet greitai suprato, kad reikia išlikti ramiai.-Labai rimta? Gal dar galima išgydyti?
-Nieko rimto...ryt išoperuos ir viskas...
Laura pasimetė.
-Tai kodėl tu tokia liūdna, džiaukis gi nieko rimto, aš jau buvau labai išsigandus,- nusišypsojo Laura
Kamilė nusisuko į sieną ir įsikniaubusi į delnus pradėjo kūkčioti.
-Kami, paaiškink kas darosi? Ko verki, bijai operacijos? Juk sakei, kad nieko rimto, viskas bus gerai...
-Aš ne dėl to...
-Tai kas tuomet?
-Atnešei mano kompiuterį?-paklausė Kamilė
-Taip, o kam tau jis čia?
-Pamatysi...
Kamilė paimė kompiuterį ir atidarė internetinį Alexandro Rybako fanų puslapį. 
-Skaityk,-pasakė Kamilė
Ten buvo parašyta:
„Alexandras Rybakas, garsus Norvegijos muzikantas ir dainininkas, žurnalui „NorwayPEOPLE“ suteikė išskirtinį interviu, kuriame pristatė ilgai slėptą savo merginą...“
-Tai čia dėl Jo?
-Taip...
-Kami, man trūko kantrybė, pasakysiu viską ką galvoju. Koks skirtumas kur, ir su kuo jis būna?!Jūs vis tiek niekada nebūsit kartu! Kokias nesąmones tu dėl jo darai, dar susigadink sveikatą, ... Tu peržengi visas ribas..pasaulyje milijonai įvairių žvaigždžių fanų, bet nemanau, kad iš tų milijonų yra nors vienas toks pakvaišęs kaip tu. Tu gyveni iliuzijomis... Tau tuoj reiks kreiptis į psichologą,- rėkė Laura, kol į kabinetą įžengė seselė ir paprašė ramybės ligoninėje.
-Aš išeinu,- pasakė Laura,- aplankysiu rytoj, tikiuosi jau būsi susiprotėjusi ką darai...
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 9:42 pm

Vargšė Kamilė.:[
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 9:46 pm

Tęesk..
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 10:31 pm

Šiandien paskutinė dalis;] ačiū,kad skaitot4skyrius
Kamilė po operacijos jautėsi gerai, tad buvo greitai išleista iš ligoninės. Kai ji grįžo Lauros dar nebuvo namie.
Po poros valandų grįžo ir ji.
-O, sveika. Jau grįžai? o aš jau ruošiausi važiuoti pas tave,- Laura žengė į Kamilės kambarį, kur girdėjosi keisti garsai.
Įžengusi ji nustėro. Kamilė su įniršiu draskė plakatus nuo savo kambario sienų. Laura puolė prie draugės ir stipriai ją apkabino.
-Brangioji, pagaliau tu susiprotėjai! Viskas, tu pradėsi visiškai naują gyvenimą, ir jį pamirši. Nebesėdėsi namie. Jei gerai jautiesi lėksim šiandien į klubą, prasiblaškysi.
-Stengsiuos iš visų jėgų jį pamiršti,- nusišypsojo Kamilė.
Atėjo vakaras. Jos abi ruošėsi į klubą.
-Klausyk, man reikia nulėkt iki parduotuvės, aš greitai grįšiu ir tada lėksim,- pasakė Laura
-Oka. Aš dar turiu kai ką padaryti...
Kamilė įsijungė kompiuterį. Ji parašė Alexandrui laišką, nors niekados nebuvo gavusi atsakymo (rašė šimtus laiškų)iš jo, tad nežinojo ar jis išvis juos skaito, bet nusprendė parašyti atsisveikinimą. Jame išliejo visus savo jausmus. Parašė kaip ji kentėjo, kai sužinojo apie jo merginą, bet palinkėjo jam visokeriopos laimės. O pabaigoje pasirašė “Visados mylėsiu, tavo Kami“
Po šios įvykio ji nebesekė naujienų apie Alexą, pamačiusi jį per televizorių visados perjunkdavo kanalą. Stengėsi ištrinti jį iš savo galvos,bet veltui.
Kartą Kamilė paprašė Lauros patikrinti jos elektroninį paštą. Į jį buvo atėjusi žinutė Nuo Alexandro, bet Laura, nieko nesakiusi Kamilei, jį ištrynė.
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 11:06 pm

Ui ta Laura. :48:
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 11:18 pm

Plyyz, įdėk dar vieną dalį.....
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 11:40 pm

Ok įdėsiu šiandien,nes ryt neturėsiu laiko kada prie pc prieit.;]] sugalvojau tokį dalyką, kad stengsiuos įdėti kiekvienoj dalį kažkokių foto,kadangi esu drabužių maniakė, tai dažniausiai kelsiu foto kaip įsivaizduoju,jos buvo apsirengusios;D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 11:48 pm

5 skyrius
Atėjo vasara...
-Ei, Kami, turiu tookią gerą žinią, kad išgriūsi,- įlėkusi į namus sušuko Laura 
-Na ir kas tookio gero?
-Teta kviečia mane ir tave pas ją pasisvečiuot Osle- šokinėjo iš laimės Laura
-Osle?-nustebo Kamilė
-Taip .Nuostabus miestas!
-Oslas Norvegijoj...
-Tai ne, Singapūre, kiek turėjai iš geografijos- juokėsi Laura.-Ko čia taip susimąstei?
-Norvegija...Oslas...Alexan....
-Ei, nebeminėk to vardo
-O ką jei aš jį susitiksiu? 
-Nenusišnekėk, Osle gyvena apie pusę milijono gyventojų, susitikti jį maža tikimybė. Be to jis ten žvaigždė, galvoji taip ir trinsis gatvėm? Mes irgi nelakstysim ir neiškosim jo, o gerai praleisim laiką. Tai varom?
-Na gerai, įkalbėjai.
-Tai aš tada skambinu tetai ir sakau, kad mes atvarooom,- pasišokinėdama nulėkė Laura prie telefono.
Po kelių dienų jos išskrido. Oslo aerouoste, jas pasitiko išsišiepusi teta.
-Sveikos ,panelės, na tai kaip skrydis?
-Labai ilgas,-tarė abi choru
-Šiandien tikriausiai norit tik pailsėti,- nusijuokė teta.-Važiuojam iškarto į namus.
-O jūs gyvenat pačiame Osle ar kur priemiestį,-pasidomėjo Kamilė
-Už Oslo, Nesodden‘e. Pasigirsiu, labai graži vieta, gyvena nemažai Norvegijos žvaigždžių.
-Kažkur girdėta,- sumurmėjo Kamilė, bet labai nesigilino.
-Na štai ir atvažiavom, lipkit.
Rajonas buvo tikrai labai gražus, su prabangiais namais. O gamta, neapsakoma, stebuklinga. 
-Norėčiau čia gyventi,- pasakė Kamilė.

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Jklhgq.thNew FF Svajonės kartais išsipildo THE END Bepavadinimoljuhlb.th
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimePir. 06 01, 2009 12:06 am

Nu dar tęsk.... :44:
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimePir. 06 01, 2009 12:12 am

Tesk :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimePir. 06 01, 2009 12:14 am

Fainai su tais drabužias.;}
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimePir. 06 01, 2009 12:46 am

Su tais drabužiais tai tikrai laaabai gražu ;D O kada tęsinio sulauksim? :51:
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimePir. 06 01, 2009 3:18 pm

Tęęęęęęęsionio!!!
Atgal į viršų Go down
resorija
-*-If Only In My Dreams-*-
resorija


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2009-05-20

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 4:12 am

OO idomu..Lb net..Pagaliau perskaiciau he he he :D Laukiu dar :)
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 11:06 pm

6 skyrius
-Wauč, koks svečių kambarys, didesnis už mūsų butą, o dar tavo teta klausė ar sutilpsim,- sukikeno Kamilė
-Nium, tai nori pailsėt šiandien ar varyt kur nors?
-Kas per klausimas, atvažiavom čia ne ilsėtis, aišku varom į Oslą. Tai dabar galim lėkti apžiūrėt kažkiek miestą, o po to į klubą
-Ei, čia tau ne Vilnius, nemanai, kad galim pasiklyst?
-Baik juokus, aš žemėlapiuose labai gerai susigaudau.
Apie pietūs teta jas nuvežė į miestą. 
-Grįžti teks su autobusu. Žiūrėkit tik nepasiklyskit.
Kol buvo šviesu jos apvaikščiojo miestą, o sutemus, nuėjo į garsiausią Oslo naktinį klubą.
-Aš kažkaip nejaukiai čia jaučiuos, o jei niekas nešneka angliškai, nemokėsiu net gėrimo nusipirkt,- pasakė Kami.
-Gyvenam 21 amžiui, manai, kad niekas nemoka angliškai? Baik isterikuot, esi geriausiam Oslo klube, atsipalaiduok, mergyt. Davai varom pašoksim, atrodom nuostabiai, tuoj prisikabinsim bernų,- nusijuokė Laura
-Tau tik tas galvoj,- nusišypsojo Kamilė.
Jos pradėjo šokti. Sulaukė daug vaikinų dėmesio, susipažino su keliom panelėm iš Latvijos, taip pat atostogaujančiom Osle. Jom buvo labai gera „tūsintis“. Jos nuostabiai leido laika, iki tol, kol išgirdo riksmus. Kažkoks vaikinas susiriejo su savo panele. Jie barėsi norvegiškai, tad draugės nieko nesuprato. Bet joms nebuvo labai įdomu, tik kažkodėl Kamilei pasidarė liūdna.
-Laura, aš jau pavargau, noriu namo
-Dar taip anksti, pabūkim nors valandėlę .
-Nepyk, bet tikrai noriu pailsėti, tu būk, aš parvažiuosi autobusu, nesijaudink.
-Jei nori eisiu kartu.
-Ne, tikrai pasilik, pasilinksmink, nenoriu gadinti tau vakaro. Susitiksim namie.
Kamilė išėjo iš klubo. Lėtai ėjo apšviestomis Oslo gatvėmis, pro ją praėjo būrys vaikinų, kurie sušvilpė ir kažką pasakė norvegiškai, bet ji nesuprato, tad nekreipė dėmesio. Eidama niūniavo savo mėgstamą dainą.
Iki autobuso stotelės jai reikėjo eiti pro siaurą, tamsią gatvę, ten ji susidūrė su kažkokiu vaikinu. Jis buvo su tamsiais aviatoriaus akiniais.
Vaikinas kažką sumurmėjo norvegiškai.
Kamilė atsakė angliškai.
-Aš nekalbu šita paukščių kalba. Kitą kartą žiūrėk kur eini.
Tada vaikinas irgi prakalbo angliškai.
-Įdomu kas į ką atsitrenkė.
-O tau dar kyla klausimas?
-Kaip matau, niekados nenusileidi,- tarė pašaipiai vaikinas
-Klausyk, tai gal praleisi, aš skubu, man tuoj autobusas.
- Galiu pavežti. Tada nereikės skubėt.
-Gal ne, ačiū.
-Nebijok, gi nenuskriausiu.
-Ką gali žinot...tavęs gal tėvai nemokė nesėsti į nepažįstamo mašiną?
-Argi aš nepažįstamas, jau kokią minutę baramės.
Abu nusijuokė.
-Nepyk, šiandien buvo man ne kokia diena, palikau merginą, tai ji prie žmonių iškėlė man didžiausią sceną.
-Ak, tai tu čia gal tas iš klubo!
-Nu va, matai, tikrai pažįstami,- nusijuokė vaikinas
- Lyg ir,- Kamilė nusišypsojo.-Klausyk, aš tikrai skubu. Iki...
Kamilė jau pradėjo eiti, kai vaikinas švelniai sučiupo jai už rankos.
-Ei, palauk, jei neleidi parvežti, tai bent jau palydėsiu iki autobuso, be to net nežinau kuo tu vardu, nei kur gyveni.
-Aš Kamilė. Apsistojau su drauge pas jos teta Nesodden‘e vasarai.
“Nesuprantu kodėl aš jam viską pasakoju, bet jis man atrodo labai artimas...“-pagalvojo ji.
- Nesodden‘e? Aš gyvenu ten pat, gal dar ir kaimynai būsim,- jie abu nusijuokė.
Siaura, tamsi galvelė baigėsi ir jie išėjo į apšviestą pagrindinę Oslo senamiesčio gatvę.
-O štai ir mano stotelė, ir autobusas jau matau atvažiuoja. Tai iki,- pasakė Kamilė ir pasisuko į vaikiną.
-Gal duosi man savo numerį?- vaikinas nusišypsojo gražiausia pasaulyje šypsena ir nusiėmęs akinius į Kamilę pasižiūrėjo giliomis, rudomis akimis.-Beje mano vardas Alexandras, draugai vadina paprasčiausiai Alexu. Kamilė tiesiog suakmenėjo, negalėjo pratarti nei žodžio. Nespėjus Alexui nieko pasakyti, ji nuskuodė į autobusą ir nuvažiavo.
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Laura.th
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Ghjdty.th
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 11:17 pm

Tęsk.... :44:
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 11:23 pm

tesinuuko...
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 11:24 pm

Jau einu rašyt;]
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 11:25 pm

yes...
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 11:32 pm

Oo jau su Alexu susipažino.;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 114Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: