Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 12:11 am

Susipažino, bet nelabai sėkmingai;)
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 12:11 am

7skyrius
-Aš galvojau ,kad jau miegosi,- nustebo Laura, radusi Kamilę sėdinčią prie lango.
-Tai ko nemiegi? Žinok, gaila, kad išėjai, su žiauriai fainais bachurėliais susipažinau. Vieną tokį tau nužiūrėjau,- nusijuokė ji.-Ei, ar tu mane girdi? Kas tau?
-Nepatikėsi, kas man atsitiko...
-Nu tai pasakok. Vėl verkei? Po to įvykio tu labai jautri pasidarei, verki dėl kiekvienos smulkmenos...
-Čia ne smulkmena. Nenori-nepasakosiu,- piktai atrėžė Kamilė
-Gerai, gi pasakok.
-Žodžiu ryt aš skrendu namo, nes...
-Kur tu skrendi? Kodėl?-surėkė Laura, nepaisydama, kad visi name jau miegojo.
-Nepertrauk, viską pasakysiu, o buvo taip: ėjau aš iki stotelės ir atsitrenkiau į tokį vaikiną, bet aš nemačiau jo veido, nes buvo tamsu toj gatvėj. Žodžiu, mes pradėjom kalbėtis, jis pasisiūlė mane palydėti iki autobuso, išsiaiškinau, kad jis buvo tas vaikinas klube, kur susibarė su mergina. Kai jau išėjom į senamiestį aš atsisukau į jį, kad atsisveikinčiau ir nepatikėsi kas jis toks buvo...
-Gal Tomas Cruzas, kad taip nustebai,- sukikeno Laura
-Visai nejuokinga...
-Okey, sorry, tęsk
-Tai vat, ten buvo Alexandras Rybakas...jis dar ir mano numerio paprašė...bet aš pamačius jį pabėgau.
-Tu arba perkaitai šiandien arba padauginai mochito kokteilių...
-Taip ir galvojau, kad nepatikėsi.
-Pagalvok, ar tu patikėtum? Didžiausia Norvegijos žvaigždė, tave palydi iki autobuso, ir dar paprašo tavo nr. Logiškai skamba? Gal tik kažkoks panašus vaikinas ten buvo...tau juk visur Rybakas vaidenasi...
-Ten buvo tikrai jis, ir prisistatė Alexandru...be to Jo neįmano su niekuo supainioti, jo šypsena...
-Nepradėk, gerai? Ok „tarkim“ ten buvo jis. Na ir? Atsakysiu pati –na ir nieko. Užkalbino pirmą pasitaikiusią merginą, norėjo tikriausiai į lovą nusitempt ir pamest po to. Vienos nakties nuotykiai nieko gero nežada.
-Baik, jis netoks,- supyko Kamilė
-Aš maniau, kad jau viskas, tu jį pamiršai, bet kaip matau ne.
-Pasakysiu tiesiai šviesiai, nemanau, kad kada nors jį pamiršiu, bet nebepuoselėju jokių vilčių į jį..suprantu , kad jis-mano neįgyvendinama svajonė. Be to per jį patyriau daug skausmo, nenoriu vėl taip kentėti iš naujo. Nors jis visados užims vietą mano širdelėje...O kas jei jis tikrai susidomėjo manimi? Gal kas nors iš mūsų išeitų? Bet ne, aš juk kaip kvailė pabėgau...
-Hey, romantike, tu mano,- nusišypsojo Laura.-Viskas bus gerai, niekur tu nevažiuosi ir pamirši tai kas šiandien įvyko. Nebesusitiksi tu su juo.
-Bet aš pasakiau, kad gyvenu Nesodden‘e, o jei jis manęs ieškos? Be to jis sakė irgi gyvena šitame rajone.
-Ieškos? Nejuokink! Lyg neturėtų jis daugiau ką veikt...
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 12:21 am

būtinai daaar ((:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 12:25 am

Laukiam tęsinuko.;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 12:27 am

-Argi aš nepažįstamas, jau kokią minutę baramės.
-Gal Tomas Cruzas, kad taip nustebai,-

OMSL< kaip lūžau.
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 12:32 am

Jei spėsiu šnd parašyt tai įdėsiu, bet negarantuoju
Atgal į viršų Go down
resorija
-*-If Only In My Dreams-*-
resorija


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2009-05-20

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 1:57 am

Tesk.. as atsilikus kaip visad parasau bet..
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 2:00 am

Tęsk... :44:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 11:57 pm

8skyrius
Kitą rytą teta įžengė į jų kambary. Kamilė dar miegojo, o Laura jau buvo atsikėlusi, gražinosi prieš veidrodį. Po pietų jos planavo apsipirkti.
-Kamile, dar miegi?
-Ššš ...vakar jai buvo sunki diena, tegul pamiega dar kokią valandėlę. O kam tau ji reikalinga?
-Atėjo kažkoks vaikinas, teiravosi ar čia gyvena tokia Kamilė. Pasakiau, kad taip ,tuoj pakviesiu. Tai ką man dabar daryt, pasakyt ,kad ateitų vėliau?
-Ne, aš nueisiu, pažiūrėsiu, kas ten ir ko reikia.
Laura nusileido laiptais ir ji nesitikėjo pamatyti to kas stovėjo tarpduryje. 
-Sveika,- jis pasakė ir nusišypsojo,-gal yra Kamilė?
Laurai reikėjo kelių sekundžių atsigauti ir prisiminti savo anglų kalbos žinias, ten stovėjo Alexas...
-Hmmm...amm...
-Padėsiu tau, pirmiausia atsakyk Labas, o tada ar yra Kamilė,- nusijuokė gražiausiais pasaulyje vaikinas
Laura nuraudo
-Labas...taip Kamilė yra...
-Tai gal galėtum ją pakviesti,-Alexas pažiūrėjo į ją tokiu žvilgsniu, kuriam neįmanoma atsispirti.
-Amm...ji dar miega.
-Aišku , aš labai skubu, tad negaliu laukti kol ji pabus, o ir žadinti nenoriu. Pranešk, kad aš buvau atėjęs, beje aš Alexas, paliksiu savo telefono numerį, tegu, ji man paskambina,-jis išsišiepė iki ausų ir išėjo pro duris.
-Kas buvo atėjęs,- paklausė Kamilė ,lipant laiptais žemyn.
-Ten pas mane, toks vaikinas ,kur vakar klube susipažinom...
-Tai, kad jis teiravosi Kamilės,- įsiterpė teta
-Ne, jis sumaišė vardus, žinot, norvegams lietuviški vardai neįkandami,- nenuoširdžiai nusijuokė Laura
-Mat kaip, tai aš einu ruoštis, galėsim greit eit, apsipirkt- pasakė Kamilė
-Oi, atleisk, šiandien aš negaliu, susitariau susitikti su tuo vaikinu kur ką tik buvo atėjęs, nepyk.
-Nieko tokio, pabūsiu šiandien namie,- liūdnai pasakė Kamilė
Tuo tarpu kai Laura gražinosi, ji gulėjo ant lovos.
-Tai kada supažindinsi mane su tuo vaikinu? Beje, koks jo vardas?
-Jis...Davidas...Gal kada klube supažindinsiu.
-Kažkoks ne norvegiškas vardas, labiau amerikietiškas...
-Tai jis kilęs ne iš Norvegijos.
-Aišku..matau tau jis krito į akį,-Kamilė valiūkiškai nusijuokė
-Baik tu, iš ko taip sprendi?-susigėdo Laura
-Tai, kad gal jau valandą gražinies, dėl kokio paprasto vaikino taip nesistengtum.
-Gal ir teisybę sakai, na aš jau kaip ir pasirengusi, lėksiu jau.
-Lėk, lėk, žiūrėk, kad grįžus man VISKĄ papasakotum,-sušuko Kamilė, nueinančiai draugei.
-Tai žinoma!

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Lauraipasm.th
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 11:59 pm

fainai xD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 12:06 am

Tęsinuko.
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 12:13 am

Jau rašau;]
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 1:03 am

Tęsk. :44:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 1:11 am

9skyrius
Laura išėjusi į lauką paskambino Alexui.
-Sveikas, čia Laura. Klausyk mums reiktų susitikti, turiu su tavim rimtai pašnekėti. 
-O, labas! Nesitikėjau TAVO skambučio, apie ką nori pasišnekėti? Aš šiaip užsiėmęs dabar truputėlį.
-Apie Kamile. Tai kitą kartą tada jei užsiėmęs...
-Ne, ne gerai, susitikim dabar.
-Gerai, lauksiu tavęs nedidelėj kavinukei „Coffee time“ žinai tokią?
-Aha, jau lekiu, tuoj būsiu.
Laura lėtu žingsneliu ėjo gatvėmis, iki kavinės buvo jau netoli. Vos ne visos gatvės nukabintos Alexandro plakatais, jo albumo reklamomis. „O jis tikrai žavus, tik dabar supratau, kuo jis taip traukia Kamilę...“ Laura susirado staliuką prie lango, neužilgo į kavinę įėjo ir JIS.
-Na, sveika, tai ką tokio svarbaus man papasakosi?- nusišypsojo Alexas
-Tai ką taip tiesiai ir pasakoti? Gal pirmiausia užsisakykim ką nors,- nuraudo Laura ir nuleido akis į žemę.
-Aš ,žinok, tikrai daug laiko neturiu, na nebent kokios arbatos išgerčiau,- JIS pakvietė padavėją.
-Du arbatos,- pasakė Laura padavėjai.
-Na, tai rėžk ką norėjai papasakoti apie Kamile. Perdavei jai, kad buvau atėjęs?- pasikasė galvą Alexas.
-Taip, perdaviau.
-Tai kodėl ji man nepaskambino? Norėjau išsiaiškinti kodėl tą vakarą ji nieko nepasakiusi nuo manęs pabėgo,- Alexo veidas apniuko.
-Ji prašė tau pasakyti, kad neieškotum jos. Sakiau, kad paskambintų, paaiškintų viską pati, bet ji nesileido į kalbas.
-Nieko nesuprantu, aš juk nieko blogo jai nepadariau. Ji man pasirodė labai miela panelė, kažkuo ji mane labai traukė. Nenoriu čia girtis, bet kai mane pamato merginos tai klykia, spiegia, aš aišku myliu savo fanus, bet kartais toks didelis dėmesys labai išvargina. O ji... šnekėjo su manim kaip su paprastu žmogumi, ir man buvo labai gera, bet pamačiusi mane pabėgo...Tikrai nieko nesuprantu, prašau paaiškink. Gal ji įsižeidė, kad paprašiau jos numerio?
-Viskas labai sudėtinga. Supranti, gal prieš porą metų,, ji pamatė tave per Norvegijos televiziją ir tapo didžiule tavo gerbėja. Ji ,galima sakyti, buvo dėl tavęs išprotėjusi. Ant visų sienų tavo plakatai... Žodžiu, sužinojusi apie tavo mergina, ji siaubingai išgyveno, puolė į depresiją. Šiaip taip pradėjo taisytis, pamiršti tave. Ji net nenorėjo važiuoti čia, pas mano tetą, manė, kad susitiks tave, bet aš ją įkalbėjau, kad tai beveik neįmanoma, bet matai kartais ir neįmanomi dalykai išsipildo...Žodžiu, tu suteikei jai per daug skausmo...
-Ne ,na čia kažkokia nesąmonė...negali būt...man reikia būtinai su ja pasikalbėti, viską išsiaiškint!
-Ne!-sušuko Laura
-Kodėl?
-Todėl, kad ji nenori tavęs matyt savo akyse...
-Bet man būtinai reikia ją pamatyt, žinau tau nuskambės kvailai, bet aš per tas kelias mūsų pokalbio minutes, pajaučiau tarp mūsų ryšį, nedidelę ugnelę...aišku mane ta jos istorija trikdo, bet...
-Aš tau sakau, ji nenori tavęs matyti! Viskas. Taškas. Tu esi didžiausia Norvegijos žvaigždė ir susižavėjai kažkokia depresuota savo fane?!-pasipiktino Laura.- Aplinkui tiek nuostabių merginų, viena iš jų sėdi tiesiai prieš tave...o tu dar suki galvą dėl jos?! 
Atgal į viršų Go down
resorija
-*-If Only In My Dreams-*-
resorija


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2009-05-20

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 1:18 am

Noriu tesinuko..
Vargse kamile..
Gera paskutine fraze :D
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 1:19 am

Šiandien nebus, nebeturiu kada rašyt;o
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 1:29 am

tai kad ryt butu cia parasyta man laaabai idomu
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 1:53 am

Įdomiai čia...
Tęsk :44:
Atgal į viršų Go down
resorija
-*-If Only In My Dreams-*-
resorija


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2009-05-20

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 1:59 am

Bitlomane rašo:
tai kad ryt butu cia parasyta man laaabai idomu

!!! 😄 😄 😄
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 11:34 pm

10skyrius
-Kaip tu taip gali kalbėti apie savo draugę?!-sušuko Alexas
-Nerėk! Aplinkui sėdi žmonės, nori ryt pamatyti „labai gražų“ straipsnį apie save, pirmuose laikraščių puslapiuose?! Einam pasivaikščiosim, ramiai pasikalbėsime. Čia netoli kiek žinau yra parkas, eime ten.
-Jei tu vėl drabstysi purvą ant Kamilės aš neisiu.
-Nieko aš blogo nepasakiau apie ją...
-Tikrai nieko blogo, tik išvadinai depresuota fane!-vėl surėkė Alexas, ir visi žmonės sužiuro į juos.-Ok, einam,- nusiramino JIS.
Iki parko eidami, jie visą laiką pratylėjo. Susirado suoliuką atokioje vietoje ir vėl pradėjo ginčytis.
-Klausyk,-tarė Laura.-Aš tau nuoširdžiai patariu nekreipti dėmesio į Kamilę. Ji ne tau...Pats sakei, kad per didelis fanų dėmesys tave kartais erzina, o ji elgtųsi kaip išprotėjus...
-Bet ji susipažintų su manim, suprastų koks aš esu paprastas žmogus ir negi manai, kad lakstytų su popierėliu paskui mane prašydama parašo? Nejuokink, jei tik ji suteiktų man šansą...mes būtume draugais...o gal ir daugiau...
-Nesuteiks ji tau jokio šanso!!! Ji aiškiai man pasakė, kad nenori turėti jokių reikalų su tavimi! Nenori ji būti nei tavo drauge, nei dar kuom nors.
-Kodėl aš turėčiau tikėti tavim , galbūt tu viską išsigalvoji?
-Kamilė- mano geriausia draugė, kodėl turėčiau meluoti jai už akių? Be to ji tau būtų tik vienadienis nuotykis...bandau ją apsaugoti nuo skausmo.
-Aš ne iš tų, kuriems rūpi, tik lova!-neteisk manęs, net nepažinodama ...aš už taurius, tikrus, ilgalaikius jausmus. Aš pasirengęs rimtiems santykiams, nors ir turiu daug darbų, koncertų, bet mylimam žmogui visados atrasčiau laiko
-Okey, gal ir atrastum, jei tas žmogus būtų iš Norvegijos, bet ji iš Lietuvos...padraugautumėt vasarą, o vėliau tektų išsiskirti...žinau aš tai...
-Ir vėl tu šneki nesąmones, juk...
-Ššš,- pertraukė jį Laura, švelniai pridėdama pirštą ant jo lūoų.
-Ei, ką tu darai?-pasipiktino Alexas
-Aš žinau, kas mums visiems geriausia,- pasakė Laurai ir įsisiurbė Alexui į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 11:49 pm

Debilė, idiotė, nevisprotė!!!(sorry už žodžius)

Tęsinio!!!
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 11:52 pm

Nepyk,bet šnd tikrai nebeparašysiu,neturiu nei nuotaikos, nei įdėjų. Šitą dalį vos surezgiau...bet ryt pažadu kelias dalis;]
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 11:54 pm

Lauksim!!!
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 12:13 am

užmušiu Laura :DD
Ji nuvilios Alexiuką ;/
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 1:08 am

aha tikrai uzmusiu
bet...pala dar nenuviliojo dar tik gundo
gal nepasiduos Alex gundymams ka gali zinoti...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 214Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: