Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnų vizijos

Go down 
+4
santa.
resorija
I'mGirl,Anna^^
Radvi*
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 9:22 pm

Tęsinio. :27:
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:02 am

Tuoj bus. 😄
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:17 am

IV dalis.

Bėgu. Kojos maišosi. Žvilgteliu į laikrodį – 3.10h.
-Aš jau netoli namų, turėčiau spėti,- ištariau sau.
3.20h. Aš prie kelmo. Dairaus, viskas kaip sapne. Kaimynas pjauna žolę su ta pačia žoliapjovė.
-Ema! –išgirdau Melisos balsą.
-Melisą! – Sušukau, - Tik nebėk. Draugė ėjo tokiu pat tempu, o aš lėkte lėkiau link jos. Akimis ieškojau to vaiko, bet jo nebuvo.
- Klausyk, Melisa,- pribėgusi prie draugės pradėjau,- Kai suskaičiuosiu iki trijų, bėkim į mano namus kiek tik kojos neša. Gerai?
-Aha, bet kam? – susidomėjo ji.
-Vėliau paaiškinsiu,- sušnypščiau ir pradėjau skaičiuoti,- vienas...du...trys! Bėgam!
Pradėjome bėgti. Maniau, jog viskas bus gerai, bet... Iš kažkur išdygo tas pats berniukas. Taip, Melisa susiviravo ir griuvo ant žemės. Kaimynas sušaukė. Melisa buvo persigandusi ir bandė stotis, bet begalėjo. Ji išsisuko koją. Aš bėgau gaudyti žoliapjovės. Atrodė, kad tai tik bevertis laiko gaišimas. Aš ją gaudžiau griūdama. Jau maniau, kad nebepavyks ,bet paskutinį kartą griuvau ant žoliapjovės rankenos. Man pavyko! Išjungiau ją ir nutempiau kaimynui. Tada nieko nelaukusi bėgau padėti atsistoti draugei. Mes pamažu nuėjome į mano namus.
- Tai kodėl liepei bėgti? – klausė Melisa.
- Em.... Kaip čia tau paaiškinus. Supranti, aš žinojau, kad tai įvyks.
- Kaip tai žinojai? – nesuprato ji.
- Aš visą šitą sapnavau.
- Nesupratau...?
- Taigi sakau, aš viską sapnavau, ir tiek. Vienas sapnas jau išsipildė, todėl nusprendžiau patikėti šiuo.
- Koks sapnas? – Neatstojo Melisa.
- Atstok,- šyptelėjau ir mane užplūdo geras jausmas. Atrodė, kad galiu pakeisti pasaulį...
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:24 am

wau!!!!zinai ka as sakysiu teesk
ir daaaaaar
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:47 am

Dar dar dar!!!
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:05 pm

Nežinau kada bus tęsinys...
Kažkaip minčių nekyla :07:
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:09 pm

kdl?
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 12:16 am

nežinau..
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 1:00 am

nu va
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 4:36 pm

Pasiūlykit ką nors,apie ką rašyt. 😄
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 10:02 pm

Radvi* rašo:
Pasiūlykit ką nors,apie ką rašyt. 😄

Jeigu mes pasiūlysim, tai jau nebus tavo kūryba. Tavo kūryba turi būt TAVO kūryba. Idėjų iš galvos šiaip sau neišpeši. Jos pačios ateis. Nerašyk vien dėl to, kad rašyti, nes tada nesamonė gausis. Žodžiai patys turi piltis, tada labai gražiai viskas išsidėlioja.;}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 10:40 pm

Nu bandysiu galvoti, ačiū už patarimą :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 4:10 pm

Na va, dabar jums duodu ilgą dalį. :mirkt:


V dalis.

Vakaras. Melisa jau seniai išėjo namo, o aš nuobodžiauju – žiūriu neįdomias TV laidas.
-Ema,- išgirdau mamos balsą,- ateik čia.
- Taip,- lyg kareivis greitai prisistačiau.
- Rytoj aš išvažiuosiu į draugės gimtadienį, tad jei nori gali pasikviesti kelias drauges. Galėsite pernakvoti, nes aš grįšiu tik kitą dieną.
- Tai... Gerai,- šyptelėjau ir nupėdinau atgal, ant patogios sofos. Rodė tą patį „Laimės traktorių“. Net nepajutau, kaip užmigau.
Sėdime ant sofos trise – aš, Melisa ir Linda. Žiūrime televizorių. Nieko gero nerodo, todėl nusprendėme eiti miegoti. Ant grindų pasitiesėme čiužinius, miegmaišius ir atsigulėme. Po kelių valandų pokalbio mes užmigome. Ramiai snaudėme gal tik valandą. Mus prikėlė bildesys prie durų. Pamanėme, kad ten gali būti koks kaimynų šuo, todėl per daug dėmesio į tai neatkreipėme.
- Ir vėl tie šunys bastosi,- piktai tarė Linda ir po jos žodžių išgirdome, kaip durys atsivėrė. Visos susižvalgėme. Buvo tamsu, bet vis tiek viena kitoje įžvelgėme baimę. Tada išgirdome žingsnius. Jie artėjo prie mūsų....
- Panele, gal keliauk į savo lovą? – mane PAČIU LAIKU prikėlė mama.
- Aha, ir labai ačiū, kad prikėlei,- piktai burbtelėjau ir nupėdinau į savo kambarį, lovą. Gulėjau ir galvojau. Dabar niekada nesužinosiu, kas ateis į mano namus. Na, nebent iki rytojaus. Per nugarą nubėgo šiurpuliukai.
- Mama!- persigandusi sušukau,- Gal galiu rytoj važiuoti su tavimi?
Išgirdau žingsnius. Taip, ateina mama.
- Ką sakei, brangioji?- pravėrusi duris paklausė ji.
- Ar galiu rytoj važiuoti su tavimi? – pakartojau.
- Manau, kad ne – vaikų nebus.
- Bet aš bijau.... - nutęsiau.
- Ema, atsiduso mama,- tau jau 13 metų. Esi nebe maža. Sakiau, pasikviesk draugių. Nėra ko bijoti....
- Na gal tu ir teisi....
- Pamatysi, nieko nenutiks, na nebent... Baubas išlįs iš spintos! – nusijuokė mama,- Labanakt.
- Labanakt, mama,- atsakiau ir greitai užmigau. Nič nieko nesapnavau.
Rytas. Pabudau nuo mamos bildesio. Matyt ji jau ruošėsi gimtadieniui. Pažvelgiau į laikrodį – 7.30h. O taip.... Miegas nerealus. Atostogos ir gauni pamiegot tik 8 valandas.... Absurdas. Prisiminiau, kad reikia pasikviesti drauges. Abiems išsiunčiau po žinutę:
„Sveikos. Pats laikas keltis! Šiandien mano mama išvyks į gimtadienį. Tad kviečiu jus [Melisą ir Lindą] pernakvot pas mane. Lauksiu.“
Nuėjau į virtuvę. Papusryčiavau. Nebuvo ką veikti, todėl nusprendžiau eiti pasivaikščioti. Vaikščiojau parke. Ten buvo labai gera – gėlės žydi, skleidžia savo malonų kvapą; oras šiltas,*švarus.... Tokių minčių kupina ir vaikščiojau. Vaikščiojau, vaikščiojau ir net nepajutau, kaip sugrįžau namo. Ten manęs jau laukė Melisa ir Linda. Jos atrodė labai rimtos.
______________________________________________
*Švarus – neužterštas.
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 5:47 pm

kaip fainai,tesk xD
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 9:13 pm

Rytoj nežinau ar bus tęsinys. 😄
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:07 pm

Kam nors reikia tęsinio?
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:09 pm

taip, reikia ;D
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:10 pm

Man ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:34 pm

Ok,dedu. 😄

VI dalis.

-Sveikos,- linksmai pasisveikinau.
-Labas,- choru atsakė.
-Ko tokios rimtos? – pasidomėjau.
- Tu mus išdavei.
- Ką?! – išsigandau, kad mane neteisingai apkaltino.
Staiga jos pradėjo juoktis. Supratau, kad mane apgavo.
-Tu patikėjai? – apsiašarojusi paklausė Linda.
- Tai ne! – surėkiau ir nuėjau į savo kambarį. Draugės nusekė paskui mane. Ten klausėmės muzikos, šokome, susirašinėjome su draugais : stūmėm laiką.
- Ema, aš išvažiuoju! – vos per muziką išgirdau mamos šauksmą.
- Aha, čiau! – surėkiau ir nubėgau užrakinti durų.
Vakare visos trys nuėjome žiūrėti televizoriaus. Kai nieko neberodė, nusprendėme eiti miegoti.
-Linda, Melisa... – pradėjau , - jei naktį jus pažadinsiu, tada kelkitės ir imkit po kokį nedūžtantį daiktą, gerai?
Draugės susižvalgė.
-Gerai, bet kam? – pasiteiravo jos.
-Pamatysit,- ramiai atsakiau ir užgesinau šviesą. Užmigome.
Po kelių valandų mane prižadino bildesys prie durų. Greitai pažadinau drauges ir jos pasiėmusios pirmą po ranką pasitaikiusį daiktą nubėgo prie durų.
- Jei atsidarys, trenkit, - tyliai ištariau. Draugės linktelėjo ir durys prasivėrė...
Mes trenkėme kažkam per galvą. Jis/ji nugriuvo prie durų. Greitai uždegėme šviesą.Ant grindų be sąmonės gulėjo mano MAMA.
- Tu ką, savo mama užmušt norėjai?! – sušaukė Melisa.
- Aš galvojau, kad ten plėšikas! – Rėkiau.
- Man tai kitaip atrodo... Iš kur tu galėjai žinoti, kad jis įsibraus? – pakraipė galvą Melisa.
- Kas tau užėjo, ką? Pažįsti mane nuo gimimo ir žinai, kad aš net musės negalėčiau nuskriausti, ir manai, kad aš savo mamą galėčiau ar norėčiau užmušti??!! – įsiutau.
- Na gerai jau, atsiprašau... – nutęsė Melisa.
- Bereikalingi ginčai,- įsiterpė Linda, - Nešam tavo mamą ant lovos.
-Tu teisi, - kartu su Melisa ištarėme ir pakėlėme mamą. Nunešėme ją ant lovos. Greitai nubėgau atnešti šlapio rankšluosčio. Grįždama koridoriumi pamačiau, kad draugės žiūri į vieną ir tą patį tašką.
- Ką ten matot? – paklausiau ir atsisukau į tą pusę. Ginklas buvo nukreiptas tiesiai į mane.
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:54 pm

Daaar
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:58 pm

Rytoj gal bus.
O gal ir šiandien... :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 6:30 pm

Nebus tęsinio kokią savaitę. Išvažiuoju.
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:31 am

Rakinkit, nebėra laiko ir minčių.
Kai kada visą užbaigsiu,tada įdėsiu.
Ačiū, kad skaitėt.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnų vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnų vizijos   Sapnų vizijos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sapnų vizijos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: