Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutoriusPranešimas
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 3:41 am

Jei reikia-tai bus, bet rytoj;]]]
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 1:29 am

34skyrius
-Už ką?!-supyko Alexas.
-Už tai, kad atsiradai mūsų gyvenime,-tarė Laura. Kamilė manė, kad Laura atrodys klaikiai užtinusi nuo verkimo, juk tai jos teta, bet atrodė įprastai.
-Čia ne vieta ir ne laikas pyktis,- sušuko Kamilė ir kai ji atsistojo Alexas ją apkabino. Už tai jie sulaukė žudančio Lauros žvilgsnio.
-Geriau sakyk kur paguldyta teta, kas jai?- tarė Kamilė.
-Ji 208 palatoj, eime,- išplėšė ją Laura iš Alexo glėbio.
-Ką darai? Eime ,Alexai,- pasipiktino Kamilė ir ištraukė savo ranką iš Lauros gniaužtų.
-Jis mums, niekas, ko jam ten?!-įsižeidė Laura.
-Jis ne niekas, dabar jis mano gyvenimo dalis.
-Jei aš keliu jums tiek rūpesčių, aš išeisiu...-nuleido galvą Alexas.
-Jei gali, pasilik,-tarė Kamilė.-Dabar tu man reikalingas, kaip niekada...
- - - - - -
Prie 208 palatos
-Jūs artimieji?-paklausė iš palatos išėjęs daktaras.
-Aš ir ji-taip,- pasakė Laura, pažiūrėjusi piktai į Alexą.
-Tuoj galėsite užeiti į palatą.
-Daktare, gal gali paaiškinti tiksliai kas jai yra?- paklausė Kamilė
-Jūsų teta, buvo partrenkta girtos vairuotojos. Manoma, kad tai tyčinis pasikėsinimas. Dabar jūsų tetai sunki komos būsena, buvo smarkiai sutrenkta galva, lūžo pora šonkaulių. Padarėme viską ką galėjome, dabar belieka tik melstis ir tikėti, kad viskas bus gerai.
Kamile puolė į ašaras.
-Jūs turite būti stiprios, ašaros čia nepadės,- tarė daktaras. –Jau galite užeiti į palatą.
-Nesuprantu, kam galėjo užkliūti Sofija, juk ji buvo tokia gera,-verkė Kamilė.
Alexas ją apkabino.
-Angelėli, dabar turi būti ypač stipri, kaip daktaras sakė. Viskas susitvarkys, teta pasveiks, geriems žmonės Dievas padeda, pamatysi. O dabar eit, aplankyk ją.
- - - - - -
Palatoje
-Nesuprantu, ko tu čia atsivilkai su tuo Alexu ,-pasipiktino Laura.
-Gal gali užsičiaupt nors vieną kartą?! Mus užpuolė tokia nelaimė, o tu tik apie tai ir tegalvoji?!
-Tai ką tu man siūlai dabar daryt? Neišsikapstys teta, jai labai sunki komos būsena, nesiruošiu aš dabar visą laiką verkt...
-Na žinai! Nesitikėjau tokių žodžių iš tavęs!!! Nors man teta Sofija ir ne giminė, bet ją myliu žymiai labiau negu tu!
-Aš tiesiog pasakiau tiesą, esu optimistė.
-Žinai, ką nenoriu aš tavęs daugiau matyt, išsikraustysiu! Į viešbutį ar dar kur, nežinau, bet nenoriu daugiau gyvent su tokia dviveide kaip tu! Kamilė išlėkė iš palatos, kaip akis išdegusi.
-Kas atsitiko,-paklausė laukiamajame sėdėję Alexas.
-Pamačiau tikrąjį Lauros veidą. Nebegaliu daugiau. Išsikraustau.
Atgal į viršų Go down
MusiC
Aš ribota kaip begalybė.
MusiC


Pranešimų skaičius : 1651
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 1:32 am

Įdomiai ;]
Patiko man ;))
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 1:33 am

dar būtinai :))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 1:42 am

Kokia bjaurybė ;D Laukiu tęsinio labai labai:))
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:00 am

ac Dievui, kad pagaliau Kami suzinojo, kokia yra tikroji Laura ;)))
sumusiu as tą Laurą :juokiasi:
vnž, tesinukooo ;DDD
Atgal į viršų Go down
Nepažįstu
Tekšt!*~
Nepažįstu


Pranešimų skaičius : 1405
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:31 am

Turbūt Kamilė kraustysis pas Alexą ;D
P.S. Labai įdomus pasakojimas, laukiu tęsinio ;}
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 2:04 pm

Jėėė jėė jėėėėėėėėėėėėėėėėė woohoo.
Pagaliau Kamilė išsikrausto, bet tai eina naaa, kokia Laura.
Citata :
Tai ką tu man siūlai dabar daryt? Neišsikapstys teta, jai labai sunki komos būsena, nesiruošiu aš dabar visą laiką verkt...
Žiauruuuuuuuu
TęsiniooO
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Guest
Svečias
Anonymous



New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 5:04 pm

Matot, aš protinga xDDDD mirk, Laura, mirk xDDDD

tęsiniaus.
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 8:01 pm

ojojoj kaip idomu dar :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeŠt. 07 04, 2009 11:53 pm

35 skyrius
- Išsikraustai? Kodėl?-nustebo Alexas
-Tiesiog pamačiau kokia iš tiesų yra Laura. –Žinai, galvojau, kad ji tikra draugė, na tokia, kuri niekada tavęs neišduoda, tau nemeluoja yra nuoširdi ir gera, na kaip aš ją vadindavau „sielos sesė“, bet pasirodo, kad tiek laiko aš buvau akla...Ir noriu tavęs labai labai atsiprašyti, kad tada netikėjau tavim, na net negalvojau, kad...,-susiėmė už galvos Kamilė.
-Tau nereikia manęs už nieką atsiprašinėti, angelėli, tikrai,- apkabino ją Alexas.
-Būk geras, nuvežk mane į Sofijos namus, man reikia susirinkti savo daiktus, o po to, nežinau...apsistosiu kokiam viešbutį.
-Na jau ne, negyvensi tu jokiam viešbutį, pas mane sočiai vietos,-kerinčiai nusišypsojo Alexas
-Nežinau, Alexai, nežinau...kažkaip nejauku man, gal geriau aš į viešbutį...
-Kodėl nejauku? Aš gyvenu vienas, niekam netrukdysi. Vietos daug, be to yra svečių kambarys, jei tu dėl to...-prikando lūpą Alexas.
Kamilė nusišypsojo.
-Na va, sutarėm,- šyptelėjo Alexas ir nubraukė ašarą nuo jos karšto skruosto. –Važiuojam?
-Važiuojam.

- - - - - -
-Tau padėti?-paklausė Alexas prie Sofijos namų.
-Ne, nedaug ten mano daiktų, aš greitai,- išlipo iš mašinos Kamilė.
Įžengusi į kambarį ji pasiėmė savo kelioninį krepšį ir pradėjo krautis daiktus. Liko tik susirinkti kosmetikos priemones, kai apačioje pasigirdo žingsniai.
-Aš jau baigiu, Alexai, tuoj ateinu,- sušuko ji ir išgirdo apačioje kelių vyrų balsus, tarp jų girdėjosi ir Alexas, bet Kamilė nesulaukė atsakymo.
Nudundėjusi laiptais į svetainę, ji pamatė ten stovinčius du , tvirto sudėjimo, kostiumuotus vyriškius ir Alexą. Jie kažką rimtai kalbėjo norvegiškai. Pamatę Kamilę jie nutilo.
-Alexai, kas jie?-paklausė pasimetusi Kamilė.
-Jie iš policijos. Pranešė, kad rastas įtariamasis, galėjęs partrenkti Sofiją. Tau reiks nuvažiuoti atpažinti, kadangi Laura kažkur dingo.
-Amm..gerai, bet man reikės, kad tu važiuotum kartu, nes aš nieko nesuprasiu norvegiškai.
-Tai žinoma, kad važiuosiu, susirinkai savo daiktus?
-Taip. Aš tada tik greitai lekiu persirengti, nevažiuosiu juk taip į policiją.
-Gerai, lauksiu čia,-šyptelėjo Alexas.

- - - - - -
Policija
Alexas ir Kamilė sėdėjo šalia vienas.
-Jie dabar atves įtariamąją, tai mergina, ir tu turėsi pasakyti ar ją pažįsti,-išvertė pareigūno žodžius Alexas.
-Gerai, supratau,- atsakė Kamilė.
-Jie klausia ar tu pasiruošus.
-Taip, tegu atveda ją.
Vos tik į kabinetą įvedė šviesiaplaukę merginą Kamilė pajuto, kad Alexą nukrėtė šiurpas, jis įsitempė kaip niekada.
Su mergina įėjo ir angliškai kalbantis policininkas.
-Ar atpažįstate ją?-paklausė jis Kamilės.
-Negaliu pasakyti, kad ją pažįstu, bet ji man kažkur labai matyta...bet tikrai negaliu pasakyti kur...
-Už tat aš ją pažįstų,-tvirtai pasakė Alexas.

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Topolice.th
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 12:45 am

OMG Ingrid žudikė :D
Daaaar
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 12:45 am

ei dar rašyk xDD
aš jau žinau kas ta megina xD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 12:51 am

Kriminalas! Jau pereinam į detektyvą.jėga!:D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 1:37 am

ei, kodėl jūs amžiais atspėjat kas bus toliau, taip nesąžininga!;DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:06 am

Toliau!!!
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:20 am

Gabi rašo:
Toliau!!!
Taaaip, toliauu!! ;DD
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:37 am

dzastute rašo:
ei, kodėl jūs amžiais atspėjat kas bus toliau, taip nesąžininga!;DDDDDDDDD

nes tai lengvai atspejama :juokiasi:

tesinio... ;DDD
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:41 am

ooo...kap fainiai daaaar :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:59 am

love fairytale :) rašo:
dzastute rašo:
ei, kodėl jūs amžiais atspėjat kas bus toliau, taip nesąžininga!;DDDDDDDDD

nes tai lengvai atspejama :juokiasi:

tesinio... ;DDD
reikės tada ką nors gudriau sumąstyt xDDD
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 7:33 pm

O kur tęsinįs? :07:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:03 am

36skyrius
-Pažįsti?-nustebo Kamilė. –Pala, juk tai Ingrid- tavo mergina! Žinojau, kad aš ją kažkur mačiau!
-Buvus mergina,-piktai tarė Alexas.
-Ką mano teta tau blogo padarė?-surėkė Kamilė ant Ingrid ir pakilo nuo kėdės, ruošdamasi pulti ją, bet Alexas sulaikė Kamilę švelniai sugriebęs jai už riešo.
-Nereikia. Ji to neverta.
-Nemoki kalbėt?-ironiškai paklausė Kamilė ir atsisėdo atgal į savo vietą. –Prašau tavęs tik vieno, atsakyk ką tau padarė Sofija, kad tu su ją pasielgei?!
Visą laiką Ingrid stovėjo nuleidusi galvą, neištarė nė žodžio. O ir Alexas elgėsi labai keistai, jis buvo tarsi nesavas.
-Įdomu ar bent kiek dėl to gailiesi,- pasakė Kamilė ir jos akyse sublizgėjo ašaros. –Gali džiaugtis, mano teta ant mirties slenksčio, pasiekei savo,- pravirko Kamilė ir Alexas ją apsikabino, bandė guostė. Tuo metu policininkas išvedė Ingrid iš kabineto.
-Turėsite abu dabar duoti parodymus,-įsiterpė kitas pareigūnas.

- - - - - -
-Kamile nereikia,- bandė sustabdyti ją Alexas. –Tu nieko nepasieksi, tik dar labiau susinervinsi.
-Aš noriu, man būtinai reikia tai padaryti, kitaip aš negalėsiu užmigti naktimis.
-Bet ji nieko nesakys, ji tylės.
-Nepabandžius-nesižinosiu, tarė Kamilė ir nuėjo į kamerą, kurioje buvo Ingrid.
-Turite 10 minučių,- pasakė policininkas ir išėjo palikęs merginas vienas.
Ingrid sėdėjo ant lovos sukryžiavusi kojas ir žiūrėjo į vieną tašką baltoje sienoje. Ji atrodė tarsi iš psichiatrinės ligoninės, betrūko tik tramdomųjų marškinių, tad Kamilei pasidarė šiek tiek nejauku ir ją nukrėtė šaltis.
-Klausyk, turiu 10 minučių, ir man reikia tik, kad atsakytum į vienintelį klausimą- kodėl Sofija, ką ji tau padarė?
-Čia du klausimai,-netikėtai, bet labai ramiu balsu prašneko Ingrid.
Kamilė šiek tiek pasimetė.
-Esmė ta pati.
-Sofija man nieko nepadarė.
-Tai kodėl tu ją partrenkei?!-susinervino Kamilė.
-Ten turėjai būti tu,-vėl ramiai ištarė Ingrid. -Žinai, iš meilės gali padaryti viską... Tikėjausi ,kad po tavo žūties Alexas vėl sugrįš pas mane. Po to kai jis laimėjo Euroviziją su daina skirta man, supratau, kad jis mane tebemyli, o ir aš jį. Juk žinai, kad tą dainą jis parašė galvodamas apie mane? Tik nežinia iš kur išdygai tu ir sugriovei mano visus planus,- nusijuokė Ingrid. –Bet nieko, aš vis tiek iš čia išeisiu, o tada aš ir mano Alexiukas būsim kartu. Gyvensim ilgai ir laimingai...
-Tu kažkokia nesveika! Tau reikia rimtos psichiatro pagalbos!- surėkė Kamilė ir kaip akis išdegusi išlėkė iš kameros.
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:13 am

Tikrai,kad nesveika;D Lauksim daaugiauu;))
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 6:06 am

Dar DAR DAR
Labai įdomu.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
monciuke

monciuke


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-06-02
Age : 30

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:28 pm

Tai Ingrid protas pasimaišė ;D
Tęsinio ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 1014Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: