Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 FanFiction

Go down 
+12
Gabrielė
Juste
Gooda
Carolina
love fairytale :)
Auskariukas
Justina
undinele
santa.
Indra
Himbeere*
Adri*
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Adri*

Adri*


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2009-06-25
Age : 31
Miestas : Marijampolė

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:07 pm

5 dalis





Beeinant į namus galvoju, mąstau, analizuoju save... Galima vadinti tai, kaip nori, bet kad savęs nesuprantu, tai faktas. Ką jaučiu Alexsui? Tai ne susižavėjimas ir ne simpatija. Draugystė? Bet mes bučiavomės... Tuomet, aistringa draugystė. Kaip idiotiškai nuskambėjo! Apgailėtina.
Geriausia daryti taip, kaip visada, tiesiog „negalvoti į priekį“. Tebūnie taip, kaip turi būti arba taip, kaip „nušvies“ mano protas. Pirmą kartą norėčiau sužinoti, ką apie mane galvoja kitas žmogus. Taip, tai Alexsas. Ar šis gražuolis laiko mane drauge, ar viskas iš gailesčio, o gal tai tik mandagumas? Bet juk jis mane kvietė į savo turą, nors tikriausiai numanė, jog atsisakysiu...

- O kaip dėl tos kelionės su tavim į Latviją ir Estiją? – beeinant klausiu Alexso.
- Persigalvojai? – ramiai pasiteirauja.
- Gal, - patraukiu pečiais, sukikenu ir bandau įžvelgti jo veide kažkokį nerimo ženklą.
- Mano pasiūlymas vis dar galioja... – išsišiepia. – Tai važiuosi? – nušvinta veidas.
- Jei rimtai, nežinau. Sumaištis manyje. Gal gali pasakyt, koks tavo požiūris į mane?
- Aš irgi susimaišęs, bet apie tai negalvoju. Esam jauni, galim elgtis spontaiškai, gal kiek kvailokai ir neapgalvotai, reikia naudotis tuo, ką siūlo gyvenimas. Man pasiūlė tave. Tuo džiaugiuosi. Radau puikią, nuoširdžią merginą... Daug tau papasakojau, tu man ne tiek daug... Bet tikrai noriu geriau tave pažint... – vis besišypsodamas kalba Alexsas.
Tai buvo patys nuoširdžiausi žodžiai, kuriuos aš girdėjau. Tikiu, kad tai puiki draugystės pradžia su Alexsu. Taip, tiesiog Alexsu, o ne Eurovizijos laimėtoju.
- Ačiū, - nusišypsau.
- Už ką?
- Už nuoširdumą ir tikrumą.
- Tai kaip? Važiuosi? Labai norėčiau... – sumirksi akys.
- O tu bent žinai mano vardą? – besišypsodama klausiu.
- Tu man jo nesakei, - nuleidžia galvą ir kikena, jaučiu, kad nesmagiai pasijautė.
- Nesakiau, bet tu ir neklausei... – traukau pečiais ir juokiuosi. – Ema, - po poros seksundžių sakau, o jis nusišypso dar plačiau.
- Važiuosi su manim, EMA? – pabrėždamas mano vardą klausia.
- Negaliu tau neigiamai atsakyt, taigi... vyksiu su tavim..., o ten viešbutį apsistosim?
- Latvijoj ir Estijoj po tris koncertus turėsiu, iš viso turas truks dvi savaites. Apsistosim viešbutį, gyvensi su manim..., taigi nereiks mokėt...

„-“

07-18 šeštadienis



Rytas. Užkaičiau vandenį kavai ir dabar kraunuosi daiktus. Nemėgstu užgriozdinti savęs lagaminais, taigi bandau būtiniausius daiktus sukišti į mažą kuprinę. Vakar vakaras praėjo sklandžiai. Na, ne ta prasme... Vos tik grįžę ėjom miegoti. O dabar Alxsas prausiasi duše. Bandau galvoti apie ką nors, tik ne jį, nes tekantis vanduo sukelia nelabai nekaltas mintis. Mes - draugai, vis kartoju sau mintyse. Nejaugi jis tikisi, kad aš tvardysiuosi, kai šalia manęs ištisas dvi savaites bus toks vyras? Tikriausiai tikisi. Stengsiuosi nenuvilt nei savęs, nei jo. Eh... Tikras išbandymas laukia. Prisiminiau savo nekaltutį melą dėl tų dviejų metų. Tikiuosi neužklius jo žavios akys ties mano gimimo diena pase.
- Jau pasiruošus? – išėjęs iš vonios klausia Alexsas.
- Jo, tik gal kavos dar išgerkim? – šypteliu.
- Tiksliai! Visai pamiršau, bešluostydamas savo galvą rankšluosčiu sako.
„-“
(Begeriant kavą)
- Tikiuosi neįsižeisi, bet norėčiau, kad tu apsimestum, jog esi mano sena draugė iš rusijos ar kažkas panašaus, nes šokėjai, pritariamosios vokalistės ir vadybininkė pradės mane auklėti, kad taip negalima, supranti juk...
- Jokių problemų.Aš išmanau tokius dalykus, - juokiuosi, o jis palinksi galva.
„-“
Įlipam į automobilį, kurį vairuoja vienas iš Alexso šokėjų. Keliaujam tiesiai į oro uostą. Po pažinties su Tomu*aš tapau gražuolio vaikystės drauge.




* Vardas išgalvotas.
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:46 pm

lb patinka :44:
daaar... ;)))
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:48 pm

Man ir:))
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:49 pm

Man irgi laaabai patinka.
Atgal į viršų Go down
*~Christina~*
♥♥♥♥♥♥♥ Heal The World Make It A Better Place ♥♥♥♥♥♥♥
*~Christina~*


Pranešimų skaičius : 656
Join date : 2009-05-22
Age : 29
Miestas : Kaunas

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 3:11 am

Perskaiciau, idomu. Bet man labai viena istorija primena. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FanFiction - Page 2 Left_bar_bleue0/0FanFiction - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 3:29 am

dar ;))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:38 pm

Laukiam darrr:))
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 11:01 pm

TĘSINIO!!!
Atgal į viršų Go down
Adri*

Adri*


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2009-06-25
Age : 31
Miestas : Marijampolė

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 6:33 pm

6 dalis


Bevažiuojant į oro uostą ne kartą spoksojau į Tomą lyg katinas į lašinius. Jis simpatiškas, lankstus (to neįmanoma nepastebėt per koncertus), o ir akcentas, kalbant angliškai... labai gražus. Jaučiau, kaip Alexas į mane žiūrėjo, bet dabar man jis- mažiau įdomus. Visą kelionės laiką praplepėjau su Tomu.
„-“
(Oro uoste)

Susipažįstu su likusiais šokėjais Maliu ir Adrianu, bei vokalistėmis Marta ir Ida. Esu nustebinta, nesitikėjau, kad jie visi tokie draugiški ir linkę daug juoktis bei nusišnekėt. Visai kaip aš. Pradėjom bendraut kaip seni pažįstami ir tik dabar pajaučiau, kad šis mano poelgis nėra klaida ir išties linksmai praleisiu laiką. O dar tas Tomas, kuris man nerodo akivaizdžios simpatijos. Greičiausiai todėl mane jis dar labiau traukia. Alexo beveik nepastebiu, nors dažnai jaučiu jo žvilgsnį įbestą tiesiai į mane ir lyg sakantį „kodėl į mane nepažiūri“.

„-“

(Skrendant lėktuvu į Latviją)
- Viskas gerai? – klausia Alexas.
- Jo. O ką? – šypteliu.
- Šalta pasidarei...
- Kaip suprast?
- Na, net nepažiūrai į mane, palyginus, kaip elgeisi vakar, ar šiandien ryte...
- Tiesiog susipažinau su naujais žmonėmis, noriu juos perprasti, atsirinkti. Supranti?- klasiu visai rimtai, o jis žiūri kaip nuskriaustas šuo. – Dabar atrodom kaip pora, kuri susipyko dėl nieko...
- Aš taip ir jaučiuosi, - vos girdimai pasakė Alexas, kuris po šių žodžių nusisuka į kitą pusę lyg susigėdęs, o iš kampų lyg gelbėjimosi ratas nuo mano sekančio klausimo atplaukia būrys paikų mergiščių.
Kol Alexas su jomis fotografavuojasi ir glėbėsčiuojasi aš nešvaistau laiko veltui ir prisėdu prie Tomo.
- Kodėl vienas sėdi? – suklinksi mano akys ir net nejaučiu, kaip išsišiepiu, o po to paraudonuoju, nes paklausiau idiotiško klausimo.
- Aš su Alexu turėjau sėdėt...
- Atsiprašau, kvailas klausimas, - nusijuokiu ir Tomą užkrėčiu isterišku juoku.
- Bet tu nepanaši į grynakraują rusę... – klausia šis atidžiai nužiūrinėdamas mane.
- O tai kokią savybę visos rusės turi? – lyg įsižeidusi klausiu.
- Nemažai kartų buvau Rusijoj ir pradėjau atpažint rusaites... Ir jos tiek daug nesijuokia kiek tu, - šypteli.
- Tu teisus, aš tik gyvenau Baltarusijoj, šiaip lietuvė esu... Gerai jau einu į savo vietą, - bežiūrėdama į atsisukusį Alexą sakau.
O gražuolio akysžvelgia ne taip šiltai kaip ankščiau. Nors tas pyktis man patinka. O Dieve! Aš į jį žiūriu kaip į geismo objektą... Aš tikra kalė.
- Ei, kas tau yra? Toks žvilgsnis lyg pavydėtum manęs, - nusijuokiu.
- Ne, pavargęs esu... Tau jis patinka? - po ilgesnės pertraukos paklausia ir galvą pakreipia į Tomo pusę.
- Man visi patinka, - nusijuokiu, o jis nusuka galvą į kitą pusę ir užmerkia akis. Aš dar keletą minučių jį stebiu ir bandau suprasti, ką jis galvoja: ar pavydi, kas nėra labai tikėtina, ar išties jis pavargęs, o gal gailisi mane pasiėmęs į šią kelionę?

(Šokėjų ir vokalisčių vardai išgalvoti)


Paskutinį kartą redagavo Adri*, Pen. 07 24, 2009 8:08 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 6:50 pm

Ši istorija man patinka, ilgai laukiau tęsinio. Kas tai Emai pasidarė? xD Nors gal ir gerai, prasideda intriga.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:21 pm

Intriga, intrigėlė...

Tęsinio!
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FanFiction - Page 2 Left_bar_bleue0/0FanFiction - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 8:37 pm

dar :))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 1:34 am

Tęsinio:)
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 4:22 pm

Perskaičiau viską, tikrai labai įdomu. Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 4:37 pm

Citata :
O gražuolio akysžvelgia ne taip šiltai kaip ankščiau. Nors tas pyktis man patinka. O Dieve! Aš į jį žiūriu kaip į geismo objektą... Aš tikra kalė.
Šitas geras ;DDD
Dar ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:14 am

Tęęęsiniooo ;ppp
Jau ilgai laukiau 6 dalies ir pagaliau sulaukiau ;]] :P
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





FanFiction - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
FanFiction
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: