Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D

Go down 
+13
Carolina
dzastute
*Simona_Rybak*
Nendre:}
Himbeere*
monciuke
undinele
Justina
Juste
santa.
I'mGirl,Anna^^
Marijuks
Cappy
17 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 2:21 am

Nuostabus trečiadienio rytas, saulė pakilusi aukštai, laukia šilumos gal 24 laipsniai, keista, nes visgi dar tik rytas. Kambaryje mano katino formos žadintuvas klykia kaip pašėlęs, nes jau pusė aštuioniu ir man laikas keltis (beje , šį žadintuvą man padovanojo mano kaimynas Tomas, kad niekada nevėluočiau į mokyklą :D). Aš nesikeliu, aš niekada nesikeliu cirškiant tam žadintuvui, nes aš vistiek jo beveik negirdžiu. Iš apačios pasigirsta nepatenkintas mamos balsas, ji nekenčia mano žadintuvo garso.
-Egle... Gal tu pagaliau išjunksi tą daiktą, jis man klausą gadina.
Bet aš vistiek nesikeliu, aš negirdžiu mamos. Neapsikentusi to garso ir nebegalėdama to daugiau kęsti , užlipusi mama išmetė mano žadintuvą i Tomo kiemą. - Pasiturėk sau...- Šie žodžiau turbūt busvo skirti Tomui.
Išgirdusi keista garsą savo kieme, tomo mama išėjusi rado žadintuva ir nesuprato kaip jis ten atsidūrė. Jį pakėlusi ir išjungusi, Tomo mama pakėlė akis i mano kambario langą, pamatė tik mano mamos šešėlį, kuris po akimirkos visai išnyko. Priėjusi prie mano lovos, mama, pradėjo tempti nuo manęs koldrą.
-Mam, ką čia dirbi? Murmėdama paklausiau.
Tau juk laikas keltis, pusią dešims tu turi būti prie savivaldybės, negi pamiršai?
Žinau, žinau, omiek dabar valandų?
7:45...
Jeiks... aš pavėluosiu... Taigi aš šokau iš lovos rengtis ir krautis savo daiktų. - ...ragatkė, mp3, kortos, guminis voras, vandens šautuvas, smirdalius (čia toks žaisliukas, kuį atidarius jis labai smirdi),dūminės bombelės, o ir svarbiausia mano vakarykštis radinys, žiurkė.
Ar tu šedien pasiruošus gąsdinimams,- paklausiau žiurėdama i žiurkę, kuria laikiau stikloinyje,ji graužė savo morką. Taigi susikrovusi visą savo turtą į kuprinę, nučiuožiau turėklu i apačią. Aišku kaip visada nuverčiau mamos urną, kurią jai mano teta parvėžė iš Londono.
Doh, ir kodėl tu turi būtinai nuvirsti,- greitai pakėliau kol mama nemamatė. Taigi kaip viesulas įlėkiau į virtuvę, kur valgom aš ir mama. Mano tėvai jau metai kaip išsiskyrę. Tėvas gyvena Britanijoje su mano 2 broliais.
Pamačiusi mama mane apsirengusią taip pat kaip einu i mokyklą , pradėjo burbėti, ji nemėgsta mano rekerisko, apiplyšusio stiliaus ir suveltų plaukų.
Tikiėjausi , kad bent kelionei į Norveiją , tu, apsirengsi padoriai,- tai pasakiusi pasiėmė plaukų šepetį ir pradėjo šukuoti.
Wow, stabdyk gazazą moterie... čia mano stilius ir aš tikrai neleisiu jo gadinti,- pasilenkiau į šoną , kad daugiau nešuokuotų.
Kaip tu gali taip važiuoti į svetimą šalį? Savo pradėjo mama ir vėl bandė šukuoti, bet aš pažvelgiau į laikrodį...
O, ma jau laikas... Užbėgau į viršų, pasiėmiau savo kuprinę ir išlėkiau pro duris, mama mano nelaimei su šukomis bėgo paskui mane, bet greitai gavusi pompa sustojo, numojo ranka ir gryžo atgal i namą.
Per penkias minutes aš atsidūriau prie miesto savivaldybės, o dar po penkių minučių atvažiavo vienas iš Šaulių sąjungos autobusas su dalimi chebros, kuri važiavome į ekskursiją į Norvegijos kareivynes.
Įlipau į autobusą, pasisveikinau su kapitonu Didžiuliu Paskui paėjėjusi į prieki pasisveikinau su „chebryte“.
Sveiki...
Gal tave TORNADAS įsuko... pasigirdo žodžiai iš Radvilės lūpų ir ši pradėjo kvatotis.
Tavo žiniai lietuvoje nėra TORNADŲ, bet ka gi galima padaryti kai tavo iškirptė didesnė už tavo IQ,- tai pasakiusi nuėjau ir atsisėdau šalia Mildos. Kaip visada pasisveikinome savo „mandrais rankų paspaudimais“, išsitraukiau savo mp3 ir pradėjome klausytis muzikos visas 3 valandas iki klaipėdos uosto. Bevažiuojant, Bajelis kaip visada prisigėrė limonado ir užsimanė pas nykštukus, taigi mums teko sustoti visai netoli Klaipėdos. Atlikus gamtinius reikaliukus, daugiau niekur nestojome, o važiavome tiesiai į eilę prie kelto. Neilgai stovėjus eilėje įvažiavome į keltą ir jis pradėjo 3 valandų kelionę į Norvegijos uostą.
-Po penkių minučių galėsite išlipti iš autobuso ir vaikščioti po keltą, tik prašyčiau be triukų,- pasižiurėjo į mane manydamas , kad aš bent čia neprisidirbsiu. To prašyti beviltiška. Taigi visi išlipome iš autobuso, „subines“ tiesiog skaudėjo nuo sėdėjimo.
Kai ką sugalvojau,- šyptelėjau mildai, ir ji suprato, kad tikrai kažka negero.
Sakyk, kam dar kankini,- pradėjo raginti ir aš pradėjau kloti savo sumanymą. Mildai pritarus, mes nepastebėtos nusėlinom iki Radvilės.
Na , greičiau kol dar mūsų niekas nepastebėjo,- pradėjo dairytis Milda, ar niekur nesimato kapitono.
Tuoj, - išsitraukiau iš kuprinės žiurkę, kurią buvau radusi rūsy ir paleidau palei Radvilės kojas. Tai padarę greit pasišalinome iš įvykio vietos. Beeidamos į kitą kelto galą išgirdome Radvilės riksmą, ir kažkokios moters sušukimą „Žmogus už borto“. Tai išgirdę visi subėgo prie „įvykio vietos“. Atėjęs kapitonas pamatė gelbėtojus , kurie traukė Radvilę iš vandens. Išlipusi ji kaip isterikė rėkė – „žiurkė, žiurkė, laive yra žiurkė“.
Kur tu matai tą žiurkę – dairydamasis paklausė kapitonas, bet vistiek jos nematė.
Ji čia buvo , buvo prie mano kojų... Va ji – suriko Radvilė pamačiusi puo suolu priekį bėgančią žiurkę. Pamatęs žiurkę Zarauskas nuėjo pas laivo kapitonną paklausti, kaip čia pas juos su higiena.
Kapitonas Didžiulis į mus su Milda keistai pasižiūrėjo, matyt kažką ytarė, bet neturėjo yrodymų, taigi nieko nesakė. Likusį laiką visi prasėdėjome ant suolų ir niekur iš vietos nejudėjome, nes buvo uždrausta. Taigi pagaliau priplaukėm Norvegijos krantus, susėdome i autobusus ir patraukėme į kareivynes. Kaip visada kapitonas pradėjo sakyti instruktažą :
Kaip jau žinote važiuojame į Norvegijos kareivynes. Tenai mums papasakos kareivynių istoriją, parodys naujausius ginklus, taip pat gausim vakarienę, nalvynę ir pusryčius.
Bla, Bla, Bla... Įdomiau niekas nieko negalėjo sugalvoti? Kam mums tos istorijos, mums per pamokas pakankamai pasako...
Egle, jai tau nepatinka galėjai nevažiuot. Aš jums visiems pasakiau apie ką šita mūsų kelionė, taigi nenorėčiau daugiau girdėti tokių nesamonių.
Gerai,- tepasakiau. Kaikurių laimei, o kaikurių nelaimei , privažiavomo kareivynes. Išlipę iš autobuso susirikiavome i dėžutės formos rikiuotę ir prie mūsų priėjo seržantas, kuris bus mūsų gidas.
Taigi prasidėjo 3 valandų pasakojimas apie kareivinių istoriją, naujausius ginklus, sausumos ir oro „transportą“. Visi buvo susižavėją šia,neva nuostabia ekskursija. Pasibaigus ekskursijai gavome vakarienę – makarunus su batonu, jex, vėliau mus nuvedė į kuopą kur buvome apgyvendinti ir „sumigdyti“.
Ryte pabudę gavome padoriai pavalgyti, bet aš net neprisiliečiau, nes nuo vakarykščių makaronų labai skaudėjo pilvą. Taigi iš kareivynių išvažiavau su skaudančiu pilvu ir nieko nevalgiusi. Po 20 minučių pasiekėme uostą. Iki kelto atvykimo dar buvo likę 15 minučių, taigi mus visus išleido pavaikščioti. Žadinau Mildą , kuri nuo važiavimo miegojo, deja nieko nepešiau, nes man ja žadinant ji kažką burbėjo apie Žvaigždžių karus ir Luka Skaivokerį, taigi teko eiti vienai. Išėjusi nuvariau į kioską, nusipirkau „kokės“ ir kažkokį norvegiška paauglių berniukų žurnalą, kurio priedas buvo žalia masė panaši į snarglius. Įšsiėmusi juos iš įpakavimo paryniau rankose ir pagalvojau :
Būtinai su jais ką nors subritkinsiu... Prigėrusi kokės, nuo kurios man dar blogiau pasidarė taigi labai usimaniau į toletą, tagi nuėjau prie vadų, kurie tiesiog riejosi dėl kažko.
Tamst, tamst, ar galiu nubėgti į toletą? (paklausiau todėl, kad iki kelto atplaukimo buvo likę 5 min). Nesulaukusi jokios reakcijos nuėjau į toletą, ten man betupint paskambino mama ir papasakojo apie audrą ,kuri bus apėmusi klaipėdos kraštą, visą baltijos jūrą ir pusę Norvegijos, beto dar pasakė kad išvažiauoja pas močiutę 2 dienom, kad kai gryžusi ir neradusi jos namie nesijaudinčiau, tarsi aš jaudinuosi, man dar geriau būna, nes tada galiu daryti plotus .


Paskutinį kartą redagavo Cappy, Št. 08 22, 2009 5:29 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 2:32 am

Neperlenksiu, jei pasakysiu, kad klaidos akis bado. Na, buvo gerų vietų, kaip tarkim "bet ką gi galima padaryti kai tavo iškirptė didesnė už tavo IQ", bet su rašyba ne kas. Žinoma, sakysi,nepatinka-neskaityk, bet elementarių žodžių rašyba, kaip tarkim "kareivinės" ar "tuoletas" tau yra paslaptis. Nesupratau ar rašo berniukas, ar mergaitė. Vardas nepasakytas. Arba aš nemačiau. Na tai tokios kritikos strėlės. Taisykis :)
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 2:41 am

kaip fainiai...
tesinio
kaip geneliai padaryta
zinoma yra klaidu bet vis vien
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 3:14 am

Klaidos tikrai bado akis, pasistenk kitoje dalyje jų nedaryti, šiaip visai nieko toks darbas ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 3:17 am

Patinka idėja, mintys.
Tačiau kaip ir kitom sunku yra skaityti dėl klaidų ir daug vartojamo žargono.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 3:38 am

klaidu pas mane visada buna, as neatidi, bet aciu :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 3:40 am

Įdomios mintys. Man taip pat kaip ir kitom akis bado daugybė klaidų.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 3:57 am

Nežinau,toks jausmas,kad tu tiesiog neatitraukdama akių nuo klaviatūros pylei tiesiog tekstą ir padarei copy,paste net neperskaičius xD
Kitą kart perskaityk ką parašei xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 4:11 am

Man atrodo taip, kaip Justei. Nelabai malonu skaityt. Dar ir dialogai neatskirti. Žodžiu, yra kur mokytis.
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 4:36 am

kita dalį būtina gera peržvelgsiu, kad nebūtų nė vienos sumautos klaidos
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 1:20 pm

o kada tuomet bus ta kita dalis?
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 1:21 pm

Tada laukiam :)
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 3:12 am

Išėjusi iš tualeto ir atėjusi į „tą“ vietą kur stovėjo 2 mūsų ekskursijos autobusai, tiesiog išsižiojau. Nebuvo nei vieno autobuso. Pro miglą, kuri kaupėsi dėl artėjančios audros, pamačiau kelto galą, kuris vėliau visai paskendo migloje.
Omgš... To negali būti ... Eina sau... Pradėjau tiesiog guosti save ir spardyti kažkokį metalinį daiktą. - Jie mane paliko, PALIKO... Gerai be panikos... DAM,- surikau ant viso uosto, o vėliau išsigandusi, už tokį, išsišokimą užsidengiau burną, bijojau, kad nesupakuotų policija už triukšmavimą . Minutėlę atsisėdau ant krašto, po mano kojomis tyvuliavo jūra, išsitraukiau telefoną ir pradėjau ieškoti Mildos numerio, kad pasakyčiau jog jie kai ką pamiršo ir apsuktų keltą, bet man jo beieškant, virš mano galvos skrido „kažkoks“ kiras ir apkakino mano telefono ekraną.
Čia dabar ... -Sugebėjau pasakyt tik tiek. Pasilenkiau nuplauti telefona ir visai netikėtai įvirtau į vandenį su telefonu. Greitai išnėriau, su į viršų iškelta ranka, nes joje laikiau telefoną, bet jis vistiek buvo labai šlapias. Išnėrusi įkvėpiau oro ir išlipau į krantą.
Kas dar po galais gali man nutikti...? Su šiais žodžiais stipriai sugriaudėjo, sužaibavo ir lietus iš dangaus pradėjo pilti kaip iš kibiro. - A, štai kas...
Iš uosto išėjau pagalbos į miestą. Į Oslą atėjau per pusę valandos. Eidama dar bandžiau iš telefono iškratyti vandenį, bet tiek kiek kračiau, tiek į jį prilydavo vėl. Taip man bekratant kažkoks „norvegiškas marozas“ man iš rankų nušvilpė mano mobą. Pradėjau jį vytis viena Oslo gatve, taip besivejant priekyje parkavosi viena, sidabrinės spalvos mašina, ir man bėgant prieš ją atsidarė durelės ir nuo durelių smūgio į pilvą, apsivožiau aukštielnika. Šiek tiek netekau samonės. Vagišius aišku nubėgo toliau, jis turbūt neapsakomai džiaugėsi dėl tokios jo sėkmės, o mano nelaimės. Bet jam nelabai ir pasisekė su grobiu, juk telefonas dėl vandens neveikė.
- Aš turbūt miriau... Tikriausiai būtent taip ir yra... Kitaip angelas prie manęs nestovėtų... Gaš, jis visai toks kaip Alexandras Rybakas... Su juo sutikčiau eiti ne tik iki šv. Petro vartų.
Greitai šios mano pasamonės sapalionės išgaravo, prieš mane stovėjo tikrai Rybakas, jis man prieš akis atsitūpęs mojavo delnu ir žiūrėjo ar aš reguoju:
Kaip tu? Ar viskas gerai?
Aš vis dar negalėjau patikėti, kad prieš tokios žemiškos būtybės akis , tupėjo toks „nežemiško grožio žmogus“.
Na jai nebūčiau šioje šalyje pasimetusi, o mano keltas išplaukęs be manęs, jei ne kiras apkakojęs mano mobą, ir aš jį beplaudama nebūčiau įkritusi į vandenį, o paskui ant manęs liję ir dar kažkoks vagišius nukniso mano neveikiantį telefoną su mano sim kortele ir dar jei nuo to smūgio man neskaudėtų šonkaulių, tai viskas būtų labai šaunu,- pardėjau regzti ne visai rišlų sakinį, nes vis dar negalėjau normalai atsipeikėti nuo smūgio, ir dar didiasnio smūgio jog prieš mane atsitūpęs šių metų eurovizijos nugalėtojas. - Ei... Pala, nors nuo smūgio man skauda šonkaulius, bet jau visai neskauda pilvo... Tai geras vaistas „mazokistams“.
O tu šmaikšti... -Pamatęs jog aš atsigavau ir, kad mano nuotaika pasidarė šmaikšti, Rybakas atsistojo pats, ir padėjo man gulinčią padėtį pakeisti į stovinčią.
Sveika atvykusi į Norvegiją,- nusišypsodamas pasakė Alexandras.- Beje, mano vardas Alexandras, o tavo? Paklausė vėl besišypsodamas ta savo nuostabia šypsena.
Aš žinau kas tu,- nusišypsojau ir aš,- mano vardas Eglė, aš iš Lietuvos,-. net nežianu kam pasakiau iš kur aš, nes jis manęs to neklausė.
Ą... Cepelinai,- nusijuokdamas pajuokavo vaikinas. - Na, gana čia juokauti, aš tave parsivešiu pas save, o paskui pažiūrėsiu kaip galiu tave grąžinti namo.
Kažin, aš kartais būnu gera rakštis ir labai netvar...,- nesugebėjau užbaigti sakinio, o jau buvau atsidūrusi mašinoje, Rybakas greit susitvarkė.
Na, juk negalima tavęs čia palikti, o kaip dėl tų reikaliukų, tai manau, kad susitarsim.
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:47 pm

faina dalis
tesinio :16:
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:55 pm

man irgi patiko, kad man taip pasisiektų ;D
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePen. 07 24, 2009 2:01 am

Keltas buvo netoli Lietuvos, daug kas autobuse miegojo. Prabudusi Milda apsidairė ir nustebo , jog manęs nėra :
Dzeminskai, gal žinai kur Eglė?
Turbūt kitame autobuse,- kuo ramiausiai pasakė.
Keista... - Milda dar truputį pagalvojo ir toliau užmigo.
Prie Alexso buto durų buvome kažkur apie 5 val. vakaro, jei aišku mano permirkęs laikrodis nerodė pieno riebumo.
Prašom,- pasakė atvėręs buto duris. Tik įeinant pro duris buvo didžiulė svetainė, su dideliu TV ir namų kinu, kažkur kampe stovėjo treniruoklis pilvo presui.
KLASĖ... O tu tvarkingas, negu „kiti viengungiai“.
O tu buvus ir pas viengungius,?- nusijuokdamas paklausė Alexandras.
Jo, turiu tokio „tipo dėdę“, jis labai netvarkingas,- ir toliau apžiūrinėjau svetainę.
Tu atsisėsk, o aš paskambinsiu į oro uostą, gal bus koks artimas skrydis į Lietuvą. Taigi aš atsisėdau ant sofos ir laukiau.
Alexandrui paskambinus į pirmą oro uostą, pasakė, jog dėl audros visi reisai atidėti trims dienoms. Tą patį pasakė paskambinus dar į penkis oro uostus bei jūrų uostą.
Atrodo tau pas mane teks būti tris dienas,- pasakė Alexandras padėdamas telefoną ant stalo.
Nu ir įklimpau, ir viskas čia dėl tų nenormalių makaronų...
Apie kokius tu čia makaronus kalbi,- nesupratęs paklausė vaikinas, ir aš papasakojau kaip buvo nuo pradžių...
Na, manu reikia tau dabar surasti ką persirengti,- nuėjo į kambarį iš kurio man atnešė moterišką palaidinę, džinsinį švarkelį ir kažkokį medžiagos gabalą, kuris buvo panašus į sijoną.
Sakoma – dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, bet aš ir sijonas, tai kažkas antgamtiško,- šiek tiek išsigandusi žiūrėjau į klostuotą žalią mini sijoną.
Matau kad čia ne tavo stiliuje,- pasakė žiūrėdamas į mano apsmukusius ir apiplyšusius džinsinius šortus, sportbačius ir tokį pusiau džemperį,- bet daugiau neturiu ką tau pasiūlyti.
Atsidusau ir pasiėmiau drabužius.
Vonios kambarys pirmas dešinėje pusėje. O, va, dar šitos, pėdkelnėm jūs jas vadinat,- ir padavė man tas sintetines šviesiai rudas kojines, kurios tamposi į visas puses.
Aš tai nežianu kaip jas vadina, niekada jų nenešiojau,- dar labaiu išsigandau. Nuėjusi į vonią greitai viską persirengiau, bet su pėdkelnėmis buvo sunkiausia, aš jas moviausi gal 15 minučių. Išėjau iš vonios besikasydama kojas, man jas labai niežėjo nuo pėdkelnių.
Nu ir nieko čia antgamtiško,- nusijuokė vaikinas
Bet tas kojines tai 15 min moviausi, ir man žiauriai nepatogu, kaip aš ką nors veiksiu, net sėdėti reikės suglaudus kojas ir dar jaučiuosi kaip nuoga. Ir iš kur tu juos traukei? - Paklausiau apie moteriškus drabužius, nes buvo keista iš kur vaikinas, kuris negyvena su mergina turi moteriškų drabužių.
Čia mano puseserės, paliko kai viešėjo.
Geriau jau būtų palikusi kelnias,- suburbėjau besitaisydama sijoną , kuris dėl sukibimo su pėdkelnėmis lipo aukštyn. Netikėtai suskambo durų skambutis, Alexas atidarė duris ir pro jas įėjo 3 jo amžiaus bernai, tikriausiai draugai... Jie pradėjo Alexą glebesčiuoti vienas po kito ir eiti į vidų.
Dabar tai tu neatsisakysi... - Suintrigavo „blondinas“.
Mes nupirkom 3 bilietus... - toliau intrigavo Alexą brunetas
... į Rosenborg BK, jie šiandien žaidžia namuose prieš Sarpsborg FK,- užbaigė intrigą juodaplaukis.
Ačiū vaikinai, bet aš dabar kaip tik negaliu, man reikia nuvažiuoti į studiją, tai labai svarbu...
O, tu su moterimi,- mestelėjo repliką blondinas,- ko iš kart nesakiai. Aš nė neatkreipiau dėmesio į blondino žodžius, nes toliau taisiausi sijoną , kuris vis lipdamas mane nervino.
Ji ne mergina... Tai yra mergina , bet ne mano, aš ją gatvėj su durelėmis pritrenkiau , netyčia.
Biče, na tau ir sekasi, visos merginos tau po kojimis krenta.
Sakau, šią aš pats netyčia partrenkiau.
Koks skirtumas,- pasakė tamsiaplaukis ir priėjąs prie manęs pasisveikino ir prisistatė : - Aš Adamas.
Man dar nespėjus pasakyti savo vardo Adamui supuolė pažindintis ir kiti du.
Aš Fredas ,- pasisakė blondinas.
O aš Chrisas,- prisistatė brunetas.
A, malonu, aš Eglė... - ir toliau puoliau taisytis sijoną.
Radau išeitį, kad neprapultų 3 bilietas. Pasiimkit Eglę ir eikit , nes aš tikrai negaliu,- įsiterpė Alexas
Išgirdusi , kad vėl minimas mano vardas ir, kad kalbama apie futbolo rungtynes, atsitraukiau nuo tuo metu tapusio mano mėgiamo užsiėmimo taisytis sijoną.
O kas žaidžia?- paklausiau nes labai mėgstu fūlę.
Rosenborg ,- atsakė Adamas
Tada ok, galim šiaušti, jie mano mėgstamiausia komanda,- tiesiog su džiaugsmu pasakiau , kad sutinku.
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePen. 07 24, 2009 2:46 am

fainiai...
tesinio :16:
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePen. 07 24, 2009 3:39 am

ok... bus padaryta :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePen. 07 24, 2009 4:08 am

Tikrai įdomu :D
Tik būk gera atskirk dialogus tam skirtais skyrybos ženklais,brūkšniais ar bent kabutėm.
Sunku susigaudyt kas kada kalba.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
monciuke

monciuke


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-06-02
Age : 29

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePen. 07 24, 2009 10:17 pm

Žiauriai skaityt trugdo, kad neatskirti dialogai, būt malonu, kad kitoj dalį susitvarkytum
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePir. 07 27, 2009 3:18 am

Autobusams sugrįžus Į LT, o vėliau pasiekus Alt, niekas vis dar nepastebėjo jog manęs nėra, net Milda apsimiegojusi ir galvodama , kad aš kitame autike pamiršo mane. Taigi niekas taip ir nepradėjo paieškos.
Į futbolo stadioną ėjome pėščiomis, ačiū dievui jis bovo netoli Alexo namų, nes žiauriai lijo, Alexas man davė savo didelį skėtį su, kuriuo vos nepakilau į orą kaip Merė Popins.
Pagaliau atėjome į stadioną, įeinant padavėme bilietus. Susirinkę į fojė prieš rungtynes , aš Fredas, Chrisas, Adamas ir dar keli jų draugeliai ant pilvų išsipiešėme Rosenborg BK komandos raides, man atitęko BK raidės, taip pat ant veido nusipiešėme juodos ir baltos spalvos juosteles.
Pagaliau visi galėjo eiti į savo vietas ir žiūrėti futbolo rungtynių. Per Rungtynes taip pat labai lijo, bet mums nekenkė, virš žiūrovų galvų buovo šioks toks stogas. Žaidėjus lietus žiauriai permerkė, o stadionas buvo tikras purvynas.
Rosenberg'ams įmušus kiekvieną įvartį, mes po vieną, eilute atsistodavome ir pakeldavome marškinėlius taip , kad matytūsi jų komandos užrašas, aš aišku nekėliau savo marškinėlų taip aukštai,kad matytūsi mano moteriški privalumai. Taigi taip stojome ir sėdome visą žaidimą. Rosenberg'gai lamėjo santykiu 35 /22, tada mums laimės buvo pilnos kelnės, mes rėkėme iš džiaugsmo. Išėjus iš stadiono gal kokias 10 minučių nelijo, bet pūtė neblogas vėjelis. Ėjome gatve namo ir juokavome, pasakojome nešvankius anekdotus. Priekį savęs Adamas pamatė ilgakoję blondinę, tokią kokios būna PLAY BOY žurnaluose.
-Gaš, kokios kojos .-pradėjo skiesti Adamas.
-Ir subinė gera,- seilintis pradėjo Chrisas.
-Įdomu ji gera lovoje,- trankiai suskėlė Fredas, ir tada jie atsisuko į mane.
-Kas yra, ko taip spoksot?
Tu turi mums padėti,- pasakė Adamas įsispitrijęs į mane, o mane tai gąsdino.
-Oi ne...- supratau , kad prašys kažko labai neįmanomo,- nežiurėkit taip į mane.
-Nagi, tau tereikės prieiti ir papasakoti apie mus ką nors , pasakyt kokia ji nuostabi ir kaip mums patinka, nagi padėk.
-Gal jums visai šulai atsisuko... Kur čia mechaniką rasti, gal prisuks,- dairiausi ir atsikalbinėjau, nes tokia mintis man visai nepatiko.
-Nagi, tik vieną ir paskutinį kartą, daugiau nieko neprašysim,- užsispyrė Adamas, o kiti linksėdami jam pritarė.
-Nieko nebus ,- užsisukau nuo jų į skelbimų lentą , kurioje kabojo plakatas pranešantis apie Black eyed peas kocertą ketvirtadienį 21 :20, bilieto kaina 20 eurų.
-Mes padarysime ką tik paprašysi,- maldavo Chrisas. Minutėlę pagalvojau ir prisiminiau, kad Norvegijoje vyks garsiausių skeiterių varžybos.
-Na gerai, bet turėsite man gauti skeitą su garsiausių skeiterių parašais, poryt 10 val ryto miesto centre vyks varžybos, taigi turėsit pasistengti, kad parašus būtinai pasirašytų Tony Hawk ir Chad Muska .
-Ok, mes sutinkam, o dabar eik, mes jos norim,- nustūmė mane Adamas. Taigi priėjusi prie tos PLAY BOY STAR, pabaksnojau jai į nugarą. Jai atsisukus pasakiau :
Hi... - tiesiog nežinojau ką jai sakyti, aš niekada nebuvau kabinusi mergos, atsisukau į vaikinus , o jie tiesiog žiūrėjo į mane maldaujančiu žvilgsniu, taigi pasiryžau, toliau tęsti šią „neįmanomą misiją“. Blondinė atsisuko į mane ir nužvelgė. Nė pati nepajutai kaip pradėjau taip šnekėti :
-Žinai tavo kojos labai gražios ir užpakalis labai riestas, žinai čia tavęs labai norisi ma... - nesuspėjau pasakyti „mano draugams“, kai žiūriu man į veidą pareina rankinė .
-Aš tau ne lesbietė, - užrėkė blondinė ir nuėjo. Prie manęs iš kart pribėgo vaikinai.
-Man akyse mirga žvaigždutės, ji turbūt statybininkė, nes rankinėj tikriausiai ne kas kita , o plytos.
-Geras vaizdelis buvo kai ji tau plojo, gaila, kad pati savęs iš šono nematei,- pradėjo juoktis Fredas.
Čiaupkis,- niukstelėjau jam į šoną,- čia jūs kalti... Kad daugiau aš su jumis prasidėčiau,- vis dar bandžiau atsigauti nuo smūgio.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePir. 07 27, 2009 3:25 am

Nu va,dabar tikrai gera,lengva skaityti :D man labai patiko! turi nemažai fantazijos.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePir. 07 27, 2009 3:29 am

Juste, man tai niekad taip nepasakei *smerkiantis žvilgsnis* :D:D:D

Man irgi patinka ;)
Tęsk.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePir. 07 27, 2009 3:33 am

Mareee,jau kiek sykiu sakiau kad tavo kūrybai ir žodžių trūksta xD Aš tik skatinu naują rašytoją,nepavyduliauk xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitimePir. 07 27, 2009 3:35 am

Danke, pas mae fantazijos "didelis tūris", turiu ir daugiau visko prigalvojus, bet tai bus vėliau :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: