'Cuz He's Our Fairytale

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

FF:Ingrid gyvenimas. THE END.

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
lover

Pranešimų skaičius : 431

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 5:12 am

Citata :
Juodi Alexo marškiniai kiaurai šlapi, jo veidu rieda mažulyčiai lašeliai. Taip atsargiai, lengvai. Atrodo, kad saugotų jį.

blem, kaip čia nesveikai gražuuu ((:
Ponas A : DD prašyčiau tęsti toliau : D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
santa.
We'll get a brand new start.

Pranešimų skaičius : 1538

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 5:14 am

eina sau xD Daaar ;D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://twitter.com/unknownartist
Breaktheice
it's british rain.

Pranešimų skaičius : 3265

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 5:18 am

Na tikrai, kadangi turi nauja skaitytoja įdėk dar. Arba dėk viską ką esi parašius, o jei nesi tai visa naktis laiko rašyk į sveikatą ir mes tau padėkosim :DD
Atgal į viršų Go down
Carolina

Pranešimų skaičius : 279

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 5:35 am

Nee, nesustok dabar, įdėk dar;D
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

Pranešimų skaičius : 5779

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 5:54 am

18 dalis.
-O tu kaip visada puikiai naudojies situacija, o žavingasis!
-Aš ilgai mokinaus šio meno,-sako jis man.
-Tau tikriausiai buvo labai sunku. Ar ne?
-Taip,-nuleidžia galvą,-mokiaus to pas geriausius mokytojus…. O dabar manau, kad niekas manęs nepranoks.
Parodau tam pasipūtėliui liežuvį.
-O dabar pažiūrėsim, ką tu iš tiesų sugebi.-atrakinu automobilį, atidarau bagažinę. Ištraukiu atsarginę padangą ir visą būtiną įrangą. Šypsaus ir tiesiu Alexui į rankas.
-O čia dabar kas?-išpūtęs akis klausia.
-Ė, a girdž, išverstaki-kukulaki. Imi visą šitą gėrį ir pakeiti man padangą. Noriu nusigaut iki ligoninės per ateinančius metus.
-Tu juokauji, moterie?Ar tau panašu, kad dirbčiau automobilių servise?-ištiesia man savo rankas.
-Baltaranki, baltaranki. Keisk padangą. Įsakau.
-Kaip liepsi, mano ponia.-juokiamės abu. Šis paima padangą ir kimba į darbą. O kol darbuojasi, niūniuoja kažkokią melodiją. Geriau įsiklausiusi išgirstu, kad tai…Britnės “Circus”.GAŠ nuo tos plikagalvės bobos niekad neišsisuksiu. Eičiau į jos koncertą tik tuomet, jei sužinočiau, kad ji konco metu nusiims peruką. Alexas pažiūri į mane ir sako:
-Stovi ten kaip įbesta. Gal padėsi?
-Aš trapi moteris.Man negalima dirbti sunkių ūkio darbų. Aš save tausoju valgio gaminimui.-šypsaus.
-Kas tiesa, tas tiesa.Gamini tu skaniai… Padarysi man kada vištienos… Ir tų bandelių su varškyte… Ir tą bananinį kokteilį…-užverčia akis į dangų.
-Jėzus Kristus padangos nepakeis. O jei pakeisi tu, pagalvosiu dėl tų bandelių.-bandau jį.
Šitie žodžiai kažkaip stebuklingai suveikia. Po dar 15 minučių stovint lietuj,padanga jau pakeista.
-Nepadėkosi man,-klausia Alexas.
-Už ką? Tu padangą keitei dvi valandas. Jau aušta, vyre.
-Manęs negalima bausti. Aš padangų kiekvieną dieną nekeičiu. Užtat esu smuiko virtuozas.-juoko pauzė. Tiesia rankas į mane.
-Apsikabinkim, ką? Juk tau šalta. Tu šlapia. Aš tau patinku. Tobula! Ai, aš dar tave išgelbėjau nuo nešvarių rankų.-atkiša delnus. Juodi juodi.
-Alexai, ką ketinai daryt?
-Nieko.
-Sakyk.
-Na taip, norėjau nusivalyt į tave rankas.
-Nesveikas. Nesveikas kvadratu.
Ištraukiu iš bagažinės butelį vandens ir rankšluostuką. Vyras-padangų keitėjas nusiplauna rankas.
Įsėdam į mašiną.
-Nepabučiuosi?
-O kam?
-Vaikam.Kam kam.Aišku, kad maaan.
-Ai, užteks tau, Alexai.Man jau lūpos nuo bučiavimosi susitraukė.
-Meluoji. Kai varai prancūziškai, jos pastoviai drėkinamos.
-Bet man raumenys susitraukė. Nebeišsižioju.
-Gerai, gerai.
Per radiją goja tyli muzika. Staiga Alexas surinka:
-STOK!
Sustabdau mašiną.
-Kas nutiko?
-Lipam iš mašinos. Pagarsink radiją.
Žūriu į jį tiriamu žvilgsniu.
-Dabar tu klausysi manęs. Pagarsink radiją.
Pagarsinu. Groja rami muzika. Man atrodo, Jason‘o Mrazo daina.
-Lipam.
Išlipam. Alexas pribėga prie manęs. Čiumpa į glėbį. Ir...Pradedam šokt. Susiglaudę, aš padėjusi jam galvą ant peties. Tyliai barbena lietutis. Medžiai šlama. Vos vos, bet girdimai. Seniai taip belijo.
-Man atrodo, kad aš vėl tave įsimylėjau.-sako man tyliai į ausį Alexas. Kaip daržely, kai berniukas pasiveda mergaitę į šoną, ir pasako, kad jei ji norės, galės bet kada atsikąsti jo obuolio.
Tyliu. Dabar protingiausia tylėt.Bet vis dar šokam. Jau seniausiai baigės Jasono daina,pagrojo jau gal dešimt kitų, bet vis dar esam susiglaudę. Su juo visai nesijaučia laiko tekmės. Užmirštu viską aplinkui ir atrodo, kad gali gyvent amžinai. Per amžius. Dviese.
Atgal į viršų Go down
santa.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 7:49 am

Citata :
Meluoji. Kai varai prancūziškai, jos pastoviai drėkinamos.
rofl.rofl.rofl.
Citata :
Tyliu. Dabar protingiausia tylėt.Bet vis dar šokam. Jau seniausiai baigės Jasono daina,pagrojo jau gal dešimt kitų, bet vis dar esam susiglaudę. Su juo visai nesijaučia laiko tekmės. Užmirštu viską aplinkui ir atrodo, kad gali gyvent amžinai. Per amžius. Dviese.
Labai gražu.
Dar.
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?

Pranešimų skaičius : 1670

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 1:29 pm

Labai įdomu ir gražu. Laukiu dar.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.shorenosfc.webs.com
Carolina

Pranešimų skaičius : 279

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 5:43 pm

Super! Ir aš lauksiu:)
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 6:21 pm

Nerealu, iš kur tokių juokeliu trauki? Kokie jie linksmi, man patinka tokie draugiški jų kivirčai. Dėk dar :))
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬

Pranešimų skaičius : 1802

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 6:41 pm

Kaip gražu. :44: Dar.
Atgal į viršų Go down
lover

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 8:37 pm

mm, kaip romantiška ((: tęskite : D
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 9:45 pm

Part No. 19
-Alexai, judam, ką?-teiraujuosi jo didenybės.
-Na tai ir judam. Šokam.-kyšteli liežuvį. Akys sublizga.
-Negi tau taip su manim patinka?-klausiu.
-O ar nesimato? Žinoma. Tavo privalumams išvardyti neužtektų pusdienio.
-Pradėk. Pakentėsiu.
-Kiek dar mane kankinsi?-vaidina nuliūdusį ir sužlugdytą.
-Dar pusdienį. Iki kol išvardinsi mano privalumus.
-O dabar specialiai nesakysiu...
-Gerai, atleidžiu tave nuo bausmės. Važiuojam, Alexyte-pupulyte.
-Ėėėėė, kaip tu mane pavadinai?
-Alexytė-pupulytė.
Iš ramaus šokio judesio ir tylos nieko nebeliko. Alexas griebia mane ant rankų. Iškelia ir apverčia ore. Padarau salto. Nežinojau, kad turiu gimnastikos sugebėjimų.
-Nevadink manęs taip,-sako kvatodamasis,-jaučiuosi kaip koks žydrius.
-Važiuojam greičiau. Nebejuokink.
Įsėdam į mašiną šlapi šlapi. Neįsivaizduoju, kaip viskas išdžius, bet dabar tai ne esminis dalykas. Po pusvalandžio pamatau žibintus. Daug žibintų.
-Žibintų gatvė. Prisimeni, kai Norvegijos centre pasibučiavom?-klausia Alexas.
-Kur tau neprisiminsi. O prisimeni kai sedėjom ir bučiavomės ant suoliuko mieste?
-Ėjo turistai ir pradėjo fotografuot.Tada tai geras buvo. Buvau dar jaunas ir kvailas. Bet man patiko. Kaip koks turistinis objektas jaučiausi. Įtrauktas į UNESCO sąrašą.
Tada juokiamės iki tol, kol pamatau ligoninę. Į akis krenta baltut baltutėlės aptrupėjusios sienos, kurias talžo lietus, ir milžiniškas raudonas kryžius. Dar po kelių minučių einam į pastatą. Susiglaudę ir susikibę rankomis. Truputį bijau, nes Karlas dirba būtent šioje ligoninėje ir turi daug draugų gydytojų, bet Alexas pats paėmė mano ranką. Jam negali paskayti“ne“.Tiesiog negali. Jau praveri burną, bet kažkokios Alexanderio fėjos ją uždaro. Prieiname prie registracijos, aš jau klausiu kelintame kabinete guli Normanas, kai Alexas paleidžia mano ranką.
-O čia dabar ka.....?-nespėju baigt sakinio, o žavingasis jau guli ant grindų ir kraujuoja.

P.S. Ačiū labai jums, mielosios : )
Atgal į viršų Go down
santa.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 10:13 pm

Eina na :D
Įdomu, daar.
Atgal į viršų Go down
Debesėlis
My heart will always be with you...

Pranešimų skaičius : 670

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 10:18 pm

Darrrr!!!
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)

Pranešimų skaičius : 2982

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 10:44 pm

Įdomu, dar ir kaip įdomu ;D
Toliau...
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 11:35 pm

O dieve, pabaiga tai manęs pačios vos nepaguldė ant žemės, pfu taip netikėtai.Bet kokie jie faini, eii įdėk dar :)) Labai prašau :))
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė

Pranešimų skaičius : 5598

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Antr. 07 14, 2009 11:41 pm

Visas dalis perskaiciau. Lb patiko. :D

Citata: Alexytė-pupulytė.
(rofl)

Citata:O čia dabar ka.....?-nespėju baigt sakinio, o žavingasis jau guli ant grindų ir kraujuoja.
vargsas Lexius... :13:

Toliau...
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 12:14 am

Visai nė juokinga. :13: Dėk tęsinį greičiau. Arba nagus nusigraušiu. :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Suliko

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 12:18 am

Dieve, pabaigoj kaip žiauriai. Greičiau dėk tesinį, nes nerealiai įdomu.
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 12:57 am

Turbūt tikėjotės įspūdingiau, tačiau tai buvo lengvai galima nuspėti. :D Taigi:

20 dalis, arba pusiau jubiliejus :D
Šalia kaip koks Čekas Norisas stovi Karlas. Keista, kad jis iš vis čia. Trenkė durim, išbėgo iš namų. Ir atvažiavo čia. Dabar sako:
-Pagaliaaaaaau. Galvojau, kad niekad to nebepadarysiu.
-Ką tu sau galvoji, Karlai?-pašiurpusi klausiu. Tada priklaupiu prie Alexo.-Ėj, saulyte, tau viskas gerai?
-Nuo kada jis saulytė?-piktai klausia Karlas.
-Nuo dabar. Valdykis, Karlai. Aš rimtai. Elgies kaip viskuo nepatenkinta kaimo boba.
-O tu jau atsibodai man. Pastoviai tavo gyvenime pilna kuriozų.
-Čia ne vieta aiškintis santykius, Karlai.-pasakau piktai ir nužvelgiu „aš galiu lydyt metalą“ žvilgsniu.-Alexaaaaaai?-šis praplėšia akis.-Kaip tu?
-Kaip, kaip? Kaip gavęs į snukį jaučiuos.
-Šmaikštauji. Saulyte, ar labai skauda?
-Hm...“Saulytė“. Leeeeedas. Skauda.-pribėga seselė, pakelia Alexo galvą ir nuvalo kraują. Tada pasiveda ant suoliuko, duoda vatos ir liepia ramiai pabūti kelias minutes.
Karlas stovi kaip arklys prieš naujus vartus.
-Ateik čia, Karlai.-Šis prieina. Tada užsimoju ir trenkiu jam taip, kad mano delnas pamėlynuoja.-Posakis „meilėje ir kare visos priemonės galimos“ šalia manęs negalioja. Tu neturi teisės jam trenkti. N-E-T-U-R-I!
-Aš myliu tave. Ir dėl to pavydžiu.-užsiėmęs už žando sako jis.
-Neįdomios man tavo pavydo scenos. Ir ta meilė nebeaktuali. Viskam yra ribos. Ir tu stipriai jas peržengei.
-Ėj ėj ėj, nesipykit.-įsiterpia Kakavinukas.-Viskas man gerai, Ingrid. Gyvensiu.-nusišypso.-Bet jei mane dar ir pabučiuotum, tada nuslūgtų skausmas ir galėtumėm eiti pas tavo brolį.
Puikiausiai suprantu, kad jis tik erzina mano gyvenimo vyrą, tačiau nusprendžiu pabučiuot Alexą. Tegul Karlas sau žino.
-Ateik čia-bučiuosimės.-abu su žavinguoju juokiamės.
Šis prieina ir mūsų lūpas sujungia bučinys. Kai paliečiu Alexo nosį, šis truputį krūpteli, bet tęsiam maratoną toliau. Karlas sako:
-Dabar ne lankymo valandos. Ateikit rytoj.
Tenka nutraukt maratoną. Nustebusi sakau:
-Nejuokauk, Karlai. Aš turiu teisę pamatyti brolį.
-Tu-turi, tas pašlėmėkas-ne.
-Bet jei jis su manim? Be to, Normanas tikrai norėtų jį pamatyt. Ir Alexas nėra pašlemėkas. Tiesą sakanat, jis moka keisti padangas.
-Man NEĮDOMU, ponia. Jei tokios sąlygos netinka-ateikite lankymo valandomis.
-Alexiuk, palauksi?-mirkteliu akį.-Be to, nuo kada aš ponia? Aš netekėjusi. Neatsakyk, Karlai, nereikia.
-Palauksiu.-sako Alexas.
-Palydėsiu jus. 215 palata.-sako gydytojas K.
Mes einam ir einam.atrodo, kad galo nebus. Daug palatų su dar daugiau skirtingų žmonių: senų, jaunų, verkiančių, besišypsančių, neįgalių. Skirtingi visų likimai. Pagaliau 215 palata.
-Ingrid, palauk.-sako Karlas.
-Kas yra?
-O kaip mes?
-Po smūgio Alexanderio aš dar gerai pagalvosiu apie mus. Išvis,ar aš tave pažįstu?
-Pažįsti. Aš Karlas.
-Karlas. Gerai. Praleisk mane.Noriu aplankyti brolį. Gal žinai jo būklę?
-Pakankamai šūdinai. Bet pažadėk, kad neišsigąsi.
-Neišsigąsiu KO?-bet tada atveriu duris ir suprantu, kad Normanas galingai pabučiavo medį.
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė

Pranešimų skaičius : 5598

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 2:20 am

ant galo ziauriai ;(
tesiniaus...
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 2:34 am

OMG... :50:
Atgal į viršų Go down
Suliko

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 1:29 pm

O Gash, noriuuu tesioniooo.
Atgal į viršų Go down
lover

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 4:41 pm

įdomu įdomu : D tęsk : D
Atgal į viršų Go down
Breaktheice
it's british rain.

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   Tr. 07 15, 2009 7:06 pm

Ne, čia žiauru, net nepastebėjau, kad tęsini parašei :DD O šiaip tai, ta paskutinis sakinys gerulis, bet jam skaudėjo, ėh. Ėėė padaryyk, kad Ingrid labai gražiai dainuoja :D tegul padainuoja kam nors :))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   

Atgal į viršų Go down

FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
Atgal į viršų 
Puslapis 513Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next