'Cuz He's Our Fairytale

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

FF:Ingrid gyvenimas. THE END.

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Gabrielė
▬▬♥▬▬

Pranešimų skaičius : 1802

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 08, 2009 4:53 pm

Tokia intirga palikai kad negaliu. :50: Greičiau tęsinuką. :34:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Marijuks
Lollipop.

Pranešimų skaičius : 5779

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Kv. 07 09, 2009 5:32 pm

Tryyyyyylikta dalis

-Labas. Kaip netikėta ir malonu čia tave išvysti!,-tariu žmogui, stovinčiam už durų.
-Sveika, Ingrid. Kokia tu pasikeitusi…,-jo balsas man lyg pati gražiausia pasaulyje muzika.
-Na taip. Kai stoviu ant durų slenksčio su naktiniais, apsibliovusi ir užtinusi, patikėk, atrodau kitaip.
-Bet charakteris nepasikeitė. Vis dar Panelė Didžioji Sarkastikė.,-su nuostabiausia šypsena veide taria.
-Aš stengiuosi...
-Stenkis, stenkis, Ingrid. Žinai, atvažiavau čia tam, kad viską išsiaiškintume iki galo. Užtenka tų sapalionių.,-Žavusis vyras pasikrapšto galvą,-Bet čia atvažiavau dėl dar vieno dalyko...
-Na, na. Aš laukiu,-su šypsena veide sakau. Tada nutinka tai, ko nesitikėjau. Visiškai. Vyriškis prieina taip arti manęs, kad galiu jsuti jo kūno šilumą. Tada pasižiūri į akis, ir sako:
-Žinai, aš tavęs pasiilgau. Dienos su tavim buvo nuostabios.
Šitie žodžiai patenka į mano jautriausią sielos kertelę. Apsiverkiu. Žavingasis prisiglaudžia prie manęs ir apkabina. Stipriai stipriai. Sako man:
-Jei tik galėčiau...
-Ką galėtum?-suglumusi paklausiu.
-Jei tik galėčiau laiką atsukt atgal... Nebūčiau daręs tiek nesąmonių. Būtumėm kartu. Niekad tavęs nepaleisčiau. Apsikabinčiau ir nepaleisčiau.
-Dabar nebereikia tokių žodžių. Viskas baigta.
-Nebūtinai.
-Yra Karlas. Jis-nuostabus žmogus. Negalėčiau jo palikti.
-Galėtum. Bet tu to nenori. Bijai vėl likt įskaudinta ir vieniša.
-Tu teisus. Bijau. Išvis pradėjau bijot vyrų. Jie žiauriai neprognozuojami.
-O aš?,-šypsosi man į akis ir klausia.
-Tu?... Tu labiausiai neprognozuojamas iš visų.,-tada pastebiu, kad vis dar stovim lauke.
-Nemeluok, mažule. Aš ne toks,-kvatoja vyras.
-O gal užeikim į vidų? Prifotografuos kaimynai, ir pamatysim save visame gražume spaudoj.
-Jei kvieti-kodėl gi ne.,-aš įeinu į namo vidų, o iš paskos ir JIS.
Užverdama ir užrakindama duris klausiu:
-Gal nori arbatos ar kav...,-nebebaigiu sakinio. Iš kažkur atsiradusios gėlės, tiesiamos man į veidą. Bučinys. Bučinys. Bučinys.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Kv. 07 09, 2009 5:49 pm

OMSL!. Dar.
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Kv. 07 09, 2009 6:06 pm

Lažinuosi kad, čia Alex'as. :47:
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.

Pranešimų skaičius : 1538

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Kv. 07 09, 2009 6:54 pm

Dieve, daaar !!!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://twitter.com/unknownartist
Carolina

Pranešimų skaičius : 279

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Kv. 07 09, 2009 10:47 pm

Tęsinio ir kaip galima greičiau;)
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pen. 07 10, 2009 3:14 pm

Keturiolikta dalis.

Atstumiu nuostabųjį vyrą ir vaidinu įsižeidusią ir pažemintą, nors iš tiesų-tirpstu...tirpstu...tirpstu...
-Na kaip? Primena senus gerus laikus?,-juokiasi JIS.
-Patobulinai techniką, bet taip elgtis vis vien negražu,-raustu ir šypsaus lyg maža kvaila mergaitė.
-Kodėl negražu? Pats žinau, kad tu to nori. Čia yra le faktas. Žinau, kad ir aš noriu. Tavęs,-pamerkia akį.
-Ėj ėj ėj, vyre, tramdykis! Nebepažįstu tavęs!,-pasitaisau plaukus.
-Negi bučinys buvo toks nuostabus, kad ištiko amnezija?,-jau atvira burna juokiasi jis,-Be to, neviliok manęs kedendama savo plaukus.
-Kas, sakei, tu esi?-Jėtau, pagaunu save flirtuojančią.
-Aš Alexas. Kitaip-Alexanderis Rybakas. “Eurovizijos”nugalėtojas,-rimtai įvykdo mano prašymą prisistayti Alexas.
-Aaaa! Tai jūs tas vaikinas iš “Folk” viršelio?
-Nemačiau jo, bet labai gali būti,-spindi Alexas.
-Ko jums reikia mano namuose? Keliaujate nebe po Norvegijos kalnus, o po pačią Norvegiją, kuriate ir ieškote prieglobsčio? Kokiai šįkart merginai paskirsite dainą? Na, aš kaip ir atgyvena, tai gal Anei? Svetlanai? Ar Emilei?
-Tu pavydi.,-sukta šypsenėlė padabina Alexanderio veidą.
-Aš nepavydžiu. Aš tiesiog konstatuoju faktą.
-Tu pavydi pavydi pavydi! Vadinas manęs nepamiršai,-pradeda šokt polkutę.
-Aš NEPAVYDŽIU,-nors puikiai žinau, kad meluoju.
-Pavydi. Merginos, kurios npavydėtų, išvis manęs neleistų į savo namus, nesileistų bučiuojamos, o juolab pačios nešnekėtų apie kitas mergaites.
-Na, o jei ir pavydžiu. Yra koks skirtumas tau?
-Man? Man yra. Tai reiškia, kad dar nepamiršai manęs.
-Kai tave pamiršt...
-Negi aš toks nuostabus?,-kyšteli liežuvį jis.
-Nuostabuoli tu nuostabuoli. Daugelyje dalykų esi pirmasis. Pavyzdžiui, pirmasis mane „išdūrei“ su kita.
-Ingrid, nebegrįžkim prie šitos temos. Juk žinai, kad šūdinai jaučiuosi, kai kalbam apie tai.
Jo laimei, kitame kambaryje sucypsi telefonas.
-Ei, pasėdėk čia dar truputį.Iki kol aš grįšiu.
-Sedėčiau čia visą gyvenimą dėl tavęs!...

--------------------------------------------

Pašnekėjusi telefonu grįžtu į kambarį, kuris užpildytas Alexanderio muzikos:
-Alexai, yra bėdų,-griebdama rankinuką ir automobilio raktus sakau jam.
-Kokių?-išsigandęs teiraujasi.
-Neturiu laiko kalbėti. Važiuoji kartu, ar ne?
Atgal į viršų Go down
santa.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pen. 07 10, 2009 3:28 pm

Dar dar dar ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pen. 07 10, 2009 4:18 pm

Citata :
Svetlanai?
-Aaaa! Tai jūs tas vaikinas iš “Folk” viršelio?
-Nemačiau jo, bet labai gali būti,-spindi Alexas.
pradeda šokt polkutę.
Belenkaip lūūūžau. Dar. ;D
Atgal į viršų Go down
lover

Pranešimų skaičius : 431

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pen. 07 10, 2009 5:51 pm

gražus dialogas tarp jų : D man labai patiko : D
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Sk. 07 12, 2009 8:33 pm

Penkiolikta dalis.

-Ėj, pupule, tai kur važiuojam?-klausia manęs Alexanderis, kai jau išriedam iš
kiemo.
-Pameni Normaną? Mano brolį?
-Aha. Tas trenktas šelmis.-juokiasi Alexas,-Jis man laaaabai patikdavo. Visada mane apie žaviausias Norvegijos paneles apšviesdavo. Mokykloj aplink jį tuntais gražiausių merginų vaikščiodavo! O jis kaip koks agentas 007: tamsūs akiniai, gražiai apsirengęs... Jaučiu, kad jei būčiau buvęs panele-būčiau „kabinęs“ jį.
-Įsivaizduoju: nurauni plaukelį jam nuo galvos ir užsiiminėji tamsiąja magija,-prunkšteliu.
-Nesijuok. Jis mokyklos laikais buvo beprotiškai žavus!-pauzė,-Tai kur važiuojam?
-Į ligoninę.
-Kas nutiko?
-Brolis. Normanas. Žodžiu jam pradūrė plautį. Darė kelias operacijas, bet jis vis jautėsi blogai. Vairuojant labai suskaudo žaizdą, jis apalpo ir atsitrenkė į medį. Avarija. Važiavo greitkeliu, todėl greitis buvo didelis. Koma. Sunki būklė,-akyse kaupiasi ašaros.
-Rimtai?,-žiūri į mane didelėm, pilnom paguodos ir, galiu prisiekti, netgi meilės kupinom akim.
-Tai ne, šmaikštauju,-veidu rieda ašaros.
-Neverk. Padėsiu, kuom tik galėsiu. Viskas bus gerai, Ingrid. Pažadu. Dabar aš ataskingas už tavo laimę,-nuvalo man ašaras nuo veido.-O tai kaip ten buvo su tuo broliu? Kas ten jį pasmeigė?
-Kažkokia mergina nusprendė pamėsinėt gyvus žmones. Pas mane namie. Įsiveržė ir pradėjo šakotis. Nuo tos dienos viskas prastai. Normanui su sveikata labai blogai pasidarė. Skausmo priepuoliai, nuskausminamieji, kurie kartais nepadeda, nuolatiniai apsilankymai pas daktarus.
-Nesakyk,kad nežinai kokia tai mergina. Kaip supratau, ji pas tave į namus atėjo, todėl buvo laiko ją sugaut. Sakyk.
-Nereikia, Alexai. Tau nepatiks.,-staiga pamatau raudoną blyksinčią lemputę. Ne, negali būt. Benzinas baigėsi. O mes truputėlį už miesto. Degalinės nesimato. Tamsu.,-Alexai, mes esam giliam mėšle. Baigėsi benzas, mes už miesto, o degalinės nesimato. Mašinos naktį pro čia pravažiuoja retai. O ir ryšio nėra. Kaimas. Ir laukai.
-Puiku, bus proga pabendrauti. Sakyk kas ir kaip buvo. Greitai.
-Tavo gerbėja. Įsiveržė pas mane į namus, nusmeigė Normaną, norėjo ir mane, bet Karlas laiku atsibudo ir taip mane išgelbėjo.
-Dieve, Ingrid, atsiprašau.-tada atidaro dureles ir išlipa iš mašinos. Pasirodo, sustojom praktiškai geroj vietoj. Laukas. Gražus laikas. Bet gaila, kad jau ruduo, todėl rugiai jau nukulti. Vėsu. Megztinukas nešildo. Alexas sėdi ant kelkraščio. Susigūžęs. Sumišęs. Liūdnas. Staiga atsistoja, prieina prie manęs, apkabina ir... pradeda verkt. Aš kartu. Nežinau, kiek tiksliai taip stovim ir bliaunam, tačiau iš toli šviečia mašinos žibintai, o ir aš jau sušildyta. Alexui sakau:
-Stabdom. Patemps mus iki degalinės.
-Ne. Ne. Ne. Prašau, būkim čia. Kartu.
-Negaliu. Brolis kovoja su mirtim.
Jis pažiūri į mane tokiom kavos spalvos akim. Įžeistom. Nusuka galvą. Ištiesia ranką į kelią. Keista, bet automobilis, mėlyna „Honda“, sustoja. Nepabijo ir sustoja. Alexas dar žvilgteli į mane, o tada padaro tai, ko visiškai nesitikiu: įsėda į mašiną ir nuvažiuoja...
Atgal į viršų Go down
santa.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Sk. 07 12, 2009 9:57 pm

watafaaak?
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Sk. 07 12, 2009 11:59 pm

Kaip čia dabar suprast?! :52: Tai jis vienas išvažiavo ar kaip čia? Paaiškinkit tokia kvailiai kaip aš. :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 12:09 am

Gali būt, kad neaiškiai parašiau, nes pačiai buvo įdomu rašyt, todėl skubėjau. Žodžiu atvažiuoja automobilis, Alexas įsėda ir nuvažiuoja. Ingrid lieka prie savo mašiniuko, kurio bake nė lašo benzino. Aišku? :)
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?

Pranešimų skaičius : 1347

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 12:12 am

Mjooo, "džentelmeniškai" čia.
Bet kažkaip jaučiu, kad gal Aleksas iškvies pagalbą Ingrid, netikiu, kad jis ją taip paliktų žinodamas, kad jos brolis miršta.
Atgal į viršų Go down
lover

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 12:55 am

žiūrėk koks kriminalas : D man patinka toks Alexas : D tęsk : D
Atgal į viršų Go down
Carolina

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 2:15 am

Man irgi patinka ;D tęsinio laukiam;)
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 4:14 am

Oj, panelės, panelės. Jūs ir vėl teisios!

Šešiolikta dalis.

Stoviu nežinia kur, aplink vien laukai, nėra ryšio, o Rybakiukas kątik nuvažiavo. Nežinia kodėl, bet šypsaus. Turiu nuostabią progą prisiminti visą gėrį, nutikusį per mano gyvenimą. Pradedant įkritimu į laukuo tuoletą , baigiant šokiais lietuj su Normanu.
Neturiu dėl ko gyvenime gailėtis: turiu nuostabius tėvus, nenormalų, tačiau mano gyvenime užimantį ypatingą vietą brolį, puikų, nors kiek per greit užsidegantį vyrą šalia ir... Alexą. Keista, kad po visų tų apgavysčių-išdavysčių jis vis dar sudaro dalelę manęs. Bet jis jau toks: veikia kaip narkotikas. Kartą paragavusi jo bučinių, norėsi dar ir dar. Šiltos, vyriškai šiurkščios lūpos, žibančios, kupinos gyvybės, akys ir paikas netobulumas. Jis nenori viską daryt tobulai. Jis nori mokytis iš savo klaidų. Jaustis žmogum.Tikru. Kilt ir krist. Viską pajausti pačiam. Turbūt todėl ir Karlas panašus į Alexanderį. Mane žavi tokie vyrai. Tik Karlas turi dar vieną nepakeičiamą savybę, kurios neturi Alexas: jis žino savo vertę. Alexanderis per daug savim abejoja. Kartais net per daug nuvertina save. Tai žudo.
Kartais norisi padaužyt savo nenusisekusį gyvenimą, bet tokiom akimirkom kaip ši, noriu gyvent. Noriu maudytis lietuj, noriu pasitikt kylančią Saulę, noriu mylėtis kopose, noriu kad mano plaukai nerūpestingai plaikstytusi vėjyje, noriu...
Mano mintis pertraukia griaustinis. Po kelių minučių pradeda lyti. Man atrodo, kad lija amžinai. Iškeliu rankas ir prisimenu gražų dainos tekstą: „Kai iškeliu rankas Pasaulio vidury, tai tik tušti delnai, ar tu daugiau turi?“ Taip gera jau seniai bebuvo. Atrodo, kad su kiekvienu lietaus lašu, nutūpiančiu man ant kūno, aš atsikratau kiekvieno blogo išgyvenimo, kiekvienos minties... Jaučiuos kaip fėja. Krykštauju ir bėgu tolyn nuo mašinos. Tolyn ir tolyn...
Netikėtai už mano nugaros sustoja automobilis. Iš kapoto veržiasi garai, lašai sunkiai kapteldami krenta ant lango. Atlapojęs dureles iššoka ne kas kitas, kaip Alexas. Mandagiai padėkoja vairuotojui ir šis nuvažiuoja. Prisimerkęs skinasi kelią pas mane. Su kanistru benzino. Geras vaizdas.
-Tiesa sakant, buvau žiauriai įžeistas. Net nenorėjau važiuot čia, bet pradėjo lyt. Užteko įsivaizduot tave sumišusią, šlapią ir liūdną, sėdinčia ant kelio, pro kurį mašinos važiuoja kas penkerius metus. Nors norėjau palikt tave pūt ant kelio, tačiau tu juk žinai, koks aš geraširdis, lietaus princese... Ir kaip išsigandau, kai neradau tavęs prie mašinos. Tu žinai, kad iki čia nuo mašinos gal dešimt kilometrų?Be to, tu basa.
-„Lietaus princesė“...-Pauzė. Šypsnys,-Skamba neblogai... Nors pati jaučiuosi it Lietaus Fėja...
-Bet vis vien esi bjauri. Jokio artumo su manim... Nematai, kaip aš noriu tavęs?
Pati nesuprantu, ką padarau. Išplėšiu jam iš rankų benziną. Tas žiūri išpūstom akim į mane ir klausia:
-Kas čia dabar?
-Nesugadink visko...
Apsivynioju jį rankomis, šiek tiek pasistiebiu ir įsisiurbiu į lūpas. Šis apkabina mane per taliją. Jaučiuos it drugelis. Lengvutis, grakštutis. Mylimas. Atrodo, mūsų kūnai sulipę amžiams. Nenoriu, kad tai baigtųsi.

Paskutinį kartą redagavo Marijuks, Pir. 07 13, 2009 3:23 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
santa.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 7:44 am

Kaip gražiai. Dar.
Atgal į viršų Go down
lover

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 1:48 pm

Citata :
Šiltos, vyriškai šiurkščios lūpos, žibančios, kupinos gyvybės, akys ir paikas netobulumas.

tikrai labai gražu ((:
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 3:38 pm

Ah... Tas geraširdi Alexas. :44: Labai romantiška. :51:
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?

Pranešimų skaičius : 1670

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 4:32 pm

Perskaičiau viską kiek parašei. Tikrai labai įdomu. Laukiu dar.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.shorenosfc.webs.com
Carolina

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Pir. 07 13, 2009 10:11 pm

Aš taip pat:}
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?

Pranešimų skaičius : 1347

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 2:36 am

Gaš. *sunkiai įkvepia...iškvepia...įkvepia*
Taaaip mielai ir romantiškai. (; Dar.
:44:
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 5:05 am

No. 17
-Užteko tokio artumo?-besišypsodama klausiu.
-Noriu daaaaaaaar,-patempęs lūpą kaip vaikas sako man Alexas.-Tikrai noriu. Pabučiuok mane!
Nežinau, kas man atsitiko. Gal susitrenkiau galvą, gal vanduo pateko į ausis, o po to ir į smegenis, gal išėjau iš proto, bet vėl tai padarau. Pabučiuoju. Laikas skriete skrieja. Lietaus lašai ritmingai kapsi ant mūsų. Juodi Alexo marškiniai kiaurai šlapi, jo veidu rieda mažulyčiai lašeliai. Taip atsargiai, lengvai. Atrodo, kad saugotų jį. Staiga išsineriu iš Alexo glėbio ir basikom pasileidžiu per laukus. Nežinia kur bėgu. Juokiuosi. Po to pamatau, kad iš paskos bėga ir Alexanderis. Griūnu ant rugių. Slėpiuos. Bet jis mane pamato. Atbėga ir klesteli šalia. Šypsosi. Susiglaudžiam kaktom. Ir šitaip sėdim ir tylim. Bet po to nusprendžiu pašnekėt. Nepatinka taip tylėt. Tyla tarp vyro ir moters visada priveda prie kažko negero. Per penkias minutes tylos, jo ranka jau ant mano liemens.
-Vyruti, pats turbūt supranti,kad toliau taip tęstis nebegali. Negalim šitaip kankint savo antrųjų pusių.
-Am... Leisk paklaust, kokia gi mano antroji pusė?
-Anė.
-Pati sugalvojo. Pati parašė straipsnį. Pati išspausdino. O po to lindo.-nuleidžia akis žavingasis.
-Ėj, tik nereikia, Alexai. Panelių kaip šieno turi.
-Šiene tu, šiene.-juokiasi nuostabusis vyras.-Bet tik vienas šiaudas mane taip traukia.
-Na ir kuris? Svetlanėlė-mažulėlė? Anytė-pupytė?
-Tu.-jau lenkiasi prie manęs. O aš atsistoju.
-Einam. Pasiimsim paliktą benziną. Tada 10 km kulniuosim iki mašinos. O paskui-ligoninė.
-Tobulai moki išsisukt. Jei nebūtų gaila tavo brolio, dabar jau gulėtum ant nugaros. O ir aš šalia.-šelmiška šypsenėlė.
Pakylam ir einam. Kulniuodami šnekamės apie jo koncertus, liksmus įvykius, Alexo nuostabią mamą ir linksmuolį tėtį. Priėjom kelią. Ponas A. Ima kanistrą benzino, kuris tūnojo ant kelio, o dabar mums belieka 10 km pėščiom ir mes būsim vietoj. Vis dar lija, ir kuo toliau-tuo stipriau. Visi trys (įskaitant ir benziną) šąlam ir šlampam. Bet širdy man ramu. Nežinau kodėl. Einam, kalbam. Ir tada pamatom mašiną. Kažkokia pakrypus į šoną ji man pasirodo.
-Alexai, tau neatrodo, kad mašina kreivoka?
-O, blemba. Tikrai.
Na, smagumėliai tęsiasi. Priėję arčiau pamatom pakrypimo priežastį. Kiaura padanga. Alexas pradeda kvatoti taip, kad galvoju, jog prisysios į kelnes. Nors jei ir padarytų tai-vis vien nesimatytų. Juk ir taip šlapias. Pažiūri į mane savo gyvybingom akim ir taria:
-Vis dar nesi tikra, kad mums lemta būt kartu?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   

Atgal į viršų Go down

FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
Atgal į viršų 
Puslapis 413Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next