Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 4:20 pm

Tęsiniaus.
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 12:50 am

22skyrius
-Nejudėk.- jis ištarė ir švelniai perbraukė per jos plaukus.-Tau ant plaukų tupėjo musė,- šyptelėjo.- Tai kaip, sutinki su mano sąlyga?
-Sutinku. 
-Tai puiku!-nudžiugo Alexas .-Ryt turi kokių planų?
-Kaip ir ne, o ką?
-Tai turėsi,- išsišiepė iki pat ausų Jis. –Ryt bus pirma mūsų pamoka, atvažiuosiu tavęs pasiimti 10.00.
-Galiu kai ko paklaust?-nedrąsiai ištarė Kamilė.
-Tai žinoma.
-Kodėl tu taip nori mane mokyti? Dėl reklamos sau?
-Pasakyt teisybę?
-Taip.
-Todėl, kad noriu praleisti kuo daugiau laiko su tavim, kad suprastum, jog aš esu geras žmogus,-šnekėjo jis, ištisai žiūrėdamas į Kamilę.- Man vis ramybės neduoda ta istorija su Laura. Nežinau, kodėl tu man atrodai tokia artima,- labai rimtu balsu pasakė Alexas. –Nors pažįstu tave trumpai, bet tu tapai man labai svarbi, ir kai tu su manim elgeisi taip pasyviai, netgi agresyviai, aš ...,-jį pertraukė priėjusi padavėja.
-Gal jau užsisakysite?-nedrąsiai ištarė ji.
-Man žalios arbatos su citrina,- ištarė pasimetusi Kamilė.
-Man taipogi,- šyptelėjo pardavėjai Alexas ir ji nuraudo kaip burokas.
-Tuoj bus,- išskubėjo.
-Tai kur aš baigiau,- Alexandras paėmė Kamilei už rankos ir pradėjo glostyti. –Ai, taigi kai tu su manim taip elgeisi, aš jaučiausi labai keistai, nemoku to jausmo apibūdinti, man buvo, kaip čia pasakius, skaudu, bet pats savęs klausiau, kodėl manyje verda tokie jausmai? Juk aš tave matęs ir su tavim šnekėjęs vos porą kartų ir tai nelabai sėkmingai, kodėl man tu turėtum taip rūpėti? Nežinau, kaip viską apibūdint, kokiais žodžiais tai išsakyt, aš pasimetęs,- paleido jos ranką Alexas ir susiėmė už galvos.- O kas dedasi tavo galvoje?- nusivylęs paklausė.
-Aš nežinau, viskas per daug sudėtinga, man reiktų viską gerai apgalvoti...
„Ką čia galvot! Paimk ir pasakyk ką jauti, kad tu jį myli!“- galvojo mintyse Kami.
-Suprantu, kad tau reikia laiko, aš palauksiu,-pasirėmė ranka galvą Alexas.
-Štai ir jūsų arbata, skanaus,- pasakė jau kita padavėja, bet šįkart nesulaukė Alexo šypsenos.
-Suprask, Laura mano drauge, nebežinau kuo tikėt, ką galvot. Dabar žiūriu į tave ir nesuprantu, ar tu galėjai taip pasiilgti, atrodai toks geras, bet Laura... negi ji galėtų?-pasimetė Kamilė
-Nenoriu nuteikti tave prieš drauge, prašau, pamirškim šitą kvailą istoriją ir laimingai gyvenkim toliau,- ištiesė ranką Alexas. –Draugai?
-Na gerai,- nusileido Kamilė. –Draugai.
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:09 am

uj, lb patiko :44:
todel laukiu tęsinio :)
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:13 am

Ūūūū, tęsk ;)
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:25 am

Jau tuoj įdėsiu kitą dalį;]]
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:29 am

Jėzau, tęsk!!!
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:38 am

23 skyrius
Alexas palydėjo ją namo. Visą kelią abu šnekučiavosi, juokėsi tarsi būtų seni pažįstami.
-Kaip greitai atėjom,- nuliūdo Alexas. -Na, tai ką, iki rytojaus,- nusišypsojo jis ir pakštelėjo Kamilei į skruostą.
-Iki,- prikando lūpą susigėdusi Kamilė.
Vos įžengusią pro duris ją pasitiko įtūžęs Lauros žvilgsnis.
-Ką tu gero galvoji?! Buvai Su Rybaku, ne čia viršūnė! Tau ką draugė nebesvarbi,- puolė rėkti Laura.
-Klausyk, atsibodai tu man su savo isterijom,- atsikirto Kamilė.-Susitikinėsiu kada noriu ir su kuo noriu. Ne tavo reikalas. Pradedu abejoti tavim ir tavo istorija,- Kamilė nuėjo į virtuvę kur dar girdėjosi Lauros balsas:
-Ne, nu siaubas! Ko verta šiais laikas draugystė...nebeįmanoma pasitikėt drauge...čia jau tas, bjaurybe, tau praplovė smegenis...,-pasigirdo durų trenksmas.
-Kas Laurai, išlėkė kaip akis išdegus pro duris,- įžengė į virtuvę teta Sofija.
-Užėjo siutas, kad buvau Su Alexandru...
-Nekreipk į ją dėmesio, žiūrėk kas tau geriausia,-paglostė Kamilei galvą. -Geras vaikis, pasirodė jis, nesąmonė, kad galėjo taip pasiilgti, kaip Laura pasakojo. Be to, man abejonių kilo jau pačią pirmą dieną, kai jis atėjo čia ir teiravosi tavęs, o Laura sakė, kad sumaišė vardus, netikiu kažkaip. Taip, kad bendrauk su Rybaku ir mažiau kreipk dėmesį į ją. 
-Nežinau, oi nežinau, ką daryt,- atsisėdo prie lango Kamilė ir žiūrėjo į lietų.
-Klausyk savo širdies, ji geriausiai žino...
- - - - -
-Kelkis, gražuole,- kažkas žadino Kamilė
Pasirąžiusi ji atsimerkė ir pamatė ant jos lovos sėdintį ir į ją meiliai žiūrintį Alexą.
-Ei,- pasimetė Kamilė.-Ką tu čia veiki?
-Atvažiavau tavęs pasiimti į pamoką, bet teta pasakė, kad dar miegi ir leido užeit ir pažadint tave,-nusijuokė Alexas
-Siaubas, pamiršau nusistatyt žadintuvą. Kiek dabar valandų?- paklausė Kamilė
-11, šiek tiek leidau tau pamiegoti, na ir sau pažiūrėt į taip saldžiai miegančią tave, labai gražiai atrodei, kaip angelėlis,- jis šyptelėjo ir be galo gražiai nuraudo.
-O kaip Laura?,-peržvelgė kambarį, bet jos tenai nebuvo.
-Ji pamačius mane, išlėkė kažkur, girdėjau, kad šaukė ant tetos, tikriausiai kodėl mane įleido,-prikando lūpą Alexas.
-Tai tikriausiai...tai aš gal jau rengsiuos...- pasakė Kamilė tokiu balsu, kad Alexas suprastų, jog jam laikas išeiti iš kambario.
-Gerai, aš palauksiu tavęs lauke, kad dar labiau neužpyktų Laura,- nusijuokė jis eidamas pro duris. Tik nepamiršk savo smuiko.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:44 am

Toliau!!!
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 2:33 am

dar.. dar :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 2:34 am

oho wau ir dar dauk visko
tesinukaaaa
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 2:37 am

lb lauksiu tęsinuko... ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 3:10 am

Ačiū;]*
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 4:09 am

OMG, kaip miela, tęsk :}
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 2:18 am

24 skyrius
Kamilė paskubomis apsirengė, pasidažė, pagriebė savo smuiką ir nudundėjo laiptais žemyn.
-Išeinu,- šūktelėjo ji ir išbėgo į lauką, kur jos, prie savo automobilio laukė Alexas.
-O tu greita, galvojau kokią valandą reiks laukt,- nusijuokė Jis ir atvėrė Kamilei mašinos dureles.
Visą kelią mašinoje skambėjo juokas. Kamilei buvo labai jauku leisti laiką su Alexu. Ji nekentė nejaukios tylos, tvyrančios tarp žmonių, kurie nežino ką pasakyti vienas kitam. Ji su juo jautėsi laisvai... buvo gera...labai gera...Jis neieško žodžio kišenėj, jam įdomi bet kokia smulkmena, jis visados šypsosi...jis pats geriausias ir nuoširdžiausias žmogus pasaulyje.
„Ne, jis tikrai negalėjo taip pasielgti“-pagalvojo Kamilė ir nusišypsojo.
-Na, štai mes jau ir atvažiavom,- pertraukė Kamilės mintis Alexas.
Jis paėmė ją už rankos ir nuvedė į nedidelę studiją.
-Štai čia aš kuriu savo muziką,- išsišiepė Alexas, vis dar nepaleisdamas Kamilės rankos.
-Ji tavo?-apsižvalgė Kamilė.
-Taip, tik mano vieno,- išsišiepė Alexas. -Čia aš ne tik muzikuoju, bet ir šiaip mėgstu pabūt, kartais ir nakvoju. Miela labai man ši vieta, gal todėl, kad ji vieno mano, na dabar bus mūsų, nes paprastai neįsileidžiu čia kitų žmonių. Tu išimtis,- pasididžiuodamas ištarė Alexas.
Kamilė bandė paslėpti nuraudusį savo veidą po plaukų sruogomis. Bet Alexas vis tiek pastebėjo ir meiliai šyptelėjo.
-Tai gal jau pradėkim? Kažkiek moki groti smuiku? Ar esi visiškai „žalia“?- nusijuokė jis.
-Absoliučiai „žalia“,- kaip mažas vaikas Kamilė papūtė lupas.
-Aišku. Tuomet, pirmiausia tu turi pajausti smuiką, jo galią, harmoniją, jo virpesius,- rimtai pradėjo dėstyti Alexas.- Paimk smuiką į kairę ranką ir švelniai jį prispausk su smakru,-paaiškino Alexas.- Stryką į dešinę ranką. O dabar suvirpink smuiko stygas. Ne per stipriai, švelniau,- buvo kantrus Alexas.
-Nesigauna, krenta man tas smuikas,- susinervino Kamilė.
-Taigi pirmą kartą jį laikai, visiems taip būna,- nusijuokė Alexas. -Žiūrėk, va taip reikia,- jis priartėjo prie Kamilės iš nugaros, ir apgaubęs ją paėmė už rankų, bandydamas padėti groti. Vos prilietus stygas, per jų abiejų kūnus perbėgo šiurpuliukai. Kamilė užsimerkė. Ji jautė švelnias , bet kartu ir stiprias Alexo rankas, besiliečiančias su josiomis, šiurpuliukus bėgiojančius po jos kūną ir nuostabią muziką, kurią kūrė jų abiejų rankos. Dar niekada nebuvo taip gera...
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Freedomk.th
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 3:00 am

Kaip mielaaa <3
Tęsinio, aiškuu :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 8:12 pm

Dąąąąąąrr :44:
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 8:31 pm

Tęęęęęsk
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:06 pm

Tęsinio
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 10:41 pm

labai miela :44:
tęęęęęsinio ;)))
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 1:19 am

Sulauksit tik antradienį geriausiu atvėju;[
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 1:21 am

Kodėl tik antradienį? :sad:
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 12:32 am

Labai labai labai gerai rašai!
Moki pritraukt skaitytoją!
Šaunuolė. Labai gera istorija!
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 3:49 pm

mm, vieta apie Alexo ir Kamilės rankas patiko!
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:40 am

Ingiki rašo:
Kodėl tik antradienį? :sad:
todėl,kad buvau išvažiavus;] o vakar neveikė forumas, todėl įdėsiu tik šiandien;DBeje,labai labai ačiū už gražius komentarus ir užtai, kad skaitot;]******
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:41 am

25skyrius
Kamilė jautė karštą Alexo alsavimą. Ji jautėsi tarsi devintam danguj.
„Kad ši akimirka niekad nesibaigtų“-pagalvojo ji. Bet...
-Alexandrai, tu čia? Įsileisk,-pasigirdo moteriškas balsas. Kažkas beldė į duris ir nutraukė stebuklingą akimirką.
-Sakei, kad niekas čia neateina,- šiek tiek supyko Kamilė.
Alexas padėjęs smuiką atsistojo prieš ją ir paėmęs už rankų prabilo:
-Na yra dar vienas žmogus,-nusišypsojo jis.-Noriu, kad su juo susipažintum.
Alexas laimingas nuliuoksėjo prie durų, kaip mažas vaikas, šokinėjantis per balas, ir atidaręs jas smarkiai apkabino kažkokią moterį.
-Labas ,mama,-tarė jis ir pabučiavo į skruostą.
-Tikiuosi netrukdau,-išsilaisvinusi iš sūnaus glėbio ,pasakė ji ir nusišypsojo Kamilei.
-Tu labai laiku,- išsišiepė Alexas .-Noriu tave supažindinti su savo mokine, na ir netik,- tyliai sušnibždėjo.
-Laba diena,- nerišliai norvegiškai ištarė Kamilė.
-Gali kalbėt ir angliškai,- nusijuokė Alexo mama. -Beje, aš Natalija.
-Malonu susipažinti, o aš Kamilė.
-Žinau, Alexas daug apie tave pasakojo,-prikando lūpą Natalija.
Tuo metu kaip susitarę Alexas ir Kamilė kartu nuraudo.
-Tai aš jums gal nebetrukdysiu,-tarė supratinga Alexo mama.-Oi, visai pamiršau, ko čia atėjau. Šiandien grįžta Alexo tėtis iš turo, gaminsiu gardžią vakarienę, norėčiau ,kad ir tu ateitum,-pasakė Kamilei ir nusišypsojo.
-Su malonumu.
-Tai iki vakaro,-tarė ji ir išėjo pro duris.
-Tavo mama labai maloni,-pasakė Kami.
-Tu jai patikai,- patenkintas tarė Alexas ir pripuolęs prie Kamilės ją smarkiai apkabino.-Bet netiek kiek man...
-Kiek labai aš tau patinku?-Kamilė rimtai žiūrėjo į gilias Alexo akis.
- Patinki, visai ne tas žodis apibūdinti mano jausmams...
-O koks jis?- susidomėjo Kamilė.
-Palinksiu intrigą,- priglaudė savo kaktą prie josios Alexas .-Sužinosi šiandien vakare, sugalvojau tau siurprizą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 614Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: