Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D

Go down 
+13
Carolina
dzastute
*Simona_Rybak*
Nendre:}
Himbeere*
monciuke
undinele
Justina
Juste
santa.
I'mGirl,Anna^^
Marijuks
Cappy
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 12:08 am

Aš irgi pritariu, kad sunku skaityt.. Nesusigaudžiau, kur kokia šalis ir apie ką pasakoji.
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 7:56 am

Atsikračiusi to balvono nuėjau prie Alexo. Atsistojau šalia ir pradėjau pūsti gumos burbulus.
- Nuobodu čia,- nutesiau.
- Gal kiek, bet nėra jau čia taip ir nuobodu. Kai paskelbs kas gaus pagrindinį vaidmenį bus šokiai,- pasakė ir nusišypsojo bandydamas bent kiek pakelti man ūpą.
- Pff...- išpūčiau dydelį burbulą, kad šis uždengė pusią mano veido.
-Baik,- Alexandrui optiškai padidėjo akys ir tas atsistojo prieš mane, kad kiti nepamatytų tokio mano išsišokimo,- spjauk,- jis ištiesė delna ant kurio buvo balta nosinė.
- Čia tau už tai , kad privertei apsirengti suknelę,- mestelėjau piktą žvilgsnį ir išpjoviau i nosinę gumą. Alexui nusisukus iš pakelio išsiėmiau naują gumą ir įsidėjau į burną.
- Šitą irgi gali išspjauti,- nusišypsojo ir vėl pakišo nosinę.
- Kaip tu pa... Nesvarbu,- išspjoviau ir šią gumą į Alexo nosinę.
-O dabar gali atiduoti ir likusias gumas,- kilstelėjo antakius.
- Paisiimk,- išsitraukiau nusisukusi iš už liemenėlės visa likusias ir atidaviau. - Skanaus,- išdidžiai ir piktai pasakiau.
- Neriaikia pykčio. Tu turi žinoti ribas.- pradėjo pamokslauti.
- Prašyčiau,-suprunkščiau,-truputis linksmumo ir vaikiškmo dar niekam nepakenkė
-Tik ne čia. Tau jau 17, o elgiesi kaip vaikas,-toliau tyliai pamokslavo,o aš tik stovėjau sunėrusi rankas ir klausiausi.
-Aš ir esu vaikas. Beto vis geriau būti vaiku, negu 23mečiu darboholiku, kuris neranda laiko draugams,- atkirtau ir jaučiau , kad šito sakyti nereikėjo, per daug sau leidau (apie jo „užimtumą“ ir neturėjimą laiko draugams perskaičiau žurnale).
- Tu visai nieko apie tai nežinai, tu nieko nesupranti...- supykęs ir susikrimtęs, nes suprato, kad mano žodžiuose buvo dalis tiesos, atrėžė Alexas.

-Pats laikas pasakyti tai dėl ko mes čia susirinkom,- pardėjo šnekėti vyras gal apie 60 metus, žilas aukštas ir liesas. Visi sustojo aplink jį puslankiu ir sukluso.

-Klausyk... Aš atsiprašau nenorėjau įžeisti, tik esu labai supykusi ant tavęs, kad privertei mane taip apsirengti,- pradėjau atsiprašinėti ir teisintis.
-Nieko...- nutęsė,- tavo žodžiuose yra tiesos,- švelniai nusišypsojo. - Bet su suknele tu atrodai nuostabiai, rožinė tau tinka...
- Prašyčiau,- iššiepiau patį didžiausią smailą, kokį tik galėjau ir suktelėjau jam alkūne.

-Taigi apsispręsti, ką išrinkti vaidinti pagrindinį vaimenį buvo nei sunku, nei lengva. Rinkomės iš dviejų nuostabių aktorių. Tai Tomas Džonsonas ir Alexandras Rybaks. Taigi ilgai netempęs pasakysiu jog filme „Naktis Afrikoje“ Džono Svensono vaidmenį atliks Alexandras Rybakas! Plojimai salėje!

Visi pradėjo ploti. Tomas atrodė taip lyg būtų gavęs gerą spyrį į tarpkojį, o po to į „saulės rezginį“. Ir kur gi taip neatrodysi, kai esi pasipūtęs kavailys ir manai , kad viskas bus taip kaip nori.
Taigi visi pardėjo sveikinti Alexą, jis tiesog buvo apsuptas žmonių. Norėjau prasibrauti prie jo ir pasveikinti, bet nepavyko, per didelė žmonių minia. Jei būčiau atsiklaupus ant 4,būčiau galėjusi pro žmonių kojas parsibrauti, galvojau sau, bet taip bagalvodama, sugalvojau , kad galiu prikiaulinti Alexui, taigi palauksiu kol išsisklaidys žmonės ir galėsiu ramiai pasveikinti.
Režisierius pridūrė dar kai ką:
-Taigi filmavimas prasidės rytoj 10 valandą ryto, nevėluok, nes kiekviena minutė įskaičiuota į biudžetą ir mes negalime leisti sau tokios prabangos,- pradėjo žerti nurodymus režisierius.
- Nevėluosiu,- atsakė ryžtingai Alexas ir režisierius dar karta paspaudė jam ranką. O aš po galais niekaip nesulaukiau kada galėsiu pasveikinti. Taigi dar keli rankų paspaudimai ir atrodo pagaliau ir aš galėsiu pasveikinti. Taip pagaliau sulaukiau.
-Nu va,- atsidusau,- pagaliau ir aš sulaukiau savo eilės tave pasveikint . Taigi sveikinu,-ištiesiau ranką ir paspaudžiau. Jaučiausi kavailokai ir juokiausi, Alexas juokėsi su manimi. Tokį mūsų malonų „žvengimą“ sutrukdė Tomas.
- Sveikinu,- ištiesė ranką Tomas,- bet čia dar ne pabaiga. Paspaudęs nuėjo.
- Galiu jį apvemti?- paklausiau, nes tas tipelis man tikrai nepatiko, jaučiau jam didelę antipatiją.
- Būtų neblogai... bet nereikia,- nusijuokė. - Eini pašokti su nugalėtoju?
Fredas buvo uždėjąs US5- round an round mixą. Šią dainą aš labai mėgau, čia kap niekat buvo tok saldus Chriso Watrino balselis, beto ši daina kėlė man dauk prisiminimų apie US5 ir mano bei mano draugės svaigimą dėl jų.
-Žinoma, tik nepasipūsk per dauk,- pasižiūrėjau į jį neva kreivu žvilgsniu o po to šyptelėjau. Taigi jau beveik mums pradedant šėlti. Fredas pamatęs , kad pradėjau šokti su Alexu iš kažkur ištraukė Leonos Lewis- Beter in time.
-Na...manau, kad nenumirsi šokdama su manim lėtą šokį,- Alexas apkabino mane per liemenį. Buvo gana keista. Jis buvo pirmas vaikinas kuriam leidau save apkabinti. Nes pastarajam savo klasiokui, kuris bandė tai padaryti vos dantų neišmalia, jam pasisekė apsiriboti tik su praskelta lūpa.Už tai tada gavau savaitę viešųjų darbų mokyklos kieme.
- Ne, manau kad nenumirsiu,- apkabinau Alexa per kaklą, šiurpuliukai lakstė po visą kūną. Akys šaudė į visas puses , tada nukreipiau į fredą žvilgsnį, kuris bylojo „ Ją Andrej Vasilkov, Ją killer“.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 4:41 pm

Pasiutėlė Eglė:D patiko!labai! Tik paskutinio sakinio nesupratau xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 4:49 pm

DAAAR;DDD aš paskutinio sakinio irgi nesupratau xDD
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 6:04 pm

tas Ją Andrej Vasilkov, Ją killer“ yra išgalvotas zip fm radistų personažas, tie kas klauso radistų ir išdurkių tai turėtų suprasti. ;D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 6:25 pm

Aš kai neklausau,tai ir nežinau ;DD
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 7:24 pm

Fainiai ;D
Siuurpuliuukai ;D
Jau kazkas rezgasi!
Laukiu teesinio!
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 7:54 pm

Voratinklis ten Simona rezgasi xD :D [joke].
Džastute žinkok žiauriai faini tie radistaixD, daug visko "paskaldo"xD
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 12:54 am

Perskaičiau viską, įdomu, taigi lauksiu tęsinio;))
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 4:42 am

Po kokių gerų 2 valandų, pagaliau Alexo bute. Toli nuo to kvailo banketo. Nusioviau tuos aukštakulnius ir taip buvo gera, atrodė lyg skrisčiau.
Jis man nupirko pižamą. Tai buvo pilki šortai ir maikutė su žirafa.
- Nice,- išsižiojusi pasakiau. Jis pirmas vyras , kuris man pirko apatinius baltinius. Nuvariau į vonią ir pagaliau - persirengiau, džiaugiausi kaip niekad galėdama išlysti iš tos rožinės suknelės. Be jokios pagarbos suknelei , nutrenkaiu ją į kampą. Tda nuvaraiu į virtuvę , iš šaldytvo pasiėmiau plaktos grietinėlės visą "flakoną", tada iš spintelės čipsus ir nulėkiau prie teliko, Alexandras mano nelaimei jau sėdėjo ten ir žiūrėjo kažkokią pamokančią ir neįdomią laidą per CNN.
- Boorrrinng...- atsisėdau šalia ir pradėjau purkšis į burną grietinėlę.
- Tai nenobodu, laidos apie gyvūnus yra naudingos.
- Ne, nu tu tai duodi. Tai mes dabar tai ir žiūrėsim?
-O ką siūlai?
- Kokį nors siaubo, veiksmo arba humoro filmą. Juk turi rodyti, vakaras dabar,- pasiėmiau iš Alexo pultą ir pradėjau narstyti kiekvieną kanalą, Pervariau kokius 10 kanalų ir per juos rodė visokias banalias nesamones, daugiausia simfoninių orkestrų koncertus arba dar džiazo.
- Šitą gali palikti,- pasakė pamatęs simfoninio orkestro koncertą tiesiogiai.
- Nu tu tai pavariklis,- išpūčiau akis, jau net nežinojau ką sakyt,- juk sakiau dabar mes žiūrėsim filmą, o ne šitas beviltišką koncertą. Taigi ieškojau toliau ir pagaliau suradau. Per kažkokį norvegišką kanalą rodė "Delta Farsas" tai gera komedija apie kariuomenę ir kareivius.
- Belskis ir tau bus atidaryta,- išdidžiai pasakiau ir pradėjome žiūrėti. Visą laiką iki reklamos aš tiesiog žvengiau. Alexas taip pat juokėsi, bet ne tiek daug, nes ne viskas ten jam buvo juokinga. Per reklamą rodė kažkokią žiauriai juokingą saldainių reklamą ir mane.
-Omgš,- suklikau,- pagaliau jie manęs pasigedo. Bet kiek ilgai reikėjo laukti. Nu ir bučiai,- pradėjau toliai šokinėti iš laimės ir apsikabinau Alexą. - Čyzis, bet jau ta mama, baisesnės foto turbūt negalėjo jeims duoti,- išsižiojau po kurio laiko, (nes toje ft mes su mama fotografavomės "foto telje"), toje ft aš buvau normaliai sušukuota ir su su geltona suknele, ant kurios buvo prisiuvinėta visokių banalių nesamonių, tai žlugdė mano įvazdį. - Palauk mama, aš gryšiu.
- O aš maniau, kad tik mes čia tave aprengėm normaliais drabužiais,- pasišaipė Alexas.
-Cha... Skambink į ambasadą - Eglė keliauja namo!!!
- Paskambinsim rytoj, juk dabar vėlu. Pabūsi naktį čia , o rytoj aš tave pametėsiu .
- Ą... Nu gerai tada,-atsisėdau , nes jau buvo pasibaigusi reklama ir toliau rodė filmą.
- Žinai prisiminiau tavo žodžius, kuriuos pasakiai...
- Tikrai atsiprašau, aš nenorėjau, išsprūdo,- vėl pradėjau tesintis ir gailėtis. Ir kodėl man reikėjo užsimiti apie tai, kad jis darboholikas ir pan. Nekenčiau savęs.
- Tu teisi, aš tikras darboholikas, nežinau kaip normaliai linksmintis. norėčiau padaryti ką nors beprotiško,bet nežinau ką?
- Permiegok su kokio nors mafijozo žmona, tikrai beprotiška,- pajuokavau.
- Aš rimtai kalbu, - atsakė Alexas, jo žvilgsnis buvo užtikrintas. Tada aš minutėlę surimtėjau ir prisiminiau, kad šį vakarą vyks Black Eyed Peas kocertas.
- Greičiau!,- pasileidau tekina prie durų.
-Kur?
-Neklausinėk ir lekiam. Aš tau padėsiu,- raginau
- Taip apsirengę? Su pižamom?- toliau klausinėjo.
- Tai tu nori padaryti ką nors beprotiško?
-Labai,- atsakė ir vėl jo Akyse pastebėjau ugnelę.
- Tai lekiam,- pastvėriau jį už rankos ir mes išlėkėmė pro duris, Alexas vos spėjo užrakinti jas.
Bėgome kažkur kilometrą iki kultūros centro, žiauriai lijo, taigi atbėgome visiškai šlapi.
-O spėjome, dar neprasidėjo,- psakiau kai sargybinis įleido paskutinį žmogų į vidų.
- Aš vis dar nelabai suprantu ką mes čia veikiam?- apstulbęs žiūrėjo į mane.
- Mes eisim į Black Eyed Peas koncertą, štai ką mes čia vekiam,- parodžiau į plakatą, kuris kabojo ant sienos.
- Bet juk męs neturime bilietų? - vėl pasirodė sveikas Alexo protas.
-Mums jų ir nereikės,- nutempiau Alexą į kita kultūrkės pusę, ir suradau angą , pro kurią galima patekti į vidų.
- Sek paskui mane,- įlindau į ją pirma, paskui mane ir Alexas. Taigi įsmukom į vidų ir nuėjome į salę.
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 5:23 am

Tęsinio;)
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 2:35 am

net as taip neisdrisciau;DD
geras
tesinio
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 3:39 am

Jėzau,koks tikroviškas Alexas,iš visų ff jis man čia artimiausias širdžiai :D dėkui cappy,įdomu!
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 3:52 am

Juste >> AčiųxD. Beje nuotykių bus su jais dar dauk tą naktį xD
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 3:54 am

Žiauriai įdomu ;D Tęsk toliau ;D
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 3:56 am

Naktįįį?yyyyy?:D jėėėga,laukiu nesulaukiu.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 2:56 pm

jeigu jau nakti cia kazkas vyks, tai ir as prisidėsiu xDDD
siaip, nors anksciau neskaiciau tavo ff, bet beskaitant pradejo patikt ;DDD
savaime suprantama, kad tesinio reik ;DDD
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:08 pm

Naktįį?? :53: Cappy, čia jau rimtai kažkoks voratinklis xD
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 3:10 am

Salėje visi rėkė , šaukė ir skandavo "Black Eyd Peas","Black Eyd Peas"...
- Ko jie čia taip skanduoja kaip išprotėją,- paklausė susižavėjęs Alexas. Jam patiko tai ką padarė iki šiol. Jis atrodė pasitenkinęs savimi.
- Kaip neskanduosi, kai atvarė tokia grupė,- atsakiau, nes pati buvau labai sužavėta, kadangi pirmą kartą buvau Black eyd peas koncerte. - Braunamės į priekį, iš ten geresnis matomumas , - vis dar laikiau Alexą už rankos. Taigi įrėmės į priekį.
Priekyje buvo tikrai smagu, po penkių minučių skandavimo pasirodė ir koncerto kaltininkai. Will. I. Am. mestelėjo į mikrafoną "Hallo people", tada visi dar labiau sukliko, aš tai pat, tada dar paraginau Alexą , kad nesidrovėtų šūkavęs. Taigi savo gerklę pravėrė ir Alexas.
Nieko nelaukę, vakaro kaltininkai pradėjo su daina "I gotta feeling". Visa salė kaip pašėlusi pradėjo dainuoti
"i gotta feeling that tonight’s gonna be a good night.." dainavau ir aš. Alexas irgi pradėjo dainuoti kai įsikirto dainos žodžius. Jis buvo visiškai atsipalaidavęs, palikęs rūpesčius ir darbą kažkur toli ,toli. Jaučiausi padariusi gerą darbą. Mano ego buvo pasitenkinęs. Taigi visą koncertą rėkavome ir dainavome.
- Nori , padarysiu dar kai ką!- surėkė man prie ausies, nes salėja buvo didelis triukšmas.
- Ką!- nustebusi paklausiau. Taigi nespėjau susigaudyti, o jau buvau iškelta ant rankų ir apsukta tris kartus.
- WOW,- tepasakiau, kai nuleido ant žemės. - Už ką?!
- Už visą šitą, - ranka pervarė per visą salę.
- Nėr už ką,- šyptelėjau ir toliau rėkavome, dainavome , stūgavome. Black eyed peas dainavo visas naujas dainas iš savo naujojo albumo T.H.E. E.N.D. Koncertas baigėsi po pusantros valandos. Iš kultūrkės išėjome kaip normalūs žmonės -pro duris. Laukia vistiek dar žiauriai pylė lietus. Visi žmonės išėją iš konco nėrė į savo mašinas, kiti skleidėsi ir slėpėsi po skėčiais. Mes nesislėpėme, mums buvo gerai kaip buvo, su pižamomis ir tapkėmis, beto mes neturėjome ką skleistis.
-Ką dabar nori veikti,- paklausiau atsisukusi.
- Nežinau. Siūlyk tu, tu šiuose reikaluose geriau nusimai,- užsidegęs atsakė.
-Gal norėtum ką nors įamžint ant sienos,- pasiūliau, nes man ši mintis labai patiko.
-Norėčiau, bet kaip bus su policija?
-Nesužinos joki farai. Relax.
-Bet iš kur mes gausim dažų?
- Pasiskolinsim,- pakilnojau antakius į viršų, pastvėriau Alexą užrankos ir nuvarėm į gyvenamųjų namų rajoną, kuris buvo vos už 200 metrų.
-Ką mes čia darysim? - pradėjo dairytis ar kas nemato, kai sustojom prie ūkinio pastato.
- Pasiskolinsim dažų,- įlindau pro langą. Kažkur gretimame name lojo šuo.
-T turbūt išprotėjai. Mus pagaus ir į areštinę patupdys ,-pradėjo dairytis dar labiau.
- Atsipalaiduok. Pasigrožėk vaizdu,- numojau ranka ir pradėjau po lentynas ieškoti kokių nors dažų.
- Tu jau,- vietoj trypčiojo Alexas.
- Tuoj... O, čia kaip tik ko mums reikia,- pasižiūrėjau įdėmiai į buteliuką žvilgančių dažų ir peskaičiau etiketę.
-Ateini?? Su kuo ten šnekiesi?,- pasigirdo nekantrus ir klausiantis Alexo balsas.
- Su Petriuku... Ateinu,- išsirangiau pro langą. - Jau galim nešti iš čia savo kvapą. Išėjom , kol nepastebėjo namo šeimininkai.
-Nu tai žinai kokią vietą kur norėtum įsiamžinti,- paklausiau?
- Taip. Ji visai netoli,- dabar jis pastvėrė mane už rankos ir mes nubėgome prie kažkokio tilto.
- Tikrai nebloga vieta,- pasakiau, nes tiltas buvo gražus, atn jo vienos kolonos, kuri stovėjo ant pačio kranto buvo daug švarios vietos "įsiamžinti". - Imk, - padaviau dažus.
-Hm... Net nežinu ką rašyt?
-Tiesiog rašyk,- raginau. Taigi jis užrašė "Ačiū tau už šį vakarą".
- Čia tau ,- pasakė meiliai šypsodamasis. Jo šypsena atrodė nuostabiai, apšvieta lauko šviestuvų, kurie stovėjo ant tilto.
-Ačiū. Paglostei mano savimeilę,- atsakiau tuo pačiu meiliu šypsojimuosi.
- Padarom dar ką nors,- užsidegęs paprašė.
- Galėtume paskambinėti žmonėms į duris ir poto pabėgti,- pasiūliau, nes man šis žaidimėlis labai patiko. Ne vieną kartą tai buvau dariusi gimtajeme sodžiuje.
-Gerai...
Taigi susiradome patį pirmą namą,paskambinome į duris ir nubėgome už kampo. Išlindęs kažkoks storas , pilvotas vyras, pradėjo keikti kažką po nosimi ir uždarė duris. Taip skabinėjome iki kokios 2 valandos nakties. Kai kuriems po du kartus. Susinervinę ir apsimiegoję žmonės visą laik keikė. Vienas net pagrasino paskambinti į policiją. Užraukę skambinėjimą pėdinome gatve. Visą laiką juokėmės iš tų žmonių, kuriems skambinėjome į duris. Alexas pasiūlė pareiti namo ir pasiimti porą rulonėlių toletinio popieriaus, paskui gryžti atgal į miestą ir apmėtyti kieno nors namą. Aš sutikau, man patiko ši jo mintis. Taigi gryžome, pasiėmėme toletinį popierių. Išeidami dar paskambinome į jo kaimynės duris ir pabėgome. Girdėjome kaip atsidarė durys. Nubėgome į tą pačia vietą, kur "skolinomės" dažus. Apraizgėme namą toletiniu popierium. Po to atsigulėme ,šalia namo, ant pievos. Lietus jau buvo apstojęs ir ryškiai matėsi žvaigždės. Galvojome joms vardus.
Bedžiau į vieną pirštu:
- Šitos bus vardas "kojinė",- pasakiau ir pradėjau juoktis.
- Kojinė? ,- taip pat pradėjo juoktis Alexas. Tada jis susirado žvaigždę danguje Ir pavadino ją "kebabu".
- "šluota"...
-"graužtukas"...'
-"sraigė"...
-"ragas"...
-"ožys"
-"pirštas"...
-"šampūnas"...
-"hamburgeris"...
-" pornografiniai koldūnai",- suradusi gryžulo ratus pavadinau. Alexas pradėjo juoktis iš šio pavadinimo. Taigi taip daugybiai žvaigždių išgalvojome naujus vardus. Taip begalvodami vardus nepastebėjom kaip prie mūsų privažiavo policijos patrulis.Nieko nelaukęs policininkas supakavo mane ir Alexą nusivežė į areštinę ir patupdė į kamerą.


Paskutinį kartą redagavo Cappy, Tr. 08 12, 2009 4:07 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 3:43 am

Oi,cappy,tarsi skaityčiau tavo dienoraštį :D smagumėlis. Tik pataisyk paskutinį sakinį :D prastai atrodo.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 3:55 am

Pataisiau kažkaip xD
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 3:59 am

Ne tai omeny turėjau :D nes šiaip reikia įrašyt KĄ ten tas mentas supakavo,nusivežė ir patupdė :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 4:08 am

Sutvarkiau xD
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 10:55 pm

"pornografiniai koldūnai" gers čia ;DDDD Daar
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 13, 2009 10:40 pm

Ou jė, tu pavarai : "Pornografiniai koldūnai" ! xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: