Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 6:07 pm

nunu idomu aisku santikai betkada greit gali uzplusti
zinot isimilejaliai nelaukia
ir siaip reik sulaukti geros progis nes pvz mano pasakojime net neisivaizduoju kada jie bus pora...
siaip isiimeljau as ta tavo pasakojima
tesk :44: :44: :44: :44: :44: :44: :44:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 6:12 pm

ačiū už kritiką, tačiau man kitaip neišeina rašyt aš nemoku ištemti visko :)

Tęsinys bus vakare.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 6:40 pm

tai puiku ;D
Lauksim ;DDD
Atgal į viršų Go down
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 7:58 pm

Laukiam laukiam ;DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 9:54 pm

Na kažką pabandžiau pratęsti. Labai trumpa dalis, nes nieko nesumąsčiau.
Šiandien daugiau nebebus. Tik rytoj.
Jūsų teismui:

5

Į gyvenimą žiūrėsiu tik su šypsena veide


-Žinai, aš tave puikiai suprantu, aš suprantu tavo meilę, vertinu tave, tačiau.. juk negaliu dabar tavęs mylėt, negaliu su tavimi bendrauti kaip su savo mergina. Gabriele, gal ir tikėjais šį vakarą iš manęs kažko daugiau, bet to kažko dėja aš tau negaliu suteikti, nepyk, tačiau tu visada liksi mano draugė. – ramiu balsu pasakė Alexas. Jo žodžiai smeigė lyg su peiliu tiesiai į mano širdį. Aš ir vėl apsiverkiau.
-Ak, Alexai, suprantu ir aš tave, juk su kiekviena negali bendrauti artimiau, kuri dėl tavęs alpsta, negali mylėti kaip savo merginą visas savo fanes kurių yra begalė, ačiū tau už tavo nuoširdumą. – vis dar apsiašarojusi pasakiau. Jis man nuvalė ašaras.
-Na ką, ačiū tau už viską ir už sugaištą laiką, man jau reikėtų eiti. – pasakiau.
-Aš tave palydėsiu- pasisiūlė jis.
-Štai ir atvažiavo vairuotojas – apkabinau vis dar savo „dievaitį“ kurį labai myliu.
-Iki.
-Iki, Gabriele.
Aš jau namie. Persirengiau, nusiprausiau, atsisėdau ant fotelio. Viską apmasčiau kas šiandieną buvo, tačiau verkti nesinorėjo. Ilgai netempusi nuėjau miegoti.

Po kelių mėnesių.

Gyvenimas Norvegijoje nuostabus, draugai labai bendraujantys, mokausi groti gitara. Tikrai labai pasiilgau Lietuvos, bet ten nuvyksiu tik už kokių dviejų mėnesių.
Su Alexu ryšius palaikau, kartais mane pasikviečia į savo repeticijas, dažnai pasikalbame telefonu apie savo išgyvenimus, visas naujienas dažniausiai praneša man pirmai, atrodo jis manimi pasitiki.
Mes esame tik draugai, mes būsime tik draugai.. Vilčių nėra, bet į gyvenimą žiūriu su šypsena.


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:04 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 9:56 pm

Tęsinio!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 11:54 pm

Aww. Dalis nors ir liūdna, bet žiauriai miela. Dar.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 11:56 pm

Tik rytoj bus (:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 12:20 am

jokio skirtumo svarbiausia , kad butu :47:
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 9:21 pm

lauksim ;)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 1:11 am

šitoje dalyje tikrai nieko gero, nėra nuotaikos kažkodėl kurti, bet įdedu.

6
Aš - laiminga


Ryte atsidariusi pašto dėžutę radau laiška, laišką adresuotą man. Aš labai nustebau, nes dažniausiai jokių laiškų iš nieko negaudavau, visi rašydavo elektroniniu būdu.
Siuntėjo adresas buvo įdomus, atrodo kažkokios firmos, pasmalsavusi aš jį greitai atplėšiau, ten buvo kelelapis po Europą. O Dieve ! Nesupratusi visiškai nieko net pašokau. Gale buvo pasirašyta Alexo.. Nieko nelaukdama paskambinau jam:
-Alio- pasigirdo jo balsas.
-Labas, Alexai.
-O, sveikutė. Paskambinai... pirmą kartą man- girdėjau, kad jis šyptelėjo.
-Alexai, gavau laišką su kažkokiu kelelapiu po Europą, gale esi pasirašęs tu, manau gal kažką žinosi – pasakiau.
-Taip. Čia yra kelelapis ir aš tave kviečiu su manimi kartu važiuoti į koncertinį turą po Europą – atrodo net per telefoną jaučiau, kad jis šypsosi.
-Su manimi? – aš nustebau ir buvau laiminga, laminga ir dar kartelį laiminga.
-Na žinoma, su tavimi, todėl ruoškis ir tada po dviejų savaičių keliausim, dabar iki. Sėkmės Tau. – pasakė jis.
-Iki. Ir tau sėkmės – numečiau ragelį.
Apsiverkiau iš laimės, žinau, kad aš skysta aš laabai skysta, labai. Su juo.. kartu.. į Europą.
Tikiuosi tėvai išleis.. Išleis..mama tai tikrai juk jai patinka Alexas.
Vakaras.. O taip mama leido ! Tėčio neklausiu, negadinsiu sau nuotaikos. Per vakarienę mama vistiek pasakė kur ir su kuo vyksiu, bet įvyko stebuklas ir jis neprieštaravo. O dabar laikas pasisedėti prie kompiuterio, manau, kad tas dvi savaites su Alexu nesusimatysiu, tai galiu ir dieną išsimiegoti. Kaip ir visada ilgai, ilgai žiūrėjau į jo nuotraukas, skaičiau straipsnius apie jį. Aš Alexą myliu dar labiau nei iki šiol. Man jis to paties nejaučia, bet aš laimynga, labai labai, mano svajonė išsipildė. Jis mano draugas. Mano draugaaas. Susiradau nuotrauką kurią laikiau stalčiūje, pabučiavau, bet popierius tikrai nėra skanus. Mano veide šypsena nedingo ir nedings dar ilgai. Žinau, kad aš jam svarbus žmogus jei būtent mane pasiimė į šią kelionę.
Alexas mano draugas, aš jį myliu. Ir jis manimi pasitiki. Pasauly stebuklų yra. Aš tai žinau!...


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:04 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 2:55 am

Tęsiniooo
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 2:59 am

Tęęęsinioooooo ;D
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 2:59 am

Tęsinio!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 1:30 pm

Daar. Man patiko ta vieta:
Citata :
Popierius nėra labai skanus
Brač, kad lūūžauu.
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:07 pm

Tęsk
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 10:37 pm

dar... ;))))
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 8:40 pm

7
Šitaip negalima

Dvi savaitės prabėgo lyg dvi dienos ir štai šiandien su Alexu skrendu į Vokietiją. Daiktai sukrauti. Atsisveikinau su tėvais, mama išėjo kartu su manimi į kiemą, ten jau laukė Alexas. Mama priėjo prie jo ir kažką pasakė, o jis tik linktelėjo galvą,
-Na tai ar pasiruošus? – paklausė jis manęs, pasisveikindami apsikabinom.
-Žinoma, kas su tokiu žmogumi pasiruošus, visur ir visada- nusijuokiau ir pamojavau mamai lipdama į jo mašiną. Visą kelią iki oro uosto mes kalbėjomės kaip praleisim laiką, sakė, kad kas antrą dieną važiuosime vis į kitą šalį, pasakojo, kad kiekvienoje šalyje turės po vieną koncertą, bet man buvo tai visiškai nesvarbu. Svarbiausia tai, kad aš su juo.. su Alexu. Iki skrydžio buvo likęs pusvalandis. Staiga į laukiamąją salę įbėgo kažkokia mergina, visa uždususi ir ėjo link mūsų:
-Alexai, su kokia čia k**še trainiojies? – užklykė ji, o man buvo baisu.
-Kas ji tokia ? – paklausiau Alexo.
-Nusiramink, viskas gerai, čia tik pamišusi mergina. Aš einu tuoj pat su ją pasikalbėt- tikrai supyko Alexas.
-Ei, Ingrid, ką čia darai? Tau dar neatsibodo manęs sekiot? Tarp mūsų seniai viskas baigta, tu esi susižadėjusi su kitu, dink iš mano gyvenimo ir bėk pas jį. – užrėkė gražuolis, o aš supratau, kad čia jo buvusi mergina. Ji išbėgo iš salės, o mes su Alexu jau buvome pasiruošę skristi.
Viso skrydžio metu miegojau. Prabudau. Alexas taip saldžiai ilsėjosi padėjęs galvą man ant peties, buvo gaila jį kelti, bet jau reikėjo išlipti.
-O. Aš miegojau? – paklausė Alexas.
-Haam. Ne tu vienas.. Ir aš buvau užsnūdusi- pasakiau paveldama jam plaukus.
Išlipę su taksi važiavome į viešbutį kuriame busime dvi dienas. Čia yra tikrai gražu, minkštos lovos, burbulinė vonia, pirtis, draugiški darbuotojai. Kaip visada aš išsiteškiau ant lovos, Alexas nugriuvo šalia manęs. OMG ! Gulėjau išsišiepus.
-Aš einu pasikloti kitą lovą, šią palieku tau. – pasakiau Alexui.
-Ne, Gabriele. Miegok su manimi, aš geras.. juk mes tik draugai – šypsojosi.
-Negaliu šitaip – pasakiau ir nuėjau , bet gailėjausi, kodėl nesutikau. Noors.. šitaip juk negalima.
-Tuoj grįšiu – pasakė Alexas greit užtrenkęs duris ir kažkur išėjęs..


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:04 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 8:47 pm

Tęskk ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 8:50 pm

''Ne, Gabriele. Miegok su manimi, aš geras.. juk mes tik draugai – šypsojosi.''

omg, kaip fainai!
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 8:55 pm

Tęsinio!!!
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 9:18 pm

Bus bus, bet ryt :)



AČIŪŪ.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 9:26 pm

undinele rašo:
''Ne, Gabriele. Miegok su manimi, aš geras.. juk mes tik draugai – šypsojosi.''

omg, kaip fainai!

Man irgi šitas patiko. :12: xD Tikiuosi tęsinys bus toks pats įdomus.
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 9:48 pm

lb patiko ;D
Toliau...
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 5:02 pm

Ačiū, už komentarus :)
Tęsinys.

8

"Žiauriai" dosnus gyvenimas


Netrukus jis grįžo į kambarį su raudonų rožių puokšte. Man per kūną perbėgo šiurpuliukai:
-Gabriele, turiu tau kai ką pasakyti. Tai ką jau senai norėjau. Aš tave pamilau. Tu man atrodai tokia šilta, draugiška, nuoširdi. Esame pažįstami jau beveik tris mėnesius ir manau tas septynių metų skirtumas tarp mūsų nėra labai svarbus. Gabriele, ar norėtum būti mano? – jis padavė gėles ir pažiūrėjo tokiu žvilgsniu kuriam nebuvo įmanoma atsispirti, o aš po šių žodžių stovėjau apšalusi, pradėjo suktis pasaulis, tamsėti akyse, prireikė atsisėsti kaip ir tą pirmą kartą kai jį pamačiau.
-Alexai, mano meile, tu man siūlai buti tavo? Tik tavo...? – man pasidarė labai silpna.
-Na taip jau manau atėjo laikas – paėmė jis mane už rankų. – Tai ar sutinki?
-Žž..žinoma. Būtinai.Aš myliu tave laabai laabai – pasakiau liedama džiaugsmo ašaras. O jis mane pabučiavo taip saldžiai jog jau norėjau pabėgti ir numirti laiminga kitam pasaulio gale. O Dieve. Jis mane pabučiavo!
-Na jau vėloka, gal eime miegot, reikia pailsėti. Rytoj laukia manęs koncertas – pasakė MANO Alexas.
-Gerai eima, labanakt – pasakiau ir ėjau link savo lovos.
-Gabriele, palauk. Jei dabar esi mano, tai gal ir miegokime kartu, nieko nebus, prižadu, -tikrai užtikrintai pasakė jis.
-Nepyk, bet aš tikrai negliu taip – nuliūdau ir nuėjau prie savo lovos, bet staiga Alexas mane pagriebė už rankos ir įsisiurbė į lūpas:
-Na jeigu taip, tada labanakt, Mano Gabriele. !
-Labanakt, Mano Alexai. !
Atsiguliau į savo lovą, bet ilgai negalėjau užmigti, nes maščiau tai, kad šis pasaulis man žiauriai dosnus. Jis Mano.. Alexas Mano ! ir tik mano. Vis atsiminiau tą pirmą bučinį su juo, bet veliau greitai užmigau.
Ryte prabudusi jaučiau kažkieno alsavimą tiesiai man į veidą..


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:05 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 216Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: