Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 This Is The Life(rakinkit)

Go down 
+6
Suliko
Gabi
Gooda
Breaktheice
I'mGirl,Anna^^
dzastute
10 posters
AutoriusPranešimas
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:24 am

So, Džastutė's story Nr.2;DD šįkart vėlgi su Alexu, negaliu aš be jo;DDD

-Viskas,-trenkiau durimis. –Man, gana! Esu pilnametė, ir čia daugiau, nei mano kojos pirštelio nebepamatysit,- rėkiau ant tėvų, o jie kaip ir eilinę dieną, abu namo parsivilko naktį, girtut girtutėliai.
-Jūs suėdėt mano gyvenimą! Per jus aš tik vargau, dirbdavau kiaurą parą ir ką aš gaudavau už tai? Jokios meilės, šilumos, pagarbos, tik kumščio skonį už nieką ir mėlynes ant kūno,- nenorėdama pravirkau. –Čia praleidau siaubingiausius aštuoniolika savo metų, dabar noriu gyventi kaip normalus žmogus, ir jūs manęs nesulaikysit! Turiu teisę būti laiminga!-vis rėkiau ,o tėvai tylėjo. –Išvažiuoju į sostinę, į Oslą, ten sieksiu savo svajonės ir pamatysit ,kad tapsiu dainininke!
-Dainininke?-pragertu balsu nusijuokė tėvas. –Iš tavęs tik karvių melžėja!
-Užsičiaupk! -negalėjau susitvardyti. –Kai tik įsikursiu, pasiimsiu iš čia sesę, nenoriu, kad ji turėtų tokią pat sušiktą vaikystę kaip turėjau aš, per jus!
-Gana,- priėjo mama ir eilinį kartą trenkė man. –Turėtum bučiuot mums rankas, kad tave užauginom,- ji vos pastovėjo ant kojų. Susiėmiau už žando, jis degte degė, bet aš prie to buvau pripratusi.
-Viskas, tai buvo paskutinis kartas, kai mane palietėt!-surikau ir nubėgau į savo menką kambariuką, kuriame ant suplyšusio čiužinio, kuris buvo mano miegamoji vieta, gulėjo jau seniai sukrauta nedidelę kuprinę. Niekada neturėjau daug daiktų. Visad pavydėdavau panelėms gražių drabužių, kurių pati niekad neturėjau Sulaukus 16 metų, tėvai liepė dirbti. Įsidarbinau padavėja nedidelėje kavinukėje. Niekada nebuvau girdėjus gero žodžio, ar kad esu graži, bent simpatiška, bet ten pradėjau sulaukti vyrų dėmesio. Aišku, nebuvo malonu, kai tave graibo suaugę vyrai, bet bent jau ten jausdavausi graži. Savo algą turėdavau atiduoti tėvams, tik arbatpinigius, kurių augant gaudavau vis daugiau, pasilikdavau sau, nieko jiem nesakiusi. Taupiau „juodai dienai: kuri dabar atėjo.
-Tu niekur neisi,-į kambarį įvirto mama.
-Eisiu kur noriu, tu manęs nesulaikysi! Pribėgau prie miegančios Bertos.
-Sesyt,- pajudinau ją ir ji pramerkė savo žydras, angelo akeles.- Mažut, aš turiu išvykti, bet pažadu, kad greitai tave pasiimsiu ir mes būsim kartu. Gerai?
Berta apkabino mane savo mažomis rankytėmis ir mano veidu nuriedėjo karčios ašaros.
-Myliu tave,-pabučiavau jai į kaktą ir širdyje gniauždama beprotišką skausmą išėjau iš kambario.
Virtuvėje manęs laukė abu tėvai. Tėvas prišoko ir griebė iš rankų mano kuprinę ir nusviedė į kampą.
-Niekur neisi? Supratai?!


Patiko?Tęst?


Paskutinį kartą redagavo dzastute, Tr. 08 19, 2009 10:15 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:30 am

zinoma patiko
tesinuka;D
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:31 am

Na jeigu Alexo nebūtu tai jau ir nebebūtu Fan Fiction, todėl Alexo mes čia ir laukiam ;D
Man patinka pavadinimas, kodėl jis būtent toks?
Na o dėl patikimo, nepasakyčiau, kad per daug patiko, na kol kas nieko naujo. Jeigu ji išvažiuos į Oslą ten susitiks Alexą ir jis jai padės tapti dainininke ir jie įsimylės vienas kitą, tai labai nuobodu ir jau daug tokių istorijų yra. Iš tavęs tikiuosi kažko naujo, stilius puikus, neturiu daugiau prie ko prisikabinti :)) Taigi tęsk :)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
This Is The Life(rakinkit) Left_bar_bleue0/0This Is The Life(rakinkit) Empty_bar_bleue  (0/0)

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:36 am

būtinai tęsk. Ir dėl pabaigos pritariu Breaktheice, todėl patarčiau ką nors įdomesnio sugalvoti :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:40 am

Pavadinimas? Nežinau kodėl toks, tiesiog toks šovė į galvą, ne lietuviškai,o angliškai,todėl ir užrašiau daug negalvojus. O kaip bus, net pati nežinau, nes kaip tą dieną šauna į galvą, taip ir rašau, taip,kad pati nežinau kaip viskas klostysis, bet stengsiuos sugalvot kažką naujo ir nebanalaus;]
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
This Is The Life(rakinkit) Left_bar_bleue0/0This Is The Life(rakinkit) Empty_bar_bleue  (0/0)

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:41 am

Smagu girdėt, o kada tęsinuks? :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:46 am

Žinai man iškart patiko tavo pavadinimas, nes jis priminė man viena bene gražiausių dainų. Amy Macdonald - This Is The Life :)
Taigi, mes lauksim tavo minčių kitame tęsinyje :))
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 3:31 am

Žiauriai...
Labai džiaugiuosi, kad aš gerai gyvenu ir, kad man nieko netrūksta, o tokius žmones kaip istorijos herojė siaubingai užjaučiu.
Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 12:50 pm

Man patinka šita istorija.
Tęsk.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 4:45 pm

Gabi> pritariu.
Taigi, tęsinio reiktų ;D
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 4:50 pm

Chi :D malonu vėl tave matyti džaste!:D Ir su nauju amplua ;D istorija gyvenimiška,o...kad nėra prie ko prisikabinti,o tik girti girti girti(herojės tėvai irgi ;D) TAAAAI...nepamiršk tęst ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 5:13 pm

Noriu tęsinuko. Labai patiko. :16:
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 9:02 pm

Tiesiog griebe už širdies :13: . Neturiu ką pasakyti...
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 10:15 pm

Bliam,panos,žiauriai atsiprasau,bet negalėsiu tęst.Prisidirbau ir tėvai apribojo man kompą,taip,kad šitam forume nebebūsiu toks dažnas svečias,o apie rašyma tai iš viso nekalbu.žodžiu, kol kas rakinkit, gal kada vėliau pratęsiu.
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitimeKv. 08 20, 2009 12:53 am

Ooo....šū*** kaip gaila.;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





This Is The Life(rakinkit) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: This Is The Life(rakinkit)   This Is The Life(rakinkit) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
This Is The Life(rakinkit)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» The Norwegian life. [TNL]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: