Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 The Norwegian life. [TNL]

Go down 
+26
Justina
Carolina
Gabrielė
Ingiki
Salve
monciuke
love fairytale :)
I'mGirl,Anna^^
Auskariukas
Debesėlis
nessė.
Moncyte
Dj2Saturn
Little_Star
Gooda
Whatever
resorija
dzastute
Jaskė~
Kristė
DeadSunė
santa.
Gabi
Teroristė.
Radvi*
IceCube
30 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Guest
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:27 am

Mielioji, FF dažniausiai yra kūriniai, kuriuose pagr. arba šeip veikėjas būna mėgiamas aktorius/-ė, atlikėjas/-a, grupė ir pnš.
Atgal į viršų Go down
Whatever
I’m in love with a fairytale
Whatever


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2009-05-25

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:30 am

šiaip aš nežinojau.. :) kaip matau Tu supykai.. : D
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:32 am

Nėė, Kąmė nepikta, Kąmė tiesiog paaiškino xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 7:19 pm

Baikit flūdint nū. Jei galėsiu ilgesnėliam laikui prie laptop'o gausit ir devintą. Tik nezirskit. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 11:32 pm

Devintas.
Gretė matė Haylen ir Alexanderį. Šis padėjo blondinei atsistoti. Gretė, stovėdama tolėliau, išgirdo tik pokalbio nuotupas.
- Dievaži, aš... atsiprašau.
- Ne.. tokio.
- Bet aš... atsilyginti...
- Nejuokink. Matai.. Gretė. Ko neini?..
- Nepankenčiu...
- Viešpatie, Alexai. Pats žinai, jog turiu vaikiną. Pavydų, beje,- Gretė matė plačią, nuoširdžią šypseną Haylen veide.
- Mhm..- Alexas kažką numykė, akivaizdžiai susinervinęs.- Aš jau eisiu.- mergina matė tolstantį siluetą ir mojuojančią Haylen.
Pamovajusi ji priartėjo prie Gretės:
- Gražiai išsisukau, ką?
- Mhm..- numykė buvusi padvėja.- Tiesiog super.
- Ech, nebūk tokia šelmė, Gret. Juk jis akivazdžiai norėjo..- Haylen kažką nutylėjo.
- Ką? Ką jis norėjo padaryti?..
- Grete, nebūk kvaila. Juk jis norėjo tik sukelti tau pavydą su geriausia tavo drauge projekte.- Haylen nusijuokė.- Tai gal eime?..
- Einam,- sumurmėjo Gretė ir jos patraukė.
Pakeliui nusipirko ledų ir atrado nuostabias sūpynes miesto centre. Jos atsisėdo ir ėmė suptis šveisdamos ledus.
- Tik žinai, ką Hayl?- Gretė jau buvo pralinksmėjusi.- Nelįsk prie Alexo.
- Ir kodėl neturėčiau?- nusijuokė Haylen.
- Ech. Aš vis dėlto jam kažką jaučiu...- pamačiusi, jog Haylen žiojasi, pridūrė:
- Niekam nė žodžio.
- Gerai,- šyptelėjo Haylen.- Aš nemelavau. Turiu vaikiną. Ne, sužadėtinį,- nusijuokė merginos.
- Tiesiog puiku,- šyptelėjo Gretė.- Ech, Alexas po to gailėsis, supratęs, ką prarado.- mergina šyptelėjo, o Haylen nusijuokė.
- Gal jau einam?- pastebėjusi, jog suvalgė ledus, prabilo Haylen.
- Aha. Manau, per daug užsisėdėjom,- nusijuokė Haylen.
Linksmai besisšnekučiuodamos, jos grįžo į patalpas. Aišku, gavo po įspėjmą, nes pavėlavo grįžti prieš dvi valandas.
Gretė griuvo į lovą, kuri jau tapo neatsiejama jos dalis. Beje, Haylen lova buvo šalia jos. Gretė daugiau tokių kaimynų neturėjo, nes jos lova buvo prie sienos.
Ją lovoje pasitiko piktdžiugiškų akių savininkas:
- Tai kur užsibuvai, panelyte?
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 11:40 pm

Aš jau žinok einu į tavo temą ir galvoju, nu jei nebus tęsinio tai... xDD
Bet žiūriu yra, ir dar toks fainas, nors trumpas ir nelabai aiškus ir šeip šiotj daly mažai veiskmo, bet man patiko, nes nu tas Alexas, visose istorijose kažkoks šmėkla, na bet gerąją prasme, ta prasme visur atsiranda netikėtai ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 11:42 pm

Šmekla. ;DDD
OMS, nulūšiu. ;DD
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 11:43 pm

Paskutiniai sakiniai užmušė (inlove) kaip visada baigėsi įdomiausioj vietoj;]]]]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 11:46 pm

Ech. Ir stengiuosi, jog ties intriga baigtųsi. Nes jei viskas aišku būtų, niekas ir neskaitytų. ;D
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:13 am

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOLIAU!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:17 am

Dąh. Bus. Baigsiu kai parašysiu visą, arba tingėsiu, arba praeis LexoManija.
Kadangi nė vienas iš kriterijų neįvyko, tęsinys bus.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Left_bar_bleue0/0The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:17 am

jėėė
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:24 am

Ech. Nieko čia jėė būti Craziest fangirl forever. Aš šneku labai rimtai, tad prašom nesijuokti.
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:25 am

Ką kąmei besakyti? Kąmė jau anose dalyse išsisakė. Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Left_bar_bleue0/0The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:26 am

O kada tęęsinys? :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:27 am

Nežinau. ;D
Šiandien arba ryt.
Greičiau jau rytoj. Nes reikia žmoniškai sumąstyti ir suformuluoti viską. ;D
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 12:59 am

tęsk...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:04 am

Heh. Galit tikėtis ir šiandienos tęsinio. ;D
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:09 am

Gražu. Labai subtiliai ir gražiai parašyta.;} Lengvai ir maloniai skaitosi. Kaip pati nemėgstu padrikų istorijų, todėl ši man labai prie širdies. Sėkmės rašant toliau.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:18 am

Little_Star, dėkui.:}
O štai ir tęsinys..

Tenth.
Gretė įsmeigė savo žalias akis į rudaakį. Tačiau greitai jas nusuko. Ji tiesiog nebegalėjo susivaldyti.
- Niekur,- suburmėjo.- Šiaip ar tai, tai ne Tavo reikalas.
- Nemeluok man, Gretė.- Alexas atsisėdo ant lovos ir atlaidžiai žiūrėjo į ją.- Aš viską mačiau.
Gretė staiga atsisuko ir įsmegė akis į jį:
- Kąąąą?
- Nebijok, pokalbio tikrai negirdėjau. Stebuklas, jog negavau įspėjimo,- šyptelėjo jis.
Gretė susimąstė ir ėmė kalbėti metaforomis:
- Ar tiesa, jog rudaakiai- melagiai?
- Nežinau. Jei kalbi apie mane,- ne.
- Tada atsakyk man į vieną svarbų klausimą.
- Taip. Klausau.
- Ar...- Gretės širdis ėmė plakti smarkiau.- neprieštarautum, jei nutraukčiau visus santykius su tavimi?.. Nekalbu apie projektą, dėl vieno žmogaus neketinu išeiti, tuo labiau nenoriu, jog tu išeitum. Dėl manęs.
- Ach. Ar tikrai sakyti tiesą?..
- Juk prašiau, jog man nemeluotum,- maldaujamomis akimis į vaikiną pažvelgė Gretė.
- Iš tiesų,- nenoriu. Šiaip planavau tau pasiūlyti kokį projektą su manimi. Na, nebūtinai su manimi, bet... aš turiu nemažą įrašų studiją su daug instrumentų, įrangos ir maniau, jog tu visai neprieštarautum. Bet jeigu tu taip..- jis pakilo nuo lovos ir ėjo savosios link.
- Sustok, Alexai!- jis atsigręžė ir sugrįžo.
Pritūpė prie lovos:
- Taip?..
- Dėl galimybės tobulinti savo dainavimą padaryčiau bet ką.
- Tikrai?
- Ar tu manimi abejoji?- priekaištingai pažvelgė Gretė į vaikiną.
- Ne. Bet aš nelabai to tikėjausi,- Alexanderis šyptelėjo.
Gretė pamatė, jog vaikino veidas pavojingai artėja prie josios.
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:30 am

Tęsinio....
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:30 am

Aš jau nebemoku komentuot xDD

Dar. viskas, ką galiu parašyti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:34 am

OMSL. Negi judėjimo dovaną praradot? ;D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:37 am

kžn,vienas žodis,kurį galiu pasakyt,tai tik TĘĘSINIO;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 1:53 am

Heh. Jei pavyks prasmukt tai šiandien vėlai vakare numatomas tęsinys.
Jei ne,- rytoj, po mokyklos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
The Norwegian life. [TNL]
Atgal į viršų 
Puslapis 518Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» This Is The Life(rakinkit)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: