Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 9:07 pm

Atsiprašau, vakar pamiršau įkelti naują dalį. : D
(tokia nelabai man ji : DD)


V dalis

Rytas. Pramerkiu akis. Man 15-iolika ! Mama dar miegojo, o aš išsiropščiau iš lovos ruoštis į mokyklą. Staiga ant stalo pamačiau gulint gėlių puokštei ir kažkokiai juodai, panašiai į smuiko dėklą dėžutei. Greitai atidariau ir pamačiau nesmuikiško grožio smuiką, šalia gulėjo lapelis kuriame buvo parašyta:
„Pačiai nuostabiausiai mano mokinei, Gimimo dienos proga. Didelis bučkis ir laimės pilnos kelnės :)* Alexander.“
O, Dievulėliau ! , kad ir ne Alexas, bet dovana nuo jo ! Ir dar smuikas ! Myliu savo mokytoją ! Nespėjau aš jo išimti iš dėklo ir visą apglamonėti, o jau turėjau skubėti į mokyklą.
---
Grįžus mane pasitiko mama su pietumis. Mokykloje sekėsi labai gerai ! Manau šiandien tikrai nuostabi diena.
-Labas, mama ! Kada spėjo Alexanderis palikti man dovaną? Gal jis netyčia koks Kalėdų senelis? – juokiausi.
-Ar patiko? Jis šiandien anksti ryte prieš repeticiją buvo užbėgęs pas mus ir atnešė – paaiškino, rodos kažkokia paslaptinga šypsena
-Žinoma, laabai patiko ! Bet tikiuosi jis padėjęs smuiką iškarto išėjo? – nusišypsojau.
-Mare ! Tau tik tas ir galvoj ! –atrodo ji supyko.
---
Trečiadienis. Be dvidešimt penkios. Stoviu prie mamos mašinos, rankose smuikas, šypsena iki ausu, laukiu kada ji susiršuoš ir galų gale mane nuveš į Oslą.
-Atvažiavom ! Sėkmės Tau ! – pasakė, o aš pasišokinėdama lyg maža mergaitė nuskubėjau į pamoką. Prie kabinėto stovėjo būrys vaikų su smuikais, aš savojo taip pat nepaleidau iš rankų. Atrodo būsiu vyriausia, kitiems vaikams daugiausia duočiau apie 10 metų. Ir štai pasirdo angelas. Angelas tik be sparnų ir ‚aureolės‘ virš galvos, prie mūsų jis artėjo nešinas savo instrumentu ir sukdamas raktus ant piršto:
-Sveiki, vaikai ! Labukas, Marija ! – pasisveikino.
-Laaaabas – choru visi uždainavo. Jis suvarė mus lyg viščiukus į kabinetą.
-Dabar taip. Jūs pasikartokit natas, tuo kviesiu visus po vieną pagrot, o aš einu padirbėti su nauja mokine. – pasakęs tai nusivedė jis mane už kampo.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 9:12 pm

"už kampo" gerai nuskambėjo :D

Maaaažos dalys, need more and more! :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 11:11 pm

"už kampo" man panašiai skambėjo, kaip už krūmo :DDD
Dar :16:
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 11:17 pm

Citata: "nusivedė jis mane už kampo" ;D
Intriguoja. Dar noreciau ;D
Atgal į viršų Go down
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 3:18 am

yay, greičiau dėk toliau : D
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 5:50 pm

"Padirbėt su nauja mokine". Žiūrėsim, ką jis ten padirbės. xD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 6:47 pm

ale Jūsų ir mintys.. :D
Ačiūū. :*
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 9:40 pm

Šiandien bus tęsinys? :53:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 9:59 pm

gaal. nors ne turbūt ir rytoj ne :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 10:47 pm

O gaila :(
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 12:24 am

o ho ho , net už kampo xD, čia viskas taip šauniai parašyta, tas " mylėsiu ta žmogų iki apsikakojimo", ir dar man labai patiko, kad šios istorijos herojė- mama, labiau kaip supratau svaigo dėl Alexo xD Žodžiu laukiu kada dar galėsiu paskaitinėti :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 3:19 am

Netikėta, nelaukta ir beproto visiškai lieva dalis..
Šitą dalį rašiau tuo pačiu metu darydama dešimt darbų tai nežinau kas gavosi.. greičiausiai "Š".



VI dalis

Ha gražiai skamba?, beet tik skamba.
-Na, Marija ar patiko mano dovana? – paklausė ir parodė pirštu į smuiką.
-Tai aišku, kad patiko, kooks jis gražus.. kaip aš noriu išmokti groti – pasakiau ir jaučiau, kad mano žandai dega.
-Šaunu, kad turi šiokį tokį užsidegimą, bus lengviau mokytis. – nusišypsojo.
-Pabandom ką nors kartu pagroti, bent žinosi kaip tiksliai jį laikyti – pasakė jis. Pridėjo smuiką prie mano kaklo, su viena ranka liepė laikyti jo postygį. Alexas pasiėmes sryką, atsistojo man iš už nugaros ir prisiglaudė taip, kad galėjau jausti jo stipriai besidaužančia širdį. Mes kartu laikėme rankose sryką, taip pat ir patį smuiką, jaučiau kaip iš laimės aš po truputį tirpstu, bet turiu susilaikyti, o nenugriūti kaip maža mergaitė. Palietėme stygas.. pasigirdo nuostabus garsas, melodija.. ir kaip jis tai sugeba.? Aš atpalaidavau rankas ir nieko nedariau.. jis grojo prisiglaudęs prie manęs.. Staiga pajaučiau, kad skruostu nuredėjo kažkoks šlapias daiktas, vadinamas ašara. Atsitraukęs nuo manęs po gerų penkių minučių paklausė:
-Ei, kas yra? Verki? – padėjo ranką ant peties..
-Naa. Žinai .. emocijos – nusišypsojau, paraudusiom akim.
-A. Suprantu. – nusijuokė. – Viskas gerai , - jis mane apgabino lyg paguosdamas.
-Marija, paaiškink man, Tavo mama tikrai dėl manęs taip pakvaišus? – susidomėjęs prisėdo ant kėdės. Aš atsisėdau šalia.
-Na taip pakvaišus, bet ne ji viena – juokiausi ir žinojau, kad esu ‚durna‘.
-Tai ir tu? – pasižiūrėjo į mane, savo rudomis akimis, jose išvelgiau ugnelę... rusenančią ugnį.
-Taip aš, na, bet čia nesvarbu.. Keičiam temą arba einam pas tavo mokinius – nusišypsojau ir pasiūliau jam.
Alexas kažką užsigalvojo..
-Gerai einam, nes jau girdžiu per daug didelį triukšmą. – atsistojome abu nuo kėdžių ir išėjome iš „už kampo“.
Omg, kaip romantiškai aš pasijaučiau, kadangi privapaliojau nesamonių, buvau ‚durnelė‘ ir dabar belieka tik daužyt galvą į sieną, maldaut Dievo, kad Alexas iš manęs nesijuoktų.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 3:56 am

Labai gražus pasakojimas :)
Laukiu kitos dalies :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:08 am

Man patiko. Lauksim tęsinuko ;)
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:18 am

Ar čia naujas mados klyksmas tokias trumpas dalis dėt?a? :D
Kur dingo penkių puslapių pasakojimai?
Žinok,goda,aš šiandien labai negera tai tiesiai sakau, kad man nepatiko tokia dalis,rimtai,man tiesiog per mažai :D
(jau dabar atsiprašau,nes ryt gailėsiuos xD)
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 2:39 pm

Ej, tikrai per trumpas... :))) Kitąkart ilgesnę rašyk. xD Laukiu kitos dalies.
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:54 pm

Aš irgi laukiu kitos dalies xDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 8:06 pm

ilgesnių nebus. Čia naujas mados klyksmas : D.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 8:17 pm

man patiko xD
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 8:48 pm

Dieve, kaip grazu :44:
laukiu kuo greiciau kitos dalies ;D
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 11:03 pm

Tęsinio;))
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 4:15 pm

Hou, Hou, Hou. Ši dalis trumpesnė nei trumpa :)


VII dalis


-Mama, pavydėk! Pavydėėk man! – klykiau lipdama į jos mašiną. –Spėk kokia poza šiandien jis mokino mane groti? – juokiausi. Buvau labai laiminga, laiminga ir dar kartelį laiminga!
-Hm.. na ką aš žinau.. daug jų yra. Gal 69? – surimtėjo ji.
-Beveik..beveik atspėjai! – užtikrintai kalbėjau aš.
***
Savaitė praėjo taip greitai, o aš net nespėjau gyventi. Repeticijos, Dieviškasis Alexas, smuikas. Bėje pasigirsiu! Per šias kelias repeticijas, aš jau mokėjo dvi lengvas melodijas, Alexas sustumė man šiokį tokį ‚greituką‘. Gyvenimas tikrai šaunus, tuo labiau jog šiandien yra šeštadienis ir dar visa diena prieš akis. Išsitraukiau smuiką ir ėmiau kažką čyrpinti, lyg katik išsiritęs mažas žiogelis. Nors melodija kartais skambėdavo baisiau nei, atominio karo garsai, kažkas pavykdavo. Ta melodija man visada primindavo Alexą, laiką praleistą kartu. Nepatikėsit! Bet turiu ir noriu pripažinti, kad aš įsimylėjau žvaigždę! Ir čia labai rimtai, bet kadangi tai retas įvykis, todėl galit pasiploti sau. Leidžiu. Katik pabaigiau marginti, tiesą sakant pradėjau, savo kambario sienas Alexo šypsenėlėm ir akim kurios kvietė bėgti tiesiai į jas, bet gal geriau to nedaryti, patariu sau ir labai nuoširdžiai.
Staiga išgirdau : „I‘m in love with a fairytale...“. Telefonas! Omg, omg Alexanderis! Marija, griebk greičiau telefoną ir kišk prie ausies! Paspaudžiau žalią migtuką..:
-Klausau..
-Labas, Marija. Gal nori šiandien susitikt? – pasigirdo balsas iš anapus ragelio galo..



Ir šiaip man labai keista, kad jau septinta dalis, o dar neįvyko konors nešvankaus : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 4:44 pm

Jei nepažinočiau tavęs, Gooda, žodžiai 69 arba 'greitukas' nieko nereikštų ir aš net nekreipčiau dėmėsio, bet kadangi pažįstu tave, žinau, kad rašydama tai, galvojai apie Alexo 'apatinius baltinius' :D
Žodžiu, nesvaikit, bent šiandien ilgesnės dalies TIKRAI nereikėjo, nes viskas ir taip aišku bei neištempta.
Taigi, Goodule bučkis tauuuu : *
Daaaar!
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 5:23 pm

69. xD Būtų įdomu pažiūrėt, kaip mokomasi grot tokia poza. xD Laukiu kitos dalieees. :)
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 5:59 pm

Man patiko. Tas 69 gerai ten xDDD Laukiu kitos dalies.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 312Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: