Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita

Go down 
+17
Justina
love fairytale :)
Neringa
santa.
Nendre:}
Marijuks
dzastute
Carolina
monciuke
lover
Gabrielė
Gooda
I'mGirl,Anna^^
Gabi
Juste
Indra
Suliko
21 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
monciuke

monciuke


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-06-02
Age : 29

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 1:51 am

Laaabai laukiu tęsinio :]]
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 1:57 am

Man laaaabai patiko,ir aš dabar jau tavo
ištikima skaitytoja,lauksiu rytojaus:))
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 4:00 pm

4 dalis

Taxi sustojo ir tai reiškė, kad mes jau atvažiavome. Susimokėjome ir išlipome iš automobilio.
-Sandra, pasižiūrėk,-tarė Simona,-koks didelis pastatas. Ir koks gražus. Čia tikriausiai tas Olimpyski kur vyks Eurovizija.
-Be abėjo taip.-pasakiau.
Pastatas buvo išties milžiniškas. Didesnio ir gražesnio statinio aš dar nebuvau mačius.
-Dar kelios valandos ir aš pamatysiu savo gražuoliuką.-nusišypsojo Sima.
Aš linktelėjau.
-Gal einam nusipirkti ledų?-paklausiau.
-Gal kuoktelėjai? Čia gi taip šalta. Kai pagalvoju, Lietuvoj buvo daug šilčiau. O kiti dar sako, kad Lietuvoj taip šalta. Na, palyginus su Rusija, tai ką žinau...
Nusijuokiau.
-Ne taip jau ir šalta.
-Kur tau? Aš visa drebu. Kaip gailiuosi, kad apsirengiau tik šią ploną palaidinukę.-niurnėjo Simona.
-Neverkšlenk kaip turgaus bobutė. Imk mano švarką, jeigu tau taip baisiai šalta.-pasakiau ir padaviau jai savo džinsinį švarkelį kurį laikiau rankose.
-O dėkui.-šyptelėjo draugužę.
Per tas likusias kelias valandas mes pavaikštinėjom po netoliese buvusias parduotuves, apžiūrėjome Opimpyski iš visų pusių ir nusipirkome bilietus, kurie kainavo tikrai nemažai.
Ir štai jau buvo laikas eiti į areną. Mes atsisėdome į vietas penktoje eilėje nuo priekio. Prasidėjo įspudingas atydarimo šou. Po jo atėją vedėjau pranešė, kad pirmasis scenoje pasirodys Lietuvos atstovas. Kaip netikėta! Niekad nebūčiau pagalvojus, kad mūsiškis Sasha dainuos pirmas. Nuskambėjo pirmieji pienino akordai, visi pradėjo ploti. Mes su Simona plojome atisitojusios ir šaukėm "Lithuania!". Daina buvo nuostabi. Tiesą sakant aš pirmą kartą girdėjau jos anglišką versiją. Po Lietuvos pasirodymo sekė Izraelio bei prancūzijos šou.
Savo dainą sudainavus Albanijos atstovei Simona labai apsidžiaugė. Netgi nesupratau kodėl, kol ji man į ausį nesužnabždėjo:
-Dabar bus Norvegija. Aš pamatysiu Alexanderį. O Dieve...
Nusišypsojau jai.
Staiga pasigirdo smuiko garsai. Ir aš pamačiau tą jos Alexanderį. "Dieve koks pasakiškas berniukas"-pagalvojau.
Daina buvo tikrai įdomi. Apie meilę. Ach, kaip miela. Visą laiką kol jis buvo scenoje Simona žiūrėjo į jį kaip į pasaulio stebuklą. Ji buvo sustingus, nejudėjo. Man pasirodė, kad net nekvėpavo. Norbegijos pasirodymas baigėsi ir Sima vėl sugrįžo į normalų pavidalą.
-Matei? Matei?-paklausė ji manęs vis dar apsvaigusi.-argi jis ne nuostabus?
-Kažkiek nuostabus.-paprastai pasakiau.
-Tai nerealiausia diena mano gyvenime,-tarė draugužė ir padėjo galvą man ant peties.-myliu tave Alexander Rybak.-sušnibždėjo ji tyliai tyliai, jog esu tikra, kad be manęs jos niekas daugiau neišgirdo.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 4:17 pm

Daaar. Be komentarų, reikalauju dar.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 5:07 pm

Someone fell in love :D

Miau,darrrr
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 5:27 pm

Oh, nagi... kitos dalies laukiu...
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Left_bar_bleue0/0FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 6:09 pm

labai patiko. lauksiu tęsinuko :))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 6:24 pm

Man ir labai patiko, greičiau įdėk naują dalį :14:
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 7:58 pm

Ačiū labai labai labai ;] Naują dalį įdėsiu rytoj, nes dar nesukūriau jos ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:26 am

Patiko. Prisidėsiu prie ištikimų skaitytojų xDD laukiu tęsinio;]]]
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:55 am

tesinuko tesinuko dar more ir visaip kaip imanoma
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 5:04 pm

5 dalis

Scenoje dar pasirodė keliatas atlikėjų ir prasidėjo balsavimas.
-Sandra, ar iš čia būtu galima balsuot? Prabalsuočiau už Rybakiuką.-tarė Simona.
-Ką aš žinau? Tikriausiai taip.
-Cool.-pasakiusi Sima išsitraukė telefoną iš kišenės.-o ne ne ne!
-Kas yra?-paklausiau.
-Neturiu sąskaitoj. Velnias kaip nesiseka. Ką man dabar daryt? Ką daryt?-vos ne į isteriją puolė ji.
-Nusiramink. Nuo tavo kelių balsų vistiek niekas nepasikeis.
-Galbūt.-šiek tiek aprimusi tarė ji.-bet vistiek. Gal tu turi sąskaitos?
-Ne.-atsakiau.
Iš tikro turėjau, bet nenorėjau jai duoti, kad "išvarytų" visą mano sąskaitą ant kažkokio Rybako.
Simona sudėjo rankas tarsi maldai.
-Ei, ką darai?-nusijuokiau.
-Ša. Aš meldžiuosi.
-Dėl ko?
-Kad Norvegija laimėtų Euroviziją.
-Išprotėjai tu ar ką? Geriau dėl Lietuvos pasimelstum, o čia...Tau visai kva kva.
Sima pradėjo kažką murmėti sau po nosim. Meldėsi mat ji.
Praėjus tam tikram laikui vedėjai suskaičiavo nuo dešimt iki vieno ir balsavimas buvo sustabdytas. Buvo susisiekta su visom Europos šalim ir paklausta už ką jie atiodavė savo balsus. Kiekvieną kartą kai kasnors Norvegijai duodavo dvyliką taškų(o tai būdavo labai dažnai) Simona pradėdavo ploti rankom ir šaukti man į ausį "Jėga!". Kai visa tai baigėsi ir laimėtojas buvo aiškus Simona netvėrė džiaugsmu.
-Matai, Dievas išklausė mano maldas. Norway is the winner!-džiaugėsi mano draugė.
Alexanderis Rybakas užlipo ant scenos ir dar kartą sudainavo "Fairytale". Diaugiau nei pusė salės dainavo kartu su juo. Tą akimirką Simona buvo matyt laimingiausias žmogus pasaulyje.
Eurovizija pasibaigė ir mes pakilome nuo savo kėdžių.
-Tai buvo nuostabu Sandra,-kartojo Simona mums einant iš arenos.-Alexanderis toks mielas, toks nuostabus. Toook...-ir ji pritrūko žodžių.
Kai mes išėjome buvo tamsi naktis.
-Kur mes apsistosime?-suinerimavau aš.
-Kas man darbo?-lyg niekur nieko tarė Simona.-aš tooookia laiminga, kad galėčiau miegoti, nors ir po atviru dangumi.
-Žinai nebloga mintis. Gal pabandyk. Aš eisiu paieškoti viešbučio.
-Ne ne. Palauk. Aš dar noriu čia pabūti. Pažiūrėk, kiek daug spindinčių žvaigždžių danguje. Taip gražu.
Mes susikibusios vaikščiojome ir žiūrėjome į dangų, kol už savo nugarų išgirdome balsą:
-Sveikos panelės, ar jūs vietinės?
Abi atsisukome ir prieš save pamatėme stovintį...Eurovizijos nugalėtoją, Alexander Rybak.
-Simona susvyravo ir vos neapalpo, o aš mandagiai nusišypsojau ir atsakiau:
-Ne, mes iš Lietuvos.
-Mm, aišku.-tarė Alexas.-o ką čia taip vėlai veikiate?
-Mes ką tik išėjome iš arenos kurioje vyko Euroviziją ir ieškome viešbučio.-pasakiau.
-Jeigu norite galite eiti su manimi, galėsite apsistoti viešbutyje kuriame esu apsistojas ir aš.
-Norime!-sušuko Simona.-Alexai, aš negaliu patikėti, kad tu čia su mumis. Tu esi nuostabus, ir aš tave labai myliu.
-Ei.-kumštelėjau Sandrau su alkūne ir taip daviau ženklą liautis.
Alexanderis kukliai nusišypsojo, bet aš supratau, kad jam tai išgirsti nebuvo labai malonu.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 5:07 pm

Geras ;)

Patiko kvadratu! Tęsk, žinoma ;)
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 5:22 pm

Tęsiam... :)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Left_bar_bleue0/0FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 6:43 pm

tai ir tikėjausi kad bus :D faina.. dar : )
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 11:53 pm

Laukiu dar;)
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:23 am

Gerraass, tik dabar pamačiau šitą nuostabią FF :44:
Kada tęsinys? :47: :16:
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 3:05 am

Mmm... greičiau tęsinys būtų.;} Labai patiko.:}
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 3:36 am

Lūžau xD Dar ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 4:09 am

Aš žvengiau iš Simonos "Aš tave myliu" :DDDD
Atgal į viršų Go down
Neringa
Administratorė
Neringa


Pranešimų skaičius : 1164
Join date : 2009-06-16
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 4:11 am

Kai fainai ;D
Man reikia darr ;D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 4:18 am

Man irgi reikia tęsinio xDD
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 4:49 pm

Ačiū visoms kas skaitote ;)

6 dalis

-Ar važiuosime Taxi?-paklausiau Alexanderio.
-Ne,-nusijuokė jis,-viešbutis visai netoli, o beto ir man smagu pasivaikščioti gryname ore. Beja, merginos, kokie jūsų vardai?
-Aš Sandra, o ji mano draugė Simona.-atsakiau
Kol ėjome iki viešbučio Simona nepratarė nė žodžio, tik žiūrėjo į Alexą ir - bent jau man taip atrodė - gėrėjosi juo.
Priėjome viešbutį. Jis buvo neregėto grožio. Tikriausiai ir labai brangus. Tai buvo penkių žvaigždučių viešbutis.
Staiga man atėjo mintis, kad mes su Simona neturime tiek pinigų, kad galėtume pernakvoti šiame viešbutyje. Man buvo gėda sakyti tai Alexui, todėl nutylėjau. Mes su drauge tyliai nusekėm paskui jį į viešbutį.
Aš negalėjau tuo patikėti, Alexanderis užsakė mums kambarį ir pats sumokėjo. "Koks mielas žmogus" pagalvojau.
-Merginos,-tarė Simonos dievaitis,-jūsų kambario numeris 129, jis aštumtame aukšte.
-Ačiū Alexanderi,-nuoširdžiai padėkojau,-mes tikrai esame tau labai dėkingos, arne Simona?-žvilgtelėjau į draugužę.
-Ką? A, taip taip.-pasakė ji, nors, esu tikra, kad nė nenutuokė apie ką eina kalba.
Mes pakilome liftu į aštuntą aukštą. Tada Alexiukas palydėjo mus į mūsų kambarį ir atsisveikino.
Kambaryje buvo dvi didžiulės lovos, veidrodis, televizorius, staliukas, spinta ir visa kita. Viskas buvo labai gražu ir be galo prabangu.
Simona griuvo tiesiai į lovą.
-O Dievulėliau,-tarė ji,-kokia nereali diena. Šiandien išsipyldė didžiausia mano svajonė. Viskas buvo geriau nei gerai. Taip nuostabu. Aš neturiu žodžių. Kokia laiminga diena.
Simona pradėjo juoktis. Iš laimės. Manau tokį jos juoką išgirdo visas aštuntas aukštas.
-Simona, baik!-sudrausminau ją.
-Gerai jau gerai.-ji nustojo kikenusi.
-O žinai, tas tavo Alexanderis visai mielas. Ir labai geras žmogus.
-O, Sandrut, ir kuri čia sakė, kad niekada neisimyli žvaigždžių?
-Aš jo neįsimylėjau.
-Tai ką čia reiškia tavo tokios kalbos "visai mielas", "labai geras"?
-Na, aš tik pasakiau kaip yra.
-Aš pastebėjau, kad tavo akutės žiba kai kalbi apie Jį.
-Na jau ne.-atšoviau.-Nors žinai...na, jis man pradėjo visai patikt.
-Sandra, nebandyk jo iš manęs atimti.-rimtai tarė Sima.
Nusijuokiau.
-Iš tavęs? Nejuokink. Jis nėra tavo, niekada nebuvo tavo, ir niekada nebus tavo.
-Ar man suprasti, kad tu pavydi, ar kaip?
-Aš nepavydžiu. Aš tik sakau realius dalykus.
-Man atrodo visai realu, jeigu jis mane įsimylėtų.
-Nesvaik. Geriau eik pamiegot, nes nuo tos Eurovizijos, tau visai galvelė susisuko.
-Niekas man nesusisuko. Įsivaizduoju, kad Alexanderis savo kambaryje dabar linkminasi. Mes kaip jo draugės irgi galėtume ten nueit.
-Kur gi ne. Pirma, mes nesame jo draugės, o tik pažįstamos. Antra, aš garantuoju, kad jis dabar net ne savo kambaryje, o yra kurnors koridoriuje atakuojamas paparacių.
Simona nutilo, ji tikrai norėjo miego. Atsugulė su visai drabužiais ir netgi batais.
-Sandra? O kas užmus sumokėjo? Tu?
-Viršūnė. Tu net nežinai kas už mus sumokėjo???
Simona papurtė galvą.
-Jeigu nori žinoti, tai tavo Rybakutis, o tu jam net nepadėkojai.
-Rimtai? Koks jis fainas. Dievinu savo mažutį Rybakutį.-šyptelojo Simona.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 4:58 pm

geras :D man patiko! tęsk.
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 5:17 pm

Reikėjo prigriebt kuriai nors Alexą. xD Nu nieko, laukiu tęsinio. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita   FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
FF: viena pasaka baigiasi, prasideda kita
Atgal į viršų 
Puslapis 211Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Viena gyvenimo akimirka.*
» Dar vienas FF . ta pati farytail-pasaka.lost love-prarasta meile
» Kai viskas baigias dažniausiai viskas tik prasideda...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: