Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 8:54 pm

Mano vaizduotė plati ir didelė, prašom nieko blogo apie mane negalvoti, tiesiog Alexytis mano ulta tvirkimų mūza :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 3:06 am

Nežinau, nežinau. Ar gerai čia. Kažkaip baisu man net skaityt, prisidirbs jie :D Bent jau sulauktu kada jai 18 sueis, tada sakyčiau gal visai normalu ;D Ok tęsk :))
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 1:38 pm

Blem, juk tas trauzų pametimas visai netyčia :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 4:53 pm

Nu ir pasakei :D tai taip išeina,kad lexas taip prastai miega,kad besimuistydamas sugeba pamest trauzus,o vėliau (matyt Marės pagalba) jie atsiduria po lova :D niiice,bet netikiu.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 8:37 pm

Žinokit kaip kūriau tą vietą, net nesiruošiau galvoti, kad jie darė TAI. Nebijokit, nieks nieko netvirkino :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 10:08 pm

Ahaaaa, dabar galėtum padaryt taip.
Po penkių metų. Ir tada jau nors ir vaikų pridaryt gali, suprasiu :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 10:27 pm

ne taip nedarysiu :D, neįdomu. Ateis laikas bus ir vaikas, o gal visai nebus :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 5:16 am

žinai, ta pradžia man nėra ištvirkėliška. galėjai labiau pasistengti : D aš rimtai.
ir gal sekanti dalis jau bus pilna intrigų ir šeip kokių nors skausmų? nes per daug saldu : D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 1:15 pm

bus.bus. :)) (blyn, kai pamačiau, kad lover'ė pakomentavo mano temą, tai net šiurpuliukai perėjo, nes supratau, kad skaudės :D)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 8:04 pm

Gooda rašo:
bus.bus. :)) (blyn, kai pamačiau, kad lover'ė pakomentavo mano temą, tai net šiurpuliukai perėjo, nes supratau, kad skaudės :D)

taip, tau tikrai skaudės, jei nebus tęsinio kuo greičiau : D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 9:15 pm

kuo greičiau tai nebus nes išvis dar jo nėra :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 11:04 pm

geras, patiko. Et koks jis ištvirkęs... sušildyt xD :p
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeTr. 09 02, 2009 3:01 am

blemčiki, nuo mano ff paiilsėkit, atsipūskit, nėr laiko, nėr minčių :D vnž. :DD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeTr. 09 09, 2009 9:54 pm

Žiont ką?
RAKINKIT TEMĄ. :))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeTr. 09 09, 2009 10:04 pm

Ką tu čia nusišneki???
Rašyk toliau tik!
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeTr. 09 09, 2009 10:10 pm

Nenusišneku, nebėra miničų, tuo labiau laiko :) išsisėmiau.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Breaktheice
it's british rain.
Breaktheice


Pranešimų skaičius : 3231
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 09 10, 2009 12:52 am

Žinai tik vieną žodį man noris pasakyt: durnė ;DDD Nebesvaiguliuok. Kursi kaip didelė :P
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 09 10, 2009 12:53 am

Ne tikrai nekursiu :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 09 10, 2009 12:54 am

Sukursi vis vien tu mums po kiek laiko.. :juokiasi: DAR IR KAIP :DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 09 10, 2009 1:11 am

Nu gal.. bet po koncerto nebent :D, nes dabar sakau, mano galva pilna ir taip :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 12:08 am

Oo žinot ką? Sugalvojau tęsti savo FanFictioną..pasiilgau kažkokios kūrybos ir išsiliejimo, taigi artimiausiom dienom turėčiau vėl pradėti kurti.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 12:10 am

Gooda rašo:
Oo žinot ką? Sugalvojau tęsti savo FanFictioną..pasiilgau kažkokios kūrybos ir išsiliejimo, taigi artimiausiom dienom turėčiau vėl pradėti kurti.
OMGŠ, KAIP FAINAI :DDD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 12:11 am

Pagaliau! :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 1:14 am

Oi čia geras :D:D tęsinį parašiau :D:D:D:D:D

XVI dalis

Alexytis mane paliko vieną kambary, o pats nušuoliavo ruoštis, dažytis, pasidaryti manikiūrą ir t.t. Įsijungiau TV ir pamačius smuiką sušukau:
-Alexai, tave rodo per teliką !
-O, Lietuvoje transliuoja mano klipą ! Kokia garbė – apsidžiaugė atbėgęs pažiūrėt ko aš čia stūgauju.
-Tu dar koncerto palauk, sekmės likt gyvam. Na, bet aš pabūsiu Džeimsas Bondas ir tave apsaugosiu nuo tų kurios man vietoj tavęs paliktų tik kauliukus. – juokavau.
-Lietuvaitės tokios baisios?? – išsigando.
-Pats pamatysi, o gal tau paskolint ginklą nuo išprievartavimo? – griebiau savo rankinę.
-Mari, baik. Nereikia pats moku ir galiu apsisaugoti – nuėjo atgal į savo kambarėlį.

-Viskas. Šiaušiam koncertan, reik pasirepetuot ir sudeliot aparatūrą. – išlindo visas išsidažęs Alexas iš kambario.
-Oo. – išsižiojau. –Taip lekiam, liko dvi valandos. – atsistojau nuo sofos.
Pagaliau buvome prie „Siemens Arenos“. Išlipome iš „Škoda“ automobilio ir nuskubėjome su visais daiktais prie arčiausio įėjimo. Kelis kartus Alexas prasidainavęs, pabėgo nuo scenos link užkulsiu kur jį užkalbino nemažai žurnalistų, aš sedėjau kampe ir apsimečiau, kad manęs nėra, kad tik neprikibtų.
-Gerai, Alexai, aš lekiu susitikt su tomis baisiomis Lietuvaitėmis, tikiuosi viskas bus šaunu. Sekmės, Mažiuk! – pabučiavau jį.
Pamačiusi savo bendramintes priėjau prie jų. Tiesa jos visiškai nežinojo, kad palaikau šiltus santykius su pačiu Alexanderiu Rybaku. Tiesiog nenorėjau girtis, bet, kai sužinos jos mane pasmeigs peiliais.
Prasidėjo koncertas. Padainavo Sasha Son, kaip apšildantis atlikėjas Rybako koncertą. Stebėjau kaip fanės drebėjo, virpėjo ir jaudinosi.
Pagaliau į sceną įėjo JIS, mano mažutis..mano Alexytis su kuriuo šiąnakt miegojau vienoje lovoje. Lietuvaičiukės klykė kaip pašėlusios, meldžiausi, kad tik neapkursčiau ir buvau beprotiškai patenkinta Alexu. Mūsų žvilgsniai milijonus kartų susitiko. Jis sakė, kad jam reikalinga viena mergina iš žiūrovių kuriai galėtų atlikti vieną dainą „I love you, Baby“. Nulipęs nuo scenos Alexas buvo gerokai apgraibaliotas, ieškojo publikoje tos išrinktosios ir priartėjęs prie manęs iškėlė mane iš žiūrovių būrio. Žinojau, kad visos man beproto pavydi, bežiūrint kaip Lexytis šalia manęs glaustosi..oj glaustosi. Juk jis mane myli ir aš jį myliu..mes pora..to nieks nežino..Dainai einant į pabaigą, mes pasibučiavom..įrodėm ant scenos savo karštą meilę, kurią matė visa susirinkusi Lietuva, palydėjęs jis mane atgal prie žiūrovų, paliko. Panos žiūrėjo į mane įsišiepusios nematydamos veide jokių mano emocijų, ar alpimų. Stovėjau kaip stovėjus su gelėm rankoj ir šypsena veide bežiūrint į sceną. Galiausiai koncerto pabaigoje jis antrą kart pakvietė mane ant scenos pristatydamas kaip „savo širdies pavergėtoją ir mylimą žmogų“ .
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitimeKv. 10 15, 2009 1:16 am

Wow...Įdomiai čia... :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 812Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: