Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:30 pm

Kątik perskaičiau. Daaar Goda, nes žinok tikrai nieko nebesiųsiu. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:36 pm

Ievūškins rašo:
Kątik perskaičiau. Daaar Goda, nes žinok tikrai nieko nebesiųsiu. ;D

daar bus tikrai., bet nežinau kada ;>
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:51 pm

Šiandien. ;D
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 10:48 pm

Tirai būtų gerai xD
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 2:36 am

Būtų belekaip žiauriai gerai ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 2:43 pm

Tęsnys. Ir dabar :D


16

-Tu? Alexo daiktų? Kur jis? Juste, kaip tu galėjai ? – verkiau
-Atėjau daiktų, nepyk, bet daugiau nieko negaliu pasakoti, atleisk man – ji apkabino mane.
Aš nuėjau sudėti viską kas buvo Alexo ir jaučiau, kad ant kiekvieno jo drabužio palikau po ašarą.
-Va daiktai, dink iš čia ! Nekenčiu tavęs, nekenčiu Alexo ! –rėkiau. Po akimirkos ji dingo, aš susmukau ant žemės. Per visą savo gyvenimą dar nebuvau tiek verkus. Viskas..praradau Alexą..savo meilę dėl kurio dar prieš keletą mėnesių alpau ir svarbiausia per savo geriausią draugę Justę. Tegu būna jie laimingi, atiduodu jį, tą saldainiuką, nors mano nuomonė visiems „dzin“. Reikia grįšti namo, čia ilgiau nebūsių, nes po mėnesio atvažiuosiu su tėvais aplankyt giminaičių.
-
Susikroviau daiktus, nuėjau pavalgyti į valgyklą, bet niekaip negalėjau nusiraminti ir negalvoti apie Alexą. Bestovint eilėje man pasidarė labai negera, tirpo kojos temo akyse, bet nesitraukiau į šalį galvojau, kad tuojau praeis. Dėja ne.
Atsibudau. Į mane žiūrėjo kažkoks vaikinas, tikrai gražus vaikinas.
-Panele, Tau viskas gerai? – susirūpino jis.
-Lyg ir taip, bet labai silpna, kas man buvo? –paklausiau.
-Tu nualpai tiesiai man į glėbį, aš stovėjau už tavęs – juokdamasis tarė. –Gal aš geriau iškviesiu greitąją.
-Ne nekviesk – draudžiau, bet jis manęs nepaklausė.
Greitoji atvažiavo labai greitai. Papasakojau jiems, kad pastaruoju metu mane pykina ir panašiai. Jie įsodino mane į savo automobilį ir vežė į ligoninę, kaip aš jų nekenčiu. Tas vaikinukas važiavo kartu, bėja jo vardas Tomas.
Atvažiavau. Daktaras padarė įvairiausių tyrimų, kad sužinotų mano tokios būsenos priežastį. Kolidoriuje sedėjau su Tomu ir nerimavau laukdama atsakymų.
Netikėtai įžengė daktaras, jis buvo išsišiepęs iki pat ausų, buvau įsitikinus, kad nepasakys jog aš lavonas..
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 3:06 pm

spėju,kad pasakys, kad ji laukiasi :D
bet paskutinė eilute toookia gera!
dar!
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 4:24 pm

"Daktaras buvo išsišiepęs iki ausų"
NEGALI BŪTI :D rodos alexas ilgai pas mane neužsibus xD

p. s. Dekui kad neužmušei!:D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 4:30 pm

jo, Gabi laukiasi, nes kitaip "daktaras nebutu išsišiepęs iki ausų" :juokiasi:

teeesiniaus ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 4:37 pm

Gabrielė turbūt laukiasi ;DDD
Geras čia bus dabar ;DD
Tęsinioo ;))
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 4:42 pm

Ko jūs taip atvirai:D,sugadinom godai viską xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 5:05 pm

Aš tai nesuprantu kaip daktarai išsišiepę.. Gal nuo daktaro laukiasi? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 6:58 pm

ne nieko nesugadinot :D nes savaime viskas jau aišku ;))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 7:06 pm

O aš jau buvau įsitikinus, jog nuo daktaro. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 7:12 pm

ji taip greit nesugebėtų :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 7:34 pm

Labai įdomu,galėtum ilgai nekankint,ir įdėt tęsinį ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 7:40 pm

pakankinsiu ilgai :D nes nežinau kada įdėsiu .
beto šią savaitę sulauksit dviejų tęsinių, o poto bus savaitėlės pertrauka. nes būsiu stovykloj (:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 10:55 pm

Lauksiu kad ir kiek reikės. :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:03 pm

Jo ir aš lauksiu kiek reikės;)))
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:28 pm

Be abejo ir aš ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:29 pm

Ei, ei tęsinys :D
17

-Daktare, kas man? – atsistojau nuo kėdės.
-Panele, sveikinu. Jūs laukiatės – padėjo ranką ant mano paties.
-Ką? Aš aš laukiuos? Ne daktare! Ne.! Tik ne tai! O, Dieve! – pradėjau rėkti.
-Nusiraminkite, viskas gerai, suprantu jūs esate neilnametė, bet nusiraminkite.
-Ačiū, Jums – padėkojau daktarui ir tam vaikinui. – Aš išsikviesiu taksi.
-
Grįžau į viešbutį. Atsisėdau ant lovos. Ką aš padariau.. Alexas bus tėtis.. Jis nesumanimi, sužinojęs tai dar labiau mane atsums ir pabėgs su ta Juste į pasaulio galą, o ką sakys kai sužinos tėvai.. Bet šitokios tiesos nenuslėpsi. Iš savo rankinės išsitraukiau nuotrauką, tą pačią kurią jau turiu labai seniai, kurią bučiuodavau, laikydavau po pagalve, tačiau atėjo pabaiga. Žiūrėjau ilgai ilgai Alexui į akis ir suplėšiusi tą nuotrauką išmečiau. Noriu pamiršt jį, bet negaliu.. Juolabiau, kad dabar laukiuosi jo vaiko.
Pasiėmiau daiktus, manęs taksi jau laukė važiuoti į oro uostą.
~
Ir štai atvažiavau. Buvo begalinės eilės prie bilietų, bet juk vistiek turėsiu laukti nieko nebus, lauksiu ilgai noriu namo, nors žodis Norvegija man labai primena Alexą ir tą laiką , kai jis buvo tik mano, o aš buvau tik jo. Atsistojau į eilę, prieš mane stovėjo gal dvidešimt žmonių, po manęs šiek tiek mažiau. Nesusipratau ankščiau nusipirkti bilietų, dabar lauksiu ilgai ir nuobodžiai.Netikėtai pamačiau, kad pro duris įeina ne kas kitas, o mano draugė Justė. Ne ji jau nebe draugė, greičiau mano Alexo grobikė. Už jos pamačiau su krepšiais einantį Alexą. Man į širdį staiga kažkas durė, stovėjau kaip statula ir tuo pačiu buvau įniršusi kaip bulius.
Justė atrodo mane pastebėjo, o jie atsistojo į tą pačią eilę kaip ir aš. Nebesusitvardžiau ilgiau laukusi ir stovėjusi, bežvilgčiodama į juos. Išėjau iš eilės ir greitu žingsniu priėjau prie tų balandėlių.
-Tu? Ko tau reikia? – pasakė Justė
-Alexai, bet tu ir kiaulė, nebežinau kokiais dar gyviais tave apibūdinti, esi išdavikas, nesitikėjau šitaip. Galvojau esi paprastas ir taip lengvai nesuvedžiojamas – žiūrėjau jam į akis piktu žvilgsniu, bet širdyje kunkuliavo meilė ir noras jį dabar pat pabučiuoti.
-Tai tu čia man moralus atskaitinėsi ar ko nori dar? – flirtuodamas sakė .
-Nenoriu iš tavęs nieko, bet tu ir niekšas Alexai.. – kalbėjau žiūrėdama jam į akis.
-Ką dar papasakosi? – nuleido akis.
-Nori, kad papasakočiau? Na gerai prisiprašei.. Turėk bėdą. Alexai aš laukiuos nuo tavęs vaiko. Sveikinu, būsi tėtis, tėtukas niekšas
.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:34 pm

Tėtukas niekšas. Šitas žiaurus buvo.
Dar įdomiau dabar... Tęsinio laukiu. xD
Atgal į viršų Go down
*~Christina~*
♥♥♥♥♥♥♥ Heal The World Make It A Better Place ♥♥♥♥♥♥♥
*~Christina~*


Pranešimų skaičius : 656
Join date : 2009-05-22
Age : 29
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:35 pm

Uuu, pasake ,kad laukiasi. ;D Idomu, idomu. Tesinio. ;D
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:36 pm

bet čia kaip greitai tas nėštumas :D

dar;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:37 pm

Koks paslednyj sakinys. ;D Dar. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 1116Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: